New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy figyeljétek meg tipikus Jets módra utolsó héten elbukjuk az 1/1 a Pats ellen
Wester
Mennyire lenne meglepő amúgy, ha JAX és NYJ is elveszti kövi 2 meccsét, BB bejelenti h Stidham a kezdő és még aznap kibasszuk Gase-t, Darnold és Flacco megy IR-re és Morgan kezdene... 😀
Beki
És jöhet a safety parádé, ahogy Höri megjósolta 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy figyeljétek meg tipikus Jets módra utolsó héten elbukjuk az 1/1 a Pats ellen
Wester
Mennyire lenne meglepő amúgy, ha JAX és NYJ is elveszti kövi 2 meccsét, BB bejelenti h Stidham a kezdő és még aznap kibasszuk Gase-t, Darnold és Flacco megy IR-re és Morgan kezdene... 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ahogy Rex Ryan is mondta, az ominózus playnél az a legviccesebb, hogy még az all-out blitzet sem sikerült értelmesen kivitelezni a rush oldalról sem.
Wester
Carr is pontosan tudta mi következik, nem véletlenül változtatott a pass protectionön. Az már megint vicces, hogy a 7 fős nyomásra csak annyit kellett tennie, hogy egy picit feljebb lépni és zavartalanul beleállhatott a hosszú passzba.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tavaly abszolut GW védelme miatt (és Adams zsenialitása miatt) hoztunk a várhatónál jobbat, amit a Darnold vezette támadosor győzelemre tudott párszor váltani.
Kövezzetek meg de én még mindig nem hiszem hogy az a végén az GW döntése volt. Azt még elhiszem h 8 emberes pass rush mert csinált már ilyet, de akkor a hátsokat jobban eligazította volna.. messze ő volt a legélesebb kés az edzőink közül. Egyszerübb neki és ennek a menedzsmentnek az is ha ő nincs itt...
Pityu Gyor
Papíron a meccs alatt csak az edzők vannak összekapcsolva és ők beszélnek egymással. Fentről sem CJ, sem JD nem tudott lekiabálni h cover 0 zéró legyen, vagy különben... Gase meg főleg nem hülye...tudja a sorsát és a jövőjéért dolgozik ő is (más tészta h ha kap újabb állást NFLben az már a ligát minősíti) és nem fog rászólni GW-re h ugyan mááá kolléga, hozzuk össze azt a TD-t az ellenfélnek. 😀
Azért is kizárt, mert előtte már Agholor is sima TD-t kaphatott volna, ha Carr pontosabb: ott négyen csináltak rövid route-okat, egyedül Agholor ment hosszabbra...az h a mélyen levő Maye-Farley duó egyike sem tudta lenyomozni az már a játékosok hibája.
Az ominózus játéknál 7 fő ment Carra...akárhogy nézem, egyikük sem ért oda, ez sem GW hibája...hátsókat meg elég nehéz elrendezni rookie CB sorral (emellett Farley figyelte Wallert), Maye meg asszem Renfrow-t. Ezt a játékot fixen GW hívta be és a kivitelezés így sikerült.
A Pats elleni 10 pontos leolvadást még inkább el tudnám képzelni h leszóltak, de etesd meg ezt a játékosokkal is... szóval nincs itt szándékos tankolás: ez a Jets ennyit tud és ilyen mélyre süllyedt az idei évben.
Beki
Nekem pont az előtte játék miatt van szándékosság gyanú, kétszer is tálcán odaadtuk a TDt / nagyon hasonlóan indokolatlanul aggresszivan hívtunk... mind1 elméleti a kérdés nem oszt nem szoroz már. De tartom, hogy az hogy GW nincs itt mindenki jó megoldás most (mármint GWnek és az újraépítést tervező GMnek) plusz elvitt egy kisebb balhét
Pityu Gyor
A tankolással még mindig az a probléma, hogy a menedzsmentnek még jó is lehetne, de az edzők ezzel mit érnek? Ők már úgysem lesznek itt jövőre. Játékosok sem tankolnak, mert a saját értéküket csökkentik. GW meg pont nem az a személyiség, aki veszit csak azért hogy a mostani csapatának jobb legyen jövőre, amikor ő már nincs itt
Wester
Pontosan. A tulaj és GM még könnyen megoldja ezt: itt tartják Gase-t szezon végéig, aki tökéletes az 1/1 esetleges megszerzéséhez. Nincsenek szurkolók a stadionban, így nyomás és füttykoncert sincs h elzavarják a jó öreg Adam-et.
Játékosknál meg elég megnézni Maye hétvégi INTjét és a nyilatkozatokat, ők magasról tesznek rá h mi lehet a cél a háttérben, ők a jövőjükért játszanak.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Ahogy Rex Ryan is mondta, az ominózus playnél az a legviccesebb, hogy még az all-out blitzet sem sikerült értelmesen kivitelezni a rush oldalról sem.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Tavaly abszolut GW védelme miatt (és Adams zsenialitása miatt) hoztunk a várhatónál jobbat, amit a Darnold vezette támadosor győzelemre tudott párszor váltani.
Kövezzetek meg de én még mindig nem hiszem hogy az a végén az GW döntése volt. Azt még elhiszem h 8 emberes pass rush mert csinált már ilyet, de akkor a hátsokat jobban eligazította volna.. messze ő volt a legélesebb kés az edzőink közül. Egyszerübb neki és ennek a menedzsmentnek az is ha ő nincs itt...
Pityu Gyor
Papíron a meccs alatt csak az edzők vannak összekapcsolva és ők beszélnek egymással. Fentről sem CJ, sem JD nem tudott lekiabálni h cover 0 zéró legyen, vagy különben... Gase meg főleg nem hülye...tudja a sorsát és a jövőjéért dolgozik ő is (más tészta h ha kap újabb állást NFLben az már a ligát minősíti) és nem fog rászólni GW-re h ugyan mááá kolléga, hozzuk össze azt a TD-t az ellenfélnek. 😀
Azért is kizárt, mert előtte már Agholor is sima TD-t kaphatott volna, ha Carr pontosabb: ott négyen csináltak rövid route-okat, egyedül Agholor ment hosszabbra...az h a mélyen levő Maye-Farley duó egyike sem tudta lenyomozni az már a játékosok hibája.
Az ominózus játéknál 7 fő ment Carra...akárhogy nézem, egyikük sem ért oda, ez sem GW hibája...hátsókat meg elég nehéz elrendezni rookie CB sorral (emellett Farley figyelte Wallert), Maye meg asszem Renfrow-t. Ezt a játékot fixen GW hívta be és a kivitelezés így sikerült.
A Pats elleni 10 pontos leolvadást még inkább el tudnám képzelni h leszóltak, de etesd meg ezt a játékosokkal is... szóval nincs itt szándékos tankolás: ez a Jets ennyit tud és ilyen mélyre süllyedt az idei évben.
Beki
Nekem pont az előtte játék miatt van szándékosság gyanú, kétszer is tálcán odaadtuk a TDt / nagyon hasonlóan indokolatlanul aggresszivan hívtunk... mind1 elméleti a kérdés nem oszt nem szoroz már. De tartom, hogy az hogy GW nincs itt mindenki jó megoldás most (mármint GWnek és az újraépítést tervező GMnek) plusz elvitt egy kisebb balhét
Pityu Gyor
A tankolással még mindig az a probléma, hogy a menedzsmentnek még jó is lehetne, de az edzők ezzel mit érnek? Ők már úgysem lesznek itt jövőre. Játékosok sem tankolnak, mert a saját értéküket csökkentik. GW meg pont nem az a személyiség, aki veszit csak azért hogy a mostani csapatának jobb legyen jövőre, amikor ő már nincs itt

