New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Fant doubtful, McDermott kezdhet LTben.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Most nézem csak, hogy Quincy Williamsnek még van szerződése jövőre, így leg az LB depth jobb valamivel. 😀
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
És Én nagyon szerettem volna ha a Dolphins szépen visszahúzzuk a play-off elől...

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Értékelhetetlen meccset nem lehet sajnos értékelni 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Na így már mindjárt jobb, igazi Jets-es hangulat. 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Mi ez a síri csend tegnapi meccs óta? Sehol egy rövid értékelés. 😀
Beki
Szokásos fos

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Mi ez a síri csend tegnapi meccs óta? Sehol egy rövid értékelés. 😀
Beki
Hát kb ennyi karakter leütését éri ez fostalicska ami kijött belőlünk...

Green is green
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Mi ez a síri csend tegnapi meccs óta? Sehol egy rövid értékelés. 😀
Beki
apátia... nálam legalábbis
nemkismiska
Én ott dobtam le a láncot amikor harmadik negyed elején Berriosnak balra kb 5 meteres oldalpasszt kvazi földhöz vágta Wilson.
nemkismiska
Az tényleg felért egy Benny Hill Show-val! 😀
Ott szó szerint felröhögtem.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Mi ez a síri csend tegnapi meccs óta? Sehol egy rövid értékelés. 😀
Beki
apátia... nálam legalábbis
nemkismiska
Én ott dobtam le a láncot amikor harmadik negyed elején Berriosnak balra kb 5 meteres oldalpasszt kvazi földhöz vágta Wilson.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Mi ez a síri csend tegnapi meccs óta? Sehol egy rövid értékelés. 😀
Beki
apátia... nálam legalábbis
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mi ez a síri csend tegnapi meccs óta? Sehol egy rövid értékelés. 😀
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Meg igy nehez ertekelni JD igazolasait is. Joyner kezdo safety lett volna, par snapet tolt azt ment is IR-re, Lawson meg TC alatt IR, Jarrad Davis szezon elso felet kihagyta, Corey Davis a masodik felet fogja. Kroft is allandoan serult, pedig mint pass catcher TE kb. o a legjobb amink van. Rankins is hagyott ki azert jo par meccset, akarcsak Cole. Ezekkel azert nehez szamolni, egy rebuildelo, lyukakkal teletuzdelt csapatnal.
Apex
Ez trú mondjuk. Közülük ugye Davis és Lawson helye biztos jövőre szerződés okán. Joyner újraigazolása így esélytelen, Jarrad Davis egy kalap trutty így őt sem hiszem h erőltetni fogjuk. Cole-ban bíztam mondjuk h underrated igazolás lesz, míg Rankins leg vmennyit megdolgozik a fizujáért.
Csak az a gond h öltél elég sok energiaforrást az offensebe tavaly és így is ami need lesz: elkapó TE, WR3-4-5, RG és RT (jelen állás szerint mondom, mert LTD első meccs óta javult szépen).
Védelmet ne is említsem... 😀 Mosley mellé egy kezdő és depth, CB1 és CB depth, 3-4 safety (Ashtyn Davist hagyjuk..). 😀
Beki
RT miért? Fant itt lesz jövőre + jön vissza Becton
Wester
Sok garancia nincs h Fant RTben is ugyanugy jatszana.
Beki
Én úgy gondolom, hogy mást nem egy esélyt megérdemelne. Nagyon fasza volt eddig, esetleg még trade-et tudnék elképzelni, de inkább ragaszkodnék a váltáshoz, szerencsére McGovern is visszatért a 19-es formájához, sőt attól még jobban is játszik, plusz ha LTD így folytatja akkor az is lehet, hogy csak depth fog kelleni az OL-be. O részéről én továbbra is úgy gondolom, hogy TE>minden más. D oldalon Hutchinson egész érdekes opciónak tűnik ha bent marad, függetlenül attól, hogy nem need, én vinném mindenképpen, már csak a D scheme miatt is. További needek: LB-k, 1v2 S, 1 CB(nem feltétlen mondanám mindenképp number 1 CB-t, Hall nagyon jól játszik idén, és még rengeteget fejlődhet). Plusz én Crowdert, Berriost, Foleyt(Rankins kivágástól függően) visszahoznám.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Moore ment IR-re.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Meg igy nehez ertekelni JD igazolasait is. Joyner kezdo safety lett volna, par snapet tolt azt ment is IR-re, Lawson meg TC alatt IR, Jarrad Davis szezon elso felet kihagyta, Corey Davis a masodik felet fogja. Kroft is allandoan serult, pedig mint pass catcher TE kb. o a legjobb amink van. Rankins is hagyott ki azert jo par meccset, akarcsak Cole. Ezekkel azert nehez szamolni, egy rebuildelo, lyukakkal teletuzdelt csapatnal.
Apex
Ez trú mondjuk. Közülük ugye Davis és Lawson helye biztos jövőre szerződés okán. Joyner újraigazolása így esélytelen, Jarrad Davis egy kalap trutty így őt sem hiszem h erőltetni fogjuk. Cole-ban bíztam mondjuk h underrated igazolás lesz, míg Rankins leg vmennyit megdolgozik a fizujáért.
Csak az a gond h öltél elég sok energiaforrást az offensebe tavaly és így is ami need lesz: elkapó TE, WR3-4-5, RG és RT (jelen állás szerint mondom, mert LTD első meccs óta javult szépen).
Védelmet ne is említsem... 😀 Mosley mellé egy kezdő és depth, CB1 és CB depth, 3-4 safety (Ashtyn Davist hagyjuk..). 😀
Beki
RT miért? Fant itt lesz jövőre + jön vissza Becton
Wester
Sok garancia nincs h Fant RTben is ugyanugy jatszana.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Meg igy nehez ertekelni JD igazolasait is. Joyner kezdo safety lett volna, par snapet tolt azt ment is IR-re, Lawson meg TC alatt IR, Jarrad Davis szezon elso felet kihagyta, Corey Davis a masodik felet fogja. Kroft is allandoan serult, pedig mint pass catcher TE kb. o a legjobb amink van. Rankins is hagyott ki azert jo par meccset, akarcsak Cole. Ezekkel azert nehez szamolni, egy rebuildelo, lyukakkal teletuzdelt csapatnal.
Apex
Ez trú mondjuk. Közülük ugye Davis és Lawson helye biztos jövőre szerződés okán. Joyner újraigazolása így esélytelen, Jarrad Davis egy kalap trutty így őt sem hiszem h erőltetni fogjuk. Cole-ban bíztam mondjuk h underrated igazolás lesz, míg Rankins leg vmennyit megdolgozik a fizujáért.
Csak az a gond h öltél elég sok energiaforrást az offensebe tavaly és így is ami need lesz: elkapó TE, WR3-4-5, RG és RT (jelen állás szerint mondom, mert LTD első meccs óta javult szépen).
Védelmet ne is említsem... 😀 Mosley mellé egy kezdő és depth, CB1 és CB depth, 3-4 safety (Ashtyn Davist hagyjuk..). 😀
Beki
RT miért? Fant itt lesz jövőre + jön vissza Becton

