NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Direkt megnéztem h PFF hány yardot adott ismét Desirnek... hát egy laza 115 engedett yardot csak. 😀
Beki
Azért a 115 az elég sok. Depth charton biztos jól hátul is szerepel. Oh wait... 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Direkt megnéztem h PFF hány yardot adott ismét Desirnek... hát egy laza 115 engedett yardot csak. 😀
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Poole: térdsérülés, nem súlyos, rendben lesz
Darnold: javul a válla, de senki nem mondta biztosra a játékát a Chargers ellen
Becton: nehezen kapott levegőt ezért kapták le a pályáról, nem mellkasizom sérülés, azt írta Twitteren h jól van.
Beki
Reméljük neki nem lyukasztották ki a tüdejét 😒

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Poole: térdsérülés, nem súlyos, rendben lesz
Darnold: javul a válla, de senki nem mondta biztosra a játékát a Chargers ellen
Becton: nehezen kapott levegőt ezért kapták le a pályáról, nem mellkasizom sérülés, azt írta Twitteren h jól van.
több mint 3 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Darnold itt nemrég még franchise qb volt, erre most tényleg századszorra is el lehet a szurkolóknak adni, hogy Lawrence draftolása majd minden gondot megold? Az a szomorú, hogy ezt újra meg újra el tudják adni a factory of sadness-ekben
r.baggio
Szerintem ebben sok igazság van ezért is rühellem ezt a tankolás dolgot... az egész franchise romlott, kultúra nincs stb. Állítom, h ha Darnold most átmenne Bostonba vagy Pittsburghbe ott teljesen máshogy nézne ki.
A kulcs az, hogy vagy a tulaj (ez nálunk nem lesz) vagy a GM (talán képes lenne rá) vagy a HC (aki nincs most ugyebár) irányt és stílust szabjon. Hívhatjuk ezt rebuildnek, újraépitkezésnek vagy bárminek de a változás ott kell induljon. Ezt a teoriát most pl a Washington igazolhatja majd pár éven belül.
Ezt a Lawrence gyereket istenítik, nem tudom de tök mind1 ha ebbe a fos, vesztes közegbe jön
Pityu Gyor
Nem értem miért szidjátok Gase-t.
Miamiban is arra szerződtették, hogy újraindítsa a franchiset és a Jetsnél is erre szerződtették.
Azt nem mondta senki, hogy az ő feladata a felívelés részében van...

Tehát ha megnézzük a mostani Miamit, akkor el lehet mondani, hogy sikeres volt a tevékenysége, hisz elindultak felfele.
Ebből kiindulva én várnám a jövő évet, mert ha őt leváltják, az azt jelenti, hogy a munkát elvégezte és végre elindulhat a Jets is felfele.
Solymi
Gase az NFL Pinyője.

Go Jets!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha valamikor akkor most lehet Gaset kirugni a szezon vége elött
Pityu Gyor
Isten ments, hogy most kivágják...ha egy vmit jól csinálnak, az az esetleges előny leadása. 😀
Nyilván sok minden nem változna... valaki megkapná interim HC cuccot és Loggains + GW hívhatná playeket tovább, de azért van itt még Gase h valaki elvigye a balhét és legyen kire mutogatni.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ha valamikor akkor most lehet Gaset kirugni a szezon vége elött

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Fel a fejjel, legalább a jövő hét lesz az eddigi legsikeresebb a szezonban
Wester
Mire gondolsz? Chargers elleni vereséggel 0-10 lesz és így sem indított még a csapat a története során? 😀
Beki
Bye week 😀
Wester
Trükkös ez a bye week...ugye a héten ma hajnalban megkaptuk a heti vereségünket, kövi meccs pedig 22-én vasárnap kezdődik és valszeg hétfőn ér véget...szóval igazad lehet na. 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Fel a fejjel, legalább a jövő hét lesz az eddigi legsikeresebb a szezonban
Wester
Mire gondolsz? Chargers elleni vereséggel 0-10 lesz és így sem indított még a csapat a története során? 😀
Beki
Bye week 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Fel a fejjel, legalább a jövő hét lesz az eddigi legsikeresebb a szezonban
Wester
Mire gondolsz? Chargers elleni vereséggel 0-10 lesz és így sem indított még a csapat a története során? 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Fel a fejjel, legalább a jövő hét lesz az eddigi legsikeresebb a szezonban

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Illetve, ha minden igaz: most először kezdett a csapat 0-9-el története során.
Beki
Történelmet írt a csapat. Mindenképp megsüvegelendő.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Petila Los Angeles Chargers 669
Lefulladt a tank, valaki inditsa be. 😀
Beki
Barki volt, pazar munka. 😀
Ilyen szintu leolvadastvismet egy negyed alatt...profi munka. 😀
Beki
Falconstól lestétek el tutira...
ThundersNFL
Szerintem Lynn adja a tippeket a háttérben 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Illetve, ha minden igaz: most először kezdett a csapat 0-9-el története során.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Darnold itt nemrég még franchise qb volt, erre most tényleg századszorra is el lehet a szurkolóknak adni, hogy Lawrence draftolása majd minden gondot megold? Az a szomorú, hogy ezt újra meg újra el tudják adni a factory of sadness-ekben
r.baggio
Szerintem ebben sok igazság van ezért is rühellem ezt a tankolás dolgot... az egész franchise romlott, kultúra nincs stb. Állítom, h ha Darnold most átmenne Bostonba vagy Pittsburghbe ott teljesen máshogy nézne ki.
A kulcs az, hogy vagy a tulaj (ez nálunk nem lesz) vagy a GM (talán képes lenne rá) vagy a HC (aki nincs most ugyebár) irányt és stílust szabjon. Hívhatjuk ezt rebuildnek, újraépitkezésnek vagy bárminek de a változás ott kell induljon. Ezt a teoriát most pl a Washington igazolhatja majd pár éven belül.
Ezt a Lawrence gyereket istenítik, nem tudom de tök mind1 ha ebbe a fos, vesztes közegbe jön
Pityu Gyor
Nem értem miért szidjátok Gase-t.
Miamiban is arra szerződtették, hogy újraindítsa a franchiset és a Jetsnél is erre szerződtették.
Azt nem mondta senki, hogy az ő feladata a felívelés részében van...

Tehát ha megnézzük a mostani Miamit, akkor el lehet mondani, hogy sikeres volt a tevékenysége, hisz elindultak felfele.
Ebből kiindulva én várnám a jövő évet, mert ha őt leváltják, az azt jelenti, hogy a munkát elvégezte és végre elindulhat a Jets is felfele.
Solymi
Na jó de a terv az volt, hogy a szopás részével megvagyunk, itt a franchise irányitó Darnold személyében, meg a sok pénz 😀
A franchise-t jól leirja jelenleg az alábbi vicc:

Három rendőr felszed egy kurvát. Felmennek a lakásra, levetkőznek, leoltják a lámpát és nekiállnak. Negyed óra múlva egyikük felkapcsolja a lámpát és megszólal:
- Gyerekek, csináljunk már valami rendszert! Már megint szopok.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Remélem Darnold figyelte h Flakon h pöccintette oda Perrimannek az 50 yardos TD mozgás közben és a Crowder TDnél is patent passz volt. Sam sajnos még az alap passzokat is elfelejtette idén...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnold itt nemrég még franchise qb volt, erre most tényleg századszorra is el lehet a szurkolóknak adni, hogy Lawrence draftolása majd minden gondot megold? Az a szomorú, hogy ezt újra meg újra el tudják adni a factory of sadness-ekben
r.baggio
Szerintem ebben sok igazság van ezért is rühellem ezt a tankolás dolgot... az egész franchise romlott, kultúra nincs stb. Állítom, h ha Darnold most átmenne Bostonba vagy Pittsburghbe ott teljesen máshogy nézne ki.
A kulcs az, hogy vagy a tulaj (ez nálunk nem lesz) vagy a GM (talán képes lenne rá) vagy a HC (aki nincs most ugyebár) irányt és stílust szabjon. Hívhatjuk ezt rebuildnek, újraépitkezésnek vagy bárminek de a változás ott kell induljon. Ezt a teoriát most pl a Washington igazolhatja majd pár éven belül.
Ezt a Lawrence gyereket istenítik, nem tudom de tök mind1 ha ebbe a fos, vesztes közegbe jön
Pityu Gyor
Nem értem miért szidjátok Gase-t.
Miamiban is arra szerződtették, hogy újraindítsa a franchiset és a Jetsnél is erre szerződtették.
Azt nem mondta senki, hogy az ő feladata a felívelés részében van...

Tehát ha megnézzük a mostani Miamit, akkor el lehet mondani, hogy sikeres volt a tevékenysége, hisz elindultak felfele.
Ebből kiindulva én várnám a jövő évet, mert ha őt leváltják, az azt jelenti, hogy a munkát elvégezte és végre elindulhat a Jets is felfele.
Solymi
Mondjuk annyiban hasonlít a helyzet, hogy itt is min 2 év kell mire valamilyen szinten versenyképes lesz a roster. Nyilván új QB, 2 évig van extra draft muníció, már csak a megfelelő HC kell, aztán talán itt is lesznek biztató dolgok, mint idén a Miaminál.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Darnold itt nemrég még franchise qb volt, erre most tényleg századszorra is el lehet a szurkolóknak adni, hogy Lawrence draftolása majd minden gondot megold? Az a szomorú, hogy ezt újra meg újra el tudják adni a factory of sadness-ekben
r.baggio
Szerintem ebben sok igazság van ezért is rühellem ezt a tankolás dolgot... az egész franchise romlott, kultúra nincs stb. Állítom, h ha Darnold most átmenne Bostonba vagy Pittsburghbe ott teljesen máshogy nézne ki.
A kulcs az, hogy vagy a tulaj (ez nálunk nem lesz) vagy a GM (talán képes lenne rá) vagy a HC (aki nincs most ugyebár) irányt és stílust szabjon. Hívhatjuk ezt rebuildnek, újraépitkezésnek vagy bárminek de a változás ott kell induljon. Ezt a teoriát most pl a Washington igazolhatja majd pár éven belül.
Ezt a Lawrence gyereket istenítik, nem tudom de tök mind1 ha ebbe a fos, vesztes közegbe jön
Pityu Gyor
Nem értem miért szidjátok Gase-t.
Miamiban is arra szerződtették, hogy újraindítsa a franchiset és a Jetsnél is erre szerződtették.
Azt nem mondta senki, hogy az ő feladata a felívelés részében van...

Tehát ha megnézzük a mostani Miamit, akkor el lehet mondani, hogy sikeres volt a tevékenysége, hisz elindultak felfele.
Ebből kiindulva én várnám a jövő évet, mert ha őt leváltják, az azt jelenti, hogy a munkát elvégezte és végre elindulhat a Jets is felfele.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez a Loggains srác egyre jobban belejön az O# playek hívásába, csak visszavenném Gase helyében és ez a Flakon...veszélybe sodorta az 1/1 küldetést... várjuk vissza Darnoldot. 😀 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Lefulladt a tank, valaki inditsa be. 😀
Beki
Barki volt, pazar munka. 😀
Ilyen szintu leolvadastvismet egy negyed alatt...profi munka. 😀
Beki
Falconstól lestétek el tutira...
ThundersNFL
ez direkt volt.
gedam
Front office tankolhat, akár meg edzők is, de a játékosok szinte soha. A legtöbbjük a megélhetésevel jatszana, ami lássuk be nem reális. Szóval egyszerűen szarok vagyunk.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Poole térdsérüléssel nem tért vissza meccsbe hajnalban, Bectonnál mellkast írtak és MRI-re megy is ma (utóbbinál benne van a season ending sérülés is).

Heti tank párharcok:
PHI (3-4-1) - NYG (2-7)
JAX (1-7) - GB (6-2)

több mint 3 éve
gedam 5 805
Lefulladt a tank, valaki inditsa be. 😀
Beki
Barki volt, pazar munka. 😀
Ilyen szintu leolvadastvismet egy negyed alatt...profi munka. 😀
Beki
Falconstól lestétek el tutira...
ThundersNFL
ez direkt volt.
több mint 3 éve
gedam 5 805
Mennyire látszott hogy Flacco direkt akarta azt a sacket a végén vagy a 12 emberes field goal kísérlet de a végén nem is beszélve arról hogy nem kellett volna Meyershez érni
wide open
4 secig totyogott😁
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Pats most csak rátok ilyesztet h ,elveszi' az 1/1-et, de majd az utolsó fordulóban megteszi, h igazán fájjon!
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ugyan ez csak a Jets..

Green is green