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Tavaly abszolut GW védelme miatt (és Adams zsenialitása miatt) hoztunk a várhatónál jobbat, amit a Darnold vezette támadosor győzelemre tudott párszor váltani.
Kövezzetek meg de én még mindig nem hiszem hogy az a végén az GW döntése volt. Azt még elhiszem h 8 emberes pass rush mert csinált már ilyet, de akkor a hátsokat jobban eligazította volna.. messze ő volt a legélesebb kés az edzőink közül. Egyszerübb neki és ennek a menedzsmentnek az is ha ő nincs itt...
Pityu Gyor
Papíron a meccs alatt csak az edzők vannak összekapcsolva és ők beszélnek egymással. Fentről sem CJ, sem JD nem tudott lekiabálni h cover 0 zéró legyen, vagy különben... Gase meg főleg nem hülye...tudja a sorsát és a jövőjéért dolgozik ő is (más tészta h ha kap újabb állást NFLben az már a ligát minősíti) és nem fog rászólni GW-re h ugyan mááá kolléga, hozzuk össze azt a TD-t az ellenfélnek. 😀
Azért is kizárt, mert előtte már Agholor is sima TD-t kaphatott volna, ha Carr pontosabb: ott négyen csináltak rövid route-okat, egyedül Agholor ment hosszabbra...az h a mélyen levő Maye-Farley duó egyike sem tudta lenyomozni az már a játékosok hibája.
Az ominózus játéknál 7 fő ment Carra...akárhogy nézem, egyikük sem ért oda, ez sem GW hibája...hátsókat meg elég nehéz elrendezni rookie CB sorral (emellett Farley figyelte Wallert), Maye meg asszem Renfrow-t. Ezt a játékot fixen GW hívta be és a kivitelezés így sikerült.
A Pats elleni 10 pontos leolvadást még inkább el tudnám képzelni h leszóltak, de etesd meg ezt a játékosokkal is... szóval nincs itt szándékos tankolás: ez a Jets ennyit tud és ilyen mélyre süllyedt az idei évben.
Beki
Nekem pont az előtte játék miatt van szándékosság gyanú, kétszer is tálcán odaadtuk a TDt / nagyon hasonlóan indokolatlanul aggresszivan hívtunk... mind1 elméleti a kérdés nem oszt nem szoroz már. De tartom, hogy az hogy GW nincs itt mindenki jó megoldás most (mármint GWnek és az újraépítést tervező GMnek) plusz elvitt egy kisebb balhét

