NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Avery tradelve a Steelersbe: 2022/7 megy vele es 2022/5 jon vissza.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Itt az ideje Herndont a padra vágni és ott is tartani.
Beki
Mi a franc tortent amugy vele? Elfelejtett jatszani vagy mi van?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Itt az ideje Herndont a padra vágni és ott is tartani.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
OUT: Perriman, Cashman, McDougald
Doubtful: Crowder, Ficken
Q: JJenkins, McDermott, Andrews, Gore
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
According to Albert Breer, teams have asked about players such as LB Avery Williamson, OTs George Fant, and Chuma Edoga, and CB Quincy Wilson. There is not much interest in CB Brian Poole, WR Jamison Crowder, or S Marcus Maye.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
A következő trükkje meg vlm kínai ópium barlang lesz ahol majd lencsevégre kapják. 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj, Trevor fiam, ez de gyenge próbálkozás... Nem mondták, hogy a korona miatt még nem fogja passzolni a Jets? :/

több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1028%2Fr767582_1296x729_16-9.jpg
Jets ready to meet Le'Veon Bell, new member of Adam Gase alumni all-stars
On Sunday, the Chiefs running back will face his former boss, who also happens to have plenty of other ex-players around the NFL for various reasons.

Adam Gase Alumni All-Stars 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
mzperx
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀
Wester
Illetve előtte valóban legyen meg az 1/1, de nem hiszek benne, hogy ne bénáznánk el... 😀
Beki
A bye utáni Chargers meccs lesz szerintem a legneccesebb
Wester
Hát... én jobban aggódom a Pats elleni bye week előtti miatt is... nagyon szar formában vannak... Herbert sztem sok esélyt nem fog hagyni nekünk, ez a Chargers mérföldekkel jobb csapat.
Ott van a MIA elleni is, Tua ki tudja mit fog alkotni. Aztán az utolsó héten szintén a Pats ellen...főleg ha Cam vmiért padozna addigra.

Illetve, ha Gaset vmi csoda folytán szezon vége előtt kipattintják, ki tudja mi szabadulna fel a csapatból.
Őszintén szólva, ha most kellene fogadni a legvalószínűbb forgatókönyvre jövő évre, azt mondanám h lemaradunk 1/1-ről és marad Darnold (5. éves opciót nem hívjuk le, főleg h 25 misi körül lenne + még van némi változás új CBA miatt) és hozunk a nyakára vkit h megfingassa kicsit TCben.
Beki
Neztem a meccseteket a héten
Az o ugy ahogy van egy hulladek nem hiszem h 20n tobb pontot szereznetek barmelyik meccsen innentől, szoval meg lesz az 1/1
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀
Wester
Plusz ezt simán ki tudja játszani a sajtója ha akarja, de ti ekkor sem járnátok rosszul (ha nem bénázzátok el a Jags javára), mert biztosan lenne olyan csapat amelyik történelmi csomagot rittyentene. Na meg ott van Fields is, ő is simán 1/1 kaliberű QB.

De egyébként én egyelőre helyén kezelném ezeket a híreket, tavaly is hosszú hetekig ment, hogy Burrow itt nem játszana, ott nem játszana. Meg kb minden évben.
Cruyffista
A liga csapatainak legalább fele de minimum a harmada szerintem egy 3 elsőt simán ajánlana érte.
Nehéz lenne megítélni ezt a dolgot, ha kijelentené hogy nem akar a Jetsben játszani.
Egyrészt meg is értem, másrészt ez ezzel jár. Mindenki nyomhatna egy hasonlót hogy itt meg itt akarok játszani. Akkor lenne felfordulás. Azon a véleményen vagyok ha valóban vannak ilyen gondolatai azt nem kellene hangoztatni hanem csak szépen amikor eljön az idő bejelenteni hogy maradok befejezni a tanulmányaimat. Kevésbé lenne unszimpatikus mint már most ecsetelni hogy ha ők lesznek az 1/1...

Amit írtál hogy kapna a csapat egy szép nagy csomagot érdekes lenne. Így átpasszolom Lawrencet az adott csapatnak, 1/2-re Fieldset. Lesz egy rakat pick de QB továbbra sem, csak a szokásos nem kés prospectek. Legrosszabb esetben Fieldset bekellene húzni.

Annyi biztos érdekes lavinát indítana be. Olyan csapatok is beszállnának a licitbe akikre nem feltétlenül gondolunk.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀
Wester
Plusz ezt simán ki tudja játszani a sajtója ha akarja, de ti ekkor sem járnátok rosszul (ha nem bénázzátok el a Jags javára), mert biztosan lenne olyan csapat amelyik történelmi csomagot rittyentene. Na meg ott van Fields is, ő is simán 1/1 kaliberű QB.

De egyébként én egyelőre helyén kezelném ezeket a híreket, tavaly is hosszú hetekig ment, hogy Burrow itt nem játszana, ott nem játszana. Meg kb minden évben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gase: QW nem lesz eltradelve határidőig
Emellett Zuniga aktiválva IR-ről és Loggains fogja ismét O# playeket hívni.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
mzperx
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀
Wester
Illetve előtte valóban legyen meg az 1/1, de nem hiszek benne, hogy ne bénáznánk el... 😀
Beki
A bye utáni Chargers meccs lesz szerintem a legneccesebb
Wester
Hát... én jobban aggódom a Pats elleni bye week előtti miatt is... nagyon szar formában vannak... Herbert sztem sok esélyt nem fog hagyni nekünk, ez a Chargers mérföldekkel jobb csapat.
Ott van a MIA elleni is, Tua ki tudja mit fog alkotni. Aztán az utolsó héten szintén a Pats ellen...főleg ha Cam vmiért padozna addigra.

Illetve, ha Gaset vmi csoda folytán szezon vége előtt kipattintják, ki tudja mi szabadulna fel a csapatból.
Őszintén szólva, ha most kellene fogadni a legvalószínűbb forgatókönyvre jövő évre, azt mondanám h lemaradunk 1/1-ről és marad Darnold (5. éves opciót nem hívjuk le, főleg h 25 misi körül lenne + még van némi változás új CBA miatt) és hozunk a nyakára vkit h megfingassa kicsit TCben.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
mzperx
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀
Wester
Illetve előtte valóban legyen meg az 1/1, de nem hiszek benne, hogy ne bénáznánk el... 😀
Beki
A bye utáni Chargers meccs lesz szerintem a legneccesebb

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
mzperx
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀
Wester
Illetve előtte valóban legyen meg az 1/1, de nem hiszek benne, hogy ne bénáznánk el... 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kis Becton show ("rossz" megmozdulásairól nem találtam videót, de volt h sebességből megverték őt Bills ellen):
 jetsxfactor.com/2020/10/27/mekhi-becton-imperfect-but-mostly-solid-in-new-york-jets-return-film/
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
mzperx
Full faszság lenne tőle, 1 év alatt simán lesérülhet és ráadásul semmi nem garantálja, hogy jövőre nem mi leszünk az 1/1 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
mzperx
ezt még írjátok le plíz 10x 10 helyen 10 féle képpen, hátha akkor be is jön 😉 😛 (bocs csak kb 3 naponta olvasom ezt az "ötletet" vhol vkitől, és kicsit uncsi)😊
több mint 3 éve
mzperx New York Jets 245
az meg van, hogy Lawrence lehet hogy húz egy "elimanninget" és inkább játszik még egy évet a Clemnsonban?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jordan Willis trade hivatalos közben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na ezt a megfogalmazást jobban szeretem 😀
 sny.tv/articles/everything-we-know-about-jets-quinnen-williams-leading-into-the-nfl-trade-deadline
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Hát akkor Woody-ék nem sokáig fizették le a média tagjait. xD
Beki
Jaja, de ott nagyon látványos volt, szinte mindenki egy hét alatt szidásból váltott Gase védésre. Elég szürreális volt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát akkor Woody-ék nem sokáig fizették le a média tagjait. xD
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Mehta azért van még követve, mert volt egy időszak asszem tavaly, amikor a Jets médiát láthatóan megvették Woody-ék és a csapból is az folyt, hogy az eredmények ellenére nem rossz Géza. Valamiért Mehta nem kapott ebből a pénzből és hát azóta bögyében a vezetés, nem véletlen lett kitiltva 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó

Wester
Sztem egy unfollow-t tolj rá nyugodtan, egyrészről egy agyhalott a pali, másrészről ha vkitől a klub a média engedélyt is megvonta, annak a fejében komoly bajok lehetnek. 😀 Ezzel nem azt állítom, hogy QW eltradelésének az esélye 0%, de elegem lett h ez a bohóc úgy állítja be h a klub próbálja meg tradelni őt szándékosan... tudjuk h JD nem fogja rácsapni a kagylót senkire, de ahhoz durva ár kell.