New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na jól van akkor, húzunk 1/2-re egy bustot és nézhetjük, hogy a Jags top csapat lesz Lawrence-szel
Wester
Hozzáteszem még 1/2-őt is be kell biztosítani jövő héten...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
nemkismiska
BoB, McDaniels és Garrett... okos emberek rakták ezt is össze. 😀
Beki
Engem az idegesít a legjobban hogy 'IF' adam gase fired.. nem pedig 'AFTER'...
nemkismiska
Vicces amúgy, hogy hetek óta mindehol ez megy...feltételes mód. 1-15 és maradna Gase én végeztem a Jets-el az fix.
Beki
Ne hazudj mar magadnak pls.
Apex
Első step megvan...
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
A Rams meg innentől menjen a picsába

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Na jól van akkor, húzunk 1/2-re egy bustot és nézhetjük, hogy a Jags top csapat lesz Lawrence-szel

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
but why?

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Nem tudok mar elegge kiakadni sajnalom.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
nemkismiska
BoB, McDaniels és Garrett... okos emberek rakták ezt is össze. 😀
Beki
Engem az idegesít a legjobban hogy 'IF' adam gase fired.. nem pedig 'AFTER'...
nemkismiska
Vicces amúgy, hogy hetek óta mindehol ez megy...feltételes mód. 1-15 és maradna Gase én végeztem a Jets-el az fix.
Beki
Ne hazudj mar magadnak pls.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#AdamGase
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
nemkismiska
BoB, McDaniels és Garrett... okos emberek rakták ezt is össze. 😀
Beki
Engem az idegesít a legjobban hogy 'IF' adam gase fired.. nem pedig 'AFTER'...
nemkismiska
Vicces amúgy, hogy hetek óta mindehol ez megy...feltételes mód. 1-15 és maradna Gase én végeztem a Jets-el az fix.
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
nemkismiska
BoB, McDaniels és Garrett... okos emberek rakták ezt is össze. 😀
Beki
Engem az idegesít a legjobban hogy 'IF' adam gase fired.. nem pedig 'AFTER'...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
nemkismiska
Amúgy Albert Breer csatlakozott tegnap néhány percre Vacchianoékhoz egy videóban és Haribót + Matt Campbell-t említette név szerint: előbbit Woody szeretné már régóta idehozni, utóbbi kapcsán pedig rendesen felmértük a terepet és JD miatt idén lehet esély rá.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
nemkismiska
BoB, McDaniels és Garrett... okos emberek rakták ezt is össze. 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így folytatjuk, ahogy a Saints ellen újrakezdtük, DP nem fog menni sehova (remélhetőleg így lesz 😊)
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
Beki
 jetswire.usatoday.com/lists/experienced-head-coaches-new-york-jets-could-consider-if-adam-gase-fired-jim-harbaugh-marvin-lewis-doug-pederson/

 jetswire.usatoday.com/lists/new-york-jets-college-coaches-to-consider-if-adam-gase-fired-matt-campbell-dabo-swinney/

Válogass 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
steelwolf
Jelenleg ennyit tudok írni: bárki > Gase.
Többit majd a jelöltek fényében. 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jets&Lawrencehez ki lenne jó HC/OC?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az 1/1 nem igazán tud jó csapathoz kerülni! Vagy valamiről lemaradtam??
Egy jó edzőt kéne találni az a kulcs!!!
Inter102
Jó kerethez nem igazán tud szerintem sem. De jó szervezethez igen! Bár itt most van draft capital és cap space is... lehet jó a keret végül. Én leendő NFL játékos helyében annak drukkolnék, hogy olyan szervezethez kerüljek amit nem leng körül a dögvész jellegű mocsár légkör és ez nem egyenlő azzal hogy éppen 1-2 évig nem megy... Vagy hogy per pill gyenge a keret. Nálunk ez a legrosszabb, hogy mostanra a Jetsre az elmúlt kb 10 ev alapján úgy tekinthetnek hogy 'csak oda ne', mert őrület bénázások mennek, kajak mintha direkt lenne, mint egy elcseszett film.
Ráadásul, akik most jönnek drafton, azok kb sose láthattak jó Jetset, nekik az van a fejükben hogy híg fospermet, konstans. FAról ne is beszéljünk, olyan szinten túl kell fizetni valakit hogy idejöjjön... De amúgy Trevor ezen is változtathat, lenne ilyen jellegű értéke is a srácnak. De edző szempontból sem mindegy, tuti van olyan edző, aki azt mondja hogy ha Sam akkor nem, ha Trevor akkor igen. Mit gondoltok?
nemkismiska
Nyilván nem vet jó fényt a Jetsre, hogy történelmi mélységekbe süllyedt minden szinten, de nagyon sok példa van rá, hogy 1-2 év alatt pikk-pakk nagyot fordulhatnak a dolgok egy franchise körül.
Az 1/1 és Lawrence nagyon nagy lehetőséget kínál, hogy végre valami legyen ebből a... jobb szavam nincs rá: szarkupacból, amit New York Jetsnek hívnak.
Nyilván első és legfontosabb jelenleg az 1/1 megszerzése, utána Gase kivágása. Fontosnak tartom, hogy Woody minél előbb visszatérjen és az öcsikét a háttérbe zavarja. Nem hittem h ezt fogom írni, de ennyi szar döntést 4 év alatt régen láttam.
Ha ezek mind megtörténtek és zsebben az 1/1, akkor nem csinálsz mást tukajként, mint JD kezébe odanyomod a kulcsokat, háttérbe vonulsz, pofára lakat és csak a pénztárcát nyitod bárkit is válasszon HC-nak. Utána nem dumálsz bele sem OC, sem DC posztba, hagyod h a HC maga alakítsa ki a teljes stábját. Aztán onnantól mehet az építkezés.
Ennél jobb lehetőség nem mutatkozik, hogy kimásszon a Jets a mélységből...ha már legalább van egy GM-ed, akiről liga szinten jó véleménnyel vannak és rengeteg kapcsolata van.

Természetesen feleslegesen koptattam a billentyűzetet...ez a Jets és elcsesszük az 1/1-et és még Gase is maradhat...
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Az 1/1 nem igazán tud jó csapathoz kerülni! Vagy valamiről lemaradtam??
Egy jó edzőt kéne találni az a kulcs!!!
Inter102
Jó kerethez nem igazán tud szerintem sem. De jó szervezethez igen! Bár itt most van draft capital és cap space is... lehet jó a keret végül. Én leendő NFL játékos helyében annak drukkolnék, hogy olyan szervezethez kerüljek amit nem leng körül a dögvész jellegű mocsár légkör és ez nem egyenlő azzal hogy éppen 1-2 évig nem megy... Vagy hogy per pill gyenge a keret. Nálunk ez a legrosszabb, hogy mostanra a Jetsre az elmúlt kb 10 ev alapján úgy tekinthetnek hogy 'csak oda ne', mert őrület bénázások mennek, kajak mintha direkt lenne, mint egy elcseszett film.
Ráadásul, akik most jönnek drafton, azok kb sose láthattak jó Jetset, nekik az van a fejükben hogy híg fospermet, konstans. FAról ne is beszéljünk, olyan szinten túl kell fizetni valakit hogy idejöjjön... De amúgy Trevor ezen is változtathat, lenne ilyen jellegű értéke is a srácnak. De edző szempontból sem mindegy, tuti van olyan edző, aki azt mondja hogy ha Sam akkor nem, ha Trevor akkor igen. Mit gondoltok?
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Az 1/1 nem igazán tud jó csapathoz kerülni! Vagy valamiről lemaradtam??
Egy jó edzőt kéne találni az a kulcs!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kb ennyit a sok baromságról h Lawrence marad még egy évet, ha Jets az 1/1. Mindegy h JAX vagy NYJ lesz az 1/1.
Beki
Szerencsére nem látott idei Jets meccset, reméljük így is marad 😀
nemkismiska
Jövőre fog sokat is...vagy mikor JAX QBként lép pályára ellenünk.
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Kb ennyit a sok baromságról h Lawrence marad még egy évet, ha Jets az 1/1. Mindegy h JAX vagy NYJ lesz az 1/1.
Beki
Szerencsére nem látott idei Jets meccset, reméljük így is marad 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Castillo jött vissza PS-re, JJenkins ment IR-re (valszeg nem látjuk többet Jets mezben).
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kb ennyit a sok baromságról h Lawrence marad még egy évet, ha Jets az 1/1. Mindegy h JAX vagy NYJ lesz az 1/1.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy figyeljétek meg tipikus Jets módra utolsó héten elbukjuk az 1/1 a Pats ellen
Wester
Mennyire lenne meglepő amúgy, ha JAX és NYJ is elveszti kövi 2 meccsét, BB bejelenti h Stidham a kezdő és még aznap kibasszuk Gase-t, Darnold és Flacco megy IR-re és Morgan kezdene... 😀
Beki
Vigyázz, az újoncok bemutatkozó meccseiken szoktak robbantan... 😀
alatriste
Erről a Saints egykori safetyje, Isa Abdul-Quddus ugrott be, akiről anno haromt az alábbi scout véleményt adta: ha elszalad mellette a WR, tol egy öngyilkos merényletet 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy figyeljétek meg tipikus Jets módra utolsó héten elbukjuk az 1/1 a Pats ellen
Wester
Mennyire lenne meglepő amúgy, ha JAX és NYJ is elveszti kövi 2 meccsét, BB bejelenti h Stidham a kezdő és még aznap kibasszuk Gase-t, Darnold és Flacco megy IR-re és Morgan kezdene... 😀
Beki
Vigyázz, az újoncok bemutatkozó meccseiken szoktak robbantan... 😀


Liverpool Fc fan