New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, úgy már más a leányzó fekvése.
Én jelenleg úgy látom Sancho kezd, a nagy szerződése sajnos ott is tartja majd egy darabig.
De, egyetlen elrontott passz pláne egy INT, már mutatni fogja a kamera Tebowt... Egy idő után Ryant is kikezdik ha nem játszatja. Erre vagyok kíváncsi hogy kezelik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amennyire ismerem a WCO-t, Holmes és Kerley lesz a 2 első számú WR-ünk, TE-ben Keller. Ezáltal WR már tuti nem kell a drafton, tehát vagy Richardson első körben, vagy 2-ban RB draft lesz ezt garantálhatónak néz ki az eddigiek alapján. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A baj az ez sem olyan könnyű hisz azok a passzok akkor kellenek, amikor 3 and long van, ahhoz meg kell kéz (mondjuk Tebowé ? 😊 ) Ám én Greenben nem hiszek és itt már bukóra áll ez a system. Ide bizony futó is kéne.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én ezt nem tudom írni Phins fanként.... De Hajrá Tebow. Töröld le Sanchot a kezdőből.Delonso_
Hidd el egyszerűen hiába mondta Mike T, hogy csak bizonyos formációknál fogjuk használni TT-t, egyszerűen nem látom, hogy Mark meg tud élni majd ebben az offenseben.
Persze, ha Green, Keller, Kerley és Holmes viszik a szekeret, akkor könnyen maradhat, hiszen néha kell csak 1-2 jó passzt bemutatnia majd Marknak.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én ezt nem tudom írni Phins fanként.... De Hajrá Tebow. Töröld le Sanchot a kezdőből.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor mostantól hajrá Jets!burzum4ever
😂 😂 😂
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Na akkor mostantól hajrá Jets!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"When the Jets traded for Tim Tebow , General Manager Mike Tannenbaum proclaimed Tebow the No. 2 quarterback . And according to Jason La Canfora of NFL Network, that directly contradicts what Tannenbaum promised Stanton — and that promise to Stanton was the primary reason he agreed to sign with the Jets. "

Szép. Stantont meggyőzi Tannen hogy ő lesz a no2, nem hoznak ide mást, aki emiatt ide jön, 1 hétre rá meg hoznak valakit, akiről elmondja, hogy ő lesz a no2... 😀fetomy
Jaja, nem lennék meglepődve, ha Sanchot is átverte volna a szerződés hosszabbításnál. 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"When the Jets traded for Tim Tebow , General Manager Mike Tannenbaum proclaimed Tebow the No. 2 quarterback . And according to Jason La Canfora of NFL Network, that directly contradicts what Tannenbaum promised Stanton — and that promise to Stanton was the primary reason he agreed to sign with the Jets. "

Szép. Stantont meggyőzi Tannen hogy ő lesz a no2, nem hoznak ide mást, aki emiatt ide jön, 1 hétre rá meg hoznak valakit, akiről elmondja, hogy ő lesz a no2... 😀
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Timmy (személyesen) a Jetst választotta velünk szemben. VAN ISTEN!!!!iktriad
😂
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No kíváncsi vagyok a közönség meddig hagyja egy rossz Sanchez mellett Tebowt backupnak.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 847 — 258. §
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/540790_10150608513641263_68680511262_9593852_1504918473_n.jpg 😀superbrutal88
van ennél jobb is, a Jets/Tebow fanok akár használhatják is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mike T egyértelműen elmondta a Tebow konferencián belül, hogy Sanchez volt és lesz is a starter QB, Timet csak bizonyos formációknál használjuk majd, kb úgy mikor Sanchez kiment WRnek, olyan formában kap az elején lehetőséget TT, tehát egyértelműen backupnak érkezik fellendítve remélhetőleg Sanchot.
Aztán az idő majd valamelyiküket igazolja. 😊
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Szopatják szegény Stantont! Most épp tradet akar kérni, pedig szerintem egyenlő feltételek mellett, akár kezdő is lehetne.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s320x320/540790_10150608513641263_68680511262_9593852_1504918473_n.jpg 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Timmy (személyesen) a Jetst választotta velünk szemben. VAN ISTEN!!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?Beki
Ki kell, ez arra vonatkozik, hogy az új CBA alapján ilyen szerződést ma már nem lehetne kötni. Friss struktúra egyébként, Calvin Johnson újoncszerződése volt az első ilyen szerződés.gsn
És ezért sem hivatalos még a trade. És sajnos emiatt megint elképzelhető hogy Timmy hazatér. De remélem, ügyesek lesztek, és nem hagyjátok annyiban a dolgot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?Beki
Ki kell, ez arra vonatkozik, hogy az új CBA alapján ilyen szerződést ma már nem lehetne kötni. Friss struktúra egyébként, Calvin Johnson újoncszerződése volt az első ilyen szerződés.gsn
Ohh, értem és köszönöm a korrekciót!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?Beki
Ki kell, ez arra vonatkozik, hogy az új CBA alapján ilyen szerződést ma már nem lehetne kötni. Friss struktúra egyébként, Calvin Johnson újoncszerződése volt az első ilyen szerződés.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tebow advance clause is now a thing of the past. New CBA outlaws salary advances in rookie contracts, except first year.

Nah ha jól értem, akkor mégsem kell fizetni 5M-et?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
még nincs meg a trade, a Jax például próbál belepiszkítani és megszerezni Tebowt még gyorsban, amíg nem hivatalos a Tibi-JetsStez
Piszkáljanak csak, így legalább nem lesz bizonytalanság a csapat környékén.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
még nincs meg a trade, a Jax például próbál belepiszkítani és megszerezni Tebowt még gyorsban, amíg nem hivatalos a Tibi-Jets

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 638
Mindegy olyan hírek jönnek miszerint a trade már megvan, így ki kell fizetnünk az 5 millát nem?Beki
"pacta sunt servanda"

choose life
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mindegy olyan hírek jönnek miszerint a trade már megvan, így ki kell fizetnünk az 5 millát nem?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 847 — 258. §
Broncos source says Jets agreed to Tebow trade -- and it's their fault for not thoroughly reading contract. They contend trade should stand.

Mekkora barmok ülnek az FO-nkban. :/Beki
pont ma néztem meg ezt a South Parkos részt 😂
http://www.southparkstudios.com/clips/382786/you-didnt-read-it

YOU DIDN'T READ IT!!!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal