New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Dupla OL szerintem sok de úgy látom ezzel a véleménnyel egyedül vagyok 😀. Egy mindenképp kell, de a második OG posztra Van Roten bőven elég, ő azért hozta tavaly az NFL átlagot, és nem hiszem 2. kör elején ennél sokkal jobb játékos jönne. Ráadásul ahhoz hogy két top iOL-t kivigyünk szerintem az kéne, hogy senki más ne akarjon iOL-t draftolni, az meg eléggé valószinűtlen.Wester
Maradjunk annyiban h a 2 valóban sok, de egy kötelező (még ha hülyén is hangzik 😀 ). Továbbá éppen ezért írtam korábban, hogy ha JD-éknél vki magasan van a boardon egy OL, akit OG-nek szánnak: van elég muníció, senki nem fog háborogni, ha eldurrantják mondjuk a Darnoldért kapott 2. kört egy feltrade (csak egy példa...). Nem engedhetjük meg magunknak, hogy a jelenlegi kezdő ötös legyen Wilson előtt.
Jelenleg szerintem nincs kezdő CB a keretben és Poole is elment, óriási mismanagementnek érezném ha ide nem draftolnánk az első 3 picken.Wester
Ez meg nagyon is igaz sajnos. 😀 Viszont CB csak akkor jöjjön szóba, ha tényleg úgy érzik, hogy mindent megtettek Wilson védelme és célpontjai fronton.
Beki
Az a baj én egy OL draftal nagyon nem lennék nyugodt, egyrészt ugyanúgy papírvékony lenne a depth plusz 2 OL pick azért elég durva változásokat elérhet a falban, nem mondom, hogy egy nem, de nyilván kisebb az esélye. A CB-t meg őszintén leszarom a korábban említett indokaim végett. Meg engem nem igazán izgat, hogy ha szétszivatják a Cornereinket ha cserébe az O hengerel Wilson első évében. Hosszabb távon szerintem ez sokkal fontosabb. De az tény, hogy jelenleg nincs igazán kompetens CB sorunk. Illetve azt megértem, hogy CB pickel sokkal kerekebb lenne a team.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
Hát nem tudom én kicsit feleslegesnek érezném a korai CB picket, főleg ha azt nézem, hogy van még FA-n veterán akiket elhozhatnánk és a front 7 hosszú évek óta szerintem a legjobb papíron. Én úgy gondolom kettő korai OL pick nagyon kéne. Illetve én is úgy vagyok, hogy a rookie qb-nak teremtsük meg a lehető legjobb lehetőséget, pont ezért egy feltrade-et sem bánnék ha végre egy normális falat tudnánk lerakni a QB-nk elé.
Apex
Olyan szempontból indokolt a korai CB, hogy konkrétan nincs kezdő CB-nk. Bár jövőre FA és dupla 1. + 2. kör ott lesz védelem erősítésére.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Dupla OL szerintem sok de úgy látom ezzel a véleménnyel egyedül vagyok 😀. Egy mindenképp kell, de a második OG posztra Van Roten bőven elég, ő azért hozta tavaly az NFL átlagot, és nem hiszem 2. kör elején ennél sokkal jobb játékos jönne. Ráadásul ahhoz hogy két top iOL-t kivigyünk szerintem az kéne, hogy senki más ne akarjon iOL-t draftolni, az meg eléggé valószinűtlen.Wester
Maradjunk annyiban h a 2 valóban sok, de egy kötelező (még ha hülyén is hangzik 😀 ). Továbbá éppen ezért írtam korábban, hogy ha JD-éknél vki magasan van a boardon egy OL, akit OG-nek szánnak: van elég muníció, senki nem fog háborogni, ha eldurrantják mondjuk a Darnoldért kapott 2. kört egy feltrade (csak egy példa...). Nem engedhetjük meg magunknak, hogy a jelenlegi kezdő ötös legyen Wilson előtt.
Jelenleg szerintem nincs kezdő CB a keretben és Poole is elment, óriási mismanagementnek érezném ha ide nem draftolnánk az első 3 picken.Wester
Ez meg nagyon is igaz sajnos. 😀 Viszont CB csak akkor jöjjön szóba, ha tényleg úgy érzik, hogy mindent megtettek Wilson védelme és célpontjai fronton.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
Nekem mindegy a CB, de az OL legyen rendben Wilson előtt...jó volna nem összetöretni őt is 3 évig, mint Darnolddal csinálták. 😀
Beki
Mármint Fields előtt 😀
Apex
Darnold? 😮
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 384 — Jó ötletnek tűnt!
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
1/23-ra mindenképp Vera-Tucker lenne a legjobb, akár pár helyes felcsere árán is. Ha viszont elhappolják előlünk, és a TOP4 CB valamelyike még benn van, akkor esetleg el tudom fogadni.
A Wilson utáni 3 pick-ből viszont 2-t kötelezően az OL-ra kell használni!
Zotya86
Dupla OL szerintem sok de úgy látom ezzel a véleménnyel egyedül vagyok 😀. Egy mindenképp kell, de a második OG posztra Van Roten bőven elég, ő azért hozta tavaly az NFL átlagot, és nem hiszem 2. kör elején ennél sokkal jobb játékos jönne. Ráadásul ahhoz hogy két top iOL-t kivigyünk szerintem az kéne, hogy senki más ne akarjon iOL-t draftolni, az meg eléggé valószinűtlen.

Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
Hát nem tudom én kicsit feleslegesnek érezném a korai CB picket, főleg ha azt nézem, hogy van még FA-n veterán akiket elhozhatnánk és a front 7 hosszú évek óta szerintem a legjobb papíron. Én úgy gondolom kettő korai OL pick nagyon kéne. Illetve én is úgy vagyok, hogy a rookie qb-nak teremtsük meg a lehető legjobb lehetőséget, pont ezért egy feltrade-et sem bánnék ha végre egy normális falat tudnánk lerakni a QB-nk elé.
Apex
Jelenleg szerintem nincs kezdő CB a keretben és Poole is elment, óriási mismanagementnek érezném ha ide nem draftolnánk az első 3 picken.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
Nekem mindegy a CB, de az OL legyen rendben Wilson előtt...jó volna nem összetöretni őt is 3 évig, mint Darnolddal csinálták. 😀
Beki
Mármint Fields előtt 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
Hát nem tudom én kicsit feleslegesnek érezném a korai CB picket, főleg ha azt nézem, hogy van még FA-n veterán akiket elhozhatnánk és a front 7 hosszú évek óta szerintem a legjobb papíron. Én úgy gondolom kettő korai OL pick nagyon kéne. Illetve én is úgy vagyok, hogy a rookie qb-nak teremtsük meg a lehető legjobb lehetőséget, pont ezért egy feltrade-et sem bánnék ha végre egy normális falat tudnánk lerakni a QB-nk elé.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
1/23-ra mindenképp Vera-Tucker lenne a legjobb, akár pár helyes felcsere árán is. Ha viszont elhappolják előlünk, és a TOP4 CB valamelyike még benn van, akkor esetleg el tudom fogadni.
A Wilson utáni 3 pick-ből viszont 2-t kötelezően az OL-ra kell használni!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀
Wester
Nekem mindegy a CB, de az OL legyen rendben Wilson előtt...jó volna nem összetöretni őt is 3 évig, mint Darnolddal csinálták. 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 384 — Jó ötletnek tűnt!
Én nagyon csalódott lennék, ha nem jönne CB 23-on vagy 34-en, és a WR-t is luxusnak tartom. Egy OG és CB lenne a dream 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jött némi infó arról, hogy draft prospectek közül kivel dumáltak JD-ék valamilyen formában (OL, WR és CB-t másolom be csak):
WR:
#Minnesota Rashod Bateman
#ArizonaState Frank Darby
#Purdue Rondale Moore
#Clemson Amari Rodgers
#Auburn Anthony Schwartz
#Alabama DeVonta Smith
#Iowa Ihmir Smith-Marsette
#Auburn Eli Stove
#Florida Kadarius Toney
OL:
#UMass OT Larnel Coleman
#OklahomaState OT Teven Jenkins
#MiddleTennesseeState G Robert Jones
#Grambling G David Moore
#USC G Alijah Vera-Tucker
#Oklahoma C Creed Humphrey
#Missouri Joshua Bledsoe
#SanDiegoState Darren Hall
#Washington Elijah Molden
#Northwestern Greg Newsome II
#Auburn Jordyn Peters
#Minnesota Benjamin St. Juste
#Syracuse Trill Williams
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
2 héttel a draft előtt toltam egy PFN Mock draftot:
1/2 Zach Wilson QB (BYU)
1/23 Alijah Vera-Tucker OG (USC)
2/2 Wyatt Davis OG (Ohio State)
3/2 Tyson Campbell CB (Georgia)
3/22 Kenneth Gainwell RB (Memphis)
4/2 Tylan Wallace WR (Oklahome State)
5/2 Cameron Sample EDGE (Tulane)
5/10 Shakur Brown CB (Michigan State)
6/2 Derrick Barnes LB (Purdue)
6/42 Alarick Jackson OT (Iowa)
Rövid magyarázat lemaradt:
Egyszerű és szimpla -> tegyük könnyebbé Wilson életét. iOL kalap trutty és kellenek a célpontok. Jövőre van szintén 2 db 1. és 2. körünk, azzal tömheted a defenset és ha esetleg nagy need van offenseben. A 2 OG picket nem magyaráznám. Az RB pickre picit húztam a fogam, de úgy hiszem h Perine nem éli meg az 53-as rostert és Gainwell ott jó value lehet. 1 WR ráért a 2 UFA WR igazolás miatt 4. körben.
Úgy hiszem h FA CB jön még, így 2 fiatal CB hát ha vmelyikük alkot vmi értelmeset. Az LB és OT pick pedig depth-nek.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
ti is ott lesztek fields 2. pro dayen.
jets,broncos,falcons,pats,49ers ezekrol tudni.
gaborik
Még nincs infó arról, hogy ki lesz ott tőlünk. Múltkor GM, ass. GM és az OC volt.
Beki
JD nem volt ott 2. pro day-en.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
ti is ott lesztek fields 2. pro dayen.
jets,broncos,falcons,pats,49ers ezekrol tudni.
gaborik
Még nincs infó arról, hogy ki lesz ott tőlünk. Múltkor GM, ass. GM és az OC volt.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
szerintem a háttérben mennek a sakkozások, árgus szemmel figyelik ki mit mond, érez a QB-kkal kapcsolatban 😀 én amúgy még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy nemet mondtok Fields-re.
petey
Nem tudom, sztem Wilson lesz a pick. Ugyanakkor azt elismerem, hogy az insidereknek fingja nem volt mi fog következni pl FA-n is, egy k*rva leak nem nagyon juthatott ki az FO terveiből.
Csak h szemléltessem ezt, lenti dolgok folytak a csapból FA első napja előtt:
WR célpont: JuJu és Will Fuller
OL: Thuney és Linsley
DE: Hendrickson 100%-ig jön

