New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stantont tradeljük, ha jön megfelelő ajánlat.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!


haláli 😀Amadeus91
aztak*rva

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702


haláli 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
stanton miamiban simán kezdhetne...peach
Vicces, hogy jelenleg Stanton semmivel nem rosszabb mint a többi Jets QB. Meccsrutinja kisebb, de ugyanúgy elvinné ezt az O-t mint a mexikói vagy a csodagyerek. 2.számú QB akar lenni, de sztem kevés helyen keresnek most ilyet. Ha én a Browns GM helyében lennék elvinném gyorsan.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow új mezszáma



http://fb.fanatics.com/NFL_New_York_Jets_Tim_Tebow_Jersey/Tim_Tebow_New_York_Jets_Eligible_Receiver_T-Shirt_-_Greenjjncaa
Én mondjuk 00-t adtam volna, de hát evvan :/
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 847 — 258. §
Tebow új mezszáma



http://fb.fanatics.com/NFL_New_York_Jets_Tim_Tebow_Jersey/Tim_Tebow_New_York_Jets_Eligible_Receiver_T-Shirt_-_Green


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
stanton miamiban simán kezdhetne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Stanton trade-et kért. 2.számú QB akar lenni.Bazzani
ja ezt írták azon a linken amít írtam korábban, hogy Stanton cutot vagy trade-et fog kérni, mivel csak azért jött ide, mert azt mondták no2 lesz.

"Just when Sanchez thought he was given a vote of confidence by the team and coaching staff in the form of a new three-year, $40.5 million contract extension, they sign Tim Tebow.

Sanchez has potential—what he doesn't have is confidence.Tebow's presence makes matters worse. Much worse. A bad game will almost certainly lead to the masses calling for the Denver Broncos' 2011 savior." - Winners and losers of the trade
több mint 12 éve
potsoja 1
Szóval Sanchez motiválónak vették meg Tebow-t...hátha úgy megéri azt a sok pénzt, amit rászánnak. 😊
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Stanton trade-et kért. 2.számú QB akar lenni.Bazzani
Jöhet hozzánk vissza, Hillt ha megveri...f.szé ment el. Szerencsétlen...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stanton trade-et kért. 2.számú QB akar lenni.

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Facebookon megadta Tim az új munkahelyét 😊
A semleges drukkerek nevében remélem,hogy "kitúrja" a mexikóit a kezdő posztról. Lehet,hogy nem egy jó irányító Tebow, de azért minden héten megnéztem az összefoglalóját 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs értelme csak ugyanazt leírjuk ötvenszer. 😊
Sanchez nem fejlődött az előző szezonban semmit, nem volt aki fenyegette, hogy belép helyette a padról, ezért mondhatni félvállról is vehette a meccseket, meccsek alatt a 3. INT után is ugyanúgy felvette a Jets-es sapkáját leült a napernyő alá, ivott 1-2 kortyot, majd feszítve ült a padon. Ez ment állandóan, nah de most nem fog vigyorogni a fiú mikor a közönség Tebow nevét skandálja. 😉
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sanchez szarul játszik, játszott, turnovergyár, a playoffjait a run heavy offense-nek köszönhette.

Na akkor most írjuk le ugyanezt Tebow-al az elején ;P
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jjncaa
Nice, ha jól látom az egy középső ujj és a kép is friss talán?! 😀
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 847 — 258. §


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meglesek pár meccset addig nem erősítem meg a nekem is hasonló véleményemet. 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Apeszos kb telitalálat 😊 😕

Beki, kb semmire.....
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ja de Gators már van egy jóideje....Nem az NFL szereplése miatt szerettem meg.

Sancho, nem különösebben rossz?
Ohh... és szerinted mi a különösebben rossz irányító ismérve?
Nem fejlődik, gyártja a turnovereket, szinte vezér sem tud lenni. Nem értelek.
Biztosan azért lepődött mindenki meg a szerződésén, mert ritka jó kvalitású játékos.
De no offense, ha neked tetszik, biztos van rá okod.

