New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy hullanak itt a WR-ek, mint nálunk a védőfalemberek.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egyre nagyobb problémának látom, hogy JD nem duplázott WR fronton 3. vagy 4. körben.
Beki
Ha a fal rendben lesz akkor szerintem igy is lesz eleg fegyvere Darnold-nak, de azert ja Mims meg Perriman jo lenne ha vegigbirnak a szezont :/
Apex
Hááát... Perriman fene sem tudja, hogy melyik oldalát fogja mutatni nálunk, kb Crowder az egyetlen biztos pont WR sorban, mögötte ne menjek bele mi a véleményem. 😀
Ehhez jön még Herndonnál is a sok kérdőjel, nálam a sok fegyver eddig Bell és Crowder. 😀


Ha jön pass rusher, akkor a Ravens-es Matt Judon az, aki érkezhet. A baltimore-i védők nagyon beválnak itt mostanság. Oh wait. Se Clowney, se Ngakoue nem érdekli a Jetst. iktriad
Clowney és Ngakoue is teljesen érthető az Adams trade után, hogy nem érdeklik az FO-t (max ha Clowney lead az igényeiből). Judon valóban jobb fit lenne a védelembe Jenkins túloldalára, de túl sok itt a kérdőjel:
- nyilván Douglasék kivárnak, hogy mi a fene lesz teljes egészében az NCAA szezonnal
- JD számára fontos az a 2 db extra 1. + 1 db extra 3. kör, nagyon indokolt esetben fogja eltradelni őket, ez lehet persze a leírt draft pickek értékének csökkenése is akár
- JD hosszabb távon építi ezt a rostert: nem véletlen az idei extra cap space beszerzése + pickek halmozása sem; meglátjuk jövőre mennyit zuhan a cap + sok játékos van 1 éves szerződésen stb stb stb
Beki
Bell, Crowder, Berrios is szerintem egy egesz jo kis elkapo, TE sor Griffin-el meg Herndon-al teljesen jo, most ha meg ezeket mellett Mims meg Perriman egeszseges marad, akkor azert ez nem olyan rossz. Szvsz a falon sokkal tobb fog mulni mint az elkapokon, meg nyilvan Darnold-nak is most mar megkene mutatnia, hogy a hatara tudja venni a csapatot konzisztensen.
Apex
Darnold kapcsán nem is említve, hogy az új szerződéséért is játszik. Szar év esetén 5. éves opciót még lehívjuk, de utána már nagyobb tétje lesz a dolognak, mint a hosszabbítás. 😀
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyre nagyobb problémának látom, hogy JD nem duplázott WR fronton 3. vagy 4. körben.
Beki
Ha a fal rendben lesz akkor szerintem igy is lesz eleg fegyvere Darnold-nak, de azert ja Mims meg Perriman jo lenne ha vegigbirnak a szezont :/
Apex
Hááát... Perriman fene sem tudja, hogy melyik oldalát fogja mutatni nálunk, kb Crowder az egyetlen biztos pont WR sorban, mögötte ne menjek bele mi a véleményem. 😀
Ehhez jön még Herndonnál is a sok kérdőjel, nálam a sok fegyver eddig Bell és Crowder. 😀


Ha jön pass rusher, akkor a Ravens-es Matt Judon az, aki érkezhet. A baltimore-i védők nagyon beválnak itt mostanság. Oh wait. Se Clowney, se Ngakoue nem érdekli a Jetst. iktriad
Clowney és Ngakoue is teljesen érthető az Adams trade után, hogy nem érdeklik az FO-t (max ha Clowney lead az igényeiből). Judon valóban jobb fit lenne a védelembe Jenkins túloldalára, de túl sok itt a kérdőjel:
- nyilván Douglasék kivárnak, hogy mi a fene lesz teljes egészében az NCAA szezonnal
- JD számára fontos az a 2 db extra 1. + 1 db extra 3. kör, nagyon indokolt esetben fogja eltradelni őket, ez lehet persze a leírt draft pickek értékének csökkenése is akár
- JD hosszabb távon építi ezt a rostert: nem véletlen az idei extra cap space beszerzése + pickek halmozása sem; meglátjuk jövőre mennyit zuhan a cap + sok játékos van 1 éves szerződésen stb stb stb
Beki
Bell, Crowder, Berrios is szerintem egy egesz jo kis elkapo, TE sor Griffin-el meg Herndon-al teljesen jo, most ha meg ezeket mellett Mims meg Perriman egeszseges marad, akkor azert ez nem olyan rossz. Szvsz a falon sokkal tobb fog mulni mint az elkapokon, meg nyilvan Darnold-nak is most mar megkene mutatnia, hogy a hatara tudja venni a csapatot konzisztensen.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én Herndonban bizom hogy bizonyít (és nem sérül meg). Mosley nagy csalódás és Mimmst meg nem értem mi a gond?...Pityu Gyor
Lényegében csak annyi, hogy rookie elkapóról van szó és fel kellene vennie a tempót a profik között. Asszem pont az első edzésen, ahol már 1 v 1-eket lehetett gyakorolni lesérült (még ha nem súlyos is). Összesen 14 full szerkós edzést lehet tartani és jön is az alapszakasz stb
Ha hamarosan nem épül fel, nem számolhatunk azzal, hogy gyorsan kezdő lesz Mims.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Egyre nagyobb problémának látom, hogy JD nem duplázott WR fronton 3. vagy 4. körben.
Beki
Ha a fal rendben lesz akkor szerintem igy is lesz eleg fegyvere Darnold-nak, de azert ja Mims meg Perriman jo lenne ha vegigbirnak a szezont :/
Apex
Hááát... Perriman fene sem tudja, hogy melyik oldalát fogja mutatni nálunk, kb Crowder az egyetlen biztos pont WR sorban, mögötte ne menjek bele mi a véleményem. 😀
Ehhez jön még Herndonnál is a sok kérdőjel, nálam a sok fegyver eddig Bell és Crowder. 😀


Ha jön pass rusher, akkor a Ravens-es Matt Judon az, aki érkezhet. A baltimore-i védők nagyon beválnak itt mostanság. Oh wait. Se Clowney, se Ngakoue nem érdekli a Jetst. iktriad
Clowney és Ngakoue is teljesen érthető az Adams trade után, hogy nem érdeklik az FO-t (max ha Clowney lead az igényeiből). Judon valóban jobb fit lenne a védelembe Jenkins túloldalára, de túl sok itt a kérdőjel:
- nyilván Douglasék kivárnak, hogy mi a fene lesz teljes egészében az NCAA szezonnal
- JD számára fontos az a 2 db extra 1. + 1 db extra 3. kör, nagyon indokolt esetben fogja eltradelni őket, ez lehet persze a leírt draft pickek értékének csökkenése is akár
- JD hosszabb távon építi ezt a rostert: nem véletlen az idei extra cap space beszerzése + pickek halmozása sem; meglátjuk jövőre mennyit zuhan a cap + sok játékos van 1 éves szerződésen stb stb stb
Beki
Én Herndonban bizom hogy bizonyít (és nem sérül meg). Mosley nagy csalódás és Mimmst meg nem értem mi a gond?...

Green is green
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egyre nagyobb problémának látom, hogy JD nem duplázott WR fronton 3. vagy 4. körben.
Beki
Ha a fal rendben lesz akkor szerintem igy is lesz eleg fegyvere Darnold-nak, de azert ja Mims meg Perriman jo lenne ha vegigbirnak a szezont :/
Apex
Hááát... Perriman fene sem tudja, hogy melyik oldalát fogja mutatni nálunk, kb Crowder az egyetlen biztos pont WR sorban, mögötte ne menjek bele mi a véleményem. 😀
Ehhez jön még Herndonnál is a sok kérdőjel, nálam a sok fegyver eddig Bell és Crowder. 😀


