New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Végén a BB-s rész kellett 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg amúgy az egyetlen normális jövőképet úgy látom a csapat számára, ha:
1. novemberben Woody visszatér és visszaveszi a napi szintű irányítást és az öcsikét háttérbe zavarja
2. meghallgatja JD-t h mi a terve a jövőre nézve
3. bagólesőt befogja és HC interjúkon csak megszokásból lesz bent és JD dönt a HC személyéről
4. nem dumálunk bele az új HC koordinátor jelöltjeibe

JD-nek 4.5 éves szerződése lesz még kb, új HCnek is adni 4 évet és döntsenek h Darnold vagy nélküle rugaszkodnak neki a jövő évnek. Jövőre és utána van 1-1 extra 1. körünk, OTC szerint a top51 fizu 106M perpill jövőre.
Egy nagy sz*rhatár ez a roster, alig van fiatal, aki köré építkezni lehetne gyakorlatilag, de ha vmit akarunk elég volt abból h Woody-ék belepofázzanak a HC jelöltekbe. Akárkit fogadtak fel eddig, annyit is ért...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egy dolog, ami kurvára idegesít még: h faszkalap Gase és csicskája Loggains, sérülten beöltöztette Bectont és McDermott helyett őt küldték be...azóta nem edzett...

Illetve én látom csak úgy, hogy Maye marha nagy mélyrepülésben van az első meccs óta?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
és miért nem próbáljátok meg eltradelni gaset?
gedam
Mert jelenleg nem pazarolhatja az elso koroseit a Jets.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
gedam 5 808
Teams have called #Jets about Quinnen Williams

As Joe Douglas has stated, he’ll take calls on anyone - not necessarily looking to move him but for the right return they would - Connor Rogers
Beki
Pedig Őt is milyen nagy reményekkel hoztuk...
Lucifer
Ha bármi értelmes ajánlat jönne QW-ért, én szemrebbenés nélkül tradelném. Nagyon LeoW kinézete van eddig a dolgoknak.
Beki
Az a baj, hogy a LeoW-s kinézetével együtt is a jelenlegi Jets-roster top10-es játékosa... :S
Zotya86
És vele is csak 1-gyel többen vagyunk. Mivel a játék minőségén nem javít sajnos, draft cetlit hátha kapunk.
Rálépünk a Miami által tavaly kitaposott útra?
Lucifer
és miért nem próbáljátok meg eltradelni gaset?
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Teams have called #Jets about Quinnen Williams

As Joe Douglas has stated, he’ll take calls on anyone - not necessarily looking to move him but for the right return they would - Connor Rogers
Beki
Pedig Őt is milyen nagy reményekkel hoztuk...
Lucifer
Ha bármi értelmes ajánlat jönne QW-ért, én szemrebbenés nélkül tradelném. Nagyon LeoW kinézete van eddig a dolgoknak.
Beki
Az a baj, hogy a LeoW-s kinézetével együtt is a jelenlegi Jets-roster top10-es játékosa... :S
Zotya86
És vele is csak 1-gyel többen vagyunk. Mivel a játék minőségén nem javít sajnos, draft cetlit hátha kapunk.
Rálépünk a Miami által tavaly kitaposott útra?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Teams have called #Jets about Quinnen Williams

As Joe Douglas has stated, he’ll take calls on anyone - not necessarily looking to move him but for the right return they would - Connor Rogers
Beki
Pedig Őt is milyen nagy reményekkel hoztuk...
Lucifer
Ha bármi értelmes ajánlat jönne QW-ért, én szemrebbenés nélkül tradelném. Nagyon LeoW kinézete van eddig a dolgoknak.
Beki
Az a baj, hogy a LeoW-s kinézetével együtt is a jelenlegi Jets-roster top10-es játékosa... :S
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Teams have called #Jets about Quinnen Williams

As Joe Douglas has stated, he’ll take calls on anyone - not necessarily looking to move him but for the right return they would - Connor Rogers
Beki
Pedig Őt is milyen nagy reményekkel hoztuk...
Lucifer
Ha bármi értelmes ajánlat jönne QW-ért, én szemrebbenés nélkül tradelném. Nagyon LeoW kinézete van eddig a dolgoknak.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Teams have called #Jets about Quinnen Williams

As Joe Douglas has stated, he’ll take calls on anyone - not necessarily looking to move him but for the right return they would - Connor Rogers
Beki
Pedig Őt is milyen nagy reményekkel hoztuk...

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Teams have called #Jets about Quinnen Williams

As Joe Douglas has stated, he’ll take calls on anyone - not necessarily looking to move him but for the right return they would - Connor Rogers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bell -> Chiefs 3 hét múlva láthatjátok. Legalább nem az AFC Eastbe ment.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamarosan találkozhattok újra a jó Le'veonnal.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kiadja a kezéből a play callt, aztán bukjuk az 1/1-et. Bízzuk a dolgot az offense gurura. Tudja mit csinál 😀
Lucifer
Ha már itt van Darnold gondolnád, rámenne a vezetőség Lawrence-re 1/1 esetén, és Darnold kuka? CJ Mosley is nagy kedvencem volt a Ravens-ben és jó igazolásnak tartottam, de sérülés és opt-out miatt itt valszeg nem lesz maradása neki sem.
Rodaron
1 évet még fixen marad, mert jövőre 20M DM lenne utána.
több mint 3 éve
gedam 5 808
Kiadja a kezéből a play callt, aztán bukjuk az 1/1-et. Bízzuk a dolgot az offense gurura. Tudja mit csinál 😀
Lucifer
Ha már itt van Darnold gondolnád, rámenne a vezetőség Lawrence-re 1/1 esetén, és Darnold kuka? CJ Mosley is nagy kedvencem volt a Ravens-ben és jó igazolásnak tartottam, de sérülés és opt-out miatt itt valszeg nem lesz maradása neki sem.
Rodaron
Darnoldnak abszolút nem segít sem Gase rendszere, sem a körülötte lévő társak. Én bírom/bírtam Darnoldot, és nagyon bíztam, h na most belenyúltunk a tutiba. Viszont az, hogy iszonyat homályokat dobál, a pontossága sem az igazi ennyi idő után, az eléggé aggasztó. Ha most esetleg meglesz az 1/1 és nem QB-t húzunk, viszont Darnold továbbra sem fog fejlődni, akkor nagyon lábon lőjük magunkat. De ha pl. kiválasztjuk Lawrencet, Darnoldért akár még 1-2 plusz pick is jöhet később.
Lucifer
gaset ki köll rúgni és darnoldot is most kéne még elbizniszelnetek szezon közben.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Kiadja a kezéből a play callt, aztán bukjuk az 1/1-et. Bízzuk a dolgot az offense gurura. Tudja mit csinál 😀
Lucifer
Ha már itt van Darnold gondolnád, rámenne a vezetőség Lawrence-re 1/1 esetén, és Darnold kuka? CJ Mosley is nagy kedvencem volt a Ravens-ben és jó igazolásnak tartottam, de sérülés és opt-out miatt itt valszeg nem lesz maradása neki sem.
Rodaron
Darnoldnak abszolút nem segít sem Gase rendszere, sem a körülötte lévő társak. Én bírom/bírtam Darnoldot, és nagyon bíztam, h na most belenyúltunk a tutiba. Viszont az, hogy iszonyat homályokat dobál, a pontossága sem az igazi ennyi idő után, az eléggé aggasztó. Ha most esetleg meglesz az 1/1 és nem QB-t húzunk, viszont Darnold továbbra sem fog fejlődni, akkor nagyon lábon lőjük magunkat. De ha pl. kiválasztjuk Lawrencet, Darnoldért akár még 1-2 plusz pick is jöhet később.

Nem hiszem, h direkt rámennének az 1/1-re, de jelenleg bármit csinálnak, nagyon afelé haladunk.

Szerkesztette: Lucifer

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Kiadja a kezéből a play callt, aztán bukjuk az 1/1-et. Bízzuk a dolgot az offense gurura. Tudja mit csinál 😀
Lucifer
Ha már itt van Darnold gondolnád, rámenne a vezetőség Lawrence-re 1/1 esetén, és Darnold kuka? CJ Mosley is nagy kedvencem volt a Ravens-ben és jó igazolásnak tartottam, de sérülés és opt-out miatt itt valszeg nem lesz maradása neki sem.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Tony Pauline legújabb podcastben azt említi, hogy nagyon meglepné, ha november 1. hetének végén (vagy legkésőbb bye week előtt) Gase lenne a HC.
Kiemeli, hogy Gase lényegében kezdi elveszteni az öltözőt és ehhez Bell kivágása újabb nagy lökést ad és mikor megkérdezték tőle, miért lehet még Gase a HC: "because they like him" -> vezetőségre célzott.
Beki
Gase nagyobb talány, mint BoB annak idején. Nem tudom, hogy lehet még állása az NFL-ben. Ugyanúgy ég meg, mint anno Miamiban, ha nem még jobban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tony Pauline legújabb podcastben azt említi, hogy nagyon meglepné, ha november 1. hetének végén (vagy legkésőbb bye week előtt) Gase lenne a HC.
Kiemeli, hogy Gase lényegében kezdi elveszteni az öltözőt és ehhez Bell kivágása újabb nagy lökést ad és mikor megkérdezték tőle, miért lehet még Gase a HC: "because they like him" -> vezetőségre célzott.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Némi jó hír:
The Jets have designated WR Denzel Mims, OL Cameron Clark and CB Arthur Maulet to return to practice. They have also signed DL Tanzel Smart and K/P Sergio Castillo the practice squad and released WR Donte Moncrief from the practice squad.
Beki


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Némi jó hír:
The Jets have designated WR Denzel Mims, OL Cameron Clark and CB Arthur Maulet to return to practice. They have also signed DL Tanzel Smart and K/P Sergio Castillo the practice squad and released WR Donte Moncrief from the practice squad.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Sok sikert Bellnek a továbbiakban! Én nagyon örültem mikor jött, ám láthatóan ebbe a csapatba/edzőhöz nem illett. Viszont az érezhető feszültség ellenére, sosem mocskolta, kritizálta nyilvánosan a franchiset (szemben másokkal...) óriási pofon lesz, ahogy javulnak majd a számai más csapatnál..
Pityu Gyor
Ugyanezt tudom én is mondani, Bell rövid idő alatt az egyik kedvencem lett a csapathoz mutatott magatartása miatt, és nagyon szurkolok neki, hogy máshol megmutassa, hogy kedves Gézánk a fasz.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Kiadja a kezéből a play callt, aztán bukjuk az 1/1-et. Bízzuk a dolgot az offense gurura. Tudja mit csinál 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Flacco kezd a Dolphins ellen.
Becton nem edz, Perriman LTD.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#NYJ coach Adam Gase will not be giving up play-calling duties, per source. Gase himself had floated the idea as a consider-everything possibility for his winless team & stagnant offense. Ultimately, the head coach decided against it. #NYJvsMIA on Sunday.

Mr Arrogáns P*cs, persze h nem enged semmiből. 😀