Ehelyett első nap Jarrad Davis elsőként érkezett. Utána Corey Davis és Lawson (előbbit nem is említették, utóbbit nagyon keveset). CB ááááááá tuti jön, hát egy spec teamer CB-t húztak be.

Szóval nem tartom kizártnak, de lesz anyukázás nálam, ha Fields-et húzzuk.
Beki
Én is hajlok a Wilson pickre, de ugye Salah és MLF fél szemmel követi Shanny-t, hogy ki felé hajlik, ugye alóla nőttek ki. 😀 Mind games.
De nálatok ha Fields vagy Lance is lenne, nincs egyből győzelmi kényszer most, Wilsonnal ugyanez. kérdés hogy melyiknél látnátok azt, hogy ő a Jets megváltója mert akkor lécet kell ugrani 2. évben.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
szerintem a háttérben mennek a sakkozások, árgus szemmel figyelik ki mit mond, érez a QB-kkal kapcsolatban 😀 én amúgy még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy nemet mondtok Fields-re.
petey
Nem tudom, sztem Wilson lesz a pick. Ugyanakkor azt elismerem, hogy az insidereknek fingja nem volt mi fog következni pl FA-n is, egy k*rva leak nem nagyon juthatott ki az FO terveiből.
Csak h szemléltessem ezt, lenti dolgok folytak a csapból FA első napja előtt:
WR célpont: JuJu és Will Fuller
OL: Thuney és Linsley
DE: Hendrickson 100%-ig jön

Ehelyett első nap Jarrad Davis elsőként érkezett. Utána Corey Davis és Lawson (előbbit nem is említették, utóbbit nagyon keveset). CB ááááááá tuti jön, hát egy spec teamer CB-t húztak be.

Szóval nem tartom kizártnak, de lesz anyukázás nálam, ha Fields-et húzzuk.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
Fields no2 pickre kb 15-szörös szorzó. Nyilván nem ő a favorit, de egy ezrest nekem megér egy hátha... 😀
alatriste
Ő amúgy miért csúszott ekkorát? Most már 4-5. QB csak kb, korábban (kb két hónapja) majdnem fix 2. volt emlékeim szerint (amik lehetnek rosszak persze)
nemkismiska
Volt kb 2 rosszabb meccse a legösszevisszábban lezajló Big10-ben. Más okot én nem látok rá. Nyilván itt Wilson az esélyes de pl a 9ers szerintem Fieldsért jött fel. Szintén fogadtam is már rá. Szóval elég morci leszek ha senki nem viszi ki... 😀
A Jonesos pletykák szerintem erős smokescreenek.
alatriste
Mondjuk Wilson oda és ide is system fit, csak Friscoban sokkal jobbak a feltételek az offenseben, mint a Jetsnél. 😀
Bár a Jets offenseben lesznek eltérések azért a Friscoéhoz képest (ha az OL nem lesz megerősítve, akkor meg Wlsonnak úgyis annyi).
Beki
Ha Wilson system fit ide, akkor ezek szerint nekünk is van valamilyen rendszerünk 🤔 ez nekem új 😁😁
Pityu Gyor
Papíron van, majd pár héten belül elkezdik home officeból a játékosok fejébe varázsolni. 😉
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
szerintem a háttérben mennek a sakkozások, árgus szemmel figyelik ki mit mond, érez a QB-kkal kapcsolatban 😀 én amúgy még mindig nem vagyok meggyőződve, hogy nemet mondtok Fields-re.