Ha jön pass rusher, akkor a Ravens-es Matt Judon az, aki érkezhet. A baltimore-i védők nagyon beválnak itt mostanság. Oh wait. Se Clowney, se Ngakoue nem érdekli a Jetst. iktriad
Clowney és Ngakoue is teljesen érthető az Adams trade után, hogy nem érdeklik az FO-t (max ha Clowney lead az igényeiből). Judon valóban jobb fit lenne a védelembe Jenkins túloldalára, de túl sok itt a kérdőjel:
- nyilván Douglasék kivárnak, hogy mi a fene lesz teljes egészében az NCAA szezonnal
- JD számára fontos az a 2 db extra 1. + 1 db extra 3. kör, nagyon indokolt esetben fogja eltradelni őket, ez lehet persze a leírt draft pickek értékének csökkenése is akár
- JD hosszabb távon építi ezt a rostert: nem véletlen az idei extra cap space beszerzése + pickek halmozása sem; meglátjuk jövőre mennyit zuhan a cap + sok játékos van 1 éves szerződésen stb stb stb
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jön pass rusher, akkor a Ravens-es Matt Judon az, aki érkezhet. A baltimore-i védők nagyon beválnak itt mostanság. Oh wait. Se Clowney, se Ngakoue nem érdekli a Jetst.
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0312%2Fr678397_1296x729_16-9.jpg
Are Jets' future draft picks losing value because of college cancellations?
Given the impact on scouting, would Jets GM Joe Douglas consider trading one of his 2021 first-round picks for a proven player like Matthew Judon?
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
DT-t szerintem meg mindig erdemes lenne visszahozni Hogan ide vagy oda

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyre nagyobb problémának látom, hogy JD nem duplázott WR fronton 3. vagy 4. körben.
Beki
Ha a fal rendben lesz akkor szerintem igy is lesz eleg fegyvere Darnold-nak, de azert ja Mims meg Perriman jo lenne ha vegigbirnak a szezont :/

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egyre nagyobb problémának látom, hogy JD nem duplázott WR fronton 3. vagy 4. körben.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
#Jets WR corps, two deep (practicing today):

Breshad Perriman, Jehu Chesson
Jamison Crowder, Braxton Berrios
Jeff Smith, Jeff Malone.

Vyncint Smith is lesérült, milyen csodás h Mims is rögtön érdemi rész előtt hagyja ki az edzéseket szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Hogan a fedélzeten. Nemrég még a Lionsnál volt workouton....
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/RobbySabo/status/1292857841385181184?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sorry mostanaban kicsit lemaradtam a hirekkel. Azt lattam hogy elkezdodtek az edzesek, de akkor most a PS teljesen el is marad?
Apex
Teljesen

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Sorry mostanaban kicsit lemaradtam a hirekkel. Azt lattam hogy elkezdodtek az edzesek, de akkor most a PS teljesen el is marad?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1294277693844992001
Mims nem vesz részt team drillekben.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
15:30-tól lesz vmi élő közvetítés a csapat edzéséről (ez az első média számára nyílt edzés), nem full szerkós lesz még, az majd hétfőtől indul
 www.youtube.com/watch?v=pLeN-yd-YCQ
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jets offseason értékelő Höritől
 www.youtube.com/watch?v=cRrShO0vd7A
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Az öreg Woody jót kamuzott ismét...
 twitter.com/RichCimini/status/1293535807102488579
 twitter.com/RichCimini/status/1293536464928673793
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=0TmNhFuCbyg
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Mint kiderült 2015-ben IdenemkellPali azért törte el Geno állkapcsát, mert Geno lógott neki 600$-ral, amit Geno nem adott meg és még gúnyolódott is a témában IK-n.
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29632538/one-punch-two-lives-altered-story-jets-2015-locker-room-fight
empty taxi
Jó erre emlékezni 😊 tipikus Jets történet

Green is green
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mint kiderült 2015-ben IdenemkellPali azért törte el Geno állkapcsát, mert Geno lógott neki 600$-ral, amit Geno nem adott meg és még gúnyolódott is a témában IK-n.
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0808%2Fnfl_geno_800x450.jpg
One punch, two lives altered: Inside story of Jets' 2015 locker room fight
Tuesday marks the seventh anniversary of the incident between former Jets players Geno Smith and IK Enemkpali; some of those who were there reveal more details.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Opt outok után kerekítve 30 misi cap space van.
Jövő évi top51 fizu: 127.3M.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Josh Doctson opt out. Nem azt mondom h nagyon fajo, de boven lett volna eselye rostert fogni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=5pItFmisZJ0