NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya


Akkor egy újabb hősnek mondunk búcsút 😒😒😒 kösz mindent Brooks!!! Így pláne támogatnám a Linderbaum picket ha elérhető ès valóban olyan jó. Akkor èvekre meg lehetne a fal belseje.
dande
Dickerson ott van tavalyról, ő eredetileg center, és szerintem jobban is játszana ott. Tehát akkor inkább guard a második napon, a 3 első körös pick meg mehet mondjuk Gardner-Olave-Dean.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....


Akkor egy újabb hősnek mondunk búcsút 😒😒😒 kösz mindent Brooks!!! Így pláne támogatnám a Linderbaum picket ha elérhető ès valóban olyan jó. Akkor èvekre meg lehetne a fal belseje.
dande
Már régóta sejthető, hogy jövőre nem lesz Brooks - ettől nem lett fontosabb Linderbaum. Ő akkor lesz need (de akkor nagyon) ha Kelce visszavonul. Szerencsére jelen pillanatban afelé hajlik a mérleg, hogy nem fog. Ha ő marad, akkor megvan a fal offseason addition nélkül is.

1. sor: Mailata - Dickerson - Kelce - Seumalo - Lane
2. sor: Dillard - Herbig - Opeta - Awosika - Driscoll
Hulkeinstein


Vissza is vonult! Minden jót a civil èletben!!!!!!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Akkor egy újabb hősnek mondunk búcsút 😒😒😒 kösz mindent Brooks!!! Így pláne támogatnám a Linderbaum picket ha elérhető ès valóban olyan jó. Akkor èvekre meg lehetne a fal belseje.
dande
Dickerson centernek jobb volna mint guardnak. Olyan guardot meg könnyű találni mint amilyen első évében volt. Kenyon Green pozíció flexibilitással együtt a legjobb guard prospect idén, első kör közepén simán megéri, főleg a 2 pickkel, de második körben Kinnard vagy Zion Johnson szintén opció.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan


Akkor egy újabb hősnek mondunk búcsút 😒😒😒 kösz mindent Brooks!!! Így pláne támogatnám a Linderbaum picket ha elérhető ès valóban olyan jó. Akkor èvekre meg lehetne a fal belseje.
dande
Már régóta sejthető, hogy jövőre nem lesz Brooks - ettől nem lett fontosabb Linderbaum. Ő akkor lesz need (de akkor nagyon) ha Kelce visszavonul. Szerencsére jelen pillanatban afelé hajlik a mérleg, hogy nem fog. Ha ő marad, akkor megvan a fal offseason addition nélkül is.

1. sor: Mailata - Dickerson - Kelce - Seumalo - Lane
2. sor: Dillard - Herbig - Opeta - Awosika - Driscoll
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....


Akkor egy újabb hősnek mondunk búcsút 😒😒😒 kösz mindent Brooks!!! Így pláne támogatnám a Linderbaum picket ha elérhető ès valóban olyan jó. Akkor èvekre meg lehetne a fal belseje.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Én most Stafford miatt a ramsnek szurkolok

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos már elkèszülhetett, ugyanakkor jó, hogy elkészült, ès azèrt jó lesz visszanèzni, egy órás összefoglaló az idènyről🥳🎉🙂🙂

 youtu.be/xgNfSTWAef8

Közben Kelce lett egyedül AllPro tőlünk (talán mèg LJ Slay ès Elliott megérdemelte volna)

Illetve úgy tűnik Gannon vagy Texans HC lesz vagy marad itt DC.

Fly ès jó szurkolást (a Chiefsnek 😏😉😉)!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyre inkább csak az a kèrdès, hogy a Texans a Broncos vagy Vikings viszi-e el Gannont...
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Kicsit nehezen hiszem el, de úgy tűnik komolyan számolnunk kell azzal, hogy Gannon-t elviszik főedzőnek. Nem mintha oylan rosszul végezte volna a munkáját, csak hát elsőéves DC-ként, bőven van még hova fejlődnie. Ez a védelem azért messze nem volt az a szint, amilyennek várnánk. Igaz, hoyg egy elég komoly átalakulás első évében vagyunk.
Mindenesetre itt egy cikk, hogy kiket tartanak fő esélyesnek Gannon helyére.

 theeagleswire.usatoday.com/lists/eagles-defensive-coordinator-candidates-jonathan-gannon-texans-vikings-broncos/?utm_campaign=trueAnthem_manual&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR3gl1Js90l3COLD0hw5Qr-HGzpiPZv5u1gl5U_HZm-A1WZbx_fAWnTtQno
Shawn84
Közben Don Martindale felszabadult Baltimoreban. Más rendszert használ, de jelen pillanatban szerintem hozzánk az alap 3-4 simán passzolna.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Kicsit nehezen hiszem el, de úgy tűnik komolyan számolnunk kell azzal, hogy Gannon-t elviszik főedzőnek. Nem mintha oylan rosszul végezte volna a munkáját, csak hát elsőéves DC-ként, bőven van még hova fejlődnie. Ez a védelem azért messze nem volt az a szint, amilyennek várnánk. Igaz, hoyg egy elég komoly átalakulás első évében vagyunk.
Mindenesetre itt egy cikk, hogy kiket tartanak fő esélyesnek Gannon helyére.

 theeagleswire.usatoday.com/lists/eagles-defensive-coordinator-candidates-jonathan-gannon-texans-vikings-broncos/?utm_campaign=trueAnthem_manual&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook&fbclid=IwAR3gl1Js90l3COLD0hw5Qr-HGzpiPZv5u1gl5U_HZm-A1WZbx_fAWnTtQno
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amibe kapaszkodhatunk Hurts kapcsán 🙂

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/one-thing-eagles-qb-jalen-hurts-hasnt-had-high-school
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már írják ha Quinn megy, akkor Zimmer lesz a DC Dallasban...pont ugyan erre gondoltam, ha Gannon megy...(már pedig front runner állítólag Texasban)....grrr mindig lenyúlnak előlünk embereket (draft, edzők) sebaj, amíg nem nyúlnak le újabb SB mielőtt mi ismét nyernénk akkor sebaj 😛 😉
dande
Még a sztár tight endeteket is róluk nevezték el a szülei. 😉
gyeek
A sztárságtól még kicsit odébb van, reméljük jövőre még inkább breakout évet tud tolni, főleg a "névadói ellen" 😉 (nemcsak rajta múlik 😛)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Már írják ha Quinn megy, akkor Zimmer lesz a DC Dallasban...pont ugyan erre gondoltam, ha Gannon megy...(már pedig front runner állítólag Texasban)....grrr mindig lenyúlnak előlünk embereket (draft, edzők) sebaj, amíg nem nyúlnak le újabb SB mielőtt mi ismét nyernénk akkor sebaj 😛 😉
dande
Még a sztár tight endeteket is róluk nevezték el a szülei. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már írják ha Quinn megy, akkor Zimmer lesz a DC Dallasban...pont ugyan erre gondoltam, ha Gannon megy...(már pedig front runner állítólag Texasban)....grrr mindig lenyúlnak előlünk embereket (draft, edzők) sebaj, amíg nem nyúlnak le újabb SB mielőtt mi ismét nyernénk akkor sebaj 😛 😉
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Nem úgy volt hogy Brooks visszavonul?
Rataxes
Még nem egyértelmű. Illetve Kelcét is megpróbálja Sirianni visszacsábítani még egy évre.
dande
Sörrel! Egyre szimpatikusabb lesz Sirianni😀

A guest on the Angelo Cataldi Show Thursday morning, Sirianni was asked what measures he’s taking to entice him to stick around.
"I sent him two kegs of beer yesterday. You know what, he's awesome and I've told him how much we want him back. He's an unbelievable leader. Everything you hear about—if you don't know Jason Kelce personally, everything you hear about him is as advertised. He's awesome, he's a great leader, he's a great player."

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem úgy volt hogy Brooks visszavonul?
Rataxes
Még nem egyértelmű. Illetve Kelcét is megpróbálja Sirianni visszacsábítani még egy évre.
több mint 2 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem úgy volt hogy Brooks visszavonul?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Több mock draftol ide ol-t és persze 3-ből 1-et miért ne lehetne de én nem annyira értem a miértjét.
Mailata évekig ok LT-ben
Brandon Brooks jó kérdés 2 év off után de 24-ig contractja van
Dickerson C-be lett sztem draftolva de végülis mind1, egy iOL évekig ok
Lane is csak 31 és '25-ig szerződése van

Van egy belső poszt kiadó de azért Nate Herbig RFA lesz valszeg marad, Isaac Seumalo 23-ig szerződés alatt szóval már a +1 ember is megvan bentre és Dillard is itt van még mint csere LT.

Szerintem Kelce nélkül is elég jól áll ez a csapatrész és ugye neki is van még 22-re szerződése.
Szerintem baromi fölösleges ide még egy első körös tehetség, van nagyobb lyuk máshol.
alatriste
Én eddig csak Linderbaumot láttam hozzánk, aki ugye center. Kelce esetleges visszavonulasára hivatkoznak, de igen. Dickersont tavaly pont emiatt hoztuk. Ha Kelce visszavonul, én bemozgatnám centerbe, Brookst szerintem engefjük el, és a Seumalo, Driscoll, Herbig hármas megoldja a guardot. Persze nem baj, ha érkezik drafton OL, de akkor az inkább 3. vagy 4. körben legyen.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Több mock draftol ide ol-t és persze 3-ből 1-et miért ne lehetne de én nem annyira értem a miértjét.
Mailata évekig ok LT-ben
Brandon Brooks jó kérdés 2 év off után de 24-ig contractja van
Dickerson C-be lett sztem draftolva de végülis mind1, egy iOL évekig ok
Lane is csak 31 és '25-ig szerződése van

Van egy belső poszt kiadó de azért Nate Herbig RFA lesz valszeg marad, Isaac Seumalo 23-ig szerződés alatt szóval már a +1 ember is megvan bentre és Dillard is itt van még mint csere LT.

Szerintem Kelce nélkül is elég jól áll ez a csapatrész és ugye neki is van még 22-re szerződése.
Szerintem baromi fölösleges ide még egy első körös tehetség, van nagyobb lyuk máshol.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erdekes lesz hogy jön e drafton Oline ember idén? Amikor annyi tehetség van de közben szinte megvagyunk …
Janek
Ez azért van így mert Jeff Stoutlandnek hívják az OL kócsot, aki a szrból is aranyat varázsol, mint aranyat, gyémántot 😀. Ha valahol akkor ebben az esetben rohadtul látszik a kiemelkedő edzői munka LIGA szinten. Amíg ő itt van és a sérülések úgy ahogy kezelhetőek, kb bárkit hozhatunk ide 😛 Azért idén se volt gyakori ugyan az a felállás, mégis, meg se éreztük. Mondjuk ebben számított, hogy ki volt az irányító (igen, ha mást nem, talán ezt szabad Hurts javára írni, különösen Wentzzel szemben, azzal együtt, hogy sokszor még így sem nem használta ki a lehetőséget, amit a fal is nyújtott neki.)

Szóval e tekintetben el vagyunk kényeztetve, még jó, hogy ő nem akar sehol OC/HC lenni (remélem 😛), nem is jut senkinek eszébe őt elvinni. Maradjon is így!!!!

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Erdekes lesz hogy jön e drafton Oline ember idén? Amikor annyi tehetség van de közben szinte megvagyunk …

több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Ehhez a listához én hozzátenném Boston Scottot.Greengo
Scottot én is nagyon kedvelem és elismerésre méltó, ahogy évről-évre segíti a csapatot. A kiemeltekhez azért nem tettem hozzá, mert a felsoroltak kezdő játékosok, és ideális esetben hosszabb távon lehet majd számítani a legtöbbjükre. Scott inkább egy rotációs játékos, ráadásul a legcserélhetőbb poszton. Így neki minden évben meg kell majd küzdeni a roster-ért.

Ezzel szemben nálam Sanders csalódás idén.Greengo
Sanders érdekesebb, és nyilván nem mindegy kinek mi volt az elvárása. Neki a fő baja az én szemeben a sérülékenysége, de már tavaly is az volt, szóval itt nem ért csalódás.
A futásai az én meglátásom szerint bizonyos tekintetben fejlődtek idén. Korábban mindig a nagy játékokat kereste, ami volt, hogy össze is jött neki, például tavaly. Viszont, emiatt sokszor hagyott yardokat a pályán, mert ha nem volt megfelelő út előtte, akkor nem vette el a 2-3 yardokat, hanem megpróbált kimenekülni a pálya oldala felé. Idén ezt szerintem pont kevesebbet csinálta, ami előrelépés volt a számára. Ezt a statok is alátámasztják valamennyire, mert jobb volt a kontakt előtt szerzett yardjainak átlaga, mint tavaly, határozottabban támadta meg a réseket. Kevesebb volt a nagy futása, de megbízhatóbb volt a kisebb yardok összeszedésében.
A 2021-es összyard megtévesztő lehet, mert jelentősen kevesebb labdát kapott, mint 2020-ban, egyrészt a sérülései, másrészt a hülye taktika miatt is, hogy sokáig alig futottunk (pl. Dallas ellen szeptemberben 2-szer futott egész meccsen). Viszont a futásonkénti átlaga idén jobb volt (5,5, ami elég jó egy futónál), mint 2020-ban és mindezt úgy, hogy kevesebb hosszú futása volt. Volt egy igen jó 3-4 meccses sorozata, miután visszatért a sérüléséből, a Saints meccsel kezdődően.

A TD-k valóban hiányoznak, de szerintem nem túl sokszor kapott labdát a redzone-ban. Hurts például az említett sorozat meccsek alatt 5 TD-t futott (szerette megtartani a read optiont 😊). Ez nálam nem baj, csapatjáték, az vigye be a TD-t, akinek van lehetősége.

A pályán való látása nem elit szintű, de ez korábban sem volt az erőssége. Szerintem sokakban megmaradt az az egy eset, amikor Kelce mögött rosszul váltott irányt, és nem lett TD, plusz a playoff meccs volt a leggyengébb meccse idén, de összességében én visszalépést nem láttam nála ezen a területen.
Viszont 2020-ban nagyon sok passzt elejtett (7), idén ezen nagyot javított (1).

Ha nem lenne ennyit sérült, akkor meccsenkénti 11-12 labdacipeléssel (ami nem sok neki) simán 1000 yardos futó lehetne. Viszont a sérülések és egyéb problémák miatt valószínűleg nem lesz belőle egy Shady McCoy féle igazi feature back, ehhez a mércéhez ő kevésnek tűnik jelen állás szerint. Ilyen szemmel csalódás lehet, hogy nem lépett előre nagyot, hanem inkább stagnál a játéka (viszont azért bőven erős kezdő szinten van ez a stagnálás).

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Ehhez a listához én hozzátenném Boston Scottot. Kenny G érkeztével én arra számítottam, hogy nagyon háttérbe kerül (kiszorul) pláne úgy, hogy inkább +1 power backre lenne szükség a jövő csapatában . Viszont idén nekem pont azt bizonyította, hogy a legfontosabb pillanatokban nagyon lehet rá számítani és ha kell hozza a pontokat a csapatnak. 7 TD-t(+ a PO-ban 1) tudott leszállítani úgy , hogy a szezon első 6 meccsén gyakorlatilag nem is jutott neki szerep. Nálam ez pont arra elég, hogy jó időre bebiztosítsa a helyét a csapatnál.

Ezzel szemben nálam Sanders csalódás idén. Ugyanannyi meccsen játszott mint tavaly(12 ez eleve kevés) , de kevesebb yard jött össze és TD nélkül tette ezt és utóbbinak az is az oka, hogy egyszerűen rossz útvonalakat kezdett el idén választani. Sok lett az apró hezitálás és a rossz döntés részéről ami az előző éveihez képest visszaesés. Jó úton volt , de valami most megtört. Lehet ezen javítani, de nem volt jó őt nézni idén.

Hurts nekem sem okozott csalódást mivel tudtam honnan indult az év elején és mivel nem fejlődött így nem lógott ki se lefelé se felfelé...és szerintem ez az igazi baj vele. Olyan mintha ez lenne a maximum.... viszont ez nem NFL szint szerintem.(most ha leveszed a 10 futott TD-t..lassuk be nem lesz ez mindig így akkor 16 TD mellé jut 9 int..tavaly 6TD 4int) Szóval ha egy fejlődési görbén figyeled ezt (x-y tengely mentén..ahol az y a skill az x az idő múlása) akkor Hurtsnél ez jó pár éve már vízszintes(kb. egyetem óta), míg egy Mahomes esetén ez eleve magasabbról indul és emelkedik, de még Prescottra is igaz ez az emelkedő tendencia. Szerintem profi szinten nézik ezeket a görbéket, hogy honnan indul valaki és hova fejlődik(fejlődhet) és persze a "meddig" is nagyon érdekes tényező. (mert bizony van olyan aki gyorsabban ég ki) Lehet úgy gondolják lehet feljebb tornászni Hurtsöt , de én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban (látva ezt az évek óta tartó stagnálást) és ilyenkor mindig az bosszant, hogy ahogy telnek az évek úgy kopnak ki idővel mellőle a tehetségek. Nem szeretnék 2 év múlva frusztrált Smitheket a pályán látni akik a legszívesebben dobbantanának innen mert úgy érzik csak elpazarolják azokat az éveket amikor le tudnak tenni valami maradandót az asztalra ...stb stb.

Amúgy az, hogy senki nem okozott nagy csalódást idén az főleg az edzői stábnak köszönhető . Szóval jó lenne ha mindenki maradna a posztján és folytathatná a munkáját.
Greengo
Nagyon szépen megfogalmaztad mindazt, ami bennem van, csak én nem tudtam volna ilyen szépen leírni, mert én sajnos belül igencsak dühös vagyok amiatt, hogy ez így megtörténhet. de ha kap a drafton maga mellé valakit első körben, akkor nyugodtabb leszek. Csak ne Malik Willis legyen.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
az van, hogy ránézésre a mostani tűnik jobbnak. 2024 a következő komolyabb class.
Shawn84
Jövőre valószínűleg azért lesz egy Young, Stroud. Idén tényleg senki nincs aki érne első kört
kapitnono
Stroud úgy tudtam true freshman, de ránéztem, 2020-ban toborozták, szóval akár jöhet is. Én 2023-ra vártam, ezért is írtam ezt az évet jónak. de rajta kívül (nálam Love nem) nem igazán vélek extra tehetségeket felfedezni.