több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
Fields no2 pickre kb 15-szörös szorzó. Nyilván nem ő a favorit, de egy ezrest nekem megér egy hátha... 😀
alatriste
Ő amúgy miért csúszott ekkorát? Most már 4-5. QB csak kb, korábban (kb két hónapja) majdnem fix 2. volt emlékeim szerint (amik lehetnek rosszak persze)
nemkismiska
nálam még mindig 2. QB bár ez sokat nem számít 😀

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
Fields no2 pickre kb 15-szörös szorzó. Nyilván nem ő a favorit, de egy ezrest nekem megér egy hátha... 😀
alatriste
Ő amúgy miért csúszott ekkorát? Most már 4-5. QB csak kb, korábban (kb két hónapja) majdnem fix 2. volt emlékeim szerint (amik lehetnek rosszak persze)
nemkismiska
Volt kb 2 rosszabb meccse a legösszevisszábban lezajló Big10-ben. Más okot én nem látok rá. Nyilván itt Wilson az esélyes de pl a 9ers szerintem Fieldsért jött fel. Szintén fogadtam is már rá. Szóval elég morci leszek ha senki nem viszi ki... 😀
A Jonesos pletykák szerintem erős smokescreenek.
alatriste
Mondjuk Wilson oda és ide is system fit, csak Friscoban sokkal jobbak a feltételek az offenseben, mint a Jetsnél. 😀
Bár a Jets offenseben lesznek eltérések azért a Friscoéhoz képest (ha az OL nem lesz megerősítve, akkor meg Wlsonnak úgyis annyi).
Beki
Ha Wilson system fit ide, akkor ezek szerint nekünk is van valamilyen rendszerünk 🤔 ez nekem új 😁😁

Green is green
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ti is ott lesztek fields 2. pro dayen.
jets,broncos,falcons,pats,49ers ezekrol tudni.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
Fields no2 pickre kb 15-szörös szorzó. Nyilván nem ő a favorit, de egy ezrest nekem megér egy hátha... 😀
alatriste
Ő amúgy miért csúszott ekkorát? Most már 4-5. QB csak kb, korábban (kb két hónapja) majdnem fix 2. volt emlékeim szerint (amik lehetnek rosszak persze)
nemkismiska
Volt kb 2 rosszabb meccse a legösszevisszábban lezajló Big10-ben. Más okot én nem látok rá. Nyilván itt Wilson az esélyes de pl a 9ers szerintem Fieldsért jött fel. Szintén fogadtam is már rá. Szóval elég morci leszek ha senki nem viszi ki... 😀
A Jonesos pletykák szerintem erős smokescreenek.
alatriste
Mondjuk Wilson oda és ide is system fit, csak Friscoban sokkal jobbak a feltételek az offenseben, mint a Jetsnél. 😀
Bár a Jets offenseben lesznek eltérések azért a Friscoéhoz képest (ha az OL nem lesz megerősítve, akkor meg Wlsonnak úgyis annyi).
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Trey Lance és Justin Fields is csapat egy 2. pro day-t: részünkről senki sem lesz ott.
Beki
Ha tudsz már róluk mindent nem is szokás
Nem emiatt zárható ki egyik srác se szvsz.
alatriste
pontosan, óriási smokescreen-ek szoktak lenni 😀
petey
Főleg, ha átengedjük Wilsont nektek... 😀
Beki
Fields no2 pickre kb 15-szörös szorzó. Nyilván nem ő a favorit, de egy ezrest nekem megér egy hátha... 😀
alatriste
Ő amúgy miért csúszott ekkorát? Most már 4-5. QB csak kb, korábban (kb két hónapja) majdnem fix 2. volt emlékeim szerint (amik lehetnek rosszak persze)
nemkismiska
Volt kb 2 rosszabb meccse a legösszevisszábban lezajló Big10-ben. Más okot én nem látok rá. Nyilván itt Wilson az esélyes de pl a 9ers szerintem Fieldsért jött fel. Szintén fogadtam is már rá. Szóval elég morci leszek ha senki nem viszi ki... 😀
A Jonesos pletykák szerintem erős smokescreenek.


Liverpool Fc fan