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Meg igy nehez ertekelni JD igazolasait is. Joyner kezdo safety lett volna, par snapet tolt azt ment is IR-re, Lawson meg TC alatt IR, Jarrad Davis szezon elso felet kihagyta, Corey Davis a masodik felet fogja. Kroft is allandoan serult, pedig mint pass catcher TE kb. o a legjobb amink van. Rankins is hagyott ki azert jo par meccset, akarcsak Cole. Ezekkel azert nehez szamolni, egy rebuildelo, lyukakkal teletuzdelt csapatnal.
Apex
Ez trú mondjuk. Közülük ugye Davis és Lawson helye biztos jövőre szerződés okán. Joyner újraigazolása így esélytelen, Jarrad Davis egy kalap trutty így őt sem hiszem h erőltetni fogjuk. Cole-ban bíztam mondjuk h underrated igazolás lesz, míg Rankins leg vmennyit megdolgozik a fizujáért.
Csak az a gond h öltél elég sok energiaforrást az offensebe tavaly és így is ami need lesz: elkapó TE, WR3-4-5, RG és RT (jelen állás szerint mondom, mert LTD első meccs óta javult szépen).
Védelmet ne is említsem... 😀 Mosley mellé egy kezdő és depth, CB1 és CB depth, 3-4 safety (Ashtyn Davist hagyjuk..). 😀
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Meg igy nehez ertekelni JD igazolasait is. Joyner kezdo safety lett volna, par snapet tolt azt ment is IR-re, Lawson meg TC alatt IR, Jarrad Davis szezon elso felet kihagyta, Corey Davis a masodik felet fogja. Kroft is allandoan serult, pedig mint pass catcher TE kb. o a legjobb amink van. Rankins is hagyott ki azert jo par meccset, akarcsak Cole. Ezekkel azert nehez szamolni, egy rebuildelo, lyukakkal teletuzdelt csapatnal.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
MC2, Wesco és Coleman tutira nem lesz holnap és ugyan Moore 3 DNP után Q-t kapott: "Elijah Moore did not practice again and is listed as questionable. Worth noting: No player on the #Jets has played this season after missing all three practices during the week."
Emellett ment Jeff Smith Covid listára. Így ha nem tévedek 5 WR van, aki bevethető papíron: Moore(?), Berrios, Crowder, Mims és Cole. Valamint Vyncint Smith PSről.
Beki
Hihetetlen baszdmeg hogy nalunk ez megy evek ota. Oke tudom hogy mindenhol van serules, de eskuszom az utobbi 3-4 evben ez sokkal durvabb nalunk mint az elotte levo szezonokban, legalabbis en nem emlekszem ennyi serulesre folyamatos jelleggel 2010-16 szezonok kozott.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
MC2, Wesco és Coleman tutira nem lesz holnap és ugyan Moore 3 DNP után Q-t kapott: "Elijah Moore did not practice again and is listed as questionable. Worth noting: No player on the #Jets has played this season after missing all three practices during the week."
Emellett ment Jeff Smith Covid listára. Így ha nem tévedek 5 WR van, aki bevethető papíron: Moore(?), Berrios, Crowder, Mims és Cole. Valamint Vyncint Smith PSről.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!


Én már draft alatt rájöttem!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hétvégi SEA győzelem és NYJ vereség után nincs érdemi változás 1. körös pickeknél: 1/4 és 1/5 perpill.
5 meccsünk maradt még: NO, MIA, JAX, TB, BUF
Ha ebből egy 2-3-as mérleggel kijövünk már pozitívan fogom azt értékelni. TB és BUF alapból esélytelen, ha Bills nem tartalékol. NO ellen nem tippelgetnék mire számíthatunk, meglátjuk Hill és Wilson milyen napot fognak ki. MIA sztem L. JAX meg igazi kiesési rangadó lesz (nem iktriad, nem számít h milyen elkapó sorotok van stb, azon múlik majd melyik csapat akarja jobban lábon lőni magát... 😀 )
Beki
Ti mit tartanátok ésszerűnek, mit gondoltok JD mit fog választani (jelen pickek alapján)? 1/4 és 1/5-re is húzunk, vagy az egyiket becseréli JD?
Lucifer
A SEA pick sztem min 5 helyet fog "romlani", míg a mienk is (de top10 betonbiztos).
Ha Thibodeaux, Hutchinson és Neal kimennek, akkor Stingley, aztán csörögjenek a telefonok, ha vki QBért jönne.
Beki
Itt annyival korrigálnék, hogy ránéztem a SEA schedule-re: HOU, LAR, CHI, DET, ARI
Lehet h többet romlik az a pick, mint 5 hely.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Azért a seahawks jól befürdött Adamsszel 😊) sztem is hatrebb fognak menni még a pickjeink

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hétvégi SEA győzelem és NYJ vereség után nincs érdemi változás 1. körös pickeknél: 1/4 és 1/5 perpill.
5 meccsünk maradt még: NO, MIA, JAX, TB, BUF
Ha ebből egy 2-3-as mérleggel kijövünk már pozitívan fogom azt értékelni. TB és BUF alapból esélytelen, ha Bills nem tartalékol. NO ellen nem tippelgetnék mire számíthatunk, meglátjuk Hill és Wilson milyen napot fognak ki. MIA sztem L. JAX meg igazi kiesési rangadó lesz (nem iktriad, nem számít h milyen elkapó sorotok van stb, azon múlik majd melyik csapat akarja jobban lábon lőni magát... 😀 )
Beki
Ti mit tartanátok ésszerűnek, mit gondoltok JD mit fog választani (jelen pickek alapján)? 1/4 és 1/5-re is húzunk, vagy az egyiket becseréli JD?
Lucifer
A SEA pick sztem min 5 helyet fog "romlani", míg a mienk is (de top10 betonbiztos).
Ha Thibodeaux, Hutchinson és Neal kimennek, akkor Stingley, aztán csörögjenek a telefonok, ha vki QBért jönne.
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Hétvégi SEA győzelem és NYJ vereség után nincs érdemi változás 1. körös pickeknél: 1/4 és 1/5 perpill.
5 meccsünk maradt még: NO, MIA, JAX, TB, BUF
Ha ebből egy 2-3-as mérleggel kijövünk már pozitívan fogom azt értékelni. TB és BUF alapból esélytelen, ha Bills nem tartalékol. NO ellen nem tippelgetnék mire számíthatunk, meglátjuk Hill és Wilson milyen napot fognak ki. MIA sztem L. JAX meg igazi kiesési rangadó lesz (nem iktriad, nem számít h milyen elkapó sorotok van stb, azon múlik majd melyik csapat akarja jobban lábon lőni magát... 😀 )
Beki
Ti mit tartanátok ésszerűnek, mit gondoltok JD mit fog választani (jelen pickek alapján)? 1/4 és 1/5-re is húzunk, vagy az egyiket becseréli JD?

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó