New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Mintha ez így működne. Itt azért lesz egy Pats,Bills kettős akiket le kell nyomnia, és akkor még ki tudja milyen lesz a Miami majd. Arról nem is beszélve, hogy kizárt, hogy megint ilyen szerencse álljon mellé. Szvsz nem Tebow fogja megváltani a világot a Jetsben.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀kolok1972
Szokd meg 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀kolok1972
hát még mennyi lifetime Jets drukker fog hamarosan megjelenni!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sanchezt kiakarják toloncolni az államokból, mert a lusta mexikóiaknak megmutatta, hogy identitásuk félre dobása nélkül is lehet qwa nagy pénzt akasztani. A Jets FO értesült erről és ezért lehozták TT-t kezdőnek.
több mint 12 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Soha nem látott pörgés a Jets topikban... 😀

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
az új Jets gm



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Túlzás ha a Jets védelmét erősebbnek tartom mint a Denverét?
Kicsit sem túlzás, sokkal erősebb. Denverben van pass rush és még mi?
Lukak.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
És ez a D? Sokkal erősebb csapat.
Sanchot is csak a szerződése tartja majd....Delonso_
Azért a Denver védelme sem volt már kislányos tavaly. Nem kell itt túlzásokba esni, sztem a Jets örül, ha PO-ba jut. Tebow-val vagy nélküle.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És ez a D? Sokkal erősebb csapat.
Sanchot is csak a szerződése tartja majd....Delonso_
Sok kérdést fel vet ez a trade, az tuti, hogy Kerley nagyon élni fog ebben az offenseben, de elbizonytalanodtam a kezdő QB posztot illetően.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tényleg és McElroy-al mi lesz? második számú backup lesz?davekid
Sztem az ő ideje lejárt nálunk. 4 QB nem kell. Stanton a 3. számú QB, McElroy mögötte lenne csak.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És ez a D? Sokkal erősebb csapat.
Sanchot is csak a szerződése tartja majd....
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
tényleg és McElroy-al mi lesz? második számú backup lesz?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?Delonso_
Offense részről adottak a jobb körülmények. Jobb WR, TE és OL állomány. RB talán egyforma. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 846 — 258. §
De fogok röhögni amikor Stanton lenyomja a két sztárt a TC-ben.
😀Bazzani
hármat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én meg csak annyit mondok ha Tebow a Denverrel elverte a PO-ban a Steelerst, mit tudna egy sokkal erősebb Jetsel?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De fogok röhögni amikor Stanton lenyomja a két sztárt a TC-ben.
😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sancho gondolom, Tebow még vmit hozzá tudni tenni a sok futómennyiségével, de Sancho... 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Sancho is biztos remekelni fog benne. 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wildcat offense egyértelműen Tebownak fekszik inkább vagy csak én látom rosszul?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
már rendelem is a Tibi mezt

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én viszont most nem értem, végre lehetséges lett volna a szezonban hogy játszon szegény Stanton mint backup QB, erre idehozzák Tebowt, aztán szegény megint harmadik számú lesz!!! Nem tudom felfogni ennek mi értelme főleg hogy Stanton jó képességű írányító, backup-nak simán tökéletes lenne.mark0919
Tebow Tight End lesz ;P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én viszont most nem értem, végre lehetséges lett volna a szezonban hogy játszon szegény Stanton mint backup QB, erre idehozzák Tebowt, aztán szegény megint harmadik számú lesz!!! Nem tudom felfogni ennek mi értelme főleg hogy Stanton jó képességű írányító, backup-nak simán tökéletes lenne.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig egyszerűnek tűnik a képlet, Sancho versenyzik, mindent elrontott lapdájánál, INTnél mutatja majd a kamera Tebowt. HA rosszul játszik a közönség élen a tűzoltóval elkezdi skandálni a nevét, egy idő után már Ryan is kénytelen lépni... Aztán vagy lesz eredmény vagy nem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL! Ez az év vicce. 😊 Úgy látszik a Jets-nél nem szeretik ha van normális QB, ezért inkább a selejtet gyűjtik mindig. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez kicsit más szemszögbe is helyezheti a draftunkat, de nagyon nem kellett volna nekünk Tebow, mert én így elbizonytalanodtam a kezdő QB-nkat illetően.