New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hétvégi SEA győzelem és NYJ vereség után nincs érdemi változás 1. körös pickeknél: 1/4 és 1/5 perpill.
5 meccsünk maradt még: NO, MIA, JAX, TB, BUF
Ha ebből egy 2-3-as mérleggel kijövünk már pozitívan fogom azt értékelni. TB és BUF alapból esélytelen, ha Bills nem tartalékol. NO ellen nem tippelgetnék mire számíthatunk, meglátjuk Hill és Wilson milyen napot fognak ki. MIA sztem L. JAX meg igazi kiesési rangadó lesz (nem iktriad, nem számít h milyen elkapó sorotok van stb, azon múlik majd melyik csapat akarja jobban lábon lőni magát... 😀 )
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
3 TD utan az offense elfelejtett megjelenni a tovabbiakban, talan elegedettek voltak ennyivel es ugy gondoltak h koszi ennyi.
Volt sok WTF sarga zaszlo, de jobb volt az Eagles ma, ez nem kerdes.
Tovabbra is felelmetes h Wilson a megye 3-as passzokat nem kepes megdobni. Moore-nak sok bravur elkapasra volt szuksege, mert moge is mentek a lasztik sorban.
A vedelem meg... a szanalom netovabbja...aki meg erre a kicker gyerekre aldasat adta... nem tudom h erti-e a dolgat.
Beki
Hat nem tudom, ezt a mostani meccset en nem varrnam az O nyakaba semmilyen szinten. Elso felidoben 4 drivebol 3x TD-t vittek, a harmadik negyedben osszesen 70 mp-t voltak a palyan. Rohadtul nehez igy ritmusba kerulni. A D szanalmas volt egyszeruen, kb egyedul Hall akire nem lehet rossz szo. Wilson szerintem egesz jo volt, a dontesei rendben voltak, pontatlansag azert most is volt, ehhez lehet hogy kene egy offseason. Az INT-nel meg elvileg kicsuszott a kezebol a labda, sajnos van ilyen. Igazabol az volt a szar ezen a meccsen, hogy full porgott az O, a rookie QB-d a legjobb meccset jatsza, de annyira okadek a D-d, hogy nem tudod felkuldeni oket a palyara. Rohej.
Apex
INT-et visszanéztem: az fix h eléggé kacsázott a labda + h nem védő miatt volt így. Sajnos nem tudom kivenni h a dobómozdulat lett ilyen suta, vagy uccsó pillanatban kicsúszott valóban a kezéből. 😕 Nem is ezen múlott most, ezért nem is hoztam fel, DE a megye 3-as dolgokat akkor sem engedem el, marha sok yard megy + 1st down megy el ezeken. 😀
Amitől a fejemet tudnám a falba verni h a rohadt DL mennyire inkonzisztens... JFM múlt héten alkotott, most 2 tackle került a neve mellé évi 15 misiért. Óriásbébi is 1 QB hurry.
OL munka annyira már nem volt rossz 1-2 főnél:
Fant lehozta nulla hibával 42 pass blockot
McGovern 1 QB hurry 1 QB pressure
GVRnek sikerült 24 snap alatt 2 QB hurry és pressure-t összehoznia
AVT viszont nagyon nem volt az igazi... 1 QB hit, 5 QB hurry, 6 pressure

A fejvakarós kérdés h mit kezdesz Bectonnal jövőre, ha Fant ilyen formában tolja végig az évet... Bectonról amúgy még mindig nem volt update infója Saleh-nak tegnap. Kb 3 hete már vissza kellett volna térnie. HOU-ba elutazott, kép is készült róla.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Előző 2 napon CDavis, Rankins és Wesco sem edzett.
Beki
Cole sem lesz Mimsnek most lesz lehetosege bizonyitani.
Apex
Davis sorsát végül meccs előtt döntik el.
Beki






Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Ja a Miamit csapjuk már meg, nehogy ezek bejussanak a végén a playoffba...

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Wilson fejlődése szempontjából ez nalam pozitiv volt, az első pár driveban egész jól mutatott és vezének látszott. A fos túldobás persze túldobás, de ezeket lehetne rutinnal kinőni.

