New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Williams elköszön.
Bazzani
Micsoda?? Igy koszonik meg neki, hogy megmentette az 1/1-et? Pff legalja 🙄

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Williams elköszön.
Bazzani
Abszolút helyes döntés. Gondolom Dennard Wilson kapja meg a lehetőséget a maradék 4 meccsre.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Williams elköszön.

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Hmmm ha létezne fair play a világon, akkor a csapatot megbüntetném pl az első körös draft pick elvételével. Na az lenne az igazi. És jogos 😕

Green is green
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem az a baj, hogy kikaptatok a Raiderstől (oké, a négypontos hendim megöltétek, de ez egyéni szoc problem). Az a csúnya, hogy amikor a 4. és 3 a 9 yardosról nem jött össze, akkor mondtam, hogy két időkéréssel három futás után a saját 40-esről jöhet a Raiders és Ruggs TD-vel nyer. Hogy volt-e ennél kiszámíthatóbb végjáték az NFL történetében, azt nem tudom, de amikor Maka bemondta, hogy nyert a Jets, akkor már végleg megbizonyosodtam afelől, hogy ez lesz a játék. Chiefs-szurker kollégám itt röhögött, amikor végül tényleg Ruggs szerzett TD-t...

több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
No alant az egyik kis aranyos, amire utaltam (másikhoz full meccs kell sajnos, nincs benne összefoglalóban). Nézzétek meg fent (avagy Sam bal oldala fele) a 2 szabad Jets emberkét...Darnold sosem nézett arra (vége ofkórsz INT volt)...Crowder sima 1st down lett volna.

Beki
Háttal van nekik. Hogyan nézne arra? 😀 Sztem Darnold már a huddle-ben v a play előtt eldönti, h melyik route-on, melyik elkapónak fog akar passzolni és abba az irányba néz végig, megvárja, h szabad legyen a célpont és körbe sem néz (nem hogy többször), hogy ki kaphatná el ténylegesen a labdát.
De lehet, h csak mi komplikáljuk túl és tényleg nem forog a nyaka.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
SEA ellen ahogy látom Darnoldnak a levegőben kell alkotnia, mert a Seahawks védelme engedte a legtöbb total passzolt yardot (ki nem találjátok kik jönnek utának...hát persze h a Jets D#). Sackeket pakolnak azért és a futást is fogják.
Beki
Mondjuk a Giants 190 yardot futot ellenük!
steelwolf
Meglátjuk. Ha a Seahawks védelme picivel jobb lesz, mint a Raidersé volt tegnap... nyomást pakolnak Darnoldra, jönni fognak a hülye INT-ek megint. Míg mi mondjuk egy PS huszár RB-vel hoztuk a futott yardokat.
Giants védelme top10 környéke, míg nálam Metcalfék UDFA CB-kel fognak versenyezni. Tény h utolsó 2 meccsem a védelem gyártott pár TO-t, de marha gyenge... Ruggs TD előtt mikor Carr túldobta Agholort...érdemes megnézni h Maye és Farley sem tudta mi a dolga.
Előbb tudjuk meg h a sok sérült közül ki játszhat egyáltalán vasárnap, mert GvR, Davis is kiszállt. Ja meg Gore.

Vazze most nézem h 22:05-kor kezdődik a meccs... szakadjanak meg 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Csempiönsip anyukám!

Beki
Ez is Géza munkáját igazolja!

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csempiönsip anyukám!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
SEA ellen ahogy látom Darnoldnak a levegőben kell alkotnia, mert a Seahawks védelme engedte a legtöbb total passzolt yardot (ki nem találjátok kik jönnek utának...hát persze h a Jets D#). Sackeket pakolnak azért és a futást is fogják.
Beki
Mondjuk a Giants 190 yardot futot ellenük!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
SEA ellen ahogy látom Darnoldnak a levegőben kell alkotnia, mert a Seahawks védelme engedte a legtöbb total passzolt yardot (ki nem találjátok kik jönnek utának...hát persze h a Jets D#). Sackeket pakolnak azért és a futást is fogják.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
No alant az egyik kis aranyos, amire utaltam (másikhoz full meccs kell sajnos, nincs benne összefoglalóban). Nézzétek meg fent (avagy Sam bal oldala fele) a 2 szabad Jets emberkét...Darnold sosem nézett arra (vége ofkórsz INT volt)...Crowder sima 1st down lett volna.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
A Jags meg ha nyert volna ez az egész gusztustalan alibi felesleges lett volna...

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes.

Forrás:
 twitter.com/AdamSchefter/status/1335750595190419457/photo/1
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ő is már azon gondolkodik szvsz, hol játszana legszívesebben jövőre. Tuti nem itt.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Mondjuk nem értem miért a leges-legutolsó playnél kellett ezt megjátszani? Így azért eléggé kilóg a lóláb. Volt 60 percük eladni a meccset, erre szereznek 3 TD-t? Nem túl következetes. Vagy az volt a cél, h 1 hétig megint a Jets legyen a téma NFL körökben? Mert akkor nagyon bejött.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maye sem tudta magaban tartani es elesen kritizalta GW-t: 3-4 alkalommal emlitette h jobb jatekhivas kellett volna a vegere.
Beki
az utolsó, ha nem cov0, akkor nyertek. Túl agresszív volt a végén.
Amadeus
az nem cov0 volt hanem secure 1/1 és nagyon hatásos
briareos
Ez az úgynevezett TANK coverage volt.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Maye sem tudta magaban tartani es elesen kritizalta GW-t: 3-4 alkalommal emlitette h jobb jatekhivas kellett volna a vegere.
Beki
az utolsó, ha nem cov0, akkor nyertek. Túl agresszív volt a végén.
Amadeus
az nem cov0 volt hanem secure 1/1 és nagyon hatásos

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Maye sem tudta magaban tartani es elesen kritizalta GW-t: 3-4 alkalommal emlitette h jobb jatekhivas kellett volna a vegere.
Beki
az utolsó, ha nem cov0, akkor nyertek. Túl agresszív volt a végén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Maye sem tudta magaban tartani es elesen kritizalta GW-t: 3-4 alkalommal emlitette h jobb jatekhivas kellett volna a vegere.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Petila Los Angeles Chargers 669
Itt van-e... a pofám leszakad bazdmeg...

Beki
Mikor elindult a játék látszott nem akar a Jets nyerni...blitz volt mikor lehetett tudni csak az endzone jó a Raidersnek...sztem jött fentről az info hogy a Jags bukóra áll, ne kockáztassák az 1/1et...Én kiszúrtam pedig nem vagyok nagy play olvasó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Christopher Johnson fejét megnéztem volna a TD után azért...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Meg holnap, ha lesz időm és el nem felejtem, Darnoldról is akarok 2 csodás screenshotot csinálni...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Itt van-e... a pofám leszakad bazdmeg...