New York Jets

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bocsánat, lehet hogy nem fogalmaztam pontosan. Ugye én Darnoldra gondoltam, hogy egyetemi meccsein, amit meg tudtam nézni nem sok biztatót láttam, bár lehet, én fogtam ki rosszul.dande
pedig Penn State fanként emlékezhetnél jó meccsére 😊

Szerkesztette: Habi


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Cannon, Nickerson és Fatukasi már aláírt draft classból.

Frankie Luvu és Anthony Wint LB-k érkeztek, cornerback Reggie Hall és defensive tackle Lord Hyeamang bye-bye.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/videos/new-york-jets/0ap3000000931613/Todd-Bowles-is-HYPED-after-Sam-Darnold-s-first-practice-with-Jets

Erdemes megnezni Bowles reakciojat 😊))) eddig 2 ev alatt ennek az erzelemnek a toredeket nem lattam rajta osszesen
Pityu Gyor
Mikor draft alatt hívták Darnoldot ott is látszik, hogy öröm és bódottá volt h lecsúszott hozzánk, mint anno Leo és Jamal is.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 961
 www.nfl.com/videos/new-york-jets/0ap3000000931613/Todd-Bowles-is-HYPED-after-Sam-Darnold-s-first-practice-with-Jets

Erdemes megnezni Bowles reakciojat 😊))) eddig 2 ev alatt ennek az erzelemnek a toredeket nem lattam rajta osszesen

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tegnap lezajlott a rookie minicamp 2. edzése is, sok érdemleges nincs.
Darnold mély passzai elég szépek, volt egy INT, mert elcsúszott a célpontja + 3 elrontott snap, amiből 2 a centeré volt.
Herndont emelték ki és UDFA FB Flowers is elég előtérben van, nagyon figyelik a beatwriterek őt.

Petty-t a Dolphins claimelt.e
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 962
Nem bosszantásból, bántásból, de, amit meccseken láttam tőle (igyekeztem néhányba bele nézni) nem volt sokkal több, mint amit Hacktől láttam. Vagy csak én fogtam ki rosszul de...pláne hogy sikerült azt az OCt elengedni, aki McCownből is elfogadható játékit tudott kihozni...sok türelmet hozzá
dande
Hát Hacktől is csak presezlony meccseket láttunk, ami marhára nem számít semmit, de Petty olyan szinten fogalmatlan volt h élmény volt nézni. Na de ha most rosteren tartják Hackenberget és TC kezdete során Darnold csak 4. QB lesz és alig kap snapeket edzésen, bekaphatják amire gondolok.
Beki
Bocsánat, lehet hogy nem fogalmaztam pontosan. Ugye én Darnoldra gondoltam, hogy egyetemi meccsein, amit meg tudtam nézni nem sok biztatót láttam, bár lehet, én fogtam ki rosszul. S Hackkel kapcsolatban is az egyetemi meccsekre gondoltam...na ott tőle többet láttam mint kellett volna....első évébenég jó volt, aztán sérülés, aztán katasztrófa... Nem is értettem azt a második kört már akkor se.
dande
Hát nem tudom azért Darnold és Hacki szerintem finoman szólva sem játszik egy ligában, és ezt nem elfogultság miatt írom, de a két irányító közötti különbségeket tudnám azért sorolni. Nyilván ettől még Sammy boy is lehet bust, de nekem bizakodásra ad okot egyrészt McCown jelenléte másrészt meg hogy Bates-nek szerintem azért nagy szerepe volt abban hogy a tavalyi offense ilyen jó volt a körülményekhez képest.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bosszantásból, bántásból, de, amit meccseken láttam tőle (igyekeztem néhányba bele nézni) nem volt sokkal több, mint amit Hacktől láttam. Vagy csak én fogtam ki rosszul de...pláne hogy sikerült azt az OCt elengedni, aki McCownből is elfogadható játékit tudott kihozni...sok türelmet hozzá
dande
Hát Hacktől is csak presezlony meccseket láttunk, ami marhára nem számít semmit, de Petty olyan szinten fogalmatlan volt h élmény volt nézni. Na de ha most rosteren tartják Hackenberget és TC kezdete során Darnold csak 4. QB lesz és alig kap snapeket edzésen, bekaphatják amire gondolok.
Beki
Bocsánat, lehet hogy nem fogalmaztam pontosan. Ugye én Darnoldra gondoltam, hogy egyetemi meccsein, amit meg tudtam nézni nem sok biztatót láttam, bár lehet, én fogtam ki rosszul. S Hackkel kapcsolatban is az egyetemi meccsekre gondoltam...na ott tőle többet láttam mint kellett volna....első évébenég jó volt, aztán sérülés, aztán katasztrófa... Nem is értettem azt a második kört már akkor se.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem bosszantásból, bántásból, de, amit meccseken láttam tőle (igyekeztem néhányba bele nézni) nem volt sokkal több, mint amit Hacktől láttam. Vagy csak én fogtam ki rosszul de...pláne hogy sikerült azt az OCt elengedni, aki McCownből is elfogadható játékit tudott kihozni...sok türelmet hozzá
dande
Hát Hacktől is csak presezlony meccseket láttunk, ami marhára nem számít semmit, de Petty olyan szinten fogalmatlan volt h élmény volt nézni. Na de ha most rosteren tartják Hackenberget és TC kezdete során Darnold csak 4. QB lesz és alig kap snapeket edzésen, bekaphatják amire gondolok.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pá Pöttyi, pá. Hackenbergnek van valami ánuszgolyós mutatványa, vagy mit tud amiről mi nem tudjuk, hogy tudja, hogy tudjuk. Nem. De.
sutianap
Abból a szempontból érdekes, hogy Heki még csak lehetőséget sem kapott 2. körösként, Petty pedig többször is bebizonyította, hogy totál fogalmatlan. Na, ha az ő kárára nem sikerült egy snapet sem kapnia, akkor tényleg érthetetlen, hogy még keretben van.

