New York Jets

31 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én örülök hogy Ryan az edzőnk félreértés ne essék, csak majd ha megnyerjük a SB akkor legyen nagy szája, az viszont még messze van. Ha megnyerik a Lions elleni meccset az a kötelező kategoria, amit a sokszor a legnehezebb behuzni! Hajrá Jets!
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions UConn Huskies 38
Nekem nem tetszik Ryan nagyképű dumája(annak viszont örülök hogy ő a goré) hogy mi vagyunk a legjobbak, mert bizony egy-egy ilyen vereség után elég megmosolyogtató ez a kijelentés. Én jelen állás szerint félek hogy a csoportgyőzelem sem lesz meg, a wildcard is necces lehet, szóval picit óvatosabban fogalmazzanak és pontosabban játszanak! Csak a védelem nem lesz elég nagy eredményekhez, és nem szabad labdát eladni!! Remélem azért az Oroszlánokat sikerül legyőzni!! Hajrá Jets!!Inter101
Néha tényleg túlzásba viszi, de szerintem még mindig inkább egy ilyen edző, mint egy halvérű Wade Phillips.
1 zakó még nem a világ vége, a 0 pont az aggasztó, de majd most behúzzák a Detroit ellenit és mindenki megint happy lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem nem tetszik Ryan nagyképű dumája(annak viszont örülök hogy ő a goré) hogy mi vagyunk a legjobbak, mert bizony egy-egy ilyen vereség után elég megmosolyogtató ez a kijelentés. Én jelen állás szerint félek hogy a csoportgyőzelem sem lesz meg, a wildcard is necces lehet, szóval picit óvatosabban fogalmazzanak és pontosabban játszanak! Csak a védelem nem lesz elég nagy eredményekhez, és nem szabad labdát eladni!! Remélem azért az Oroszlánokat sikerül legyőzni!! Hajrá Jets!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Mit csinált a mexikói? 7 passzát droppolták az "elkapók", 2 jó passzából csináltak INT-et. Legkevésbé ő tehetett róla.JayB
az egész csapatra irtam hogy szar volt nem csak rá, de ha láttad a meccset akkor láthattad milyen passzokat dobált, lassú volt sokszor passzolhatott volna és ő vagy rosszat választott vagy kidobta a pályáról, asszem első félidőben volt egy olyan lehetősége ahol edwardsot teljesen szabadon megdobhatta volna helyette elszórta a labdát
szal arra a kérdésre mit csinált a mexikói, röviden egy szóval: semmit
de ettől függetlenül akármilyen szarul is megy egy csapatnak, hogy hazai pályán 0 pontot képtelenek szerezni az szégyen

nem ismerem a szabályokat de az nekem érdekes hogy a földön fekvő játékostól akinek már leért a térde hogy lehet elvenni a labdát, nem úgy van a szabály ha a térde vagy könyöke földet ér kontakt által akkor vége az adott playnek?

remélem egyszeri impotencia volt ez a támadójáték és jövőhétre össze szedik magukat, de most megyek szurkolni a mineszódának 😊unearth
Edwardsot aláírom hogy észre vehette volna, az az ő hibája volt. Egyébként szerintem nem játszott rossszul, nem miatta nem sikerült pontot szerezni. Én packers szurkoló vagyok elsősorban de a két INT-et én sem értettem, a földön birtokolták a labdtát.
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Mit csinált a mexikói? 7 passzát droppolták az "elkapók", 2 jó passzából csináltak INT-et. Legkevésbé ő tehetett róla.JayB
az egész csapatra irtam hogy szar volt nem csak rá, de ha láttad a meccset akkor láthattad milyen passzokat dobált, lassú volt sokszor passzolhatott volna és ő vagy rosszat választott vagy kidobta a pályáról, asszem első félidőben volt egy olyan lehetősége ahol edwardsot teljesen szabadon megdobhatta volna helyette elszórta a labdát
szal arra a kérdésre mit csinált a mexikói, röviden egy szóval: semmit
de ettől függetlenül akármilyen szarul is megy egy csapatnak, hogy hazai pályán 0 pontot képtelenek szerezni az szégyen

nem ismerem a szabályokat de az nekem érdekes hogy a földön fekvő játékostól akinek már leért a térde hogy lehet elvenni a labdát, nem úgy van a szabály ha a térde vagy könyöke földet ér kontakt által akkor vége az adott playnek?

