New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL

iktriad
Mintha csak azt kérdeznénk, hogyan kell magabiztosan meccset nyerni...
Lucifer
Annyit mondok, ő jobban teljesített annál, aki most éppen nálunk rúg...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
LOL

iktriad
Mintha csak azt kérdeznénk, hogyan kell magabiztosan meccset nyerni...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ja, hogy tegnap volt meccs? Izgalmas...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1/3-as pick pedig már garantáltan megvan a tegnapi vereséggel.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Seattle entered Sunday as the No. 31 defense overall and No. 32 against the pass.
Erre Sam barátunk felpakolt 132 passzolt yardot a táblára, továbbá 2 elejtett pick-6 maradt a SEA védőknél.

Szerencsééééére a Rams védelem alig erős... 😀
Legkevesebb engedett passzolt yard, 3. legkevesebb engedett futott yard és 3. legtöbb sack, no meg 13 INT-et vadásztak össze...
McVay stílusa rohadtul nem fekszik a defensenek...lassabb offenseket sem tudnak lereagálni, de a gyorsan felálló, sok rollouttal nagy napjuk lesz. 3. negyed végére itt is a cserék játszhatnak már.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.profootballnetwork.com/rumors-adam-gase-jets-head-coach-week-14/
(annyival kiegészíteném h draft napján ajánlom h Darnold ne legyen már rosteren)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man
3 pont.
Janek
Plusz meg 9 a rugo lababan maradt. Alcazni kell a sztorit kulonben tul szoros lett volna...ja nem.
Beki
Szerintem minden meccsre ki van osztva ki veszíti el a meccset. Néha az offense, néha a defensive coordinátor, máskor meg a rúgó. Majd jövő héten egy oldalra fut a special team és véletlen pont a másik oldalon megy a visszahordó. Már ezért díjat érdemelne Gase, nehéz lehet ennyit gondolkozni, hogy veszíts minél változatosabban.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
3 pont.
Janek
Plusz meg 9 a rugo lababan maradt. Alcazni kell a sztorit kulonben tul szoros lett volna...ja nem.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
3 pont.
Janek
Idegenben az jó nem? 😊
iktriad
De csak itt meg a Jaxnél.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3 pont.
Janek
Idegenben az jó nem? 😊
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
3 pont.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Crowder ugyan aktív, de nem hiszem h sok snapet kap. Felesleges egy meccsért kockáztatni.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Crowder nem edzett tegnap.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
GvR, JJenkins es ADavis nem jatszik vasarnap. Austin visszater CBbe (mindegy Metcalf kirol csinal min 100 yardot). Safetynk nem is tudom van-e meg Maye mellett...talan Farley.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
WR corp: Mims OUT, Perriman 2 limitált edzést tolt. míg Crowder hirtelen calf sérüléssel limitált tegnap ismét-
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nap híre, mehet utána Gase jövőre. 😀
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom GWnek nem tetszett hogy hatalmi szóra faszságot kellett hívni a végén az 1/1 érdekében és inkább elváltak egymástól... túlgondolom? Fantasztikus légkör lehet a franchise-nál. Az összes edzőnk közül mintha ő értett volna a legjobban a szakmához, de a múltja miatt nem bánok ha nincs itt
Minden az új HC-től függ. Félek valami igazi Jetses egetrengető faszsággal jövünk majd elő.. bár nem tudom ki lenne a megfelelő, jó lenne valami friss lendület, pl Harbaughnak örülnék ha Michiganből kimozdítható. De kapunk majd valami egész mást
Csak ismétlem magam: szégyen amit csinálunk
Pityu Gyor
fun fact harbaugh állítólag komolyan fontolja az nflbe visszatérést, bár én detroitot tippelnék
briareos
Gyűlölsz engem?
Bazzani
senkit sem gyűlölök a fórumról, sőt szerintem való életben sem
briareos
Akkor ne tippelj ilyet légyszi. 😀
Bazzani
Majd a Jets benyúlja Haribót, Lions pedig Marvin Lewis-t, deal? 😀
Beki
Rosszabbak lehetnének a Gase-Patricia duónál?

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gondolom GWnek nem tetszett hogy hatalmi szóra faszságot kellett hívni a végén az 1/1 érdekében és inkább elváltak egymástól... túlgondolom? Fantasztikus légkör lehet a franchise-nál. Az összes edzőnk közül mintha ő értett volna a legjobban a szakmához, de a múltja miatt nem bánok ha nincs itt
Minden az új HC-től függ. Félek valami igazi Jetses egetrengető faszsággal jövünk majd elő.. bár nem tudom ki lenne a megfelelő, jó lenne valami friss lendület, pl Harbaughnak örülnék ha Michiganből kimozdítható. De kapunk majd valami egész mást
Csak ismétlem magam: szégyen amit csinálunk
Pityu Gyor
fun fact harbaugh állítólag komolyan fontolja az nflbe visszatérést, bár én detroitot tippelnék
briareos
Gyűlölsz engem?
Bazzani
senkit sem gyűlölök a fórumról, sőt szerintem való életben sem
briareos
Akkor ne tippelj ilyet légyszi. 😀
Bazzani
Majd a Jets benyúlja Haribót, Lions pedig Marvin Lewis-t, deal? 😀
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom GWnek nem tetszett hogy hatalmi szóra faszságot kellett hívni a végén az 1/1 érdekében és inkább elváltak egymástól... túlgondolom? Fantasztikus légkör lehet a franchise-nál. Az összes edzőnk közül mintha ő értett volna a legjobban a szakmához, de a múltja miatt nem bánok ha nincs itt
Minden az új HC-től függ. Félek valami igazi Jetses egetrengető faszsággal jövünk majd elő.. bár nem tudom ki lenne a megfelelő, jó lenne valami friss lendület, pl Harbaughnak örülnék ha Michiganből kimozdítható. De kapunk majd valami egész mást
Csak ismétlem magam: szégyen amit csinálunk
Pityu Gyor
fun fact harbaugh állítólag komolyan fontolja az nflbe visszatérést, bár én detroitot tippelnék
briareos
Gyűlölsz engem?
Bazzani
senkit sem gyűlölök a fórumról, sőt szerintem való életben sem
briareos
Akkor ne tippelj ilyet légyszi. 😀

