New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hogyan befolyásolja a capet CJ Mosley csücsülése (forrás: OTC)
Mosley was set to count for $17.5 million on the salary cap in 2020. That number consisted of a $6 million base salary, $10 million offseason roster bonus, and $1.5 million in bonus prorations. His new cap charge for this year should be $10 million, which is the cost of his roster bonus. He would be eligible for either a $350K stipend if he is a high risk opt out or a $150K salary advance if he is a voluntary opt out.

Mosley’s contract with the Jets will toll meaning the term will now run until 2024 rather than 2023. His cap charge, which was scheduled to be $17.5M next year, will either be $7.5 million or $7.35 million depending on the type of opt out classification. His salary will be fully guaranteed. His cap number in 2022 will now be $17.5 million of which $8 million is guaranteed. His cap in 2023 and 2024 will be $18.5 million.
Ha jól értelmezem, ez valszeg "önkéntes" opt out lesz, ami 150k dollárt jelent még neki a szabályok szerint, ergo 5.85M cap szabadul fel idén. Jövőre is majdnem 10 misi felszabadul, azonban a szerződésének hossza tolódik 1 évet még...
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
C.J. Mosley is csücsül!
steelwolf
Csessze meg

Green is green
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
C.J. Mosley is csücsül!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Flakon, Ryan Griffin és Avery mentek PUP listára, míg Dan Brown NFI listára, Domenique Davis pedig repült.
Beki
Megsérült az új könyve írása során? Akkor ezért várok hiába...

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Flakon, Ryan Griffin és Avery mentek PUP listára, míg Dan Brown NFI listára, Domenique Davis pedig repült.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Becton nincs rossz formában:
 twitter.com/nyjets/status/1288578544231223297
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adams is bejelentené hogy most akkor inkább kiüli 😛
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Jets have placed rookie DBs Bryce Hall and Shyheim Carter on the COVID-19 reserve list. C Leo Koloamatangi opted out. #Jets
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 221 — én ezt meguntam
Höri a Jamal Adams traderől.
 www.youtube.com/watch?v=OvMnNIvQD1c
iktriad
Hörit hallva mostmár statisztikai alapon is biztos vagyok, hogy remek tradet csinált a Hox. 😊
Mindegy is, mint Bills fan remélem lesz jó helye a két picknek. 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
OL Leo Koloamatangi kiüli a szezont.
Beki
De ő mindig kiülte eddig is, nem? 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
OL Leo Koloamatangi kiüli a szezont.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.newyorkjets.com/audio/joe-douglas-pre-training-camp-conference-call-7-27
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Adams trade cap szempontból:

2020:
Adams DM miatt nincs jelentős változás
McDougald 4.1M mínusz cap space

2021:
Adams 5. éves 9.86M-es opciója felszabadul

Jelenlegi cap space: 21.2M
2021-re vegyük a legrosszabb forgatókönyvet, hogy 175M lesz a cap.
2021-es top51 össz fizu: 148.7M

(175M - 148,7M) + (21.2M) = 47.5M

(ehhez jön még biztosan Enunwa repülése után 6M és HAnderson sem hiszem h marad, újabb 8.2M
további spórolást jelenthet: Bell 9.5M, Fant 7.2M, Lewis 5.3M)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk vicces lesz amikor elmarad a college szezon a 21-es draft meg átmegy egy tulkomplikalt lottoba
Wester
Már alapból az is necces lesz, ha tavasszal rendezik meg az NCAA meccseket, aztán megint jöhet a home office-os draft, mint idén. 😀
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Szerintem ti vagytok és lesztek ennek a cserének a nyertesei.

Steelers fan
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Mondjuk vicces lesz amikor elmarad a college szezon a 21-es draft meg átmegy egy tulkomplikalt lottoba
Wester
Nekünk vakon amúgy is lehet több sanszunk lenne 😊

Green is green
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 388 — Jó ötletnek tűnt!
Mondjuk vicces lesz amikor elmarad a college szezon a 21-es draft meg átmegy egy tulkomplikalt lottoba

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets picks for 2021 draft:

1
1 (SEA)
2
3
3 (SEA)
4
5
5 (NYG)
6
7
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri a Jamal Adams traderől.
 www.youtube.com/watch?v=OvMnNIvQD1c
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha egy csapatra kene tippelnem NFCn belül hogy tuti POos lesz az a Hawks lenne.
Ami persze nem azt jelenti, hogy tuti be is jönne. De ki az akiben megkerdőjelezhetetlenul jobban lehet bízni?
SB után hányan varták a McVay dominancia ilyen erős földbeállását? Szóval a 9ers tuti jovore is hengerel kijelentést ÉN nem tenném le. Cards erősödött, ahogy a liga 70%-a érzi ezt most még rajtuk kívül. Várom mi lesz.
Rams inkább nálam a sötét ló akik toprol elég nagyon koppantak, kérdés mi jön most (OL jobb nem lett sokkal és továbbra is Goff a QB, ahogy Feiacoba meg Gerappa)

De a csoporton kívül a Del barkié lehet kb aki nem fekete ragadozómacska. Kiszamithatatlan.

East szokasos kriple fight mellett lehet h 1 épp idén kilő, de meglepne ha két 10W-s csapat jönne onnan.

Észak, Vikes gyengült sztem, Packers erősebb nem lett és tavaly piszkosul szerencsés évünk volt, mondhatni kijött a lépés. Ritka az ilyen. A Bearson kívül senki csoportgyozelme nem lepne meg (Igen Lions sem, ha AR kezét tovabbra is hátrakotik biztonyos mértékben akkor Matyi a csoprot legjobb QB-ja. Patriciaban nagyon nem hiszek de egy top formás Stafford képes lehet közepes vagy gyengébb HC segítséggel is akár vinni a divet)

Ezzel szemben a Seahawks? Igen, ők is mazlisok voltak tavaly sokszor. De kire a legbiztosabb a fogadás, ha nem a konferencia legjobb QB-ja?
Carroll se tuti hogy ugyan az mint 10 éve, de ha Maho nem parádézna ennyire minden szakértő csillogó szemekkel nézné RW-t.
Ő is vissza van fogva, rosszul van felépitve az offense, de ami AR már talan egyre kevesbe az Wilson még mindig, egy nem túl idős zseni. Olyan akiből 2-3 db van egyszerre a ligában.
Ha pénzt kéne tenni a Hawks POban lesz. Azt tippelném hogy div győztesként de ez kevésbé tuti. De olyan ez mint a McCarthy éra utolsó 3-4 évében. Ha egeszseges Rodgers nem tud olyan szar lenni a közeg körülötte, hogy ne vigye POba a csapatot. Ha Wilson egészséges nem látom, hogy akár egymaga ne lenne elég minimum a PO szintig.

Sorry az offert ez nem ide való.

Hogy kicsit on is legyek:
Mint Adams fan amúgy szomorú vagyok mert szerettem őt Jetsként de örülök is mert ha már menni akart (jöhetett volna szimpibb csapatba is), de szakmailag nézve sok jobba kevesbé. Seattleben nagyon jó esély van kva jól fogják használni - hasonlóan diverzen mint GregWill - és akkor panasz nem lesz rá, aminek örülni fogok! 😀

Darnold, Mims, ti maradtatok itt nekem - Gase keze alatt 😕 - hajrá!
alatriste
Én ezzel tavaly voltam így, hogy a Seahawks még a látszólagos újjáépüléssel is PO-s, erősödtek, és rájuk mindig lehet tenni. Hozták is a 2.35-öt ajándékba. Idén karcos, de én sem várok semmit a Cardinalstól, a 49ersben szerintem is benne van alapból egy Rams-féle művelet és Wilson az Wilson. Önmagában viszont pont most bizonytalanodtam el, hogy meglesz-e a playoff ott.

Nekem ez egy win-win szitu mindenkinek. Adams nem akart itt lenni, kap egy olyan csapatot, amivel lehet esélye PO-ra, kap majd egy valag pénzt is. A Seahawks is jól járt, mert lényegesen erősebb lesz a védelme, elég lehet akár egy szép idényhez is, és ahogy használják az első köröket, még bele is fér ez az ár... A Jets is jól járt, mert úgysem tudták volna megtartani, kap egy rakat picket ahhoz, hogy lehessen építeni a csapatot.

Mondjuk ez folyamatosan megy jó ideje, szóval azért most már jobb lenne elkezdeni az értékeket megtartani, ha már sikerül találni...

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Messze a legjobb játékosunk volt de a hisztije már amúgy is sok volt és ez egy rohadt jó deal. Örülök h NFCbe került

Green is green
több mint 4 éve
mzperx New York Jets 245
JD közleménye:


Amúgy Adamsnek valszeg ennyit kellett volna várnia, hogy megkezdhessék a tárgyalásokat a hosszabbításról. Érdekes h mihelyst tiszta lett a kép jövő évi capről, lett is érte ajánlat más csapattól.
Az ár meg rendben van, legalább az új HC-nak vmi vonzó lesz (ha Gase nem hagy nagy sz*rt maga után).
Beki
Douglas a lehető legtöbbet kihozta a helyzetből, most már csak jól kell felhasználni ezt a 3 + picket
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD közleménye:


Amúgy Adamsnek valszeg ennyit kellett volna várnia, hogy megkezdhessék a tárgyalásokat a hosszabbításról. Érdekes h mihelyst tiszta lett a kép jövő évi capről, lett is érte ajánlat más csapattól.
Az ár meg rendben van, legalább az új HC-nak vmi vonzó lesz (ha Gase nem hagy nagy sz*rt maga után).
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Lol ez egy fullos deal, foleg ha a Seahawks nem lesz PO-s a baszott kemeny NFC-ben.

A Jets helyeben 10bol 10szer elfogadnam ezt a dealt. Ket elso kort (+ egy siman kezdo kaliber S-t) egy safetyert, akit raadasul meg is kell majd fizetni, csokkeno capnel...
Kivancsi vagyok volt-e csak haosnlo ajanlat mastol. Nagyon meglepne ha igen.
Borbinho
Hát ha valaki, akkor a Seahawks nyugodtan ki is dobhatta volna akár a kör végi első körös pickejiket.
Nézd meg mit csináltak vele évek óta 😀

De amúgy ja, a Jetsnek ez kurvára megéri - hozzáteszem azért az, hogy a Seahawks nem jut PO-ba, az meglepetés lenne.
tenorx
Wilson elkapja a COVID-ot és Top 10-es pick is lehet belőle.

Egyébként ez majdnem annyi, mint amit Mackért adott a Bears.

És jövőre az esetleges úJ HC-t lehet 4 első körös pickkel csábítani a következő 2 évre.
iktriad
Ez több, mint amit mi adtunk Mackért.
davemayer
Ha darabra nézed igen, de szerintem bele kell azt venni, hogy a ti első körös pickjeitek jobban voltak, még a Seahawksé jó eséllyel nagyon a kör végén lesz.
tenorx
Kb hasonló a két csere értéke.
iktriad
A különbség az, hogy Mack elment egy bohócsapkás irányítóhoz QB moneyért, addig Seattleben azért van is esély arra, hogy tapasztalaton kívül mást is nyerjen Adams.
Amadeus
Majd akkor mondd ezt amikor a Hox kiesik elso PO meccsen mert 15 passzjatekot hivnak az elso 3 negyedben 😀
Borbinho
Inkorrekt hsz🤮😃