New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A 2es pontba én már azzal is megelégszem ha tiszta a hiearchia és a döntési jogkört es ahhoz tartják magukat és egységes a FO.Pityu Gyor
Ha marad is a jelenlegi GM és HC a tulajnak jelent struktúra, simán működhet ha JD okézza a dolgot (látjuk mennyit jelent h Gase és JD spanok és azóta nyugalom is van ilyen téren).
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szigorúan a meccshez, 23-20-as Jets vezetésnél.
Már a 3&4 hívást sem értettem, ahova Goff passzolta az meg végképp hagyjuk egy ennyit kereső QB-nál.
Nem tudom 4&4-nél McVay mondta-e Jared brónak, hogy mindenáron a Jets védelem legjobbját tesztelje + még kicsit alul is dobta, no de... nem látszik pontosan, de Kupp jól futotta a route-ot alul és pontos passz esetén laza +5 yard lehetett volna még.


Ez pedig a laszti elengedése után (kb mintha Darnoldot látnám):
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Szépen haladjunk sorjában. Az én szememben legalább a legrosszabbtól megmentettük a franchise-t. A következők:
1. lényeges Gase kilapátolása legkésöbb black mondayon
2. legyen meg a házon belüli erősorrend, tulaj hogy és mennyire szól bele, ha JD az erős fiú akkor erősítsük meg
3. Válasszunk értelmes HC-t az előző pont szerint szájízhez
4. Coachokat válasszunk GM és HC egyetértéssel
5. Legyen FA és Draft stratégia
6. Döntsünk QBval mi legyen: Darnold, Trade, Draft (Wentzez ne plíz...)
....
Az első pont nem opció, hanem kell a többinél van több jó válasz is
Kicsit lehiggadva is tartom, hogy felülértékelni valamit ugyanolyan hiba mint alul. A QB poszt a kiemelten fontos de nekem nem azt bizonyitja az elmúlt 10-15 év amióta NFLt nézek hogy az egyetlen kulcs terület. QB sztárok jöttek egyetemről bőven, a Coltsnak sem jött be és sok másnak sem, míg napjaink legjobbjai akik a 10es években kinevelődtek késöbbi pickek. Ryan óta volt egy gyenge hc-nk meg egy fostalicska. Kezdjük itt. (Bónusznak az elmúlt 10 év legjobb Jetse a playoff óta Fitzpatrickkal volt, nem a sztárolt Sanchezzel, Genoval vagy Darnolddal)
Pityu Gyor
Hasonló a gondolatmenetem nekem is, csak ugye az 1/1 megszerzését mindig beleírtam, na ezt engedjük el most. 😀
2. tulaj nem pofázik bele, maximum JD-t megkérdezni h drága fiam, ő a te HC-d? Igen, akkor tárgyaljunk vele.
4. OC és DC személyét a HC döntse el, ne égessük magunkat h ilyen Maccagnan féle bohócok bele akarnak szólni, amihez nem értenek. A stáb legyen a HC dolga.
6. Darnoldtól meg kell szabadulni, semmi értelme h 5. éves opciót lehívjuk vagy nem

Nem véletlen, hogy Pauline is azt írja, hogy a Jets "alpha dog, strong personality" stb jellemzővel illetett HC-t keres. Emellet az a gond, hogy ki(k)re illik ez a leírás + kb 7-8 üresedés lehet alsó hangon HC fronton liga szinten.
Beki
A 2es pontba én már azzal is megelégszem ha tiszta a hiearchia és a döntési jogkört es ahhoz tartják magukat és egységes a FO.

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Mi az, hogy a Colts-nak nem jött be?
r.baggio
Gusztustalanul végigszopt@k egy évet Luckért, akivel nem lettek vilagmegvalto franchise (1 playoff és pár jó meccs) pedig ő aztán a legnagyobb talent volt Manning óta ugyebár /Lawrence elött.../. A srác erre összetörik vagy/es nem tudják jól menedzselni... jó ha első választás a Tied de nem garancia semmire

