New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kezd zavaró lenni a sok hsz, alig tudom követni! Nem ehhez vagyok szokva 😀

Amúgy ezt a Sanchez fikázást továbbra sem igazán értem. Az első két évében főcsoport-döntőbe vitte a csapatot, amit túl sok irányító nem mondhat el magáról. Ráadásul a PO meccseken bizonyította, hogy ha komoly a tét, akkor tud igazán jól játszani. Tavaly elfogyott a védelem, ez volt a fő oka a sikertelenségnek! Sanchez statjai - az INT-eket leszámítva - mindenben jobbak voltak a korábbi éveknél, így nem igazán rajta múlott a fiaskó.
Tebownak örülök, érdekes színfoltja Ő a ligának és ha kihozza Sanchoból, amit tud, akkor megérte idehozni.leeon83
Nagyjából leírtad, hogy sokan (én sem) miért nem tartják sokra. Amikor a D helyett kellett volna tündökölnie, akkor pont ugyanannyit tudott hozzátenni, mint első két évében. Egy 1/5-ös irányító a harmadik évében ne 56,7%-ban dobjon pontosan és ne 6,4 legyen a yard/attempt mutatója és a 78,2 QR se túl acélos. Nem fejlődött (szinte) semmit.tomi-tomi
Perfect leírás. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kezd zavaró lenni a sok hsz, alig tudom követni! Nem ehhez vagyok szokva 😀

Amúgy ezt a Sanchez fikázást továbbra sem igazán értem. Az első két évében főcsoport-döntőbe vitte a csapatot, amit túl sok irányító nem mondhat el magáról. Ráadásul a PO meccseken bizonyította, hogy ha komoly a tét, akkor tud igazán jól játszani. Tavaly elfogyott a védelem, ez volt a fő oka a sikertelenségnek! Sanchez statjai - az INT-eket leszámítva - mindenben jobbak voltak a korábbi éveknél, így nem igazán rajta múlott a fiaskó.
Tebownak örülök, érdekes színfoltja Ő a ligának és ha kihozza Sanchoból, amit tud, akkor megérte idehozni.leeon83
Nagyjából leírtad, hogy sokan (én sem) miért nem tartják sokra. Amikor a D helyett kellett volna tündökölnie, akkor pont ugyanannyit tudott hozzátenni, mint első két évében. Egy 1/5-ös irányító a harmadik évében ne 56,7%-ban dobjon pontosan és ne 6,4 legyen a yard/attempt mutatója és a 78,2 QR se túl acélos. Nem fejlődött (szinte) semmit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Kezd zavaró lenni a sok hsz, alig tudom követni! Nem ehhez vagyok szokva 😀

Amúgy ezt a Sanchez fikázást továbbra sem igazán értem. Az első két évében főcsoport-döntőbe vitte a csapatot, amit túl sok irányító nem mondhat el magáról. Ráadásul a PO meccseken bizonyította, hogy ha komoly a tét, akkor tud igazán jól játszani. Tavaly elfogyott a védelem, ez volt a fő oka a sikertelenségnek! Sanchez statjai - az INT-eket leszámítva - mindenben jobbak voltak a korábbi éveknél, így nem igazán rajta múlott a fiaskó.
Tebownak örülök, érdekes színfoltja Ő a ligának és ha kihozza Sanchoból, amit tud, akkor megérte idehozni.leeon83
turnover gyár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az első 2 szezonban sokat segített Sancheznek a run-heavy offense is, de passzoknál a döntéshozásban sokszor hibázik.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Kezd zavaró lenni a sok hsz, alig tudom követni! Nem ehhez vagyok szokva 😀

Amúgy ezt a Sanchez fikázást továbbra sem igazán értem. Az első két évében főcsoport-döntőbe vitte a csapatot, amit túl sok irányító nem mondhat el magáról. Ráadásul a PO meccseken bizonyította, hogy ha komoly a tét, akkor tud igazán jól játszani. Tavaly elfogyott a védelem, ez volt a fő oka a sikertelenségnek! Sanchez statjai - az INT-eket leszámítva - mindenben jobbak voltak a korábbi éveknél, így nem igazán rajta múlott a fiaskó.
Tebownak örülök, érdekes színfoltja Ő a ligának és ha kihozza Sanchoból, amit tud, akkor megérte idehozni.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért Sancheznek a 10 misire nem sok esélye van asszem 😊BigBaltazar
A Jets jogászainak sikerült a valószínűségszámításból ismert lehetetlen eseményről amerikai focis példát alkotniuk. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.Delonso_
Egyszerű vegyél egy Gators mezt... 😀

Kérdés Jets-es kollégákhoz:
Mi az az ótvar nagy szerződés amit az Amigóról emlegettek. Eddig nemigen követtem a Jets fórumot. (mondjuk nem is nagyon volt mit már bocsi)beresrobi
Jets-es kolléga nem vagyok, de gsn blogján minden ilyen kérdésedre választ találsz. http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/sanchez-tebow-es-saints-buntetesek-elso.htmltomi-tomi
Világos, tiszta, érthető... Azért Sancheznek a 10 misire nem sok esélye van asszem 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jets-es kolléga nem vagyok, de gsn blogján minden ilyen kérdésedre választ találsz. http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/sanchez-tebow-es-saints-buntetesek-elso.htmltomi-tomi
Köszönöm. Hát azt hiszem többé nem feszegetem ezeket a szerződéses dolgokat. Igen bonyolult... De fő az optimizmus a Jetsnél hogy SB győzelmi prémiumok vannak MS szerződésében... Jól megszívják ha Tim gyűrűt nyer a csapatnak és fizethetik a bónuszt az Amigónak... Bár lehet szívesen bevállalnák...beresrobi
Annyira talán mégsem bonyolult. Sancho hátralévő két évében garantálttá tudta tenni a fizetését (nagyon nehezen (sok dead money árán) lehet kirúgni 2013 végéig), cserébe addig bizonyítania kell, különben kivágják, mint macskát sz@rni, hiába a sok szép nagy szám 2014-től kezdődően, azok már csak opciók.tomi-tomi
Pontosan. 😊
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyszerű vegyél egy Gators mezt... 😀

Kérdés Jets-es kollégákhoz:
Mi az az ótvar nagy szerződés amit az Amigóról emlegettek. Eddig nemigen követtem a Jets fórumot. (mondjuk nem is nagyon volt mit már bocsi)beresrobi
Jets-es kolléga nem vagyok, de gsn blogján minden ilyen kérdésedre választ találsz. http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/sanchez-tebow-es-saints-buntetesek-elso.htmltomi-tomi
Köszönöm. Hát azt hiszem többé nem feszegetem ezeket a szerződéses dolgokat. Igen bonyolult... De fő az optimizmus a Jetsnél hogy SB győzelmi prémiumok vannak MS szerződésében... Jól megszívják ha Tim gyűrűt nyer a csapatnak és fizethetik a bónuszt az Amigónak... Bár lehet szívesen bevállalnák...beresrobi
Annyira talán mégsem bonyolult. Sancho hátralévő két évében garantálttá tudta tenni a fizetését (nagyon nehezen (sok dead money árán) lehet kirúgni 2013 végéig), cserébe addig bizonyítania kell, különben kivágják, mint macskát sz@rni, hiába a sok szép nagy szám 2014-től kezdődően, azok már csak opciók.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.Delonso_
Egyszerű vegyél egy Gators mezt... 😀

Kérdés Jets-es kollégákhoz:
Mi az az ótvar nagy szerződés amit az Amigóról emlegettek. Eddig nemigen követtem a Jets fórumot. (mondjuk nem is nagyon volt mit már bocsi)beresrobi
Jets-es kolléga nem vagyok, de gsn blogján minden ilyen kérdésedre választ találsz. http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/sanchez-tebow-es-saints-buntetesek-elso.htmltomi-tomi
Köszönöm. Hát azt hiszem többé nem feszegetem ezeket a szerződéses dolgokat. Igen bonyolult... De fő az optimizmus a Jetsnél hogy SB győzelmi prémiumok vannak MS szerződésében... Jól megszívják ha Tim gyűrűt nyer a csapatnak és fizethetik a bónuszt az Amigónak... Bár lehet szívesen bevállalnák...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.Delonso_
Egyszerű vegyél egy Gators mezt... 😀

Kérdés Jets-es kollégákhoz:
Mi az az ótvar nagy szerződés amit az Amigóról emlegettek. Eddig nemigen követtem a Jets fórumot. (mondjuk nem is nagyon volt mit már bocsi)beresrobi
Jets-es kolléga nem vagyok, de gsn blogján minden ilyen kérdésedre választ találsz. http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/03/sanchez-tebow-es-saints-buntetesek-elso.html

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.Delonso_
Egyszerű vegyél egy Gators mezt... 😀

Kérdés Jets-es kollégákhoz:
Mi az az ótvar nagy szerződés amit az Amigóról emlegettek. Eddig nemigen követtem a Jets fórumot. (mondjuk nem is nagyon volt mit már bocsi)beresrobi
Az Amigó szerződése 2 év múlva járt volna le, ezt megtolták 3 évvel, amiből ki lehet lépni, de ha aktiválódik, akkor hatalmas összeget akaszt le, amit eddigiek alapján nem tuti, hogy megérdemel.
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.Delonso_
Egyszerű vegyél egy Gators mezt... 😀

Kérdés Jets-es kollégákhoz:
Mi az az ótvar nagy szerződés amit az Amigóról emlegettek. Eddig nemigen követtem a Jets fórumot. (mondjuk nem is nagyon volt mit már bocsi)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt se felejtsük el amúgy ebben a 5. meccsen már Tebow lesz a QB témában, hogy eddig azért Sanchez lehetett szar, nem kellett izgatnia magát, mert egyértelmű volt, hogy úgyis ő lesz a QB. Tebow ha nem jön, ez maradt volna, így viszont ő is tudni fogja, hogy itt már teljesíteni kell, vagy cumi, mert a TT hype az már nagy nyomás lesz.

Nyilván könnyen lehet, hogy összetörik a teher alatt és méginkább szar lesz, vagy stb... de azt is vegyük figyelembe, hogy lehet, hogy ez elég tüzelés lesz neki ahhoz, hogy odategye magát 😊fetomy
Igen, ez is lehet a csapat azzal is nyer.
Én kevésbé mint szurkoló.

De eddig Sancho nem az érett, nyomás alatt jól teljesítő játékos prototipusa volt számomra.
Ám különleges dolgok különleges reakciókat hozhatnak ki emberekből így belőle is.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt se felejtsük el amúgy ebben a 5. meccsen már Tebow lesz a QB témában, hogy eddig azért Sanchez lehetett szar, nem kellett izgatnia magát, mert egyértelmű volt, hogy úgyis ő lesz a QB. Tebow ha nem jön, ez maradt volna, így viszont ő is tudni fogja, hogy itt már teljesíteni kell, vagy cumi, mert a TT hype az már nagy nyomás lesz.

Nyilván könnyen lehet, hogy összetörik a teher alatt és méginkább szar lesz, vagy stb... de azt is vegyük figyelembe, hogy lehet, hogy ez elég tüzelés lesz neki ahhoz, hogy odategye magát 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Tebow egyházasoknak külön topicjuk asszem az általános részben, ne itt offoljanak imáikkal. 😂
Sanchot majd meglátjuk. Bár lehet igazad lesz. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lesz forgalom a topicban ahogy nézem és akkor még a hardcore Tebow fanek még nem is jöttek, sobri pl, vagy a Tebow egyház funkcionáriusai 😊
Sanchonál nagyon meglepődtünk a nagy szerződésen, ám azért ez a széljegyzet igencsak teljesítménynövelő lesz, azon se lennék meglepve, ha egy év múlva már valamelyik csapat backupjaként tevékenykedne, lásd a hasonlóan eredményes Ortont.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Magánvéleményem szerint legkésőbb a 5.-6. meccsen már Tebow lesz a QB1. Tuti oda fogja tenni magát azok után hogy PO után elküldték a Broncostól. Plusz a média meg a szurkolók is nyomni fogják amint Sanchez nem villog fényesen. És hát ugye nem nézem ki az Amigóból hogy 3-4 meccsen kiemelkedő szinvonalat hozzon.

