Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Saleh kirúgása előtt a Jets védelme EPA szerint a liga 8. legjobb alakulata volt, azóta a 21. helyen áll az egység. Passz ellen az 5. helyről egészen a 20. helyig zuhantunk, míg a futás ellen a 27. helyről feljöttünk a 20.-ra.
Offense oldalon, Hackett lefokozásáig a 23. helyen álltunk EPA tekintetében (passz 21., futás 27.), azóta a 12. helyen áll a csapat (passz 11., futás 13.)

Szépmunka Woody

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!


Mondjuk a tegnapi ettől függetlenül nem rajta ment el

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
lesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Beki
Jövőre Vikings.
Kampman
Simpsonék már megcsinálták.
Amadeus the Young
viccen kívül, o'connelel és rodgersel kb sb esélyes lenne a vikes. feltéve persze, ha aaron is megtáltosodik annyira mint favre



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
lesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Beki
Jövőre Vikings.
Kampman
Simpsonék már megcsinálták.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Yikes

"Ez a vereség egyébként különleges volt történelmi léptékkel is. Ugyanis eddig ha egy csapat 20+ pontot szerzett, nem adta el a labdát és 250 yard alatt tartotta az ellenfelet, akkor 756 meccsből 756-ot megnyert. Most már 757-ből 756-ot"
több mint 1 éve
Zotya86 New York Jets 225
Kapjátok be....ennyire szarok nem lehettek.....
ThundersNFL a Paraszt
Pedig SB eselyes keretunk van a sok balfasz szakerto szerint 😂
Beki
A SB nyilván túlzás, de a playoff alap kéne, hogy legyen ezzel a kerettel. Szerintem megfelelő edzői stábbal (és kevésbé gyökér tulajjal) ez a 2-6 simán lehetne 6-2 is...
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
lesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
Beki
Jövőre Vikings.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Kapjátok be....ennyire szarok nem lehettek.....
ThundersNFL a Paraszt
Pedig SB eselyes keretunk van a sok balfasz szakerto szerint 😂
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Kapjátok be....ennyire szarok nem lehettek.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
ezt a verebet is fel kellene lőni a Holdra és otthagyni...
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
sztem nem engedi az ego-ja, h ilyen pocsék szezon után vonuljon vissza(és próbál egy normálisabb csapatba elmenni, feltéve, ha lesz kérője), bár megérdemelné, mert ő is szerepet játszott abban, h kvázi OC nélkül mentek neki szezonnak. Ilyet NFL szinten nem lehet, be is ért a jó munka gyümölcse 😀
Pep71
Na jó de itt nem tudom hogy számítunk-e rá jövőre, cserélni meg ki fog érte ennyi potenciális dead money-val
Wester
arra nem rossz, h max padoztattok mögötte egy új QB-t, aki majd átveszi a helyét 😀 😀 biztos örülne neki...😀 sztem mképp távozik a Jets-től, ez neki is és a csapatnak is kurva ciki, főleg, h akkora hype és arc volt a szezon előtt, h szinte ki is járt ez a pofon.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Húúúúúúúúúúúúúúúú Ulbrich is kezdi már megint a BS szar dumát... palinak sincs semmi gerince h kiálljon és kinyögje h elkeféltük és ezért főleg ő a hibás.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
sztem nem engedi az ego-ja, h ilyen pocsék szezon után vonuljon vissza(és próbál egy normálisabb csapatba elmenni, feltéve, ha lesz kérője), bár megérdemelné, mert ő is szerepet játszott abban, h kvázi OC nélkül mentek neki szezonnak. Ilyet NFL szinten nem lehet, be is ért a jó munka gyümölcse 😀
Pep71
Na jó de itt nem tudom hogy számítunk-e rá jövőre, cserélni meg ki fog érte ennyi potenciális dead money-val

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
sztem nem engedi az ego-ja, h ilyen pocsék szezon után vonuljon vissza(és próbál egy normálisabb csapatba elmenni, feltéve, ha lesz kérője), bár megérdemelné, mert ő is szerepet játszott abban, h kvázi OC nélkül mentek neki szezonnak. Ilyet NFL szinten nem lehet, be is ért a jó munka gyümölcse 😀
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki
Wester
lesz ennyi tartása, de h visszavonul szezon után, afelől nincs kétségem
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Amúgy Rodgers végigcsinálja szerintetek a szezont, vagy azt mondja hogy 40 évesen ez nem kell már neki

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Apex New York Jets 3 027
Szanalmas az egesz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Amúgy hivatalosan is azon az állásponton vagyok h Szósz hosszabbítással ráérünk, GW-t még figyeljük.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Reddick se csinált ma lófaszt se, legalább nem kap jövőre egy kanyit se a vadbarom

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Saleh kibaszása meghozta a löketet... Lefelé 😀 A defense teljesen szétesett azóta

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
És még mindig van lejjebb ...

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ja és nekem ez volt az utolsó meccs a szezonban 😀 Remélem holnap kibaszunk mindenkit amúgy

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Jól van haladunk a top pick felé 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Őszintén mi értelme nem kibaszni JD-t ma este? Éppen akkora kókler, mint Saleh és Ulbrich.