Green is green
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Mi az, hogy a Colts-nak nem jött be?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szépen haladjunk sorjában. Az én szememben legalább a legrosszabbtól megmentettük a franchise-t. A következők:
1. lényeges Gase kilapátolása legkésöbb black mondayon
2. legyen meg a házon belüli erősorrend, tulaj hogy és mennyire szól bele, ha JD az erős fiú akkor erősítsük meg
3. Válasszunk értelmes HC-t az előző pont szerint szájízhez
4. Coachokat válasszunk GM és HC egyetértéssel
5. Legyen FA és Draft stratégia
6. Döntsünk QBval mi legyen: Darnold, Trade, Draft (Wentzez ne plíz...)
....
Az első pont nem opció, hanem kell a többinél van több jó válasz is
Kicsit lehiggadva is tartom, hogy felülértékelni valamit ugyanolyan hiba mint alul. A QB poszt a kiemelten fontos de nekem nem azt bizonyitja az elmúlt 10-15 év amióta NFLt nézek hogy az egyetlen kulcs terület. QB sztárok jöttek egyetemről bőven, a Coltsnak sem jött be és sok másnak sem, míg napjaink legjobbjai akik a 10es években kinevelődtek késöbbi pickek. Ryan óta volt egy gyenge hc-nk meg egy fostalicska. Kezdjük itt. (Bónusznak az elmúlt 10 év legjobb Jetse a playoff óta Fitzpatrickkal volt, nem a sztárolt Sanchezzel, Genoval vagy Darnolddal)
Pityu Gyor
Hasonló a gondolatmenetem nekem is, csak ugye az 1/1 megszerzését mindig beleírtam, na ezt engedjük el most. 😀
2. tulaj nem pofázik bele, maximum JD-t megkérdezni h drága fiam, ő a te HC-d? Igen, akkor tárgyaljunk vele.
4. OC és DC személyét a HC döntse el, ne égessük magunkat h ilyen Maccagnan féle bohócok bele akarnak szólni, amihez nem értenek. A stáb legyen a HC dolga.
6. Darnoldtól meg kell szabadulni, semmi értelme h 5. éves opciót lehívjuk vagy nem

Nem véletlen, hogy Pauline is azt írja, hogy a Jets "alpha dog, strong personality" stb jellemzővel illetett HC-t keres. Emellet az a gond, hogy ki(k)re illik ez a leírás + kb 7-8 üresedés lehet alsó hangon HC fronton liga szinten.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sikítok ezen a címlapon.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Beki
Mindezt egy megnyert meccs után.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Miért is tesz mindenki úgy, mintha a Jaguars egy értelmes franchise lenne, és tuti, hogy Lawrencet fogják húzni?

Trask vagy Mac Jones is simán szóba jöhet, utóbbi ráadásul Jacksonville-ben született. Nyilván mindketten sokkal rosszabb prospectek mint Lawrence, pont ezért is jöhetnek szóba a Jagsnél 😀
Borbinho
Bezzeg a Jets... 🤦‍♂️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért is tesz mindenki úgy, mintha a Jaguars egy értelmes franchise lenne, és tuti, hogy Lawrencet fogják húzni?

Trask vagy Mac Jones is simán szóba jöhet, utóbbi ráadásul Jacksonville-ben született. Nyilván mindketten sokkal rosszabb prospectek mint Lawrence, pont ezért is jöhetnek szóba a Jagsnél 😀
Borbinho
Most rúgtuk ki a SEC mániás GM-ünket.
iktriad
Az egy dolog, de a csapatot még mindig Jaguarsnak hívják, a tulaj is ugyan az 😀
Ki volt az utolsó SEC QB nálatok aki játszott is? (Dobbs nyilván nem 😀 )
Borbinho
Most néztem soha nem volt ilyen QB-nk! A Mizzou ugyan most SEC-s, de (Rossz) Szöszi (=Gabbert aki nem tudná) még a BIg XII-ben játszott, mikor odajárt.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Miért is tesz mindenki úgy, mintha a Jaguars egy értelmes franchise lenne, és tuti, hogy Lawrencet fogják húzni?

Trask vagy Mac Jones is simán szóba jöhet, utóbbi ráadásul Jacksonville-ben született. Nyilván mindketten sokkal rosszabb prospectek mint Lawrence, pont ezért is jöhetnek szóba a Jagsnél 😀
Borbinho
Most rúgtuk ki a SEC mániás GM-ünket.
iktriad
Az egy dolog, de a csapatot még mindig Jaguarsnak hívják, a tulaj is ugyan az 😀
Ki volt az utolsó SEC QB nálatok aki játszott is? (Dobbs nyilván nem 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Szépen haladjunk sorjában. Az én szememben legalább a legrosszabbtól megmentettük a franchise-t. A következők:
1. lényeges Gase kilapátolása legkésöbb black mondayon
2. legyen meg a házon belüli erősorrend, tulaj hogy és mennyire szól bele, ha JD az erős fiú akkor erősítsük meg
3. Válasszunk értelmes HC-t az előző pont szerint szájízhez
4. Coachokat válasszunk GM és HC egyetértéssel
5. Legyen FA és Draft stratégia
6. Döntsünk QBval mi legyen: Darnold, Trade, Draft (Wentzez ne plíz...)
....
Az első pont nem opció, hanem kell a többinél van több jó válasz is
Kicsit lehiggadva is tartom, hogy felülértékelni valamit ugyanolyan hiba mint alul. A QB poszt a kiemelten fontos de nekem nem azt bizonyitja az elmúlt 10-15 év amióta NFLt nézek hogy az egyetlen kulcs terület. QB sztárok jöttek egyetemről bőven, a Coltsnak sem jött be és sok másnak sem, míg napjaink legjobbjai akik a 10es években kinevelődtek késöbbi pickek. Ryan óta volt egy gyenge hc-nk meg egy fostalicska. Kezdjük itt. (Bónusznak az elmúlt 10 év legjobb Jetse a playoff óta Fitzpatrickkal volt, nem a sztárolt Sanchezzel, Genoval vagy Darnolddal)

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort
Wester
Ezt érdemeljük teljesen jogosan...szurkolni ennek a fostartály szánalom franchisenak, évi fene sem tudja hány órát elcseszve a szabadidőnkből...
Beki
Egy pillanatra azt hittem, hogy ez a Jags topik. 😊

Miért is tesz mindenki úgy, mintha a Jaguars egy értelmes franchise lenne, és tuti, hogy Lawrencet fogják húzni?

Trask vagy Mac Jones is simán szóba jöhet, utóbbi ráadásul Jacksonville-ben született. Nyilván mindketten sokkal rosszabb prospectek mint Lawrence, pont ezért is jöhetnek szóba a Jagsnél 😀
Borbinho
Most rúgtuk ki a SEC mániás GM-ünket.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Miért is tesz mindenki úgy, mintha a Jaguars egy értelmes franchise lenne, és tuti, hogy Lawrencet fogják húzni?

Trask vagy Mac Jones is simán szóba jöhet, utóbbi ráadásul Jacksonville-ben született. Nyilván mindketten sokkal rosszabb prospectek mint Lawrence, pont ezért is jöhetnek szóba a Jagsnél 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az új HC-n fog múlni minden.
Fields/Wilson/Lance is bőven lehet sikeres normális stábbal, míg Lawrence is besülhet ha szar a környezet.
gabokocka
Ugy gondoltam Lawrence van akkora tehetség, hogy talán ellensúlyozza ezt a posvanyt, ami nálunk van. Most inkább érzésem van, hogy kezdődik a ciklus elölről: húzunk egy ujonc iranyitot elbaszunk 3 evet majd rájövünk hogy bust
Wester
Amilyen hülyék lehívják Darnold 25 misis (full garis) 5. évét, majd kövi szezon végén rájönnek h jajj Samyke mégsem akkora őstehetség, adhatsz neki akármennyi célpontot.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort
Wester
Ezt érdemeljük teljesen jogosan...szurkolni ennek a fostartály szánalom franchisenak, évi fene sem tudja hány órát elcseszve a szabadidőnkből...
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 483 — maci faszán vitézkötés
Gratulalok a gyozelemhez!
Szep kis totogyilkos menet volt. ☺ Namegeccer a jovo heten! 🙏😉

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kb ennyit a sok baromságról h Lawrence marad még egy évet, ha Jets az 1/1. Mindegy h JAX vagy NYJ lesz az 1/1.
Beki
Szerencsére nem látott idei Jets meccset, reméljük így is marad 😀
nemkismiska
Jövőre fog sokat is...vagy mikor JAX QBként lép pályára ellenünk.
Beki
Respect a győzelemért. Lehet, hogy ez Lawrence-be került, de sosem szabad vereségre játszani, az mindig megbosszulja magát hosszú tavon

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Tudom kb egyedül vagyok ezzel, de én örülök, hogy nem süllyedtünk a 0ás szezon szintjére. Nem érdekelnek a jövő nagy igéretei, volt itt már pár ilyen... Gase takarodjon el és lehet épitkezni csak legyen kultura és koncepció. JD megmutathatja mit ér.
És én hülye nem láttam mert nem hittem benne... 😕

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort
Wester
Ha ez megnyugtat szerintem mindent megteszünk, hogy megverjük a Bearst vagy a Colts jövő héten. Komolyan. A Bears ellen van is esélyünk a W-re.
iktriad
az ellen a D ellen, kizárt
Adirotor
Hát az offensük képes azért megverni magát. Remélem A-Rob még picit mérges ránk. (Aztán a holtszezonban visszajön, hogy legyen végre életében előszór egy normális QB-ja)
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort
Wester
Ha ez megnyugtat szerintem mindent megteszünk, hogy megverjük a Bearst vagy a Colts jövő héten. Komolyan. A Bears ellen van is esélyünk a W-re.
iktriad
az ellen a D ellen, kizárt
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort
Wester
Ha ez megnyugtat szerintem mindent megteszünk, hogy megverjük a Bearst vagy a Coltst az utolsó héten. Komolyan. A Bears ellen van is esélyünk a W-re.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort
Wester
iktriád olyan jóindulatu h miután belétek szúrja, kihúzza majd látja h dől a vér, gyorsan visszadugná hogy elálljon a vérzés de a folyamatos alváshiány és a lawrence excitement miatt remeg a keze szóval 5 centivel arréb bassza bele újra.

de nem akar rosszat!

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Grat a W-hez és TANK you!!! Pont a Rams legyőzésével a másik 1. körösünk is magasabb lehet így!

J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
iktriad
Szurd belénk a tort

Lesz ez még így se!