Kívánom hogy nyerjen diviziót a Jets Timmel! Úgyis bögyömben van a Pats... 😀beresrobi
Nekem rohadtul mindegy melyikükkel nyerünk divizíót, mindkét QB egyenlő eséllyel indul bár nem kérdés, hogy az Amigó lesz a kezdő. 😀
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Magánvéleményem szerint legkésőbb a 5.-6. meccsen már Tebow lesz a QB1. Tuti oda fogja tenni magát azok után hogy PO után elküldték a Broncostól. Plusz a média meg a szurkolók is nyomni fogják amint Sanchez nem villog fényesen. És hát ugye nem nézem ki az Amigóból hogy 3-4 meccsen kiemelkedő szinvonalat hozzon.

Kívánom hogy nyerjen diviziót a Jets Timmel! Úgyis bögyömben van a Pats... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A baj az ez sem olyan könnyű hisz azok a passzok akkor kellenek, amikor 3 and long van, ahhoz meg kell kéz (mondjuk Tebowé ? 😊 ) Ám én Greenben nem hiszek és itt már bukóra áll ez a system. Ide bizony futó is kéne.Delonso_
Még idehozzák Jeff Garciát futónak, tud Ő futni is. A snaphez felállnak, Sanchez középen Tebow balra Garcia Jobbra, nincs az a D# ami olvasni tudná a playt. 😀 Ez volna a wildcat igazán...BigBaltazar
Sok olyan lesz, mikor Tebow kéri majd a snapet, míg Sanchez WR-ként blokkol majd. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jogos. 😉

Ami fixnek tűnik, hogy ezzel számunkra az FA tutira befejeződött. Drafton van 1-3., 5. és 2 db 7. körös jogunk, ha jól tudom.
Ebből az első 3 nagyon fontosnak mutatkozik, ugyanis kell pass rusher, kezdő FSünk sincs és OL-be is jönne depth, akár Hunter helyett valaki.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A baj az ez sem olyan könnyű hisz azok a passzok akkor kellenek, amikor 3 and long van, ahhoz meg kell kéz (mondjuk Tebowé ? 😊 ) Ám én Greenben nem hiszek és itt már bukóra áll ez a system. Ide bizony futó is kéne.Delonso_
Még idehozzák Jeff Garciát futónak, tud Ő futni is. A snaphez felállnak, Sanchez középen Tebow balra Garcia Jobbra, nincs az a D# ami olvasni tudná a playt. 😀 Ez volna a wildcat igazán...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ő a harmadik pontosság mintaképe 😊 Egyik irányító sem ebből fog megélni.
De Tebow legalább futni tud és feltüzelni valami iszonyat mód a csapatot, ami Ryannel spékelve még működhet is. Plusz a nagy almában +1 milla új keresztény lesz és megy majd a zarándoklat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sanchez nem fogja bírni a nyomást ez egyértelmű. Szerintem titokban az a szándékuk Ryanéknek, hogy bizony legyen is nyomás Sanchezen ezáltal vagy jól teljesít, vagy megy a süllyesztőbe 2 szezon múlva.
Tebow tudja kezelni a nyomást, de kérdés a játékával mit mutat, mert mindkét irányítóval könnyen lehet befürdünk a szezonban, aztán a végén még McElroy kezd majd. 😀