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tavaly abszolut GW védelme miatt (és Adams zsenialitása miatt) hoztunk a várhatónál jobbat, amit a Darnold vezette támadosor győzelemre tudott párszor váltani.
Kövezzetek meg de én még mindig nem hiszem hogy az a végén az GW döntése volt. Azt még elhiszem h 8 emberes pass rush mert csinált már ilyet, de akkor a hátsokat jobban eligazította volna.. messze ő volt a legélesebb kés az edzőink közül. Egyszerübb neki és ennek a menedzsmentnek az is ha ő nincs itt...
Pityu Gyor
Papíron a meccs alatt csak az edzők vannak összekapcsolva és ők beszélnek egymással. Fentről sem CJ, sem JD nem tudott lekiabálni h cover 0 zéró legyen, vagy különben... Gase meg főleg nem hülye...tudja a sorsát és a jövőjéért dolgozik ő is (más tészta h ha kap újabb állást NFLben az már a ligát minősíti) és nem fog rászólni GW-re h ugyan mááá kolléga, hozzuk össze azt a TD-t az ellenfélnek. 😀
Azért is kizárt, mert előtte már Agholor is sima TD-t kaphatott volna, ha Carr pontosabb: ott négyen csináltak rövid route-okat, egyedül Agholor ment hosszabbra...az h a mélyen levő Maye-Farley duó egyike sem tudta lenyomozni az már a játékosok hibája.
Az ominózus játéknál 7 fő ment Carra...akárhogy nézem, egyikük sem ért oda, ez sem GW hibája...hátsókat meg elég nehéz elrendezni rookie CB sorral (emellett Farley figyelte Wallert), Maye meg asszem Renfrow-t. Ezt a játékot fixen GW hívta be és a kivitelezés így sikerült.
A Pats elleni 10 pontos leolvadást még inkább el tudnám képzelni h leszóltak, de etesd meg ezt a játékosokkal is... szóval nincs itt szándékos tankolás: ez a Jets ennyit tud és ilyen mélyre süllyedt az idei évben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
GW utan a tankolas ujabb aldozata Castillo: o is repult.
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Egyébként a szezon előtt mi volt az elvárás, elképzelés? Playoff azért gondolom nem, de mit vártatok, mit vártak a kinti szakik? 4-5 győzelmet? Darnold fejlődését?
Azért a tavalyi 7-9 nem volt annyira gyalázatos.
warr_b
A tavalyi 7-9 csak szépen mutatott, de ha láttad az egész évet, hogy kiket vertünk és kiktől sikerült kikapni tavaly, akkor annyire nem meglepő a rossz szereplés, nyilván ha 0-16-ra nem is szamitott az ember. Nem véletlenük akartuk sokan már tavaly után kibaszni Gézát.
Wester
Ez Beki egyik tavalyi posztja, kikerestem:

2019 Jets: 7-9
-1-5 v playoff teams (W vs Bills backups)
-1-5 v teams with winning record (W vs Bills backups)
-3-4 v Bottom 10 teams
-1st team in 100-year history of NFL to lose to 2 teams 0-7 or worse
-Total Offense: 32nd
-Total Offense with Darnold: 29th
-Total Defense: 7th
Beki

A lényeg, hogy a tavalyi év is okádék volt, ezt akkor meg is beszéltük. Még arról is volt szó hogy pár év múlva amikor már csak arra emlékszünk hogy 7-9.. azt mondjuk vállalható volt.
Aztán jött az idei sorsolás és tudtuk hogy gatya lesz, bár sztem legvadabb Elm utcai rémálomban sem láttuk azt jönni ami jött.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Tavaly abszolut GW védelme miatt (és Adams zsenialitása miatt) hoztunk a várhatónál jobbat, amit a Darnold vezette támadosor győzelemre tudott párszor váltani.
Kövezzetek meg de én még mindig nem hiszem hogy az a végén az GW döntése volt. Azt még elhiszem h 8 emberes pass rush mert csinált már ilyet, de akkor a hátsokat jobban eligazította volna.. messze ő volt a legélesebb kés az edzőink közül. Egyszerübb neki és ennek a menedzsmentnek az is ha ő nincs itt...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Volt benne egy Becton hiba, de 0:40-nél ahogy a fal jobb oldala megoldotta a 3 SEA védő érkezését az zseniális... 😀
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Mazochista lett.

iktriad
A végén kiderül, hogy mindenki hülye, csak ő a helikopter (vagyis Jet)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szezon elején még én is azt hittem, hogy lett volna idén nyerhető meccs, de offense nélkül nehéz meccseket nyerni.
JD továbbra is elmehet nálam a bánatos picsába, hogy RA-nál pár misin baszakodott, patent volt a lecserelése Perrimanre.
Az idei Jets védelmet még egy GW szintű DC-nek is nehéz lenne összeszednie értékelhető szintre:
1. nincsenek playmakerjeid védelemben...egy volt őt elcserélték, köszönjük
2. nincs pass rushered: Anderson a béka segge alá esett vissza, QW villan néha + DL pár emberke, szintén legjobb pass rushered SEAben játszik már, na meg JJenkins-t is hagyjuk
3. Mosley opt out
4. nincs CB sorod: Desir mindenre alkalmatlan volt, Austin nem megoldás semmire, Poole IR-en, maradtak a rookie-k (meccsenként 400 benyelt yardért)

Mondjuk Wilson ide vagy oda... egy hét alatt nem tudom a Gase span új interim DC, Bush mire készítette fel a védelmet.... üres emberkék voltak mindenhol... és nagyon finom megfogalmazás volt ez még.
Beki
Ja, nyilván tavaly még így - úgy volt miből főzni de a védelem 4 legjobbjából idén 3 se volt pályán. Adams el, Poole IR, Mosley opt out, bár ő tavaly se volt.

Én csak arra utaltam, hogy a tavalyi sikeresség se Gase érdeme elsősorban nálam. Továbbá bármennyire is kinevetjük Gregg-et, nálam sokkal nagyobb az esélye, hogy ő még kap munkát a ligában mint Gase.

Bár a liga hülyesége miatt nem tartom utóbbit se kizártnak, de ha egy csapat kinevezi Gregg-et én nem dőlnék a kardomba. Gasenél igen.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szezon elején még én is azt hittem, hogy lett volna idén nyerhető meccs, de offense nélkül nehéz meccseket nyerni.
JD továbbra is elmehet nálam a bánatos picsába, hogy RA-nál pár misin baszakodott, patent volt a lecserelése Perrimanre.
Az idei Jets védelmet még egy GW szintű DC-nek is nehéz lenne összeszednie értékelhető szintre:
1. nincsenek playmakerjeid védelemben...egy volt őt elcserélték, köszönjük
2. nincs pass rushered: Anderson a béka segge alá esett vissza, QW villan néha + DL pár emberke, szintén legjobb pass rushered SEAben játszik már, na meg JJenkins-t is hagyjuk
3. Mosley opt out
4. nincs CB sorod: Desir mindenre alkalmatlan volt, Austin nem megoldás semmire, Poole IR-en, maradtak a rookie-k (meccsenként 400 benyelt yardért)

Mondjuk Wilson ide vagy oda... egy hét alatt nem tudom a Gase span új interim DC, Bush mire készítette fel a védelmet.... üres emberkék voltak mindenhol... és nagyon finom megfogalmazás volt ez még.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tavaly ha jól emlékszem amúgy 7-6 volt a csapat Darnolddal. Igen ezt Beki a te statod is hozza. Nekem azért ha nem is világszenzáció, de azért meglepő hogy nem tudott kijönni itt 4-5 W.
Gase-ben én sem hittem, de elsősorban Gregg D-je nem szokott feltett kézzel kimenni a pályára sose. Tavaly is az a 7 W erősen neki volt szerintem köszönhető.

Most 1 meccsből nem kell messzemenő következtetéseket levonni, de elment az öreg és a Hawks 2 negyed alatt fel is mosta a csapattal a padlót. Nyilván Wilson volt a túloldalon...

GW oltári hülyesége a Raiders ellen ide-oda szerintem amúgy nem egy rossz védő koordinátor. Megvan a maga stílusa, amit sose fog meghazudtolni, még akkor se ha 50y-on az ellenfél és csak a TD jó nekik, de ettől még a rendszere nem rossz.
Nyilván évekig erre az 1 hívására fognak emlékezni.

Szerintem a tavalyi eredményben nagyobb szerepe volt pl neki mint Gase-nek.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk 1/2 esetében JD bizonyíthat, hogy mekkora szagértő scouting terén... nem kis meló lesz eldönteni, hogy Lawrence mögött kit húzzunk...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Értem, kösz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egyébként a szezon előtt mi volt az elvárás, elképzelés? Playoff azért gondolom nem, de mit vártatok, mit vártak a kinti szakik? 4-5 győzelmet? Darnold fejlődését?
Azért a tavalyi 7-9 nem volt annyira gyalázatos.
warr_b
Max 3 győzelmet, de Gase kivágása (minél előbb) volt a legnagyobb vágyunk...hát szezon végéig még élvezhetjük a tevékenységét.
Többit Wester már említette, de picit részletezve:
első meccsen 16-0-ról kikaptunk (holott a védelem hasított, INT vagy fumblit vitt vissza Mosley TD-re), utána kiesett 3 meccsre Darnold: CLE ellen Garrett legyilkolta Sziámiáút és NE, PHI ellen nem láttunk mást h első snap előtt feladtuk a meccseket.
Visszatér Darnold és végre normális meccset hoz, nagy nehezen legyűrtük a Dallast, utána 3 kilátástalan meccs a NE, JAX, MIA trió ellen (Phins első győzelme volt ez).
Nagy nehezen győzelem a marha gyenge védelmű NYG ellen, majd győzelem a Haskins-el felálló WAS ellen és meglepő győzelem a védelmi gondokkal küzdő OAK.
Jön a CIN és persze h ők is első győzelmüket ellenünk szerzik meg...nagy nehezen W MIA ellen, homály Baltimore-ban és W a Rudolph irányította PHI és a PO-ba jutott BUF ellen.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Egyébként a szezon előtt mi volt az elvárás, elképzelés? Playoff azért gondolom nem, de mit vártatok, mit vártak a kinti szakik? 4-5 győzelmet? Darnold fejlődését?
Azért a tavalyi 7-9 nem volt annyira gyalázatos.
warr_b
A tavalyi 7-9 csak szépen mutatott, de ha láttad az egész évet, hogy kiket vertünk és kiktől sikerült kikapni tavaly, akkor annyire nem meglepő a rossz szereplés, nyilván ha 0-16-ra nem is szamitott az ember. Nem véletlenük akartuk sokan már tavaly után kibaszni Gézát.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyébként a szezon előtt mi volt az elvárás, elképzelés? Playoff azért gondolom nem, de mit vártatok, mit vártak a kinti szakik? 4-5 győzelmet? Darnold fejlődését?
Azért a tavalyi 7-9 nem volt annyira gyalázatos.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy figyeljétek meg tipikus Jets módra utolsó héten elbukjuk az 1/1 a Pats ellen
Wester
Már hetek óta tartok ettől sajnos. 😀
Ha így is lesz, el tudom fogadni, csak a Pats ne térdeljen le és küldjön ki B csapatot. Az fix, hogy a CLE és LAR ellen közünk nem lesz a meccsekhez. JAX-nek sem lesz sok sikerélménye héten, jövő héten talán CHI ellen némi esély, illetve uccsó héten ha az Indy addig PO-t fog (még ha ő ellenük van az eddigi egyetlen győzelmük).

Amúgy az az égés, hogy amekkora fostartály ez a Jets, ehhez képest mennyivel versenyképesebb volt a JAX Luton és Glennonokkal és mégis elbukhatjuk az 1/1-et.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Mazochista lett.

iktriad
Ha az idei év végén kibasszák, és onnantól senki nem szedi fel még backupnak se, akkor akár már idén teljesülhet az álma.

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy figyeljétek meg tipikus Jets módra utolsó héten elbukjuk az 1/1 a Pats ellen

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mazochista lett.