remélem egyszeri impotencia volt ez a támadójáték és jövőhétre össze szedik magukat, de most megyek szurkolni a mineszódának 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
a védelem hozta magát 9 pont a GB ellen több mint jó, de amit a támadók műveltek, élen a mexikóival az szégyen
mondjanak le az ehavi fizetésről, másnál a gollövés után szakad át a gát és ontják a gólokat száncsitánál ez forditva van ugy látszik egy IC kell és a többit már hozza rutinból
0 pont el se hiszem, mindezt egy hét pihenő után...unearth
Mit csinált a mexikói? 7 passzát droppolták az "elkapók", 2 jó passzából csináltak INT-et. Legkevésbé ő tehetett róla.
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
a védelem hozta magát 9 pont a GB ellen több mint jó, de amit a támadók műveltek, élen a mexikóival az szégyen
mondjanak le az ehavi fizetésről, másnál a gollövés után szakad át a gát és ontják a gólokat száncsitánál ez forditva van ugy látszik egy IC kell és a többit már hozza rutinból
0 pont el se hiszem, mindezt egy hét pihenő után...
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Nem igazán értem hogy az Espn miért nem a Jets meccset adja, de mindegy. Remélem ma nyer a csapat!! Hajrá Jets!!!Inter101
Na, ezt én sem értem. Szerintem többen kiváncsiak rá mint a béna 49ers-re. Holnap 11-kor egyébként megismétlik, de addigra valószínűleg már tudni fogom az eredemény, úgyhogy bukóvári lesz.Ricsi80
Gondolom London miatt, meg a kiesési rangadó jelleg miatt. Mindegy, GO GREEN! 😀
több mint 13 éve
richvar Detroit Lions UConn Huskies 38
Nem igazán értem hogy az Espn miért nem a Jets meccset adja, de mindegy. Remélem ma nyer a csapat!! Hajrá Jets!!!Inter101
Na, ezt én sem értem. Szerintem többen kiváncsiak rá mint a béna 49ers-re. Holnap 11-kor egyébként megismétlik, de addigra valószínűleg már tudni fogom az eredemény, úgyhogy bukóvári lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem igazán értem hogy az Espn miért nem a Jets meccset adja, de mindegy. Remélem ma nyer a csapat!! Hajrá Jets!!!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S! Jets! Jets! Jets!
Na elhúztam Londonba Frisco meccsre...

Go Jets!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett Jarron Gilbert az aktív keretbe.

Remélhetőleg 3-4-ben tényleg lesz belőle valami.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Jets have signed LB Josh Mauga from the practice squad, waived DT Howard Green and signed LB Kenwin Cummings to the practice squad.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sőt Rex Ryan szerint nincs jobb csapat! 😀 Van önbizalma! Szerintem érdemes lépésről lépésre haladni, mert ha a cél a SB győzelem akkor abbol könnyen nagy bukta tud lenni. Először nyerjék meg a csoportot, aztán a köv meccset és igy tovább. Mondjuk ő jobban ért hozzá mint én!Inter101
De az is biztos (így egy khozzászólásod olvasva), hogy neki sokkal nagyobb a szája is 😀deny79
Lehet hogy ezért van ő ott és nem én?? 😀 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sőt Rex Ryan szerint nincs jobb csapat! 😀 Van önbizalma! Szerintem érdemes lépésről lépésre haladni, mert ha a cél a SB győzelem akkor abbol könnyen nagy bukta tud lenni. Először nyerjék meg a csoportot, aztán a köv meccset és igy tovább. Mondjuk ő jobban ért hozzá mint én!Inter101
De az is biztos (így egy khozzászólásod olvasva), hogy neki sokkal nagyobb a szája is 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sőt Rex Ryan szerint nincs jobb csapat! 😀 Van önbizalma! Szerintem érdemes lépésről lépésre haladni, mert ha a cél a SB győzelem akkor abbol könnyen nagy bukta tud lenni. Először nyerjék meg a csoportot, aztán a köv meccset és igy tovább. Mondjuk ő jobban ért hozzá mint én!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Na megy ez 😊 Sancheznek tavaly ilyenkor jött a gödör, elég hosszú és nagy gödör. Ha ez most elmarad akkor nem lehet nagy gond PO szempontból.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Na megy ez 😊 Sancheznek tavaly ilyenkor jött a gödör, elég hosszú és nagy gödör. Ha ez most elmarad akkor nem lehet nagy gond PO szempontból.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem mondtam meg előre, és nem is simán, de nyertünk!
Azt viszont szépen megjósoltam, hogy Brad Smith több lehetőséget kap majd. Sanchez minden héten megjelöli az aktuális playbookban, hogy melyik playt szereti, elviseli, vagy utálja - a wildcatet mindig utálja, mert nem ő a QB 😊
A végén rettentő igazságtalan lett volna, ha nem adják meg a DPI-t, a korábban ellenünk befújt félkamu DPI-k, OPI-k után...

Go Jets!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megvan a győzelem, és ez a lényeg! Sanchez ma már megdobta az int-jét (2X is), de ettől függetlenül győztünk!!! Sajnos csak a meccs végét láttam, de az fantasztikus volt, először a TD utána pedig az izgulás, hogy elég sok idő maradt!
Nehéz volt, de ez is kipipálva! Egy hét pihi, és utána GO TO SB (ahogy Rex papa megmondta) 😛

Szép volt fiúk!Kamaj
Ahogy néztem az Nfl honlapján, nem volt egy egyszerű győzelem, mondjuk 3 eladott labdával szinte csoda hogy egyáltalán sikerült behuzni a meccset. A csoport elég kemény mert a Miami is tapad ugy ahogy, nem beszélve a Pats-ről. Most lehet egy kicsit nyalogatni a sebeket, aztán ujult erővel bele a sűrűjébe. Remélem igy folytatját a srácok!! Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
Kamaj New York Jets 68
Megvan a győzelem, és ez a lényeg! Sanchez ma már megdobta az int-jét (2X is), de ettől függetlenül győztünk!!! Sajnos csak a meccs végét láttam, de az fantasztikus volt, először a TD utána pedig az izgulás, hogy elég sok idő maradt!
Nehéz volt, de ez is kipipálva! Egy hét pihi, és utána GO TO SB (ahogy Rex papa megmondta) 😛

Szép volt fiúk!

J-E-T-S Jets Jets Jets
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Volt egy pillanat amikor azthittem elbasztuk és fordítanak de hálistennek valamennyire sikerült felpörögni és eldönteni a meccset. Kicsit sok volt a drop offense részről de fogjuk rá a csúszos labdára. Revis viszont összekaphatná magát mert nagyon nagyon gyenge. Visszanyal a fagyi, látszik hogy ez nem az a liga amiben megfelelő felkészülés nélkül is jó lehetsz, mégha akkora klasszisról is van szó mint Revis.JayB
Hát Revistől ez eddig nagyon gyenge. Pláne vicces azok után amit az offseasonben lerendezett.
off: Te, hogy lettél Pats drukkerből Jets szimpatizáns? 😊FViktor93
Akkor kezdtem el mélyebben beleásni magam az NFL-be amikor a patsnek nagyon ment és a csapból is ők folytak így a GB mellet őket kezdtem el figyelni, mondhatni felültem a bandwagonra 😀 Később aztán eltávolodtak tőlem. Az a baj velem hogy nemtudok franchiseba beleszeretni (kivéve a GB-t), ezért vagyok képtelen komoly NCAA fanná válni. Mindig a játékosokat szeretem meg, a Jetsben most annyi hozzám közelálló ember van hogy muszály nekik is szurkolnom. Nyilván más lenne a helyzet ha mondjuk ős bostoni lennék, akkor egyértelmű lenne a dolog.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Volt egy pillanat amikor azthittem elbasztuk és fordítanak de hálistennek valamennyire sikerült felpörögni és eldönteni a meccset. Kicsit sok volt a drop offense részről de fogjuk rá a csúszos labdára. Revis viszont összekaphatná magát mert nagyon nagyon gyenge. Visszanyal a fagyi, látszik hogy ez nem az a liga amiben megfelelő felkészülés nélkül is jó lehetsz, mégha akkora klasszisról is van szó mint Revis.JayB
Hát Revistől ez eddig nagyon gyenge. Pláne vicces azok után amit az offseasonben lerendezett.
off: Te, hogy lettél Pats drukkerből Jets szimpatizáns? 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Volt egy pillanat amikor azthittem elbasztuk és fordítanak de hálistennek valamennyire sikerült felpörögni és eldönteni a meccset. Kicsit sok volt a drop offense részről de fogjuk rá a csúszos labdára. Revis viszont összekaphatná magát mert nagyon nagyon gyenge. Visszanyal a fagyi, látszik hogy ez nem az a liga amiben megfelelő felkészülés nélkül is jó lehetsz, mégha akkora klasszisról is van szó mint Revis.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Na simán nyertünk, Brad Smith a kedvencem, kulcs 3rd down-ban is jót futott, visszahordása is frankó. Az a jó, hogy már figyelnek rá és lesz lehetőség wildcat-ből, vagy ha csak WR-nek áll be, paráztatni az ellenfelet 😊

Go Jets!