Mondjuk az is vicc, hogy draftolsz a második körben egy QB-t, aztán évekig egy playt sem adsz neki, pedig sérülés is van, a tarcsi irányító semmi olyat nem nyújt, ami miatt ne lehetne kipróbálni, eredménykényszer és PO meg hírből sincs.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem bosszantásból, bántásból, de, amit meccseken láttam tőle (igyekeztem néhányba bele nézni) nem volt sokkal több, mint amit Hacktől láttam. Vagy csak én fogtam ki rosszul de...pláne hogy sikerült azt az OCt elengedni, aki McCownből is elfogadható játékit tudott kihozni...sok türelmet hozzá
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Oke h most jon az a resz h varunk esetleg, hat ha kapunk vmit Hackenbergert (jo vicc), vagy h Teddy terdevel mi a fene van, csak konyorgom ne basszuk el es Darnold kapjon minel tobb snapet edzesek soran.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Pá Pöttyi, pá. Hackenbergnek van valami ánuszgolyós mutatványa, vagy mit tud amiről mi nem tudjuk, hogy tudja, hogy tudjuk. Nem. De.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 962
 slaterscoops.com/news/2018/5/2/exclusive-warrant-issued-for-robby-andersons-arrest

Persze azóta megy a magyarázkodás, hogy félreértésről van szó.
Beki
Remélem minél kevesebb meccsre kap eltiltást...jó tudom hogy egy balhés idióta fasz, de egy ilyen kaliberű elkapóra mint ő egyszerűen szükségünk van, de nagyon.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 slaterscoops.com/news/2018/5/2/exclusive-warrant-issued-for-robby-andersons-arrest

Persze azóta megy a magyarázkodás, hogy félreértésről van szó.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
David Bass érkezett vissza 1 évre, míg Maccagnan tegnap azt nyilatkozta, hogy Bridgewater dobál már (más tészta h a térde h fogja bírni).
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Beki, nem hoztatok wr-t, ezek szerint jól haladhat Enunwa felépülése?
gordon
Dokik zold utat adtak neki a nyakserulese utan.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Beki, nem hoztatok wr-t, ezek szerint jól haladhat Enunwa felépülése?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Draft összegezve:

Round 1 (No. 3) – Quarterback Sam Darnold [USC]
Round 3 (No. 72) – Defensive Lineman Nathan Shepherd [FHSU]
Round 4 (No. 107) – Tight End Christopher Herndon [Miami]
Round 6 (No. 179) – Cornerback Parry Nickerson [Tulane]
Round 6 (No. 180) – Defensive Tackle Foley Fatukasi [UConn]
Round 6 (No. 204) – Running Back Trenton Cannon [Virginia State]

