Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintem amúgy ő jobb mint Fields 😀

Lesz ez még így se!
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Akkor Tyrod time
9 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fields out vs. Bucs due to concussion
 thescore.com/nfl/news/3347582
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Még egy ilyen meccs Filctől és tavalyi módba vágom magam | Start Tyrod |
Pozitívum a meccsről: jó volt a punter
Minden más mehet a levesbe, jövő héten találkozunk 😀
Wester
Én már átraktam magam a szezon egyáltalán nem érdekel innentől üzemmódba: meccseket nem nézek, csak követem az eseményeket.
Beki
Engem csak az kur fel, hogy allandoan ugyanazok a faszsagok vannak evtol, rezsimtol, iranyitotol fuggetlenul. Pont irtam eredmenykovetoben is, de tenyleg ennek a meccsnek az elso negyedet szerintem, ha 100x nem lattam akkor egyszer sem es egyszeruen faraszto. Allen-nek nem is kellett semmi extrat nyujtania, szepen megvertuk mi sajat magunkat.
Apex
Meg hát védelmet is sikerült leamortizálni 2 meccs alatt.
Beki
Az már tavaly se volt jó mondjuk

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Még egy ilyen meccs Filctől és tavalyi módba vágom magam | Start Tyrod |
Pozitívum a meccsről: jó volt a punter
Minden más mehet a levesbe, jövő héten találkozunk 😀
Wester
Én már átraktam magam a szezon egyáltalán nem érdekel innentől üzemmódba: meccseket nem nézek, csak követem az eseményeket.
Beki
Engem csak az kur fel, hogy allandoan ugyanazok a faszsagok vannak evtol, rezsimtol, iranyitotol fuggetlenul. Pont irtam eredmenykovetoben is, de tenyleg ennek a meccsnek az elso negyedet szerintem, ha 100x nem lattam akkor egyszer sem es egyszeruen faraszto. Allen-nek nem is kellett semmi extrat nyujtania, szepen megvertuk mi sajat magunkat.
Apex
Meg hát védelmet is sikerült leamortizálni 2 meccs alatt.
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Apex New York Jets 3 027
Még egy ilyen meccs Filctől és tavalyi módba vágom magam | Start Tyrod |
Pozitívum a meccsről: jó volt a punter
Minden más mehet a levesbe, jövő héten találkozunk 😀
Wester
Én már átraktam magam a szezon egyáltalán nem érdekel innentől üzemmódba: meccseket nem nézek, csak követem az eseményeket.
Beki
Engem csak az kur fel, hogy allandoan ugyanazok a faszsagok vannak evtol, rezsimtol, iranyitotol fuggetlenul. Pont irtam eredmenykovetoben is, de tenyleg ennek a meccsnek az elso negyedet szerintem, ha 100x nem lattam akkor egyszer sem es egyszeruen faraszto. Allen-nek nem is kellett semmi extrat nyujtania, szepen megvertuk mi sajat magunkat.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Még egy ilyen meccs Filctől és tavalyi módba vágom magam | Start Tyrod |
Pozitívum a meccsről: jó volt a punter
Minden más mehet a levesbe, jövő héten találkozunk 😀
Wester
Én már átraktam magam a szezon egyáltalán nem érdekel innentől üzemmódba: meccseket nem nézek, csak követem az eseményeket.
9 hónapja
Apex New York Jets 3 027

Azigen, reméljük nem csak fluke volt.
Apex
Morgan Freeman hang: "Az volt"

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Még egy ilyen meccs Filctől és tavalyi módba vágom magam | Start Tyrod |
Pozitívum a meccsről: jó volt a punter
Minden más mehet a levesbe, jövő héten találkozunk 😀

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Kíváncsian várom h ez a nyomorék Clemmons is repül-e a jövő héten... nagyon kevés, ha a tuskó fejével üvöltözik Glenn, a pali helyett egy rakás szart kirakok és elcsúsznak rajta, már több haszna volt.
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
A mai tippem 30-20 a Billsnek, a védelem szerintem javulni fog az év során de a múlt heti problémákat nem hiszem hogy 1 hét alatt úgy meg tudjuk oldani hogy Josh Allen-t meg tudjuk állítani. A realitás az hogy az O nem fog 30 pontokat szerezni minden héten, de én örülnék hogy ha egy 20 pontos átlagot tudnánk hozni
Wester
Csúnya vereség nálam a tipp, csoporton belül hígfosok vagyunk.
Beki
Ez is benne van, alapvetően ebben a szezonban bőven lehetséges hogy hullámzó teljesítményünk lesz hétről hétre
Wester
Ma esti meccs kimarad amúgy, de fél szemmel követem az eredményt.
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
A mai tippem 30-20 a Billsnek, a védelem szerintem javulni fog az év során de a múlt heti problémákat nem hiszem hogy 1 hét alatt úgy meg tudjuk oldani hogy Josh Allen-t meg tudjuk állítani. A realitás az hogy az O nem fog 30 pontokat szerezni minden héten, de én örülnék hogy ha egy 20 pontos átlagot tudnánk hozni
Wester
Csúnya vereség nálam a tipp, csoporton belül hígfosok vagyunk.
Beki
Ez is benne van, alapvetően ebben a szezonban bőven lehetséges hogy hullámzó teljesítményünk lesz hétről hétre

