New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Viszont igy Lee kuka valszeg
Wester
Ha csak nem kapunk normális ellenértéket érte, sztem felesleges lenne elzavarni. Opcióját nem hívjuk le és jövőre mehet, amerre lát.
Viszont így nem tudom elképzelni, hogy Bell/Paradis duó mindegyikére legyen pénz. Valszeg egyik és egy CB jön még.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Nekunk van egy Funchessunk olcsobban, HAHA!
PUPAKOK!
Stez
Értem, sajnálom 😀

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Hát alkohol gondok keményen vannak errefelé is az FO-ban. Egy ILB évi 17??? misiért? Collins szerződése is beteg, de ez...
Tomcsik
Ilyen a piac. Mindig röpködnek a túlfizetések

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekunk van egy Funchessunk olcsobban, HAHA!
PUPAKOK!

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 054 — WHO DAT!!!!
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Hát alkohol gondok keményen vannak errefelé is az FO-ban. Egy ILB évi 17??? misiért? Collins szerződése is beteg, de ez...
Tomcsik
Jesszus Kuechly kap idén annyit, és azért közel sem ugyanaz a szint a kettő...


több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Hát alkohol gondok keményen vannak errefelé is az FO-ban. Egy ILB évi 17??? misiért? Collins szerződése is beteg, de ez...

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Azt a kurva...Williams bácsinak lesz játékszere, de remélem h nem a TruJo-Roberts duóval akarunk nekiesni a szezonnak. 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legalább jó playak jönnek.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Viszont igy Lee kuka valszeg

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Na így azért hamar el lehet verni azt a közel 100 misit.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
Beki
OTC az eddigi signingokkal 55-65 millió közé rakja a maradék capunk
Wester
Kb én is annyit számoltam. Roberts szerződése nem ismert és nyilván függ attól is, hogy hogyan alakítják ki a szerződéseket. Jövőre pedig 87M foglalt capből jelen állás szerint, meglátjuk meddig fogunk költekezni.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Mondjuk azért remélem azzal is számol kávés Macc, hogy Andersont(ha már marad a 3-4), Myerst, meg Robertset vissza kéne hozni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
Beki
OTC az eddigi signingokkal 55-65 millió közé rakja a maradék capunk

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
Beki
Fú..reggel van még 😀 Hát nagyon remélem, hogy Paradist valahogy elhozzuk, mert ez eddig így nem sok O-line terén, Mosley-ért nem értem miért teperünk, oké értem én hogy upgrade lenne, de szerintem nem az a legfontosabb poszt most, maradjon még egy évre Lee azt kész.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem nagy király lesz újra 34-ben a szélen. Reméltem h mi is rámegyünk.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Barr milyen posztra jött amúgy?
braxa88
Azt irjak hogy a 3-4 miatt jo esellyel tobbet fogjuk hasznalni edge rusherkent

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Barr milyen posztra jött amúgy?
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tovabb erolkodunk Mosley-nal, Bellnel is mi vagyunk a favoritok, mig Bills is kiszallt Paradisnal.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Na Barr már nem piskóta, top FA volt, szép munka!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Anthony Barr és Josh Bellamy is behúzva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szép.