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Mehta barátunkat úgy hírlik, hogy felfüggesztette a New York Daily News. Elég érdekes dolgok keringenek a múltbeli dolgairól.
Beki
Például?
Bazzani
Csak pár darab:
What led to Manish losing his Jets credentials? A lot of things.
But the last straw was when Manish decided to harass Jets GM Joe Douglas’ child at a baseball game.
Another fun Manish story: He stalked Jets owner Christopher Johnson at the NFL Combine and followed him into an elevator despite CJ repeatedly asking him to leave. Just weird, man. (ez tavaly volt)
More Manish stories: He told Joe Douglas at the Senior Bowl that he’d give preferential coverage if he agreed to talk & be his source. He said he was writing a story on his time in Philly. If JD talked he would blame it on Howie. If he didn’t he’d out JD. JD told him to fuck off.
At the NFL Combine, Manish went to Dowell Loggains and multiple people close to Adam Gase asking to have them set up a meeting with Gase to “bury the hatch” and if Gase agreed to start talking to him he’d stop pressing him in print.
Craig Carton (@craigcartonlive) on the WFAN: Manish Mehta texted Joe Douglas describing the type of ice cream his son was eating at a Phillies game #Jets
Beki
elég beteg

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Gondolom GWnek nem tetszett hogy hatalmi szóra faszságot kellett hívni a végén az 1/1 érdekében és inkább elváltak egymástól... túlgondolom? Fantasztikus légkör lehet a franchise-nál. Az összes edzőnk közül mintha ő értett volna a legjobban a szakmához, de a múltja miatt nem bánok ha nincs itt
Minden az új HC-től függ. Félek valami igazi Jetses egetrengető faszsággal jövünk majd elő.. bár nem tudom ki lenne a megfelelő, jó lenne valami friss lendület, pl Harbaughnak örülnék ha Michiganből kimozdítható. De kapunk majd valami egész mást
Csak ismétlem magam: szégyen amit csinálunk
Pityu Gyor
fun fact harbaugh állítólag komolyan fontolja az nflbe visszatérést, bár én detroitot tippelnék
briareos
Gyűlölsz engem?
Bazzani
senkit sem gyűlölök a fórumról, sőt szerintem való életben sem

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mehta barátunkat úgy hírlik, hogy felfüggesztette a New York Daily News. Elég érdekes dolgok keringenek a múltbeli dolgairól.
Beki
Például?
Bazzani
Csak pár darab:
What led to Manish losing his Jets credentials? A lot of things.
But the last straw was when Manish decided to harass Jets GM Joe Douglas’ child at a baseball game.
Another fun Manish story: He stalked Jets owner Christopher Johnson at the NFL Combine and followed him into an elevator despite CJ repeatedly asking him to leave. Just weird, man. (ez tavaly volt)
More Manish stories: He told Joe Douglas at the Senior Bowl that he’d give preferential coverage if he agreed to talk & be his source. He said he was writing a story on his time in Philly. If JD talked he would blame it on Howie. If he didn’t he’d out JD. JD told him to fuck off.
At the NFL Combine, Manish went to Dowell Loggains and multiple people close to Adam Gase asking to have them set up a meeting with Gase to “bury the hatch” and if Gase agreed to start talking to him he’d stop pressing him in print.
Craig Carton (@craigcartonlive) on the WFAN: Manish Mehta texted Joe Douglas describing the type of ice cream his son was eating at a Phillies game #Jets
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom GWnek nem tetszett hogy hatalmi szóra faszságot kellett hívni a végén az 1/1 érdekében és inkább elváltak egymástól... túlgondolom? Fantasztikus légkör lehet a franchise-nál. Az összes edzőnk közül mintha ő értett volna a legjobban a szakmához, de a múltja miatt nem bánok ha nincs itt
Minden az új HC-től függ. Félek valami igazi Jetses egetrengető faszsággal jövünk majd elő.. bár nem tudom ki lenne a megfelelő, jó lenne valami friss lendület, pl Harbaughnak örülnék ha Michiganből kimozdítható. De kapunk majd valami egész mást
Csak ismétlem magam: szégyen amit csinálunk
Pityu Gyor
fun fact harbaugh állítólag komolyan fontolja az nflbe visszatérést, bár én detroitot tippelnék
briareos
Gyűlölsz engem?

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mehta barátunkat úgy hírlik, hogy felfüggesztette a New York Daily News. Elég érdekes dolgok keringenek a múltbeli dolgairól.
Beki
Például?