NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213

Wester
Mehta-t már nem zavarták el egyszer a csapat közeléből? Vagy ez sem akadály neki?
De szó se róla, nem elképzelhetetlen az állítás. Sőt...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Na végre készült erről egy rövid videó:  twitter.com/i/status/1320838906649186304
Igazából lehet szidnunk Gase-t és a coachingot, de a videóban látottak miatt is egyre nyugodtabban engedem el a Darnold-projektet. Idei szezonban már a sokadik alkalom, hogy ennyire üres embert nem vesz észre. Cseszik végigpásztázni a pályát és azonnal egy irányba néz, balra ahol 3 WR-ed van ááá minek is... ráadásul White irányába ragadt le...
Ha még ez nem lenne elég, összeomlik a zseb és nekiáll a még mindig holtüres Mims irányába futni és ekkor sem dobja oda neki. Ha egyből megy Mimsnek a passz sima TD, de utólag is sima first down.
Beki
Ami kemény h Denzel még így is a legjobb WR-volt legalábbis yardokban. (42)


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Na végre készült erről egy rövid videó:  twitter.com/i/status/1320838906649186304
Igazából lehet szidnunk Gase-t és a coachingot, de a videóban látottak miatt is egyre nyugodtabban engedem el a Darnold-projektet. Idei szezonban már a sokadik alkalom, hogy ennyire üres embert nem vesz észre. Cseszik végigpásztázni a pályát és azonnal egy irányba néz, balra ahol 3 WR-ed van ááá minek is... ráadásul White irányába ragadt le...
Ha még ez nem lenne elég, összeomlik a zseb és nekiáll a még mindig holtüres Mims irányába futni és ekkor sem dobja oda neki. Ha egyből megy Mimsnek a passz sima TD, de utólag is sima first down.
Beki
Azért az nekem kérdés, hogy ez nem e coaching kérdés? Tanitani, oktatni kellene erre is. Azt gondolnám, hogy a pontosság, karerő kevésbé fejleszthető...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na végre készült erről egy rövid videó:  twitter.com/i/status/1320838906649186304
Igazából lehet szidnunk Gase-t és a coachingot, de a videóban látottak miatt is egyre nyugodtabban engedem el a Darnold-projektet. Idei szezonban már a sokadik alkalom, hogy ennyire üres embert nem vesz észre. Cseszik végigpásztázni a pályát és azonnal egy irányba néz, balra ahol 3 WR-ed van ááá minek is... ráadásul White irányába ragadt le...
Ha még ez nem lenne elég, összeomlik a zseb és nekiáll a még mindig holtüres Mims irányába futni és ekkor sem dobja oda neki. Ha egyből megy Mimsnek a passz sima TD, de utólag is sima first down.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak halkan jegyezném meg, h Bellnek tegnap összejött egy laza 150 yard a Chiefsben 😀
Lucifer
Én csak 6 futást látok 39 yardért. 😊
Beki
Azért az se rossz 6-s átlag 😊
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Csak halkan jegyezném meg, h Bellnek tegnap összejött egy laza 150 yard a Chiefsben 😀
Lucifer
Én csak 6 futást látok 39 yardért. 😊
Beki
Hülye vagyok. Egy sort elnéztem 😀 Jogos a kritika 😊
Lucifer
Egy hettel elnezted! Majd most a Jets ellen lesz az meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Csak halkan jegyezném meg, h Bellnek tegnap összejött egy laza 150 yard a Chiefsben 😀
Lucifer
Én csak 6 futást látok 39 yardért. 😊
Beki
Hülye vagyok. Egy sort elnéztem 😀 Jogos a kritika 😊

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csak halkan jegyezném meg, h Bellnek tegnap összejött egy laza 150 yard a Chiefsben 😀
Lucifer
Én csak 6 futást látok 39 yardért. 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tegnapi OL stat PFF alapján:
7 sack, 2 QB hit, 16 QB hurry, 25 QB pressure és 5 penalty
Bectonnak, Perinnek és Andrewsnak adtak 2-2, míg McGovernnek 1 sacket.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Loggains hívja ma az O# playeket.
Beki
Teccett?
ulpianus
Egy negyedig jó volt, de ha jól figyeltem kb ugyanazokat a playeket hívta, mint Gase, nagyon minimális változás volt. Darnoldot megmozgatták, de McDermotték félidőben változtattak és nullázták is a tudományunkat.

