New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Kövezzetek meg (és tudom hogy én képes vagyok végtelen optimizmusra) ám én látom magam előtt, hogy a Jets a következő 2-3 évben szorakoztató lesz (ha a D javul, ha Wilson fejlődik, normalis coachok és lesznek értelmes elkapók): a tökösséget nem lehet elvitatni ifjú iranyítónktól, legalább talán nem az a sótlan, szintelen, szagtalan offense vár ránk mint volt az elmúlt 5 evben...

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy ez eskü nem volt olyan szar mint vártam, nyilván jó sem volt, de ahhoz képest, hogy a csapat fele konkrétan hiányzott, nem volt rossz. D elfogadható volt, az O meg egész faszán tudott haladni egész meccsen, elsősorban futással. RedZone-ban viszont nagyon fejlődni kéne, mert legalább 17-20 pont bent maradt. Statok alapján nem fog feltűnni senkinek, de szerintem Wilson is jó volt, igazából nem nagyon hibázott, jó döntéseket hozott, végre az egyszerű passzok sem repültek mindenfele, amiket kellett megdobott, a majdnem int playek szvsz nem az ő hibái voltak. Ja illetve Berriost mindenképpen meg kell tartani!
Apex
Végtelenül szórakoztató volt a meccs, szerintem, Wilson lemanagelte a játékot, ez fejlődés a korábbiakhoz képest. Berrios nagy plusz, Mims meg nagy minusz megint.
Wester
Abszolut. Mims megtartasa marha nagy hiba volt. Nyilvan mi akartuk h lepjen palyara minel tobbet, de az FO ugy fest h hibazott h nem tradeltek mig volt erteke. Jovore max PSen ragadhat meg.
Beki
Hát jó, de kérdés mi értéke volt akkor is. Adtak volna egy 7. kört érte? Arra én is azt mondanám, hogy akkor inkább maradjon hátha kisül belőle valami

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ez eskü nem volt olyan szar mint vártam, nyilván jó sem volt, de ahhoz képest, hogy a csapat fele konkrétan hiányzott, nem volt rossz. D elfogadható volt, az O meg egész faszán tudott haladni egész meccsen, elsősorban futással. RedZone-ban viszont nagyon fejlődni kéne, mert legalább 17-20 pont bent maradt. Statok alapján nem fog feltűnni senkinek, de szerintem Wilson is jó volt, igazából nem nagyon hibázott, jó döntéseket hozott, végre az egyszerű passzok sem repültek mindenfele, amiket kellett megdobott, a majdnem int playek szvsz nem az ő hibái voltak. Ja illetve Berriost mindenképpen meg kell tartani!
Apex
Végtelenül szórakoztató volt a meccs, szerintem, Wilson lemanagelte a játékot, ez fejlődés a korábbiakhoz képest. Berrios nagy plusz, Mims meg nagy minusz megint.
Wester
Abszolut. Mims megtartasa marha nagy hiba volt. Nyilvan mi akartuk h lepjen palyara minel tobbet, de az FO ugy fest h hibazott h nem tradeltek mig volt erteke. Jovore max PSen ragadhat meg.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Arra tudok gondolni Mimsnél, hogy Gase akarhatta még az ő "rendszerébe", de sajnos nagyon homály a srác. Év végére nagyon látszik, hogy jogosan volt mellőzve

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Valoban szorakoztato meccs volt es volt itt minden. Vegen jobb lezaras lett volna egy nagy D# play, dehat egy kiesesi rangadorol volt szo na.
Draft helyunk nem romlott es ha papirforma jon, marad az 1/4.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy ez eskü nem volt olyan szar mint vártam, nyilván jó sem volt, de ahhoz képest, hogy a csapat fele konkrétan hiányzott, nem volt rossz. D elfogadható volt, az O meg egész faszán tudott haladni egész meccsen, elsősorban futással. RedZone-ban viszont nagyon fejlődni kéne, mert legalább 17-20 pont bent maradt. Statok alapján nem fog feltűnni senkinek, de szerintem Wilson is jó volt, igazából nem nagyon hibázott, jó döntéseket hozott, végre az egyszerű passzok sem repültek mindenfele, amiket kellett megdobott, a majdnem int playek szvsz nem az ő hibái voltak. Ja illetve Berriost mindenképpen meg kell tartani!
Apex
Végtelenül szórakoztató volt a meccs, szerintem, Wilson lemanagelte a játékot, ez fejlődés a korábbiakhoz képest. Berrios nagy plusz, Mims meg nagy minusz megint.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Amúgy ez eskü nem volt olyan szar mint vártam, nyilván jó sem volt, de ahhoz képest, hogy a csapat fele konkrétan hiányzott, nem volt rossz. D elfogadható volt, az O meg egész faszán tudott haladni egész meccsen, elsősorban futással. RedZone-ban viszont nagyon fejlődni kéne, mert legalább 17-20 pont bent maradt. Statok alapján nem fog feltűnni senkinek, de szerintem Wilson is jó volt, igazából nem nagyon hibázott, jó döntéseket hozott, végre az egyszerű passzok sem repültek mindenfele, amiket kellett megdobott, a majdnem int playek szvsz nem az ő hibái voltak. Ja illetve Berriost mindenképpen meg kell tartani!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. Wilson futni már nagyon tud.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Crowder inaktiv, QW koronas.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Én várom a mai meccset, szerintem felérhet a híres 7-6-ra végződő Jets-Cardinalshoz
Wester
Tehat 0-0 lesz?
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Én várom a mai meccset, szerintem felérhet a híres 7-6-ra végződő Jets-Cardinalshoz

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Middleton lesz a megbízott HC vasárnap.

További keretmozgások.


LaRoy Reynolds is nálunk kezdte anno. Ilyen ST szerelésekkel.
 www.youtube.com/watch?v=rVkLm7BRTfA
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Kellemes Karacsonyt!!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Jags-nél is esnek ki az emberek, előszezon meccs lesz ebből 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Inter102 New York Jets 54
Boldog karácsonyt kívánok!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Kellemes ünnepeket!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Boldog Karit! 🎄
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Merry Xmas minden kitartó Jets drukkernek!!!

Green is green
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Kellemes Ünnepeket az uraknak!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
LDT es Flacco is koronas, utobbi nincs oltva.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ashtyn Davis, Jonathan Marshall es Yeboah is koronas.
Beki
NHL mar leallt, van ra azert jo sansz hogy NFL is megpihenjen
nemkismiska
Nem fog pihenni az NFL.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Biztos ezért játszottunk ilyen sz@rul mostanában mert ennyi betegünk van, csak eddig nem mutatták ki...

Green is green