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
3 TD utan az offense elfelejtett megjelenni a tovabbiakban, talan elegedettek voltak ennyivel es ugy gondoltak h koszi ennyi.
Volt sok WTF sarga zaszlo, de jobb volt az Eagles ma, ez nem kerdes.
Tovabbra is felelmetes h Wilson a megye 3-as passzokat nem kepes megdobni. Moore-nak sok bravur elkapasra volt szuksege, mert moge is mentek a lasztik sorban.
A vedelem meg... a szanalom netovabbja...aki meg erre a kicker gyerekre aldasat adta... nem tudom h erti-e a dolgat.
Beki
Hat nem tudom, ezt a mostani meccset en nem varrnam az O nyakaba semmilyen szinten. Elso felidoben 4 drivebol 3x TD-t vittek, a harmadik negyedben osszesen 70 mp-t voltak a palyan. Rohadtul nehez igy ritmusba kerulni. A D szanalmas volt egyszeruen, kb egyedul Hall akire nem lehet rossz szo. Wilson szerintem egesz jo volt, a dontesei rendben voltak, pontatlansag azert most is volt, ehhez lehet hogy kene egy offseason. Az INT-nel meg elvileg kicsuszott a kezebol a labda, sajnos van ilyen. Igazabol az volt a szar ezen a meccsen, hogy full porgott az O, a rookie QB-d a legjobb meccset jatsza, de annyira okadek a D-d, hogy nem tudod felkuldeni oket a palyara. Rohej.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
3 TD utan az offense elfelejtett megjelenni a tovabbiakban, talan elegedettek voltak ennyivel es ugy gondoltak h koszi ennyi.
Volt sok WTF sarga zaszlo, de jobb volt az Eagles ma, ez nem kerdes.
Tovabbra is felelmetes h Wilson a megye 3-as passzokat nem kepes megdobni. Moore-nak sok bravur elkapasra volt szuksege, mert moge is mentek a lasztik sorban.
A vedelem meg... a szanalom netovabbja...aki meg erre a kicker gyerekre aldasat adta... nem tudom h erti-e a dolgat.
több mint 2 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Amendola repült tegnap... végre.
Beki
Nem biztos, h jó embert találtunk helyette... 😒

GO JETS!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amendola repült tegnap... végre.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Előző 2 napon CDavis, Rankins és Wesco sem edzett.
Beki
Cole sem lesz Mimsnek most lesz lehetosege bizonyitani.
Apex
Davis sorsát végül meccs előtt döntik el.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Mondjuk ez erdekes
 twitter.com/Michael_Nania/status/1467151236902363141?t=XTMao45bFAulIlyy1fV-hw&s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Előző 2 napon CDavis, Rankins és Wesco sem edzett.
Beki
Cole sem lesz Mimsnek most lesz lehetosege bizonyitani.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Előző 2 napon CDavis, Rankins és Wesco sem edzett.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Ez is egész jó kis elemzés
 www.youtube.com/watch?v=sowH_7dqm2c

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Keelan Cole -> covid lista
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Alant a heti PFF statok (snapek száma pass rushra vonatkozik):
Kyle Phillips (10 snap): 1 QB hit, 1 QB hurry
JFM (25 snap): 2 sack, 1 QB hurry
Fatukasi (12 snap): 1 QB hit, 1 QB hurry
Lawson (18 snap): 1 QB hurry
Blair (11 snap): 1 sack
QW (26 snap): 1 sack

OL (31 pass block snap):
LDT: -
McGovern: -
AVT: 1 QB hurry, 1 pressure
Fant: 1 sack, 1 QB hurry, 2 pressure
Moses: 1 sack, 1 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom teleszemetelni a topicot nagy youtube videókkal, de íme pár helyzet Wilsontól:
Tessék figyelni fent Crowdert a motion után:  youtu.be/dQ1_iUazigs?list=PLRdw3IjKY2gkh3JDonDvIS52T7CAmfSQP&t=74
Ez meg egy brain fart:  youtu.be/dQ1_iUazigs?list=PLRdw3IjKY2gkh3JDonDvIS52T7CAmfSQP&t=125
Itt úgy odabassza Moore-nak h esélye sincs elkapni (többi elkapó sem tudott elszakadni videó szerint):  youtu.be/dQ1_iUazigs?list=PLRdw3IjKY2gkh3JDonDvIS52T7CAmfSQP&t=240
Kidobod nem futkorászol vele LoS mögött kifele mínusz yardért:  youtu.be/dQ1_iUazigs?list=PLRdw3IjKY2gkh3JDonDvIS52T7CAmfSQP&t=487
4&6, ugyan nem látszik, de úgy Cole mögé dobta h csak az elkapón múlt a sikeres elkapás ténye:  youtu.be/dQ1_iUazigs?list=PLRdw3IjKY2gkh3JDonDvIS52T7CAmfSQP&t=560
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
2018: 65,9% 182 passzkísérlet
2019: 62,4% 319 passzkísérlet
2020: 73,5%(!) 336 passzkísérlet
Ez összegészében 67,6%-os mutató 837 kísérletből, ami rendíkvül jó. Ehhez képest most:
2021 57,6% 205 passzkísérletből, és ez egy baromira aggasztó szám egy a QB-t nagyon is kedvező scheme-ben, ahova ráadásul papíron system fit is.
Apex
Az újonc rekord az NFL-ben 67,8%, Dak Prescott tartja (még). Azért Wilsontól ennek a megközelítése, első évében nem volt elvárható.
topin
Nem is vartam annyit nyilvan, de a tavalyi college season 2. legpontosabb iranyitojatol szerintem elvarhato lenne a 60% koruli teljesitmeny, illetve ahogy Beki nevezi megye 2es passzok megdobasa. Ehelyett fole, ala, moge mindenhova megy csak az elkapohoz nem. Es mondom nem a nehez passzokrol van szo, hanem a sima egyszeru alap passzok sincsenek a helyen.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
2018: 65,9% 182 passzkísérlet
2019: 62,4% 319 passzkísérlet
2020: 73,5%(!) 336 passzkísérlet
Ez összegészében 67,6%-os mutató 837 kísérletből, ami rendíkvül jó. Ehhez képest most:
2021 57,6% 205 passzkísérletből, és ez egy baromira aggasztó szám egy a QB-t nagyon is kedvező scheme-ben, ahova ráadásul papíron system fit is.
Apex
Az újonc rekord az NFL-ben 67,8%, Dak Prescott tartja (még). Azért Wilsontól ennek a megközelítése, első évében nem volt elvárható.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Wilson fejlődését jövőre kell megitélnünk. Minden első éves inkonzisztens, nála ráadásul mar korábban is tudtuk h potenciált vettünk nem elit suliból akinek sok idő kell. Engem jobban aggaszt a többi homály elsősorban edzői fronton
Pityu Gyor
Engem a legjobban nem is az zavar Wilsonban, hogy lassú a döntéshozatalban, mert hát istenem gyors még az NFL neki, rookiekkal megesik, ez van. Engem az aggaszt, hogy mennyire kurvára pontatlan, és számomra ez érthetetlen, azért ő nem egy Allen volt college-ben, akiről tudtad, hogy pontossági problémái vannak, hanem megbízhatóan pontos volt utolsó évében meg aztán főleg.
2018: 65,9% 182 passzkísérlet
2019: 62,4% 319 passzkísérlet
2020: 73,5%(!) 336 passzkísérlet
Ez összegészében 67,6%-os mutató 837 kísérletből, ami rendíkvül jó. Ehhez képest most:
2021 57,6% 205 passzkísérletből, és ez egy baromira aggasztó szám egy a QB-t nagyon is kedvező scheme-ben, ahova ráadásul papíron system fit is.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Wilson fejlődését jövőre kell megitélnünk. Minden első éves inkonzisztens, nála ráadásul mar korábban is tudtuk h potenciált vettünk nem elit suliból akinek sok idő kell. Engem jobban aggaszt a többi homály elsősorban edzői fronton