A baj nálatok, sem Sanchez sem Green ne mtudott irányt szabni az O-nak és az egyébként kifejezetten kemény D sem tudta úgy felszívni magát idén. El is maradt a siker. Azért én azt gondolom ha ez a csapat motiváltabb és a lukak enyhülnek, sokkal többet tud nyújtani. Erre viszont én Sanchot Tebow ide vagy oda sem egy éve sem most nem tartom alkalmasnak, hogy ezt a tüzet ezt a pluszt ezt a született vezért odategye.Delonso_
John Beck. Ex Dolphins.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pedig az RB brigádnak finoman szólva is fel kell szívnia magát és McKnightnak is elő kell lépnie returnerből Tomlinson megfelelő helyettesévé, ha nem jön újabb RB draftról, de ezzel sztem nem lesz gond.
Sanchon lesz mit dolgozni, de van elég ideje, hogy össze szedje magát a szezon kezdetéig, de addig is pár Miami meccset nézek offense szemszögből, hogy mire számíthatok következő szezonra. :cool:
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ja de Gators már van egy jóideje....Nem az NFL szereplése miatt szerettem meg.

Sancho, nem különösebben rossz?
Ohh... és szerinted mi a különösebben rossz irányító ismérve?
Nem fejlődik, gyártja a turnovereket, szinte vezér sem tud lenni. Nem értelek.
Biztosan azért lepődött mindenki meg a szerződésén, mert ritka jó kvalitású játékos.
De no offense, ha neked tetszik, biztos van rá okod.

A baj nálatok, sem Sanchez sem Green ne mtudott irányt szabni az O-nak és az egyébként kifejezetten kemény D sem tudta úgy felszívni magát idén. El is maradt a siker. Azért én azt gondolom ha ez a csapat motiváltabb és a lukak enyhülnek, sokkal többet tud nyújtani. Erre viszont én Sanchot Tebow ide vagy oda sem egy éve sem most nem tartom alkalmasnak, hogy ezt a tüzet ezt a pluszt ezt a született vezért odategye.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ehh, akartam venni mezt Tebowval, de A Donkeyst az Oakland szeretetem miatt nem vettem Jetset meg a Phins szeretetem miatt ne?
Vannak problémáim.Delonso_
Talán gatorst még lehet kapni.... 😀
(most látom, lőtték már a poént)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ha meg már run-heavy offense, akkor nem ártana rendbe rakni az RB corpot. Véleményem szerint Greene az, aki csalódást keltő teljesítményt nyújtott, nem pedig Sanchez. Sanchot ebbe a sémába, erre a szerepre szerződtették, senki nem várja tőle, hogy Brees minőségű passzjátékot produkáljon (azt, hogy hol hozták el a drafton, most hagyjuk), szemben Greene-vel, akinek ezek szerint a hátán kéne vinnie a csapatot.
Bush-nak Én is nagyon tudnék örülni, csak sajna nem nagyon hallani arról, hogy érdeklődnénk felőle 😕
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Leeon-nak egy +1 kb. Sanchise új szerződése olyan amilyen, ettől függetlenül továbbra sem érzem, miért ő lenne a Jets baja. A következő 2 "garantált" évben pedig meglepődnék, ha Tebow egy "szituációs mindenes" pozíciónál többre vinné, hiába a médiahype meg a mezeladási adatok 😊. Kivétel lehet, ha Sanchez huzamosabb ideig botrányszar teljesítményt nyújt, de valljuk be, ilyet utoljára az újonc évében láttunk tőle. + Bekivel ellentétben nem olyannak ismertem, mint aki könnyen összeomlik a nagy nyomás alatt, szóval a tegnapi kétkedéseim ellenére látom a dolognak az értelmét, max. az ár az, amibe bele tudok kötni (csapatépítés szempontjából, nem pedig pénzben+pickekben mért ár).
Ami miatt még jó ötlet lehet Tebow, hogy Sparano wildcat-tapasztalatával + Jézuska kiismerhetetlenségével leveszi a terhet a futójátékról, így talán kevésbé lesz szükségünk RB-re a drafton, és koncentrálhatunk a védelemre. Bár ki tudja, azért egy már bizonyított rotációs/backup UFA futónak tudnék örülni (khhhhmkkhhhhhhmMichaelBushkhhhhhhm 😊 )