NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kövezzetek meg, de én szeretném, hogy ennek a nyomorék Gase-nek ott legyen a 0-16 a neve mellett
Wester
Tiszta szívből kívánom, de GW addigra ne legyen a csapatnál...Ruggs TD előtt is Agholor simán TD lehetett volna, de a TDnél a hívás...
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Kövezzetek meg, de én szeretném, hogy ennek a nyomorék Gase-nek ott legyen a 0-16 a neve mellett

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tény h az 1/1 esély életben maradt, de GW-t kibasznám holnap, az kegyetlenül fix.
A rookie egy gyors WR 1 in 1 hagyni...
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Szégyen

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Cimini: ha Pedersont meneszti az Eagles, a Jets biztosan érdeklődő lesz és interjú is várható.
Beki
Haha.. mi még leigazoljuk Gézt Win Win 😛 😀 (a csoportriválisoknak 😊)
dande
Ha 2 évet el akartok tolni az életetekből feleslegesen és az idegrendszereteket leépíteni, lelketek rajta. 😀
Beki
Nyilván annyira komolyan írtam, mint amilyen ez Cimini írás komolyan vehető. Ilyeneket én is meg te is ki tudunk találni minden alap nélkül is, akár abból az összefüggésből, hogy JD a GM, csak nekünk nem fizetnek érte 😛
dande
No igen. 😀 Csak ugye a heti vereségek begyűjtése mellett Géza távozásáig, itt minden hírmozsának örülni kell. 😀 Nyilván addig még 1-2 baltimore-i edzőt is szóba hoznak itt JD miatt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cimini: ha Pedersont meneszti az Eagles, a Jets biztosan érdeklődő lesz és interjú is várható.
Beki
Haha.. mi még leigazoljuk Gézt Win Win 😛 😀 (a csoportriválisoknak 😊)
dande
Ha 2 évet el akartok tolni az életetekből feleslegesen és az idegrendszereteket leépíteni, lelketek rajta. 😀
Beki
Nyilván annyira komolyan írtam, mint amilyen ez Cimini írás komolyan vehető. Ilyeneket én is meg te is ki tudunk találni minden alap nélkül is, akár abból az összefüggésből, hogy JD a GM, csak nekünk nem fizetnek érte 😛
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Cimini: ha Pedersont meneszti az Eagles, a Jets biztosan érdeklődő lesz és interjú is várható.
Beki
Haha.. mi még leigazoljuk Gézt Win Win 😛 😀 (a csoportriválisoknak 😊)
dande
Ha 2 évet el akartok tolni az életetekből feleslegesen és az idegrendszereteket leépíteni, lelketek rajta. 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cimini: ha Pedersont meneszti az Eagles, a Jets biztosan érdeklődő lesz és interjú is várható.
Beki
Haha.. mi még leigazoljuk Gézt Win Win 😛 😀 (a csoportriválisoknak 😊)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Cimini: ha Pedersont meneszti az Eagles, a Jets biztosan érdeklődő lesz és interjú is várható.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Már az eredmény is garantálja a váltást.
De ott lett vége mikor nyíltan hazudott, és másra próbálta kenni a playhívást. A hazugságon túl, a féreg mentalitás távol áll attól amit az (álszent) liga, és tulajai mutatni kívánnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Én személy szerint elképzelhetetlennek tartom. De mondjuk csak a józan paraszti ész mondatja ezt velem.
Lucifer
0-16-ot egy edző sem él túl.
Kb az egy vak majom szintje.
Annyira kell az 1/1 ide hogy, Gase a legjobb ember az elérésére.
Bazzani
Hue Jackson helló

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én személy szerint elképzelhetetlennek tartom. De mondjuk csak a józan paraszti ész mondatja ezt velem.
Lucifer
0-16-ot egy edző sem él túl.
Kb az egy vak majom szintje.
Annyira kell az 1/1 ide hogy, Gase a legjobb ember az elérésére.

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Lewis landolt is az NFI listán, min 3 hétre off.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
After a week of intrigue, the #Jets place G Alex Lewis on the NFI list as he seeks medical help for a non-football issue. The team gave him its blessing and will pay him while on the list. The hope is he’s back when his situation is handled and better.

Nem hangzik biztatóan.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Gase kirugása nem kérdés meg fog történni. A gond, hogy sajnos csak a szezon végén...

Green is green
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Szerintem ilyen szempontból már mindegy mikor megy. Mivel borítékolható a 0-16, max 1-15, Gase már sehogy sem fog javítani saját helyzetén, de már rontani sem nagyon tud hova. Erről az emberről 1000X bebizonyosodott, h mennyit (nem) tud. A kirúgása útjába már az égvilágon semmilyen szakmai érv nem állhat/állhatna.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Vicces picit, hogy Pauline és Allbright mai HC pletykás cikkben ismét így fogalmaznak:
We know that New York Jets head coach Adam Gase is also very likely on the way out either before or after the season.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Itt bármi lehet... Még GM is lehet belőle. De azt most megmondom, hogy ha úgy alakulna, hogy ez az ember maradhat bármi poziban itt, akár csak vizesfiúként, akkor engem elvesztettek (tudom h ettől nem szarják össze magukat) és teszem fel nem lennék egyedül ezzel...
nemkismiska
Ha Gase marad még egy évet, valszeg én is elengedem a dolgot. Nincs kedvem még egy szezont nézni, ahogy elcsesz egy évet egy fiatal QB karrierjéből és közben forgatja a szemeit, mert fingja nincs a dolgokról.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha JD akarja hosszútávon ezt az állást kizárt, hogy maradjon. Vagy arra pályázik, hogy Howienak kitelik az ideje nálunk és visszajön 😛
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Adam Gase said there has been “no resolution” to the Alex Lewis situation and says this is an “organizational decision.”
His roster status is NOT in jeopardy.
Gase also says this is NOT disciplinary & he is NOT being fined.
Lewis is in meetings.

Sajnos másra nem tudok gondolni, hogy vmi betegség lehet az oka. :/ vagy Gase megint hazudik és Lewis beolvasott neki vmiért.
Fant és Edoga lehet h játszik vasárnap.
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Jobban átgondolva... Maradjon és legyen vizesfiú 😊
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Itt bármi lehet... Még GM is lehet belőle. De azt most megmondom, hogy ha úgy alakulna, hogy ez az ember maradhat bármi poziban itt, akár csak vizesfiúként, akkor engem elvesztettek (tudom h ettől nem szarják össze magukat) és teszem fel nem lennék egyedül ezzel...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Én személy szerint elképzelhetetlennek tartom. De mondjuk csak a józan paraszti ész mondatja ezt velem.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Remélem vicceltek hogy Gase maradhat!! Ez komolyan felmerulhet????
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Cashman -> IR, egy újabb csodás Maccagnan pick.
Beki
Sokáig velünk lesz még ez az ember. Ahogy Gase is...

GO JETS!!!