New York Jets
30 feliratkozó
több mint 1 éve
Saleh kirúgása előtt a Jets védelme EPA szerint a liga 8. legjobb alakulata volt, azóta a 21. helyen áll az egység. Passz ellen az 5. helyről egészen a 20. helyig zuhantunk, míg a futás ellen a 27. helyről feljöttünk a 20.-ra. Offense oldalon, Hackett lefokozásáig a 23. helyen álltunk EPA tekintetében (passz 21., futás 27.), azóta a 12. helyen áll a csapat (passz 11., futás 13.)
Szépmunka Woody
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
I think #Jets fans and media with access to All-22 are gonna be pretty disgusted with how often Davante Adams gets open/is schemed open against the #Patriots in the 1st half, and how rarely the QB looked his way.
— Jon Ledyard (@LedyardNFLDraft) October 28, 2024
Mondjuk a tegnapi ettől függetlenül nem rajta ment el
Szerkesztette: Wester
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
#Jets QB Aaron Rodgers' 61.6% completion percentage is below his "expected" completion percentage of 67% according to @NextGenStats. Only Anthony Richardson, Spencer Rattler and Tyler Huntley have a worse differential.
— Antwan V. Staley (@antwanstaley) October 28, 2024
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
viccen kívül, o'connelel és rodgersel kb sb esélyes lenne a vikes. feltéve persze, ha aaron is megtáltosodik annyira mint favreSimpsonék már megcsinálták.Jövőre Vikings.Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekilesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Wester
Beki
Kampman
Amadeus the Young
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Simpsonék már megcsinálták.Jövőre Vikings.Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekilesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Wester
Beki
Kampman
több mint 1 éve
Yikes"Ez a vereség egyébként különleges volt történelmi léptékkel is. Ugyanis eddig ha egy csapat 20+ pontot szerzett, nem adta el a labdát és 250 yard alatt tartotta az ellenfelet, akkor 756 meccsből 756-ot megnyert. Most már 757-ből 756-ot"
több mint 1 éve
A SB nyilván túlzás, de a playoff alap kéne, hogy legyen ezzel a kerettel. Szerintem megfelelő edzői stábbal (és kevésbé gyökér tulajjal) ez a 2-6 simán lehetne 6-2 is...Kapjátok be....ennyire szarok nem lehettek.....Pedig SB eselyes keretunk van a sok balfasz szakerto szerint 😂
ThundersNFL a Paraszt
Beki
több mint 1 éve
Jövőre Vikings.Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekilesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Wester
Beki
több mint 1 éve
Kapjátok be....ennyire szarok nem lehettek.....Pedig SB eselyes keretunk van a sok balfasz szakerto szerint 😂
ThundersNFL a Paraszt
több mint 1 éve
Kapjátok be....ennyire szarok nem lehettek.....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ezt a verebet is fel kellene lőni a Holdra és otthagyni..."I have nothing to say as far as the holdout."
— Jets Videos (@snyjets) October 27, 2024
- Haason Reddick pic.twitter.com/qqZw0cy6yD
több mint 1 éve
arra nem rossz, h max padoztattok mögötte egy új QB-t, aki majd átveszi a helyét 😀 😀 biztos örülne neki...😀 sztem mképp távozik a Jets-től, ez neki is és a csapatnak is kurva ciki, főleg, h akkora hype és arc volt a szezon előtt, h szinte ki is járt ez a pofon.Na jó de itt nem tudom hogy számítunk-e rá jövőre, cserélni meg ki fog érte ennyi potenciális dead money-valAmúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekisztem nem engedi az ego-ja, h ilyen pocsék szezon után vonuljon vissza(és próbál egy normálisabb csapatba elmenni, feltéve, ha lesz kérője), bár megérdemelné, mert ő is szerepet játszott abban, h kvázi OC nélkül mentek neki szezonnak. Ilyet NFL szinten nem lehet, be is ért a jó munka gyümölcse 😀
Wester
Pep71
Wester
több mint 1 éve
Húúúúúúúúúúúúúúúú Ulbrich is kezdi már megint a BS szar dumát... palinak sincs semmi gerince h kiálljon és kinyögje h elkeféltük és ezért főleg ő a hibás.
több mint 1 éve
Na jó de itt nem tudom hogy számítunk-e rá jövőre, cserélni meg ki fog érte ennyi potenciális dead money-valAmúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekisztem nem engedi az ego-ja, h ilyen pocsék szezon után vonuljon vissza(és próbál egy normálisabb csapatba elmenni, feltéve, ha lesz kérője), bár megérdemelné, mert ő is szerepet játszott abban, h kvázi OC nélkül mentek neki szezonnak. Ilyet NFL szinten nem lehet, be is ért a jó munka gyümölcse 😀
Wester
Pep71
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekisztem nem engedi az ego-ja, h ilyen pocsék szezon után vonuljon vissza(és próbál egy normálisabb csapatba elmenni, feltéve, ha lesz kérője), bár megérdemelné, mert ő is szerepet játszott abban, h kvázi OC nélkül mentek neki szezonnak. Ilyet NFL szinten nem lehet, be is ért a jó munka gyümölcse 😀
Wester
több mint 1 éve
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már nekilesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Wester
több mint 1 éve
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Szanalmas az egesz
If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Amúgy hivatalosan is azon az állásponton vagyok h Szósz hosszabbítással ráérünk, GW-t még figyeljük.
több mint 1 éve
Reddick se csinált ma lófaszt se, legalább nem kap jövőre egy kanyit se a vadbarom
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Saleh kibaszása meghozta a löketet... Lefelé 😀 A defense teljesen szétesett azóta
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Ja és nekem ez volt az utolsó meccs a szezonban 😀 Remélem holnap kibaszunk mindenkit amúgy
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Jól van haladunk a top pick felé 😀
Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Őszintén mi értelme nem kibaszni JD-t ma este? Éppen akkora kókler, mint Saleh és Ulbrich.