New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Ashtyn Davis, Jonathan Marshall es Yeboah is koronas.
Beki
NHL mar leallt, van ra azert jo sansz hogy NFL is megpihenjen
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ashtyn Davis, Jonathan Marshall es Yeboah is koronas.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Legjobb lenne 0-0-as dontetlennel jatek nelkul letudni JAX elleni meccset. Mindenkinek az lenneva legjobb...
Beki
3-0-as forfeit mert nem tudunk kiállni 😀
Wester
Meg jobb 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Legjobb lenne 0-0-as dontetlennel jatek nelkul letudni JAX elleni meccset. Mindenkinek az lenneva legjobb...
Beki
3-0-as forfeit mert nem tudunk kiállni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Legjobb lenne 0-0-as dontetlennel jatek nelkul letudni JAX elleni meccset. Mindenkinek az lenneva legjobb...
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Nagyon ki akartok kapni vasárnap, de így se lesz könnyű. 😊 Ron Middleton (te jó ég, ő itt rontja a levegőt? Részvétem.) lesz a Jets HC-je, ha Saleh addig nem épül fel.

iktriad
Lesz egyáltalán 22 emberünk? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon ki akartok kapni vasárnap, de így se lesz könnyű. 😊 Ron Middleton (te jó ég, ő itt rontja a levegőt? Részvétem.) lesz a Jets HC-je, ha Saleh addig nem épül fel.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
3 fordulóval a vége előtt 1/4 és 1/8-as pickek vannak és CAR-tól is magas 2. kört kapnánk jelen állás szerint.
Beki
Akkor már csak felhasználni kellene jól. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
3 fordulóval a vége előtt 1/4 és 1/8-as pickek vannak és CAR-tól is magas 2. kört kapnánk jelen állás szerint.
Beki
Seattle min 2 meccset nyerni fog, mi pedig min 2 meccset bukni. A mi cetlink sztem nem csúszik akkor sem ha nyerünk a Jax ellen a SoS miatt, de a másik is top10 lesz sztem a végén.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
3 fordulóval a vége előtt 1/4 és 1/8-as pickek vannak és CAR-tól is magas 2. kört kapnánk jelen állás szerint.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
AVT es MC2 is covid listan.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
4 uj koronas van csapatnal: JFM, Smart, LJackson es VSmith.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Big yikes
 twitter.com/JCaporoso/status/1472678926614945813?s=20
Apex
Ez is olyan Jets-es dolog... rábírod Crowdert fizucsökkentésre, 2. körben draftolod Mims+Moore duót, WR1 pénzt adsz Corey Davisnak, hozod FAról szintén Cole-t. Erre Crowder nagy nehezen összekapar 40 yardot és utána Berrios jön 26 yarddal... 😀
Ne is említsem, hogy jövőre CDavis és Moore helye biztos egyedül, Mims TC után úgyis lapát (max PS) és ezenkívül Berrios-t van értelme megtartani...fenének sem hiányzott h jövőre még WR depth chart alját is fel kelljen tölteni. Emellett annak is örültem volna, ha Becton idén még pár meccset játszik legalább, hogy mire számítsunk... mert egy biztató rookie év után egy szörnyű TC és alapszezonja volt. Látjuk Fant kiesése mit jelentett és nem vagyok nagy híve ennek a vágjuk át RTbe dolognak egy ilyen szezon után, de Moses úgysem fog maradni.
Ehhez jön a TE need, kezdő LB és depth, teljes safety sor, CB1 (meg talán 4-5, de ha Guidry-t nem basszuk ki jövőre, az olyan lesz mint a McDermott dolog...)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
No és akkor jöjjenek a védelem zseniális statjai (ESPN-től):
Total statok:
Yards / game: 391.8 (31. helyezés, SEA az uccsó 1 meccsel kevesebb tolva)
Total engedett yard: 5485 (32. helyezés)

Passz ellen:
yards / game: 249.9 (26. helyezés)
total: 3498 (29. helyezés)

Futás ellen:
yards / game: 141.9 (30. helyezés)
total: 1987 (30. helyezés)

Pontok:
meccsenként engedett: 30.6 (32. helyezés)
total: 428 (32. helyezés)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A legszarabb az hogy Wilson megint nem volt meggyozo egyaltalan, bar mentsegere szoljon most aztan kb. semennyire nem volt kisegitve.
Apex
Összességében nem is kértek tőle sokat, amit kellett megdobta, de semmi extra ismét. Semmi jele egyelőre h fr QB potenciál is lenne benne akár.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
A legszarabb az hogy Wilson megint nem volt meggyozo egyaltalan, bar mentsegere szoljon most aztan kb. semennyire nem volt kisegitve.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Amit szintén ne említsünk, hogy 183 futott yardot engedtünk...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Első negyedre kijött a csapat, a többit viszont inkább hagyjuk. Fant kurvára hiányzott, egyből meg is rogyott a fal nélküle, McDermottot meg remélem kivágjuk, hát ennél egy random PS OT is jobban teljesít. Ami azért számomra csalódás, hogy Davis és Moore nélkül mennyire meghalt ez a WR sor, nem vártam el, hogy világverőek legyenek, de azért akkor is. Mims iszonyatosan nagy csalódás.
Apex
Nem is beszélve h Edogát aktiválták a meccs előtt...
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Big yikes
 twitter.com/JCaporoso/status/1472678926614945813?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Ez a védelem valami botrányos, remélem pénzt és draft-helyet nem sajnálva megpróbálnak rendet tenni jövőre.Eegy-két játékost leszámítva vállalhatatlan volt ma is a csapat ezen része.
Nekem a támadóoldalon továbbra is Wilsonnal (bár ma nem volt teljesen szar) és a fallal van a problémám, ezt sem lesz egyszerű összerakni.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Első negyedre kijött a csapat, a többit viszont inkább hagyjuk. Fant kurvára hiányzott, egyből meg is rogyott a fal nélküle, McDermottot meg remélem kivágjuk, hát ennél egy random PS OT is jobban teljesít. Ami azért számomra csalódás, hogy Davis és Moore nélkül mennyire meghalt ez a WR sor, nem vártam el, hogy világverőek legyenek, de azért akkor is. Mims iszonyatosan nagy csalódás.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mikor a védelem is végre hozzátesz vmit a meccshez, csak sikerül 31 pontot kapni. 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Fatukasi -> covid lista
Edoga, Huff aktivalva
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Fant doubtful, McDermott kezdhet LTben.
Beki
Yikes, Edoga is serult vagy mi?
Apex
IRen van talan, de nehez mar kovetni.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Fant doubtful, McDermott kezdhet LTben.
Beki
Yikes, Edoga is serult vagy mi?

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath