New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Legalabb a rookiek elkezdtek belelendulni, illetve ezen a meccsen sajat magunkat vertuk meg eleg szepen. Wilson jovo heten remelhetoleg mar jatszik.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Kicsit nézetem ez az nb2-es meccset.

Nagyon érdekes, hogy tavaly volt egy támadó-gurunk pocsék támadósorral, most meg van egy védő-gurunk és ez a barátok között sem túl acélos Maimi úgy jött át a csapatom, mint kés a vajon.
Amúgy én mindig is bírtam Folk-ot, sőt Gregg Williems-et is...
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Ideje Amendola helyett kickert keresni, bohóc a csávó. 50+ yardról alig lát el, 40 alatt meg inkonzisztens.
Beki
Amúgy évekig anyáztam Folk-ot, hogy mennyire átlagos rúgó. Tipikusan az a poszt, amit nem értekelsz rendesen, amig nincs több éven át szar. Folkot brutálisan visszasirom az elmúlt pár évben

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Viszont 150Kg szériázik fekve az tuti!☝🏼😂🤣😅
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ideje Amendola helyett kickert keresni, bohóc a csávó. 50+ yardról alig lát el, 40 alatt meg inkonzisztens.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
SOURCE: The #Jets are changing up their offensive line.

Laurent Duvernay-Tardif, acquired via trade from the #Chiefs, will start at right guard today in place of Greg Van Roten
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
 nypost.com/2021/11/19/former-nfl-player-zac-stacy-arrested-in-florida-after-allegedly-beating-his-ex/

anyád.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
gedam 5 802
-hé saleh, történelmi mélységekben a jets d.
-oké, akkor flacco kezd.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀
Wester
Mint a Red Alert 3 -ban anno:

"Hero reporting"
Amadeus
Szerintem szimplán csak a GMnek igazolnia kell miért igazolta le Flaccot ezért kell neki meccs...
Sajnálom, hogy Wilson nem oké mét, mert a mostani helyzetünkben a Dilphins elleni meccsek a fokmérők igazán

Green is green
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀
Wester
Mint a Red Alert 3 -ban anno:

"Hero reporting"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azt nem tudom, hogy Cimini állítása, miszerint a Phins defense blitz heavy erősen, de statokban gyenge azért és ezért kezdhet Flakon:
- legtöbb engedett yard meccsenként (igaz h 10 meccset játszottak már)
- total yards / game, bottom 4
- legtöbb engedett passzolt yard
- össz futott yardban középmezőny
- engedett össz pont, bottom 5
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀
Wester
Valszeg Wilson nem egészséges, White elintézte magát múlt héten, így nem maradt sok opció. 😀
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!
Flakon kezd és én már nem értek semmit se 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Roster moves:
- TE Kenny Yeboah and CB Rachad Wildgoose signed to active roster.
- CB Brandin Echols placed on IR.
- LB Corey Thompson and WR Keelan Doss signed to practice squad
- LB Noah Dawkins placed on practice squad IR.

Gondolom így Pinnock vagy Dunn kezdő lesz.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
PFF adatok:
GVR: 4 QB hurry, 4 pressure
AVT: 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure
Fant: 3 QB hit, 3 pressure
Moses: 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure
McGovern: hibátlan napot zárt

Védelem a 2 sack és 1 INT mellett: 1 QB hit és 3 QB hurry, ebből a DL hozott 1 sack, 3 QB hurry-t.

Fél szezonon túl draft pick update:
1/3
1/7
saját 2. kör -> kör eleje
CAR 2. kör -> 2/20 környéke
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Greg Van Roten has allowed 32 pressures, most in the NFL among RG.

Nem lehetne LDT-t kipróbálni? Lenne fél szezon, hogy kiderüljön megoldást jelentene-e RG posztra.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Bowles alatt is voltak undorító vereségek, de talent issue ide vagy oda, ez azért mindennek a legalja már baszki...

Beki
Ja nehogy félreérts, ez a teljesítmény hipersz@r. Csak ehhez a brigadhoz képest Gase meg csapata kevesebb talenttel dolgozhatott - amiért anyaztuk őket és elüldöztük (jogosan). Nem tudom most meddig tart majd a türelem a coachok felé.
Pityu Gyor
GW-t azért nem nagyon szidtuk itt soha. Ő pont, hogy egy egész fasza DC a ligában és azért elég sok mindent ki is hozott a keretből. Az a baj, hogy itt az LB meg a Safety sor katasztrófa és a fiatal CB-k megtesznek mindent, de ez amit Saleh-ék akarnak rendszert ráerőltetni erre a D-re sajnos lehetetlen. Ez akkor működik ha van egy fasza 4-man pass rush-od, illetve a futást limitálni tudjuk amennyire lehet, sajnos ezekből egyik sem valósul meg. Mosley mögött senki nincs aki segítené, Jarrad Davis hatalmas mellélövésnek tűnik, Quincy Williams-nek volt egy két fasza meccse, de jelenleg nem kezdő szint, a safety-ket meg hagyjuk is.
Apex
Mindentől függetlenül, ha a D# folytatja ezt a szintet (jelzőt nem használok, mert nincs olyan, amelyik hűen visszaadná a valóságot) és az O#-ban AVT, Moore és Carter fejlődik, akkor Woody helyében év végi értékelésen leültetném JD-t és Saleh barátunkat: oké srácok, a világ minden resource-a rendelkezésetekre áll -> 60M+ cap space, magas draft pickek hada. Ha ebből nem tudtok értékelhető védelmet varázsolni és Wilson továbbra is szenved, szezon végén mehettek amerre láttok.
Tudom h emellett az OL jobb oldala és elkapó TE is kell, de ez így nem mehet tovább. Tudtuk h a védelem szenvedni fog, de azért nem full UDFA banda rohangál ott sem...
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 956
Bowles alatt is voltak undorító vereségek, de talent issue ide vagy oda, ez azért mindennek a legalja már baszki...

Beki
Ja nehogy félreérts, ez a teljesítmény hipersz@r. Csak ehhez a brigadhoz képest Gase meg csapata kevesebb talenttel dolgozhatott - amiért anyaztuk őket és elüldöztük (jogosan). Nem tudom most meddig tart majd a türelem a coachok felé.
Pityu Gyor
GW-t azért nem nagyon szidtuk itt soha. Ő pont, hogy egy egész fasza DC a ligában és azért elég sok mindent ki is hozott a keretből. Az a baj, hogy itt az LB meg a Safety sor katasztrófa és a fiatal CB-k megtesznek mindent, de ez amit Saleh-ék akarnak rendszert ráerőltetni erre a D-re sajnos lehetetlen. Ez akkor működik ha van egy fasza 4-man pass rush-od, illetve a futást limitálni tudjuk amennyire lehet, sajnos ezekből egyik sem valósul meg. Mosley mögött senki nincs aki segítené, Jarrad Davis hatalmas mellélövésnek tűnik, Quincy Williams-nek volt egy két fasza meccse, de jelenleg nem kezdő szint, a safety-ket meg hagyjuk is.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Bowles alatt is voltak undorító vereségek, de talent issue ide vagy oda, ez azért mindennek a legalja már baszki...

Beki
Ja nehogy félreérts, ez a teljesítmény hipersz@r. Csak ehhez a brigadhoz képest Gase meg csapata kevesebb talenttel dolgozhatott - amiért anyaztuk őket és elüldöztük (jogosan). Nem tudom most meddig tart majd a türelem a coachok felé.

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Bowles alatt is voltak undorító vereségek, de talent issue ide vagy oda, ez azért mindennek a legalja már baszki...
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945


Totálisan egyetértek
Wester
Lassan kezd el is kijönni. Mosley mellett Davis és a safety Davis is egy kalap szar. Viszont a DLt is elő kell venni, mert tudásuk alatt játszanak.
Beki
A védelemben lennének tehetségek... sajnos mostabra a teljesen a lyukas CB sorunk miatt szétszedik az ellenfelek. Tiszta hullámvasút ez a szezon a Miami ellen kiváncsi leszek. Fehér Mikit mint csodatevő kihúzhatjuk a listárol, marad a (Jetses módon lassú) épitkezés és a munka.

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nem meglepő módon White kezd vasárnap, Flakon a backup.
Beki
Azert remelem tenyleg csak azert kezd, mert Wilson nem teljesen egeszseges
Apex
Amíg White jól játszik, csücsüljön csak Wilson a padon.
Beki
Nyilvan most igy en is ezt mondanam, meg megy a Mike hype rendesen, es valoban jol jatszott a srac szo se rola. Viszont tenyleg segitene Wilsonnak az hogy padozik? Persze nem feltetlen rossz dolog ez, lehet jo is, csak en kicsit azt erzem, hogy ez inkabb most arrol szol, hogy Saleh-ek feltik a picsajukat mmeg a megitelesuket es azert jatszik Mike, az meg le van fosva, hogy Wilsonra ez milyen hatassal lesz/lehet. Es persze lehet most mind amit irok bullshit es ez igazabol jo hatassal lesz a teamre, meg ha Wilson tenyleg fr QB akkor ezeket le kell kuzdenie, de anno a Billsnel is volt egy hasonlo szitu Barkley es Allen kozott. De he legyen Mike White a kovetkezo Tom Brady 😀
Apex
Legyünk őszinték, jelenleg Wilson kezdetését max annyi indokolná h 1/2-es pick volt. 😀 White 26 éves, jövőre RFA vagy ERFA státusszal meg lehet tartani. Oké, volt 5 jó negyede, de ott határozottan jól nézett ki: határozott, gyors döntések és tudta mi fog következni. Wilson ugyanezt nagyon nem. Továbbá Saleh figyeli a locker room véleményét is tutira + asszisztensek véleményét is.
Sok kérdés nincs jelenleg: ha Bills elit defense ellen White hasít, menjen Miami ellen is; ellenkező esetben nem marad sok kérdés -> Miami ellen mehet vissza Wilson.
Beki
Persze gondolom atlett ez beszelve csomoszor, meg ez jelenleg kb egy "jo problema" ha lehet ilyet mondani. De mondjuk ha a Bills ellen hoz egy kozepes/kozepesen jo teljesitmenyt(pl. 21/35, 1TD, 1INT, 256 yds) akkor ki lesz a kezdo a Phins ellen?
Apex
Nem lesz ilyen kérdés, ezt kijelenthetjük. 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó


Totálisan egyetértek
Wester
Lassan kezd el is kijönni. Mosley mellett Davis és a safety Davis is egy kalap szar. Viszont a DLt is elő kell venni, mert tudásuk alatt játszanak.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 339 — Jó ötletnek tűnt!


Totálisan egyetértek

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Edoga nem lesz vasarnap... nincs backup OT kb igy.