NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gase fogja a playeket hívni ma.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na vazze Edoga, Fant mellett Lewis is inaktív...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az meglepett azért, hogy ha jól látom javultak a győzelmi esélyeink h Fitz kezd a fogadóirodáknál. 😀
Beki
Szerintem meg pont, hogy fitzpatrickal jobb a tamadosor.
Az, hogx tagovailoval az elen meg nyertünk 3 meccset az nem az o érdeme volt: a védelem és az ST munkajanak gyümölcse.
Ventura
Én is így gondolom amúgy. Ha jól tudom Preston Williams nem lesz nálatok, de 3 rookie CB kezd nálunk. Ha Fitz átlagos énjét veszi elő, a pár héttel ezelőtti 24 pontot min felpakoljátok ismét.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Az meglepett azért, hogy ha jól látom javultak a győzelmi esélyeink h Fitz kezd a fogadóirodáknál. 😀
Beki
Szerintem meg pont, hogy fitzpatrickal jobb a tamadosor.
Az, hogx tagovailoval az elen meg nyertünk 3 meccset az nem az o érdeme volt: a védelem és az ST munkajanak gyümölcse.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az meglepett azért, hogy ha jól látom javultak a győzelmi esélyeink h Fitz kezd a fogadóirodáknál. 😀
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Remélem Patricia nem merül fel HC-ként nálunk...
Pityu Gyor
Én is jobban szeretném Hue Jackson-t újra látni 😊
Matthew99
Ideje visszahozni Rex Ryant. 😊
iktriad
Bill O'Brien is mintha éppen szabad lenne 😊
dioadam
Vezetőedzőként ő szerintem átlagon felüli, csak ne bízzanak rá semmi GM feladatot.
iktriad
Ez igaz. Azt elfelejtettem írni, hogy 2 in 1 azaz HC és GM (csak hogy legyen tétje 😀 )
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Patricia nem merül fel HC-ként nálunk...
Pityu Gyor
Én is jobban szeretném Hue Jackson-t újra látni 😊
Matthew99
Ideje visszahozni Rex Ryant. 😊
iktriad
Bill O'Brien is mintha éppen szabad lenne 😊
dioadam
Vezetőedzőként ő szerintem átlagon felüli, csak ne bízzanak rá semmi GM feladatot.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Remélem Patricia nem merül fel HC-ként nálunk...
Pityu Gyor
Én is jobban szeretném Hue Jackson-t újra látni 😊
Matthew99
Ideje visszahozni Rex Ryant. 😊
iktriad
Bill O'Brien is mintha éppen szabad lenne 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Patricia nem merül fel HC-ként nálunk...
Pityu Gyor
Én is jobban szeretném Hue Jackson-t újra látni 😊
Matthew99
Ideje visszahozni Rex Ryant. 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man
Remélem Patricia nem merül fel HC-ként nálunk...
Pityu Gyor
Én is jobban szeretném Hue Jackson-t újra látni 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Remélem Patricia nem merül fel HC-ként nálunk...

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Tua doubtful holnapra, Fitzmagic kezd a Phinsnel.
Beki
én kezdek nagyon aggódni, hogy meglesz az első W

Darnold először dolgozhat majd az 'álom' trióval
Nyilván barokkos túlzás, de eddig még sose játszott együtt az amúgy nem feltétlen borzalmas Mims, Crowder, Perriman sorral.
alatriste
Úgy legyen!

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tua doubtful holnapra, Fitzmagic kezd a Phinsnel.
Beki
én kezdek nagyon aggódni, hogy meglesz az első W

Darnold először dolgozhat majd az 'álom' trióval
Nyilván barokkos túlzás, de eddig még sose játszott együtt az amúgy nem feltétlen borzalmas Mims, Crowder, Perriman sorral.
alatriste
Inkabb most legyen meg, mint az utolso forduloban.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tua doubtful holnapra, Fitzmagic kezd a Phinsnel.
Beki
én kezdek nagyon aggódni, hogy meglesz az első W

Darnold először dolgozhat majd az 'álom' trióval
Nyilván barokkos túlzás, de eddig még sose játszott együtt az amúgy nem feltétlen borzalmas Mims, Crowder, Perriman sorral.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
Ficken és Perine -> IR.
Beki
Ezen a nèven még mindig röhögök.
Amadeus
Pedig nem is német. Vagy de? 🙂
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tua doubtful holnapra, Fitzmagic kezd a Phinsnel.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Most nezem h Fant es Edoga is doubtful...McDermott kezd. RIP Darnold valla
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnold fullos edzest tolt.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnold ugyan limitáltan edzett tegnap, de ő kapta a kezdő snapeket offensenél.
Fant DNP, Edoga is kényszerből limited volt.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pro Bowl voting: Rookie LT Mekhi Becton is leading the fan voting in the AFC for offensive tackles, per @NFL.
Also: Rookie P Braden Mann is leading the conference at his position.

Becton: 0 pressures, 0 QB hits, and 0 sacks against Joey Bosa and Melvin Ingram.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sok fog múlni az új stábon.
Ugye az új QB adott lesz, Becton LT, Mims és Crowder két használható célpont, a Hawks pickjével meg a második kör elején jöhet meg egy ember a falba és egy új célpont, ebből hosszú távon nagyon jó kis offense lehet. A védelmet most le kell szarni, meg kell adni a lehetőséget az új QB-nak, hogy villogjon.
gabokocka
Örülök, hogy nem csak én látom így. 😀
Beki
Szerintem ezt minden ép elméjű így látja. Az más kérdés, hogy sajnos sok GM-re nem mondható el ez a jelző. Douglas remélem tartja ezt az offense heavy felfogást és tényleg így fog cselekedni.
alatriste
Ahányszor JD saját csapatépítési felfogásáról beszélt, mindig kiemelte h szerinte a legfontosabb h a LoS-en nyerjék meg a párharcot (OL és DL), aztán utána robbanékony célpontok offenseben, pass rush és CB.
Én személy szerint a DL-t nem piszkálnám: McLendon távozásával sem romlott annyira a futás elleni védekezés (max Andersont kell pótolni). OL-ben a jobb oldalt cserélném, de GvR-t mindenképpen.
Lesz pénz mindenre ismét FA-n és extra draft pick, de új QB mellett OL és WR kell h a főbb needek legyenek. Aztán, ha vmi pass rusherre futja még a lóvéból, lehet hozni, CB-t meg teletölteni fiatalokkal. Ja mondjuk TE sem ártana, Herndon mehet amerre lát.
Nem ismerve a teljes FA névsort, de sztem max WR vagy OL-ért fog JD bankot robbantani FA-n, többi igazolás az ideihez hasonló lesz.
Beki
Fant nem jó? Na nem mintha követném a meccseinket, csak legalábbis jókat olvasok róla.
Apex
Átlagos teljesítményt mondanék nála. Shellhez képest upgrade és komoly visszaesés, ha Edoga áll be a helyére (hétvégén pedig az lesz).
Jobb oldal cseréjénél arra gondoltam, ha esetleg rookie RT-vel rugaszkodnánk neki a 2021-es szezonnak (vmi 8 misit spórolnánk Fanttal, de 81 misis cap space miatt nem lényeges).
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Nagyon sok fog múlni az új stábon.
Ugye az új QB adott lesz, Becton LT, Mims és Crowder két használható célpont, a Hawks pickjével meg a második kör elején jöhet meg egy ember a falba és egy új célpont, ebből hosszú távon nagyon jó kis offense lehet. A védelmet most le kell szarni, meg kell adni a lehetőséget az új QB-nak, hogy villogjon.
gabokocka
Örülök, hogy nem csak én látom így. 😀
Beki
Szerintem ezt minden ép elméjű így látja. Az más kérdés, hogy sajnos sok GM-re nem mondható el ez a jelző. Douglas remélem tartja ezt az offense heavy felfogást és tényleg így fog cselekedni.
alatriste
Ahányszor JD saját csapatépítési felfogásáról beszélt, mindig kiemelte h szerinte a legfontosabb h a LoS-en nyerjék meg a párharcot (OL és DL), aztán utána robbanékony célpontok offenseben, pass rush és CB.
Én személy szerint a DL-t nem piszkálnám: McLendon távozásával sem romlott annyira a futás elleni védekezés (max Andersont kell pótolni). OL-ben a jobb oldalt cserélném, de GvR-t mindenképpen.
Lesz pénz mindenre ismét FA-n és extra draft pick, de új QB mellett OL és WR kell h a főbb needek legyenek. Aztán, ha vmi pass rusherre futja még a lóvéból, lehet hozni, CB-t meg teletölteni fiatalokkal. Ja mondjuk TE sem ártana, Herndon mehet amerre lát.
Nem ismerve a teljes FA névsort, de sztem max WR vagy OL-ért fog JD bankot robbantani FA-n, többi igazolás az ideihez hasonló lesz.
Beki
Fant nem jó? Na nem mintha követném a meccseinket, csak legalábbis jókat olvasok róla.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ficken és Perine -> IR.
Beki
Ezen a nèven még mindig röhögök.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Ficken és Perine -> IR.
Beki
Perine NFL karrierje sem túl fényes eddig.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ficken és Perine -> IR.