New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell -> IR
Legkorabban 3 het mulva terhet vissza, azaz a Cardinals ellen.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
RB Kallen Balage érkezett... nem létezik bassza meg h jobb RB nincs odakint...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Becton hogy muzsikált?
gabokocka
Ennyivel kiegészítem még:
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305621830258970625
Beki
Tetszik 😊
Biztos lesz még vele sok munka, de qrvajó a csávó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305595644699201536
Apex
Hát ez így még csúnyább látva Crowder helyzetét így utólag.... bezzeg 3 ember közé volt esze bedobni ívelten kicsavart testhelyzetből... itt meg mozgásból nem mert passzolni, ami még megy is neki. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Becton hogy muzsikált?
gabokocka
Ennyivel kiegészítem még:
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305621830258970625
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bell par hetre off hamstring serulessel.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/BaldyNFL/status/1305595644699201536

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Én a köv Bills meccsig várok az itélettel Gase-Darnold ügyben - legalábbis a szezon elött igy voltam.... lehet felesleges

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem akarom 1 meccs után temetni az egész szezont, de nehéz nem így éreznem. Még kilátástalanabb volt az egész csapat mint tavaly, ami azért nem kis teljesítmény. Illetve Darnold-ot sem szívesen ekézném, de én egyre jobban félek tőle hogy ez ennyi volt. Sehol nincs az a srác akire számítottunk, akinek a hátára kéne vennie a csapatot, jobbá tennie a többieket. 3. évében van és rookie mistake-ek sorát halmozza, mintha semmit nem fejlődött volna, sőt gyengébben játszik. Most még a falra sem lehet fogni, mert azért bőven volt ideje dobálni, jó nyilván kávét főzni nem tudott mint Allen, de egy jó qb-nak ennyinek bőven elégnek kéne lennie, gyenge wr corp ide vagy oda. Gase playcall-ja is ismét elég érdekes volt, a védelem szarrá nyelte a yardokat egy Allen ellen. Semmi esélyt nem látok itt arra, hogy bármit is javulhatnánk, kövi meccs 49ers ellen...biztos nem fognak rommá verni minket. Szóval én úgy vagyok vele, hogy még 3-4 ilyen meccs Darnold-tól és részemről mehet a tankolás.
Apex
Körülmények ide vagy oda, de pár meccs után valszeg eljutunk addig, hogy kimondjuk, hogy Darnold nem franchise QB. Nagyon minimális fejlődést látni nála 2 év után, dobómozdulata kezd szétesni, ugyanazok a hülye döntések stb stb stb.
Hosszú ideje először nyomtam ki streamet és teljes undorral/érdektelenséggel néztem a 3. negyedben a meccset. A látottakat nem lehet a COVID szitura fogni egyáltalán.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Nem akarom 1 meccs után temetni az egész szezont, de nehéz nem így éreznem. Még kilátástalanabb volt az egész csapat mint tavaly, ami azért nem kis teljesítmény. Illetve Darnold-ot sem szívesen ekézném, de én egyre jobban félek tőle hogy ez ennyi volt. Sehol nincs az a srác akire számítottunk, akinek a hátára kéne vennie a csapatot, jobbá tennie a többieket. 3. évében van és rookie mistake-ek sorát halmozza, mintha semmit nem fejlődött volna, sőt gyengébben játszik. Most még a falra sem lehet fogni, mert azért bőven volt ideje dobálni, jó nyilván kávét főzni nem tudott mint Allen, de egy jó qb-nak ennyinek bőven elégnek kéne lennie, gyenge wr corp ide vagy oda. Gase playcall-ja is ismét elég érdekes volt, a védelem szarrá nyelte a yardokat egy Allen ellen. Semmi esélyt nem látok itt arra, hogy bármit is javulhatnánk, kövi meccs 49ers ellen...biztos nem fognak rommá verni minket. Szóval én úgy vagyok vele, hogy még 3-4 ilyen meccs Darnold-tól és részemről mehet a tankolás.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Becton hogy muzsikált?
gabokocka
1 sack jött róla, de sztem átlagos/átlag felettit nyújtott.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Becton hogy muzsikált?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Te rohadt élet...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Aki jó volt: Maye, Poole és Mann
Maye és Poole szerzett 3 sacket, ez sokat elmond. QW megint láthatatlan volt, szépen tart abba az irányba, mint Leo haverja.
Igazából jöhetnék megint Gase-l, de amíg Darnold akkora homály h üres célpontokat nem találja el, már kimozgásból is egy métert téved, Hogan fölött kb 5 méterrel dobja el a labdát, kicsavart testhelyzetből ívelt labdát dob Crowdernek(!) és annyi ész nem szorul bele h miközben kergetik az oldalvonal felé h ink kidobja a labdát és ne -5 yardot nyeljünk be... sajnálom, de addig itt nem lesz semmi szép dolog az offensetől. Futást hagyjuk is.
Beki
Maye lehet hogy igy Adams távozásával megkapta azt a teret ami kellett neki!
Azért Adams jól tolta Seattlenél...
Pityu Gyor
Nem gondoltam jó ötletnek, de meglátjuk hosszú távon mi lesz. Bár nagyon mindegy, mert a DL nem tudom hány nyomást generált tegnap, de h 2 sec player szerezze az összes sacket... Mondjuk sokat szaggatott a stream, de Jordan Jenkins és QW részéről nulla volt, amit láttam. Ashtyn Davis pályán volt egyáltalán a védelemben?
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Aki jó volt: Maye, Poole és Mann
Maye és Poole szerzett 3 sacket, ez sokat elmond. QW megint láthatatlan volt, szépen tart abba az irányba, mint Leo haverja.
Igazából jöhetnék megint Gase-l, de amíg Darnold akkora homály h üres célpontokat nem találja el, már kimozgásból is egy métert téved, Hogan fölött kb 5 méterrel dobja el a labdát, kicsavart testhelyzetből ívelt labdát dob Crowdernek(!) és annyi ész nem szorul bele h miközben kergetik az oldalvonal felé h ink kidobja a labdát és ne -5 yardot nyeljünk be... sajnálom, de addig itt nem lesz semmi szép dolog az offensetől. Futást hagyjuk is.
Beki
Maye lehet hogy igy Adams távozásával megkapta azt a teret ami kellett neki!
Azért Adams jól tolta Seattlenél...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Aki jó volt: Maye, Poole és Mann
Maye és Poole szerzett 3 sacket, ez sokat elmond. QW megint láthatatlan volt, szépen tart abba az irányba, mint Leo haverja.
Igazából jöhetnék megint Gase-l, de amíg Darnold akkora homály h üres célpontokat nem találja el, már kimozgásból is egy métert téved, Hogan fölött kb 5 méterrel dobja el a labdát, kicsavart testhelyzetből ívelt labdát dob Crowdernek(!) és annyi ész nem szorul bele h miközben kergetik az oldalvonal felé h ink kidobja a labdát és ne -5 yardot nyeljünk be... sajnálom, de addig itt nem lesz semmi szép dolog az offensetől. Futást hagyjuk is.
több mint 4 éve
Inter102 New York Jets 54
Őszintén szólva nem bírtam végig nézni! Fájdalmas nézni, és semmi csapatra emlékeztető dolgot nem lehetett felfedezni!
Gase támadó guru??? Ha az még viccnek is rossz!
Gratulálok aki kinevezte!!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Annyira utálom Gase-t h nem használja ki Bell képességeit!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az a jó, hogy a végén 10 pont lesz közte, de nem fedi ezt a szégyent, amit ma megint játék címén elő akartak adni.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Idén lehet hamarabb véget ér a szezon mint a szokásos...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets inactives
QB James Morgan
QB Joe Flacco
WR Denzel Mims
RB La’Mical Perine
DL Bryce Huff
ILB Avery Williamson
DL John Franklin-Myers
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lényegében Perriman, Hogan, Crowder, Berrios és Malone lesz a WR sor a mai meccsre.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
QB Mike White, RB Josh Adams és WR Josh Malone lettek felhozva PS-ből meccsnapi 55-ös rosterbe.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
OUT: Perine, Mims, Flakon
Q: Lewis és Maye

Látva mostanában a sok hosszabbítást, sztem nyugodtan kijelenthetjük, hogy Adams szándékosan harcolta ki h eltradeljük.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gase és JD is eltalálta h Mims játszani fog holnap, ja wait -> OUT