NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul az általam legjobban utált időpontban, vasárnap 7kor játszunk (tudom más szereti)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor irány Tampa trèfáljuk meg újra Brady papát ☺️🥳🎉 (szoros veresèg is csoda lesz, most nem szabad bealudni az elejèn)
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701
Ne zavarjon, hogy nem játszottak a kezdők. 😀
Greengo
Nem néztem a meccset csak az eredményt.

Eszembe jutott ez a poén, muszáj volt megcsinálnom. És egyedül ti kaptatok 50 fölött. 😀
Nem én tehetek róla.

ennél én piszokabbat tudnék írni de a Hawks fanok iránti tiszteletem miatt nem teszem
dande
Hát ja, azt írják az illemkönyvek is, hogy földön fekvőbe nem illik. 😀

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
6. kiemelés, és megyünk Tampába...
tûzoltó
Hajrá, utána várunk titeket a Frozen Tundran.
több mint 2 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
6. kiemelés, és megyünk Tampába...
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick

akdestroyer
Ne zavarjon, hogy nem játszottak a kezdők. 😀
Greengo
Én annak is örülök, ami most van. Emlékszem arra, hogy kibaszott Cary Williams és Bradley Fletcher voltak a legjobb cb-k a rosteren. : DD

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....

akdestroyer
Ne zavarjon, hogy nem játszottak a kezdők. 😀
Greengo
ennél én piszokabbat tudnék írni de a Hawks fanok iránti tiszteletem miatt nem teszem ,meg tudom, Ak nerm azért írta 😉 😛 Egyébként, mikor Cards Philly Steelers volt a POba (akkor mi döntetlennel) főcsopi döntőig mentünk 😛 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan

akdestroyer
Ne zavarjon, hogy nem játszottak a kezdők. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 701

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben sajna Tyree Jackson TE IR. Kár mert nem rossz kiegészítő ember volt.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Végülis majdnem mindegy ki jönne, mindenképpen erősebb csapathoz megyünk. Jöjjön az, akinek a leggyengébb a futás elleni védelme! 😉


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kihez akarjunk menni? Ki mit szeretne?
tûzoltó
Nekem mindegy csak nyerjünk 😛 mondjuk egy Dallas harmadik meccsnek egyelőre nem örülnèk, erre is van a legkevesebb esèly, az meg hogy Rams vagy Tampa, majdnem egál.
több mint 2 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Na kihez akarjunk menni? Ki mit szeretne?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 602
Feltaláltátok az utószezon meccseket.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
De most komolyan erre mi a jó büdös szr szükség volt, hogy minden becsületünket odadobva cafrangkènt azt csináljanak velünk ami akarnak....majd nem dühítőbb mintha nem jutunk be....elègedetten mosolyoghatnak....ezt max az menti meg mennènk egy kört ők meg nem de hát......
dande
egy tét nélküli meccstől miért vártál ennél többet? egy csomó emberről azt se tudtam, hogy a rosteren vannak 😀 sokkal rosszabb lett volna, ha lesérül pár kezdő a playoffra, kvázi előszezon meccset játszottunk.. szerintem feleslegesen húzod fel magad, de nem akarok ám beleszólni 🙂
karmïgran
Nem akarom felhúzni magam, jön magától 😜🥳 persze így van ès semmi èrtelme ezzel foglalkozni grat a Dallasnak, csak unom, hogy így járunk a vègèn ellenük, meg egy picit több ellenállást vártam. Sajnos esèlyes, ha full kezdők játszanak se járunk sokkal jobban. Csak abba bízom a srácok úgy tudják ezt kezelni, ahogy kell ☺️

Ja ès megdőlt az egy szezonon belüli futott fr rekord.

Ja ès szólj bele minèl többet nyugodtan 🥳😜

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Smith megdöntötte Desean Jackson újonc elkapó rekordját. Igaz, hogy egy meccsel hosszabb szezonban, de kevesebb célbavétellel és kevesebb elkapásból.

Az offense-ben látszott, hogy van néhány használható játékosunk a 2-3. sorban.
Watkins volt a kezdők közül, aki végig játszotta a meccset. Megérdemelte, hogy ne zárja TD nélkül az alapszakaszt.
Gainwell és Huntley is jól játszottak. Szegény Huntley simán beférne a keretbe, ha nem lenne ilyen mély a futó poszt. Egyébként látszott, hogy ő lehetne a kickoff visszahordónk. Látványos volt a különbség sebességben és határozottságban Reagor és Gainwell visszahordásaihoz képest.
Tyree Jackson megszerezte az első TD-jét. Később sajnos egy csúnyának látszó térdsérülést szenvedett. Úgy néz ki szükség lehet Richard Rodgers-re a rájátszásban.
Reagor és JJAW továbbra is használhatatlan. JJAW-től az az elejtett TD ...

Érdekes volt, hogy Kelce egy snapje után ki lesz a center, mert az első és második számú cseréi sem voltak. Toth volt végül a center. Ott még nem láttam játszani, de ezek szerint lényegében minden poszton bevethető a falban. Nem is adogatta rosszul a labdákat, de aztán ő is megsérült. Utána Anderson vette át a posztot, de nagy rontása neki sem volt.
Dillard is megsérült, ő le tudott jönni a pályáról. Talán nem súlyos.

Míg a csere-csere támadósor mutatott életjeleket, addig a védelem nulla volt végig, az első félidőben beszedtek 30 pontot. Milton Williams volt az egyetlen, aki kiemelhető. Ma is volt néhány említésre méltó játéka (leütött passz, nyomásgyakorlás, TFL).
Két újonctól Patrick Johnson-tól és Tarron Jackson-tól talán többet vártam volna, főleg az utóbbinak voltak már jobb meccsei is.

Eddig is tudtuk, de komoly erősítésre van szükség a védelem oldalán (is). A secondary nézett ki a legrosszabbul, teljesen üres elkapók voltak, szinte minden playnél. Örülhetünk, hogy az egység a szezon nagy részét lehozta komoly sérülés nélkül, mert a 2-3. sor nem nézett ki jól. Persze nem egyszerű így meccs nélkül beszállni sokaknak-
Bradley korán lesérült, így lényegében érdemi linebacker nélkül játszottunk. A safety-ből átképzett Jacoby Stevens állt be helyette a gyakorlócsapatból, nem nagy eredménnyel.

Siposs borzasztóan puntolt ma. Egyébként a szezon második felében sem volt valami jó, az erős kezdés után.

Sok volt a sérülés, legalább 4-5, Toth, Dillard, Bradley, Jackson, Kary Vincent Jr. (ki?). Ez mondjuk lehetett volna Kelce, Mailata, Edwards, Goedert, Slay, ha a kezdők játszanak, szóval jobb, hogy nem ők játszottak.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
De most komolyan erre mi a jó büdös szr szükség volt, hogy minden becsületünket odadobva cafrangkènt azt csináljanak velünk ami akarnak....majd nem dühítőbb mintha nem jutunk be....elègedetten mosolyoghatnak....ezt max az menti meg mennènk egy kört ők meg nem de hát......
dande
egy tét nélküli meccstől miért vártál ennél többet? egy csomó emberről azt se tudtam, hogy a rosteren vannak 😀 sokkal rosszabb lett volna, ha lesérül pár kezdő a playoffra, kvázi előszezon meccset játszottunk.. szerintem feleslegesen húzod fel magad, de nem akarok ám beleszólni 🙂
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
De most komolyan erre mi a jó büdös szr szükség volt, hogy minden becsületünket odadobva cafrangkènt azt csináljanak velünk ami akarnak....majd nem dühítőbb mintha nem jutunk be....elègedetten mosolyoghatnak....ezt max az menti meg mennènk egy kört ők meg nem de hát......
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt örültem volna ha nem dobjuk oda magunkat ennyire könnyen áldozati báránynak......döntögethessèk a rekordjaikat... remélem semmire nem jutnak majd vele

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A póló is király.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz mindent, kicsi de fontos epizód volt játéka nálunk, ha nem üvegből van, mèg komolyabb pályafutása lehetett volna.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor csak lazán, könnyedén, légiesen az éjjel majd, hajrá, mi 😛 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
42 yard kell a rekordhoz(igaz mar 17 meccs a szezon)
Janek
Igen bár 49-ben ha jól sejtem még kevesebb meccs is volt, és egészen más foci, ezért az kevésbé releváns, de az úgynevezett "modern éra" rekordja mondhatni megvan. Még azt érdemes megnézni, mennyi futásból, mert ugye idén vannak ez ügyben gyakorlatilag 0 meccsek, tehát lehet nyugodtan kb 15-16 meccsel számolni 😛 😀
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
42 yard kell a rekordhoz(igaz mar 17 meccs a szezon)

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy arra mindenki számított az első pár forduló után 😜😉



Illetve ismét egy nagyon jó elemzés:

 www.bleedinggreennation.com/2022/1/5/22868901/eagles-all-22-film-review-observations-win-football-team-washington-nfl-jalen-hurts-gannon-defense