UDFA-k:
Darian Bass, DE, Missouri Western
Vic Enware, RB, Cal
Dimitri Flowers, RB, Oklahoma
Austin Golson, OL, Auburn
Ryan Green, RB, FSU
Reggie Hall, CB, Jacksonville State
Lord Hyeamang, DL, Columbia
Darius James, OL, Auburn
Frankie Luvu, LB, Washington State
Nifae Lealao, DL, Vanderbilt
Canon Rooker, K, Middle Tennessee State
Dakoda Shepley, OL, University of British Columbia
Mych Thomas, DL, Texas Tech
Tre’ Williams, LB, Auburn

Közben kitettük WR Jalin Marshallt és LB Micah Awe-t.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a döbbenet, hogy simán lesétált a pályáról. Lefelé menet fájdalmasab szedte a levegőt, meg fogdosta a nyakát, de ránézésre úgy nézett ki, mintha beszorult volna neki a levegő egy gyomrostól vagy hasonló. Aztán másnap jött a hír hogy gégetörés. Peches a srác nagyon. Viszont nem klasszikus sportsérülés mint egy boka, csípő, szalag, izom, stb., ami kihathat a későbbi karrierre.

Most teljesen egészséges, leadott 12-15 fontot (már készült 4-3 DE-t játszani szerencsétlen), úgyhogy most kb. 285 körül lehet, de azt pár hét alatt visszaszedi a konditeremben. De még az is lehet, hogy marad így, mert azt mondja gyorsabb lett mint valaha.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyű, az még komolyabb 😮
Bár az csak nem fordul elő megint

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Kosz, en ezt az Andersont nem ismertem
Pityu Gyor
A Coltsnál nagyon ígéretes 3–4-es DE volt, csak sérülések hátráltatták. Ha egészséges tudna maradni, nagyon nagy erősítés lenne.

A PFF-nél elit lett a draftotok, Zoliéknak jobban tetszett 😊
Wyatt
Andersonnak a lába már rendben van (az ACL még első évében volt, felépült belőle). Tavaly azért esett ki mert torkon könyökölték és eltört a gégéje. Freak accident. 😕

Nagyon sajnálom, hogy a séma váltás áldozata lett, mert szerintem tehetségben az egyik legjobb emberünk volt a falban. A sérülései miatt lényegében ingyért kaptátok meg, ennél sokkal többet ér a srác, majd meglátjátok. És nem is sérülékeny, hanem inkább egyszerűen eddig rohadt peches volt a karrierje. De még fiatal, bőven fordíthat a sorsán a ti örömötökre. (Az enyémre is, mert szurkolni fogok neki hogy itt összejöjjön neki végre.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Anderson trade ennyiért nagyon belefért, Shephard pickkel még barátkoznom kell és asszem 25 éves lesz már idén, TE pick eléggé WTF, Fatukasi és Nickerson 6. körben nekem annyira nem rossz és ha jól sejtem Cannon returner poziért mehet harcolni szépen.

Közben végre volt időm ránézni, mit mondott Macc és Bowles a pickekről:
- próbáltunk 2. kör végére feltradelni, de nem akartunk sok picket beáldozni érte
- Bowles szerint Shephard pro-ready és könnyen kezdő is lehet
- Shephard DE lesz nálunk
- Cannon returner lesz ahogy sejtettem
- Fatukasi DE lesz
- Nickerson Skrine cseréjeként indít, de kívül és belül is bevethető
- Herndon 4-6 héten belül edzhet
- Herndon atletikus emberke, komoly játékidőre számíthat, ha jól teljesít
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Kosz, en ezt az Andersont nem ismertem
Pityu Gyor
A Coltsnál nagyon ígéretes 3–4-es DE volt, csak sérülések hátráltatták. Ha egészséges tudna maradni, nagyon nagy erősítés lenne.

A PFF-nél elit lett a draftotok, Zoliéknak jobban tetszett 😊

több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 961
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be
Wyatt
Kosz, en ezt az Andersont nem ismertem

Green is green
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olyan ígéretesen kezdtétek, aztán az utolsó picketek egész jó lett
Wyatt
Ezt fejtsd ki kérlek
Pityu Gyor
Az 1/3 nagyon faszán alakult, Anderson meg egészen jó lehet, ha maradt valami a lábából. No a kettő közötti nekem nem gyere be