New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Douglas: “We have to surround our next quarterback with as much talent as possible.”
Beki
Ehhez visszatérve még:
ennyi munícióval drafton sztem JD nem fog tökölni és feltradel 1/23-ról, ha vki csúszna a WR-ek közül, de OL sem kizárható teljesen.
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 337

Beki
Azért elég gáz, hogy 3. és 4. körben csupán egyszer választunk jövőre. Csak kéne még 1-1 pick 😀😀
Zotya86
hat hulyek lennenek, ha a 34 66 86 ne
menjen hatra extra korokert

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elég őszinte sajtótájékoztató JD-től, de végre van egy értelmes GMünk, aki tudja h mi a dolga.
 www.youtube.com/watch?v=xqEIfuRRxAQ
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193

Beki
Azért elég gáz, hogy 3. és 4. körben csupán egyszer választunk jövőre. Csak kéne még 1-1 pick 😀😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

Beki
....fasza lesz, amikor majd egyszerre jár le ennyi talent szerződése... 😀
Helmut the Dystopian Ride
Ha lesz egyaltalan aki uj szerzodest kapna...nalunk nem meno az ilyen az elmult evekben. 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Beki
....fasza lesz, amikor majd egyszerre jár le ennyi talent szerződése... 😀
Helmut the Dystopian Ride
Az már az új csapatuk gondja lesz 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam

Beki
....fasza lesz, amikor majd egyszerre jár le ennyi talent szerződése... 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Douglas: “We have to surround our next quarterback with as much talent as possible.”
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szóval kit fogtok húzni? 😀
petey
Szerintem kész tény már ide a hipózott Wilson.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem ártana egy vet QB is Wilson mögé: Alex Smith adja magát, ha vmi nem úgy alakulna, ahogy kell.
Beki
Tudunk egyet 😊
Bár gondolom nem kell, mert akkor belepakoltuk volna a cserébe.
gabokocka
17 misis base fizuval hülyék lettünk volna belevenni, mint ahogy bárki más sem vállalta be eddig. 😊
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Szóval kit fogtok húzni? 😀

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem ártana egy vet QB is Wilson mögé: Alex Smith adja magát, ha vmi nem úgy alakulna, ahogy kell.
Beki
Tudunk egyet 😊
Bár gondolom nem kell, mert akkor belepakoltuk volna a cserébe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem ártana egy vet QB is Wilson mögé: Alex Smith adja magát, ha vmi nem úgy alakulna, ahogy kell.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Olyan gyorsan tűnnek el itt is az emberek, mint nálunk az elit 2017-es D-nkből.

iktriad
Új rezsim van. Gyenge/közepes alapot nem akartak megtartani.

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Azert sajnalom, hogy igy vegzodott...hosszu ido utan o volt az elso akiben ereztem azt, hogy tenylegesen fr. QB-ja lehet a csapatnak. Vegtelenul szimpatikus szereny srac, aki tobbet/jobbat erdemelt volna csak sajnos ez az eve tulsagosan is rosszul sikerult es igy a 4. Eve elott 1/2-n, uj HC-val egyszeruen tul nagy riziko es nem fert bele. Oszinten remelem hogy a Panthersnel megtalalja a szamitasat.
Apex
Egyetértek hogy szimpatikus srác, ám itt nem lehetett tartani, sőt neki is jobb a környezrtváltozás. Sok sikert neki!!!
Grat a dealhez, én azt hittem a draftig már nem is ütik nyélbe. Jó és szükséges döntés

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan gyorsan tűnnek el itt is az emberek, mint nálunk az elit 2017-es D-nkből.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább elvitték ezt a memet is.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Innentol egy dolgunk van: celpontokat adsz Wilsonnak es OL-t raksz ele.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Azert sajnalom, hogy igy vegzodott...hosszu ido utan o volt az elso akiben ereztem azt, hogy tenylegesen fr. QB-ja lehet a csapatnak. Vegtelenul szimpatikus szereny srac, aki tobbet/jobbat erdemelt volna csak sajnos ez az eve tulsagosan is rosszul sikerult es igy a 4. Eve elott 1/2-n, uj HC-val egyszeruen tul nagy riziko es nem fert bele. Oszinten remelem hogy a Panthersnel megtalalja a szamitasat.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egesz fasza ellenertek lett. JD-nek 2 evre van annyi pickje h vmi csapatot faragjon itt.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Wow, hat ez sokkal tobb mint amennyire en szamitottam

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 678 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Végül is nem egy zacskó szotyiért ment el...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ezzel speciel egyetértek olyan szinten, hogy nem a legjobb a Jets helyzete trade partnerek terén, de mihelyst Indyben látja a csapat 100%-ra, hogy Wilson válla rendben van...kurvára ideje döntést hozni végre.