Az érdekelne miért váltottunk play callban. Ki kezdeményezte a váltást és miért?
Pityu Gyor
Gase adta le önként, de week-to-week lesz a dolog, bármikor visszaveheti.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Az érdekelne miért váltottunk play callban. Ki kezdeményezte a váltást és miért?

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Loggains hívja ma az O# playeket.
Beki
Teccett?
ulpianus
Elején jobban haladtunk

Green is green
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
Loggains hívja ma az O# playeket.
Beki
Teccett?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
10 pontos kezdés után már megijedtem...de gyorsan visszatért az igazi Jets.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Loggains hívja ma az O# playeket.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mims aktivalva, Clark szinten, mig Crowder out.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnold es Becton kezd, ha serulesuk nem romlik holnapig.
Lewis es Ficken doubtful, Fant nem edzett Q besorolas.
Crowder es Edoga sem tolt egyetlen fullos edzest a heten, Q mindketto.
Mims bevetheto, de az aktivalasa meg nem tortent meg.
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232


Jövőre legalább lesz valamiért érdemes nézzni a Jets meccseket, főleg hogy Gase se lesz már.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egy atomdurva hajnali trade:

Keddi kórházrovat:
DNP: Lewis
LP: Becton, Darnold, Edoga, Ficken, Perriman, Crowder
FP: Berrios, JJenkins

Elég szar hír, hogy Crowder váratlanul felkerült, továbbá Perriman még mindig nem 100%-os, de Mims várhatóan bemutatkozik hétvégén.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
JETS OFFENSE RANKINGS:

Scoring: 32
Yards: 30
Passing: 32
Red Zone: 32
3rd Down: 32
Yards/play: t32
1st downs: 32
Punts: 32
1st downs/play: 32
Yards per point margin: 32
Pts per play margin: 32
Rush TD: 32
Pass TD: t30
Time of Poss: 30
Rush: 22
Beki
Fő a pozitívum: futásban 22-ek vagyunk, és van még további 3 statisztika amiben sikerült odaérni a TOP30-ba! Hát mi kell még? 😀
Zotya86
Sőt állitolag ha csak az első negyedet nézzük akkor a Top15ben vagyunk futásban ha idegenben és Domeban játszunk valamint az ellenfél defensében nincs szakállas és aznap nem esett eső!!

Green is green
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
JETS OFFENSE RANKINGS:

Scoring: 32
Yards: 30
Passing: 32
Red Zone: 32
3rd Down: 32
Yards/play: t32
1st downs: 32
Punts: 32
1st downs/play: 32
Yards per point margin: 32
Pts per play margin: 32
Rush TD: 32
Pass TD: t30
Time of Poss: 30
Rush: 22
Beki
Fő a pozitívum: futásban 22-ek vagyunk, és van még további 3 statisztika amiben sikerült odaérni a TOP30-ba! Hát mi kell még? 😀
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Connor Hughes azt említette tegnapi podcastben, hogy Broncos meccs után a vezetőség álláspontja az volt, hogy Gase a szezon végéig marad, de megy a dolgok átgondolása rendesen most már.
Szerinte (ha) Darnold és Mims bevethető lesz a Bills ellen és továbbra is nagy picsázás lesz, elég nehéz lesz eladni Gase megtartását mindenkinek.
Beki
Szerintem hülyék lennétek ebbe most belenyúlni. Lawrence az Lawrence. 10 évente elérhető 1/1-en ilyen kaliberű generációs talent. Sokkal könnyebb lenne vele indulni, mint mással ha most lecserélitek Gase-t és esetleg valahogy több meccset nyertek a Redskinsnél vagy a Gianstnél. Nincs sok értelme. Plusz aki az 1/1-et nyeri az nem csak QB-t nyer, hanem nagy előnyt a szezon végi edzőkeringőnél is, mindenki oda akar majd menni tiszta lappal építkezni.
Cruyffista
Ez az elmélet. Ami a legtöbb franchisenal és a Madden játékban működhet. Azonban ez a valóság és a Jets.
Nyilván nem így lesz.

Green is green