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
semennyire nem tudok örülni ennek a győzelemnek, sőt még sajnálom is de komolyan. valojaban semmit nem nyertünk (nulla fejlődés látszik) de a cetlink kevesebbet ér, még akkoris ha nem a Houston viszi el előlünk a célszemélyt.
nemkismiska
Annyival nem ér kevesebbet, mert továbbra is 1/4 és 1/5 lenne a mienk. 😀 Ellenben tuti összekalapálunk még pár wint.
Beki
pont olyan kalap szar szezon lehet mint par eve a 7-9. megvertuk a legalja alattiakat a semmiért. mondjuk de, becton lett a jutalom
nemkismiska
Nem aggódnék, mert Woody-t a kedves new york-i média úgyis figyelmeztetni fogja a legalja védelmi teljesítményre idén, meg ő sem hülye h ne lássa, ha Wilson nem fejlődik. A mérleg meg sokadlagos idén (bár nyilván azért a SEA minél több vereséget gyűjthetne azért 😛 ).
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
semennyire nem tudok örülni ennek a győzelemnek, sőt még sajnálom is de komolyan. valojaban semmit nem nyertünk (nulla fejlődés látszik) de a cetlink kevesebbet ér, még akkoris ha nem a Houston viszi el előlünk a célszemélyt.
nemkismiska
Annyival nem ér kevesebbet, mert továbbra is 1/4 és 1/5 lenne a mienk. 😀 Ellenben tuti összekalapálunk még pár wint.
Beki
pont olyan kalap szar szezon lehet mint par eve a 7-9. megvertuk a legalja alattiakat a semmiért. mondjuk de, becton lett a jutalom
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
semennyire nem tudok örülni ennek a győzelemnek, sőt még sajnálom is de komolyan. valojaban semmit nem nyertünk (nulla fejlődés látszik) de a cetlink kevesebbet ér, még akkoris ha nem a Houston viszi el előlünk a célszemélyt.
nemkismiska
Annyival nem ér kevesebbet, mert továbbra is 1/4 és 1/5 lenne a mienk. 😀 Ellenben tuti összekalapálunk még pár wint.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Pontosan igy gondolom en is..
 twitter.com/Joerb31/status/1465033481394733060?t=t7H6gSjAwMTxrmjfiC6TwQ&s=19
Apex
Ezen nincs mit vitatkozni sajnos. 4-5 passza volt, amit megye 3-ban is meg kellene dobni, a 4&6 pedig egyedül Cole-on múlott, mert ott is mögé dobta a lasztit. Az INT az meg kabaré volt... Kiegészíteném a lentivel (előző 4 meccs total yardjai vs Texans elleni):

vs Bengals: 519 yard (422 passzolt yard)
vs Colts: 500 yard (412 passzolt yard)
vs Bills: 368 yard (296 passzolt yard
vs Miami: 393 (kb 250 passzolt yard)
vs Texans: 302 (ebből 145 passzolt yard)
Beki
Es az a baj, hogy semmire nem lehet fogni, a futas mukodik meg Carter nelkul is, elkapok azert vannak boven(egyedul a TE ami nagyon need), OL is faszan megvedi Becton nelkul is, Lafleur is sztem egesz fasza playeket hiv. Total azt erzem hogy ha csak egy kozepesen jo iranyito tolna itt akkor siman top 10 ez az O ha mindenki egeszseges. Aztan persze lehet belelendul, mert nyilvan meg mindig egy rookie, de nem tul biztato amit eddig lattunk tole.
Apex
Igen, egy elkapó TE marha nagy need. Plusz jó volna, ha Becton 4-5 meccset játszana még idén h kiderüljön Fant-ra számíthatunk-e, mint RT-re, mert az OL jobb oldalára nincs senki perpill jövőre. Elkapóknál pedig Davis és Moore rendelkezik csak szerződéssel 2022-re. 😀 Mondjuk 4 sack volt tegnap azért, ebből most passz h mennyi Wilson-é (egy fixen, amikor sántikálva jött le).
Beki
Igy szemre egyedul Fantet irnam az OL-nek(bar Wilson szvsz ott is elengedhette volna a labdat annak ellenere hogy Moore megcsuszott) a tobbinel mind kurva sokaig tartogatta a labdat Wilson.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath