NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sok fog múlni az új stábon.
Ugye az új QB adott lesz, Becton LT, Mims és Crowder két használható célpont, a Hawks pickjével meg a második kör elején jöhet meg egy ember a falba és egy új célpont, ebből hosszú távon nagyon jó kis offense lehet. A védelmet most le kell szarni, meg kell adni a lehetőséget az új QB-nak, hogy villogjon.
gabokocka
Örülök, hogy nem csak én látom így. 😀
Beki
Szerintem ezt minden ép elméjű így látja. Az más kérdés, hogy sajnos sok GM-re nem mondható el ez a jelző. Douglas remélem tartja ezt az offense heavy felfogást és tényleg így fog cselekedni.
alatriste
Ahányszor JD saját csapatépítési felfogásáról beszélt, mindig kiemelte h szerinte a legfontosabb h a LoS-en nyerjék meg a párharcot (OL és DL), aztán utána robbanékony célpontok offenseben, pass rush és CB.
Én személy szerint a DL-t nem piszkálnám: McLendon távozásával sem romlott annyira a futás elleni védekezés (max Andersont kell pótolni). OL-ben a jobb oldalt cserélném, de GvR-t mindenképpen.
Lesz pénz mindenre ismét FA-n és extra draft pick, de új QB mellett OL és WR kell h a főbb needek legyenek. Aztán, ha vmi pass rusherre futja még a lóvéból, lehet hozni, CB-t meg teletölteni fiatalokkal. Ja mondjuk TE sem ártana, Herndon mehet amerre lát.
Nem ismerve a teljes FA névsort, de sztem max WR vagy OL-ért fog JD bankot robbantani FA-n, többi igazolás az ideihez hasonló lesz.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon sok fog múlni az új stábon.
Ugye az új QB adott lesz, Becton LT, Mims és Crowder két használható célpont, a Hawks pickjével meg a második kör elején jöhet meg egy ember a falba és egy új célpont, ebből hosszú távon nagyon jó kis offense lehet. A védelmet most le kell szarni, meg kell adni a lehetőséget az új QB-nak, hogy villogjon.
gabokocka
Örülök, hogy nem csak én látom így. 😀
Beki
Szerintem ezt minden ép elméjű így látja. Az más kérdés, hogy sajnos sok GM-re nem mondható el ez a jelző. Douglas remélem tartja ezt az offense heavy felfogást és tényleg így fog cselekedni.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nagyon sok fog múlni az új stábon.
Ugye az új QB adott lesz, Becton LT, Mims és Crowder két használható célpont, a Hawks pickjével meg a második kör elején jöhet meg egy ember a falba és egy új célpont, ebből hosszú távon nagyon jó kis offense lehet. A védelmet most le kell szarni, meg kell adni a lehetőséget az új QB-nak, hogy villogjon.
gabokocka
Örülök, hogy nem csak én látom így. 😀
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nagyon sok fog múlni az új stábon.
Ugye az új QB adott lesz, Becton LT, Mims és Crowder két használható célpont, a Hawks pickjével meg a második kör elején jöhet meg egy ember a falba és egy új célpont, ebből hosszú távon nagyon jó kis offense lehet. A védelmet most le kell szarni, meg kell adni a lehetőséget az új QB-nak, hogy villogjon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Némi pozitívum, hogy Gase nem azonnal mondta, hogy Darnold OUT, hanem szerdai edzés alapján döntenek a kezdő személyéről. Dokik közölték vele, ha rásérül újabb 2-3 hét pihi. Kiderül h bírja az ütéseket majd,
Perine pár hét pihi, IR esélyes.
Fant megúszta a súlyosabb sérülést, week-to-week, Edoga kezdhet, de ő is sérülésekkel küzd.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mimst legalább el kezdte keresni Flacco a 2. félidőben. Eredmény? A Jets idei legjobb 2 negyede.
Hajrá Denzel, tarts ki. Jövőre minden szép lesz (remélem).


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Becton pár snapre tegnap kiállt, de minden oké a térdével. Perine (boka), Onwuasor hamstring sérülést szedett össze. Edoga bokája is kapott rendesen és bicegett is, emellett Fant bokájára is ráestek, ő kap MRI-t ma.
Ha Edoga és Fant is off, kb öngyilkosság lenne Darnoldot bevetni, ha McDermott lesz az RT (plusz nincs OT depth sem).
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1/1 harc:
Jets 0-10
Jaguars 1-9
Bengals 2-7-1
Többi csapat 3 győzelem+-al áll. Így lényegében 6 meccsel a szezon vége előtt 3 győzelmet össze kellene kalapálni, hogy 1/2-őn túlra csússzunk.

DRASZTIKUS, TRAGIKUS HÍR:
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na mindenki húzzon el a cs@ba. Bár a tegnapi meccset nem láttam sajnos... de érik, hogy 0ás szezonunk lesz - szégyen!!!!
Pityu Gyor
Ez a csapat ennyit tud, ezt kell megérteni.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Na mindenki húzzon el a cs@ba. Bár a tegnapi meccset nem láttam sajnos... de érik, hogy 0ás szezonunk lesz - szégyen!!!!

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez a meccs lett a legnagyobb esélyünk elkerülni a teljes égést... Go Jets!!!!
Pityu Gyor
Nem értek egyet, főleg a heti CB mozgások után.. 😀
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Szerintem ez a meccs lett a legnagyobb esélyünk elkerülni a teljes égést... Go Jets!!!!

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gase tegnap meg azt mondta, hogy bizakodoak Austin vasarnapi jateka kapcsan. Most ment IR-re. Ugyanezt mondta Darnoldnal jovo hetre...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha Austin is kiszall a szezonra:

Bryce Hall (R), Corey Ballentine
Lamar Jackson (R), Jav Guidry (R)
Arthur Maulet

S Ashtyn Davis (R) has ability to play CB.
Beki
Fehér gyerek cornerbe! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ha Austin is kiszall a szezonra:

Bryce Hall (R), Corey Ballentine
Lamar Jackson (R), Jav Guidry (R)
Arthur Maulet

S Ashtyn Davis (R) has ability to play CB.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Poole vallat mutottek, vege a szezonjanak. Tovabba...Austin nyakat MRI vizsgalatnak vetik ala, mert idezem: "valami nincs rendben vele"

Desir kivagasaval artottunk is picit a tanknak, de tobbet adunk vissza. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szerdai kórházrovat:
DNP: HAnderson, Darnold, Cashman
LP: Perriman, Ficken, VSmith, QW
FP: Becton, Onwuasor
Beki
Onwuasor kezdő is lesz ?
Janek
Hát...alapból Hewitt és Cashman a két kezdő, utóbbiról nincs infó mi lesz a sorsa vasárnap. Mögöttük Langi, Hager és Onwuasor van. Sztem Langi kapja meg a lehetőséget.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Szerdai kórházrovat:
DNP: HAnderson, Darnold, Cashman
LP: Perriman, Ficken, VSmith, QW
FP: Becton, Onwuasor
Beki
Onwuasor kezdő is lesz ?

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szerdai kórházrovat:
DNP: HAnderson, Darnold, Cashman
LP: Perriman, Ficken, VSmith, QW
FP: Becton, Onwuasor
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Poole ment IRre.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 www.youtube.com/watch?v=6VBXEn65b54

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Desir repult. Gondolom innentol Hall is kap lehetoseget.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1/1 harc jelenlegi helyzetet itt tudjátok nézni, elég gyorsan frissül mindig ->  www.tankathon.com/nfl
Nem kell említenem, hogy miénk a legdurvább SoS liga szinten, így egyenlő eredménynél mindenhol megszívnánk. 😀

Heti érdekesebb "tank" összecsapások (2 W "távolságot" nézem):
NYJ (0-9) vs LAC (2-7)
CIN (2-6-1) vs WFT (2-7)
PIT (9-0) vs JAX (1-8)
NE (4-5) vs HOU (2-7)
DAL (2-7) vs MIN (4-5)

Illetve a SEA pick miatt:
ARI (6-3) vs SEA (6-3)
Beki
Jó forduló is lehet ebből. Nyilván valahogy meg kell próbálni megakadályozni, hogy a Chargers elchokerkedje a meccset először is.
De ha az megvan akkor a CIN-WTF-ból egy csapat végleg kiszáll. (Ha mázlitok van akkor a fővárosiak nyernek és mivel 3 W a büdös istenit nincs ebbe a Jetsbe szerintem a 2-7-1-es Bengalst ki ki lehet húzni.
A Jags nyilván kap egy nagy pofont ők nem relevánsak most.
Azonban a Texans nem gondolnám, hogy esélytelen lenne. Sőt.
A Dallas meg megkap egy jó formában lévő Minnesotát, de ha ne adja úr isten Dalton játszana talán. Bár nyilván akkor is kicsi az esély.

De egy szó mint száz ha csak a kis szerencsével kedvezően alakuló meccsek bejönnek, akkor a Chargers, Bengals, Football Team, Texans négyest már ki lehet húzni.

Persze a legnagyobb csata a Jags-el lesz hosszútávon.
alatriste
Lehet, h csak én érzem így, de sztem a JAX-en kívül már nem nagyon van vetélytárs. Az eddigiek alapján nem tudok belelátni 2 győzelmet ebbe a csapatba. Bár a Pats utáni "rangadó" után sokkal szkeptikusabb vagyok 1 becsúszó W-t illetően, még akkor is ha ott BB sem nagyon akart nyerni.
Lucifer
Ha a Chargers ellen kikapunk, utána már én is így fogom gondolni, mert a MIA védelme például szét fogja kapni az offense-ünket.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
1/1 harc jelenlegi helyzetet itt tudjátok nézni, elég gyorsan frissül mindig ->  www.tankathon.com/nfl
Nem kell említenem, hogy miénk a legdurvább SoS liga szinten, így egyenlő eredménynél mindenhol megszívnánk. 😀

Heti érdekesebb "tank" összecsapások (2 W "távolságot" nézem):
NYJ (0-9) vs LAC (2-7)
CIN (2-6-1) vs WFT (2-7)
PIT (9-0) vs JAX (1-8)
NE (4-5) vs HOU (2-7)
DAL (2-7) vs MIN (4-5)

Illetve a SEA pick miatt:
ARI (6-3) vs SEA (6-3)
Beki
Jó forduló is lehet ebből. Nyilván valahogy meg kell próbálni megakadályozni, hogy a Chargers elchokerkedje a meccset először is.
De ha az megvan akkor a CIN-WTF-ból egy csapat végleg kiszáll. (Ha mázlitok van akkor a fővárosiak nyernek és mivel 3 W a büdös istenit nincs ebbe a Jetsbe szerintem a 2-7-1-es Bengalst ki ki lehet húzni.
A Jags nyilván kap egy nagy pofont ők nem relevánsak most.
Azonban a Texans nem gondolnám, hogy esélytelen lenne. Sőt.
A Dallas meg megkap egy jó formában lévő Minnesotát, de ha ne adja úr isten Dalton játszana talán. Bár nyilván akkor is kicsi az esély.

De egy szó mint száz ha csak a kis szerencsével kedvezően alakuló meccsek bejönnek, akkor a Chargers, Bengals, Football Team, Texans négyest már ki lehet húzni.

Persze a legnagyobb csata a Jags-el lesz hosszútávon.
alatriste
Lehet, h csak én érzem így, de sztem a JAX-en kívül már nem nagyon van vetélytárs. Az eddigiek alapján nem tudok belelátni 2 győzelmet ebbe a csapatba. Bár a Pats utáni "rangadó" után sokkal szkeptikusabb vagyok 1 becsúszó W-t illetően, még akkor is ha ott BB sem nagyon akart nyerni.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1/1 harc jelenlegi helyzetet itt tudjátok nézni, elég gyorsan frissül mindig ->  www.tankathon.com/nfl
Nem kell említenem, hogy miénk a legdurvább SoS liga szinten, így egyenlő eredménynél mindenhol megszívnánk. 😀

Heti érdekesebb "tank" összecsapások (2 W "távolságot" nézem):
NYJ (0-9) vs LAC (2-7)
CIN (2-6-1) vs WFT (2-7)
PIT (9-0) vs JAX (1-8)
NE (4-5) vs HOU (2-7)
DAL (2-7) vs MIN (4-5)

Illetve a SEA pick miatt:
ARI (6-3) vs SEA (6-3)
Beki
Jó forduló is lehet ebből. Nyilván valahogy meg kell próbálni megakadályozni, hogy a Chargers elchokerkedje a meccset először is.
De ha az megvan akkor a CIN-WTF-ból egy csapat végleg kiszáll. (Ha mázlitok van akkor a fővárosiak nyernek és mivel 3 W a büdös istenit nincs ebbe a Jetsbe szerintem a 2-7-1-es Bengalst ki ki lehet húzni.
A Jags nyilván kap egy nagy pofont ők nem relevánsak most.
Azonban a Texans nem gondolnám, hogy esélytelen lenne. Sőt.
A Dallas meg megkap egy jó formában lévő Minnesotát, de ha ne adja úr isten Dalton játszana talán. Bár nyilván akkor is kicsi az esély.

De egy szó mint száz ha csak a kis szerencsével kedvezően alakuló meccsek bejönnek, akkor a Chargers, Bengals, Football Team, Texans négyest már ki lehet húzni.

Persze a legnagyobb csata a Jags-el lesz hosszútávon.
alatriste
Sztem a héten minden azon múlik, hogy Flacco melyik arcát veszi elő. Ez a Chargers védelem azért jobb sztem, mint a Patsé és nem nyelnek be 27 pontot. Védelmünk meg annyi pontot enged, amennyit nem szégyellnek és Herbertnek azért finoman szólva is jobb célpontjaoi vannak, mint szegény Newtonnak. 😀
Dallas még játszik WFT, CIN és NYG hármassal, ja és a PHI is még...nem létezik h Daltonnal 1-2 győzelmet ne kalapáljanak össze.
HOU-ban is bármikor benne van a győzelem, akár a héten is.
Chargers pedig ellenünk egy győzelemmel kerülne ki az 1/1 és 1/2-es harcból.

Nekünk a Charges után jön egy MIA, LAV, SEA, LAR négyes, nem hiszem h sok közünk lesz a meccsekhez,