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
A mai tippem 30-20 a Billsnek, a védelem szerintem javulni fog az év során de a múlt heti problémákat nem hiszem hogy 1 hét alatt úgy meg tudjuk oldani hogy Josh Allen-t meg tudjuk állítani. A realitás az hogy az O nem fog 30 pontokat szerezni minden héten, de én örülnék hogy ha egy 20 pontos átlagot tudnánk hozni
Wester
Csúnya vereség nálam a tipp, csoporton belül hígfosok vagyunk.
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
A mai tippem 30-20 a Billsnek, a védelem szerintem javulni fog az év során de a múlt heti problémákat nem hiszem hogy 1 hét alatt úgy meg tudjuk oldani hogy Josh Allen-t meg tudjuk állítani. A realitás az hogy az O nem fog 30 pontokat szerezni minden héten, de én örülnék hogy ha egy 20 pontos átlagot tudnánk hozni

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Apex New York Jets 3 027
Oliver ugy nez ki kidolt a Bills reszerol, Breece-nek megint nagy meccse lehet

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
 x.com/nyjetsfansonly/status/1964430776839348239
Kellen Winslow TD vazze... repkednek ám a flashbackek
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
The #Jets are signing WR/returner Isaiah Williams off the #Bengals practice squad to replace Xavier Gipson.
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Gipson kibaszva
Wester
Glenn még vasárnap:
“We cannot have turnovers. … You will not be on the field with this team if you’re gonna cause us to lose games.”
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Gipson kibaszva

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Na én bedobom amúgy idén is, jövő hét közös meccsnézés esetleg? 😀 Emberi időben is van legalább.
Apex
Készenlét miatt nálam esélytelen. 😕
Beki
Es utana hetvege, vagy valamelyik? Mar ideje volna osszehozni, csak laza 3-4 eve beszeljuk 😀
Apex
Bocsánat, erre elfelejtettem reagálni: szóval mi lenne, ha Cowboys elleni 19 órás, vagy Broncos 15:30-as még fincsibbet céloznánk meg?
Beki
Semmi gond, Denver ellenit én is jobban preferálnám, de ha a többségnek az előbbi jó, akkor azt is megtudom oldani.
Apex
Akkor Wester és többi elvtárs válaszát megvárjuk és meglátjuk. Igyekszem októberi készenlétes beosztásomat ehhez mérten igazítani (nekem igazából egyedük 19 órás sáv vagy korábbi játszik, mert haza is kell keverednem).
Beki
Jó lehet a Denver meccs
Wester
Most még nekem is jó a Denver

Green is green
9 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Na én bedobom amúgy idén is, jövő hét közös meccsnézés esetleg? 😀 Emberi időben is van legalább.
Apex
Készenlét miatt nálam esélytelen. 😕
Beki
Es utana hetvege, vagy valamelyik? Mar ideje volna osszehozni, csak laza 3-4 eve beszeljuk 😀
Apex
Bocsánat, erre elfelejtettem reagálni: szóval mi lenne, ha Cowboys elleni 19 órás, vagy Broncos 15:30-as még fincsibbet céloznánk meg?
Beki
Semmi gond, Denver ellenit én is jobban preferálnám, de ha a többségnek az előbbi jó, akkor azt is megtudom oldani.
Apex
Akkor Wester és többi elvtárs válaszát megvárjuk és meglátjuk. Igyekszem októberi készenlétes beosztásomat ehhez mérten igazítani (nekem igazából egyedük 19 órás sáv vagy korábbi játszik, mert haza is kell keverednem).
Beki
Jó lehet a Denver meccs

Lesz ez még így se!
9 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Na én bedobom amúgy idén is, jövő hét közös meccsnézés esetleg? 😀 Emberi időben is van legalább.
Apex
Készenlét miatt nálam esélytelen. 😕
Beki
Es utana hetvege, vagy valamelyik? Mar ideje volna osszehozni, csak laza 3-4 eve beszeljuk 😀
Apex
Bocsánat, erre elfelejtettem reagálni: szóval mi lenne, ha Cowboys elleni 19 órás, vagy Broncos 15:30-as még fincsibbet céloznánk meg?
Beki
Semmi gond, Denver ellenit én is jobban preferálnám, de ha a többségnek az előbbi jó, akkor azt is megtudom oldani.
Apex
Akkor Wester és többi elvtárs válaszát megvárjuk és meglátjuk. Igyekszem októberi készenlétes beosztásomat ehhez mérten igazítani (nekem igazából egyedük 19 órás sáv vagy korábbi játszik, mert haza is kell keverednem).
9 hónapja
Apex New York Jets 3 027
Na én bedobom amúgy idén is, jövő hét közös meccsnézés esetleg? 😀 Emberi időben is van legalább.
Apex
Készenlét miatt nálam esélytelen. 😕
Beki
Es utana hetvege, vagy valamelyik? Mar ideje volna osszehozni, csak laza 3-4 eve beszeljuk 😀
Apex
Bocsánat, erre elfelejtettem reagálni: szóval mi lenne, ha Cowboys elleni 19 órás, vagy Broncos 15:30-as még fincsibbet céloznánk meg?
Beki
Semmi gond, Denver ellenit én is jobban preferálnám, de ha a többségnek az előbbi jó, akkor azt is megtudom oldani.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
9 hónapja
Apex New York Jets 3 027

Azigen, reméljük nem csak fluke volt.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath