NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/eagles/news/josh-sweat-ruled-out-after-life-threatening-situation

Mondjuk ez durva, akkor èrte is játszunk... gyógyulást!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez viszont nem jó (èdes) hír Sweat nem játszhat. Lehet előlèpni....ja várjál nincs kinek 😏
dande
Édes? 😀
Greengo
Jóvan egy betűt elírtam 😉😜🙂
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Herbig is inaktív, így Opeta fog kezdeni helyette.
Sweat nagyon fog hiányozni. Kiesett a legjobb endünk, Barnett-en kívül nem maradt érdemleges ember ezen a poszton. Valószínűleg Cox és Williams fog besegíteni DE-ként.


több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Ez viszont nem jó (èdes) hír Sweat nem játszhat. Lehet előlèpni....ja várjál nincs kinek 😏
dande
Édes? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet már tudni, hogy melyik QB fog kezdeni?


Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez viszont nem jó (èdes) hír Sweat nem játszhat. Lehet előlèpni....ja várjál nincs kinek 😏
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Istenem csak nyerjunk valahogy ma!
Janek
Just not the Pats just not Tom Brady, az első fele megvan 😜😛
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Istenem csak nyerjunk valahogy ma!

több mint 2 éve
csipkelli 3 966
20 centi hó jobban tetszene. Van is ötletem, hova kéne menni érte legközelebb.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha tovább csúszkálunk valahogy a következő körbe nekem úgy is jó 😛

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pont erre gondoltam èn is a kèpet látva, aztán lehet gyorsan helyünkre kerülünk 😛😏

 heavy.com/sports/philadelphia-eagles/jalen-hurts-super-bowl/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük Brady nem rajtunk áll bosszút a Bills Pats alázásáért 😛
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
Egy igazi sikertörténet.
 www.youtube.com/watch?v=RCbarLIlY1s

(A linkre kattintva megnézhető! )
Greengo
Mailata meg egy igazi szörny NFL szinten is. Kedvenc játékosom a mostani rosteren. : D

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csevegőbe már beraktam, gondolva nemcsak Eagles fanoknak lehet érdekes 😉
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Egy igazi sikertörténet.
 www.youtube.com/watch?v=RCbarLIlY1s

(A linkre kattintva megnézhető! )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg Kelce first all pro, Slay LJ second..... Elliott sehol 😏
dande
Utóbbit nem is értem. 😀 Vicc.
Greengo
Rúgjon be mèg kb 20 FGt a POban, legyen SB MVP ès fityiszt nekik 😜😛😁
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Egyébként meg Kelce first all pro, Slay LJ second..... Elliott sehol 😏
dande
Utóbbit nem is értem. 😀 Vicc.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként meg Kelce first all pro, Slay LJ second..... Elliott sehol 😏

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hupsz, èn kèrek bocsánatot😉😌🤫🥴

 www.phillyvoice.com/carson-wentz-latest-reminder-not-trade-eagles-quarterback/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én egy hosszabb távút tolnék azonnal elé de sajnos nem lesz rá keret pedig akkor pár évre meg lenne a CB trió és csak mélyíteni kellene, és hátsó körből felépíteni fiatalokat, ami részben Mcpherson személyében meg is van.

 www.bleedinggreennation.com/2022/1/13/22881822/eagles-give-steven-nelson-bonus-to-make-up-for-missed-incentive-salary-cap-howie-roseman-bgn
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hangolódjunk tovább:



A hètvègi meccs jelmondata, amit kitalàltak:

JUST BEAT BRADY 🎉🎉🥳🥳🥳🥳!!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A "virág" tèma nagyon bejött 😛😜



S mèg egy mèltatlanul figyelmen kívűl hagyott dolog:

Lane Johnsonról 0 azaz 0 sacket csináltak. Egyedül neki jött össze ez a bravúr!!! Mèg akkor is ha 3 meccs kimaradt.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már ma draftot említettem 🥳🎉

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Valaki legyen olyan kedves és árulja el, hogy Gannon miért potens HC jelölt (ha az egyáltalán)? Már hetekkel ezelőtt is olvastam valahol, hogy elvihetik de igazából nem nagyon értem. Ha még a védelem hasítana...
picksix
Eddig Denverbe hívták, ahol a GM-mel még a minnesotai időkből spanok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Valaki legyen olyan kedves és árulja el, hogy Gannon miért potens HC jelölt (ha az egyáltalán)? Már hetekkel ezelőtt is olvastam valahol, hogy elvihetik de igazából nem nagyon értem. Ha még a védelem hasítana...

easy easy
kill kill
Lane Lane