NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben megnéztem, 2016-tól 45 játékost draftoltunk, abból stabilan a rosteren ha jól számoltam 22-23-n lesznek maradnak tán jövőre is, 3-4 billegő van. Hét kezdő vagy erős csere más csapatnál. A többit lehet kukának mondani. Ez elég jó találati arány, és ebben van minőség is, nemcsak létszám.
Ugye a 2012-s drafton volt még több jó találat, de a 2010-s 2011-s és a 2013-15-ig lett gyenge, egy két kivételtől eltekintve. Összességében vállalható és ha Hurts valóban beválik és az elmúlt két három drafthoz hasonlóan tudunk gazdálkodni a pickekke idénl, akkor jó edzői munkával hosszabb távon is eljuthatunk oda, ahol most a Boys van, vagy tán még messzebb. Önerőből és nem piacról.

Gyakorlatilag LJ, Cox és Graham utódjait kell megtalálni (Grahamét talán kevésbé, ha Sweat tovább fejlődik és Barnett is észhez tér) és akkor elég jók vagyunk (esetleg Slay/Nelson és Mcleod utánpótlását)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos a bucs pass O ellen pont az kell ami nincs,igazan jó LB duo . TB nem sack magnes szepen eldobalja majd a Dline mögötti zónákba….
Janek
A recept egyszerű, tartani kell vele a lépést, és a megfelelő pillanatban egyszer elég elő lépni. Már valahol vmikor láttunk ilyet, hátha még egyszer működhet 😛 😉
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos a bucs pass O ellen pont az kell ami nincs,igazan jó LB duo . TB nem sack magnes szepen eldobalja majd a Dline mögötti zónákba….

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, erről beszélgettünk, az egyetlen potens QB aki ellen alkotni tudott a D az Ryan volt, de ő sem abban top formában volt, amiben egyébként korábban:



Muszáj lesz Brady ellen megemberlni magukat ha akarunk vmit

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A helyzet az, hogy elit runDk ellen tudtunk nagyon dominálni lásd NO. Így ettől kevèsbè tartok, inkább attól bogy feladjuk, ha az elején kevèsbè megy vagy nagy hátrányba kerülnènk illetve elszerencsètlenkedjük, fumblizzuk. Ha ilyen módon vigyázunk a labdára, ès tudunk kitartóan darálni, akkor ezzel nem lehet gond.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ezt inkább ide mint a Colts topicba, nem kárörvendèsből, nem szèp de... Gugli fordító segít èrteni Colts fanok annyira ne erőlködjenek vele:

 www.phillyvoice.com/eagles-news-rumors-colts-carson-wentz-trade-collapse-jags-salary-cap-hit-frank-reich-nfl-playoffs/
dande
Wentz fan voltam az első két éve miatt és sajnáltam hogy elment mert sokkal többet látok/láttam benne mint a futkorászósban. Szimpatikus szorgalmas gyereknek tűnt, nem olyan locker room cancernek (mint ahogy szivárogtatták) de innen nem látjuk.. Hogy leader-e arra a tavalyi és az idei év adta/adja meg a választ. Egyszerűen jobban küzd, hajt a brigád a QB-ért a sikerért, mint Wentz-cel, Wentz-ért

Ahogy elment Coltsnál is ugyanazok a bajok jöttek, mint nálunk... Szar a fal, nincsenek elkapók, sok a fumble stb...

Kezdem azt érezni hogy Wentz nem önző, hanem igazi lúzer, amolyan klasszikus értelemben.
Mindig történik vele "valami". Lesérül, kigyógyul de mégsem, kifejelik a meccsből, kezdi érezni a szezont, erre megint gyermeteg hibát tol amire rágörcsöl, aztán megint hoz egy közepes teljesítményt majd megint egy égés.

Inkább sajnálom mert csórinak a fejével lehet gond... De ez már nem a mi bajunk.
Hurts inkább az ellentetje, "a laza feka" akinek nagy az önbizalma csak kérdés mekkora a plafonja és hogy megtanul-e passzolni, védelmet olvasni, playt áthívni, képességein javítani (sztem sajnos nem)

Azért hajrá, az esélytelenek nyugalmával, a liga talán legjobb futás elleni védekezésével nem tudom mit tudunk kezdeni...

Ha a futás menne akkor lehet kevés esélyünk, amúgy semmi.
Nagyon fontos lesz az eleje (amit el szoktunk baszni) mert ha egyből hátrány lesz akkor hamar véget ér a meccs, (futásnak vége) nem hiszem hogy Brady Hurts shootoutban van 1% esélyünk.

Lehet(ne) még alapozni a nagyképűségre, vagy arra hogy AB botrány miatt nem ide figyelnek, hanem a következő körre... Nem tudom nagyon nehéz lesz, de miért ne...

FLY

Szerkesztette: zsoeo
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
Ezt inkább ide mint a Colts topicba, nem kárörvendèsből, nem szèp de... Gugli fordító segít èrteni Colts fanok annyira ne erőlködjenek vele:

 www.phillyvoice.com/eagles-news-rumors-colts-carson-wentz-trade-collapse-jags-salary-cap-hit-frank-reich-nfl-playoffs/
dande
Azt hiszem nem kell magyarázni a bizonyítványt. Pár hete itt még páran lamentáltak, hogy Wentz milyen jól nyomja a Coltsban, főleg Hurtshöz képest. Na ja.

Ha már a menedzsment volt olyan barom, hogy idő előtt hosszabított Wenz-cel, legalább szépen javítottak. Én Minshew-ban jobban hiszek, mint a vörösben.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
No akkor nézzük meg , hogy is történt ez a franchise rekord.
2,715 rushing yards
25 rushing touchdowns
The best rushing team in franchise history
 fb.watch/asoSXnTeKX/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt inkább ide mint a Colts topicba, nem kárörvendèsből, nem szèp de... Gugli fordító segít èrteni Colts fanok annyira ne erőlködjenek vele:

 www.phillyvoice.com/eagles-news-rumors-colts-carson-wentz-trade-collapse-jags-salary-cap-hit-frank-reich-nfl-playoffs/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az biztos, hogy Sirianniék már javában elemzik a Bucs Saints elleni meccsét. 😀

Tényleg az lenne a legjobb ha lent tudnánk tartani a pálya szélén Bradyéket. Bele lehet menni egy adok-kapok ba is, de félek ez még egyszer nem jön már be illetve nincs nálunk Big Dick Nick. 😀
Greengo
Ha a Giants 2x rövid időn belül keresztbe tudott tenni Bradynek hátha nekünk is sikerül 😛😜🎉🥳
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Az biztos, hogy Sirianniék már javában elemzik a Bucs Saints elleni meccsét. 😀

Tényleg az lenne a legjobb ha lent tudnánk tartani a pálya szélén Bradyéket. Bele lehet menni egy adok-kapokba is, de félek ez még egyszer nem jön már be illetve nincs nálunk Big Dick Nick. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Nehezebb feladat kevés van nekünk, mint a Tampa offense. Nem csak Brady miatt, hanem mert rajta kívül is egyénileg igen jó játékosok alkotják a csapatrészt. Szóval még ha a taktika és a rendszer rendben is lenne, akkor is benne van, hogy a minőség miatt lesznek majd komoly gondok.

Top Qb-knál, különösen Brady esetén közhely, de igaz, hogy nagyon óvatosan kell bánni a blitzekkel, mert nehéz meglepni (nem nagyon van olyan blitz-package, amit még nem látott) és kihasználja, ha kevesebb ember van a védekező backfielden.

Ez nekünk nem lesz karakteridegen, mivel mi vagyunk a második legkevesebbet blitzelő csapat a ligában (érdekes lesz, a legtöbbet blitzelő védelem van a másik oldalon). Viszont ez nem jelenti, hogy kiismerhetőnek kell lenni. Ott vannak a twistek, stuntok a falban, amit használni lehet, illetve nekünk benne van a játékunkban, hogy adott esetben linebacker a 4. passrusher.
Mindent meg kell tenni négy emberrel, hogy ne legyen tiszta zseb és arra kényszerítsék Brady-t, hogy elmozogjon a zsebben, még ha nem is lesz sack. Ellenkező esetben végünk van, megint 80%-os passzpontossággal kell majd szembenézni, mint az alapszakaszban, mert meg fogja találni a mismatcheket (ezekből több is lesz). Muszáj lenne extra néhány falembertől.

A linebacker sorban és a secondaryben bőven akad hiány a minőségben. Főleg a linebackerek és safetyk esetében. Annyi változás van, hogy TJ Edwards az előző meccsen kevesebbet játszott, de ő sem az a szuper sokoldalú játékos. Singletont, pedig már az előző meccsen is véresre szopatták passzjátékban is. A védekező backfield-en nem igazán van olyan sokoldalú, "joker" játékosunk, akivel rugalmasabb coverage sémákat lehetne játszani, ami nehezítené egy elit irányító dolgát. Szóval inkább a passrushban bíznék.

A legjobb, ha az offense oda sem adja a labdát 😀 A múltkor Sanders csak 9-szer kapott labdát, most mindenképpen erőltetni kellene, amit a legjobban tudunk.
BleedingGreen
Én az egyetlen opciót egy karakteridegen, man-heavy gameplanben látom. Ehhez persze kell Slaytől élete meccse, hogy lekapja Evanst, meg némi mázli, hogy ne alkossanak a Tampa backupok, de erre legalább fel lehetne húzni a védelemben rejlő (kevés) tehetséget. A blitzelés szerintem is halál Brady ellen, mi meg jók sem vagyunk benne. Ez a bajom a Tampa matchuppal, kockázat nélkül szétszednek az esetek 90%-ában 😕
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Nehezebb feladat kevés van nekünk, mint a Tampa offense. Nem csak Brady miatt, hanem mert rajta kívül is egyénileg igen jó játékosok alkotják a csapatrészt. Szóval még ha a taktika és a rendszer rendben is lenne, akkor is benne van, hogy a minőség miatt lesznek majd komoly gondok.

Top Qb-knál, különösen Brady esetén közhely, de igaz, hogy nagyon óvatosan kell bánni a blitzekkel, mert nehéz meglepni (nem nagyon van olyan blitz-package, amit még nem látott) és kihasználja, ha kevesebb ember van a védekező backfielden.

Ez nekünk nem lesz karakteridegen, mivel mi vagyunk a második legkevesebbet blitzelő csapat a ligában (érdekes lesz, a legtöbbet blitzelő védelem van a másik oldalon). Viszont ez nem jelenti, hogy kiismerhetőnek kell lenni. Ott vannak a twistek, stuntok a falban, amit használni lehet, illetve nekünk benne van a játékunkban, hogy adott esetben linebacker a 4. passrusher.
Mindent meg kell tenni négy emberrel, hogy ne legyen tiszta zseb és arra kényszerítsék Brady-t, hogy elmozogjon a zsebben, még ha nem is lesz sack. Ellenkező esetben végünk van, megint 80%-os passzpontossággal kell majd szembenézni, mint az alapszakaszban, mert meg fogja találni a mismatcheket (ezekből több is lesz). Muszáj lenne extra néhány falembertől.

A linebacker sorban és a secondaryben bőven akad hiány a minőségben. Főleg a linebackerek és safetyk esetében. Annyi változás van, hogy TJ Edwards az előző meccsen kevesebbet játszott, de ő sem az a szuper sokoldalú játékos. Singletont, pedig már az előző meccsen is véresre szopatták passzjátékban is. A védekező backfield-en nem igazán van olyan sokoldalú, "joker" játékosunk, akivel rugalmasabb coverage sémákat lehetne játszani, ami nehezítené egy elit irányító dolgát. Szóval inkább a passrushban bíznék.

A legjobb, ha az offense oda sem adja a labdát 😀 A múltkor Sanders csak 9-szer kapott labdát, most mindenképpen erőltetni kellene, amit a legjobban tudunk.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként pedig azt gondolom Gannon áll vagy bukik a a PO. Ha jó gameplant és hívásokat tud kitalálni Brady és Rodgers ellen (ha van ilyen 😛) és nem punciskodik, akkor van esélyünk. Ha szokásos beszarijános játékokkal indítunk a Dben, akkor hamar elszállhatunk. Az Oban pedig reméljük nem megint most akarják megmutatni, hogy Hurts igenis passzoló QB. Persze attól is függ milyen állapotban van a bokája.
dande
Én is efelé hajlok - Gannon egész karrierje szempontjából fontos lesz ez a meccs. Ha kiküldi ugyanazt a vanilia fost, amit eddig, kiderül az elején hogy nem működik és utána nem változtat, akkor egyébként én ki is rúgnám. Lehet mondani, hogy gyenge az emberanyag, de erős emberanyagból bárki tud alkotni. Nem győzelmet vagy shutdown D-t várok, de ha már nyeljük majd a yardokat, látszódjon a kreativitás, próbálkozás, megújulási hajlam. Nem fog utólag zavarni, ha Brady nyomás alatt megdobja Tyler Johnsonnak az 50 yardos bravúr elkapást, de az nagyon, ha nyeljük majd az 5-7 yardos dink and dunk játékokat 3 vagy 4 negyeden át, ellenállás nélkül. Ideje látni honnan jön a Gannon HC hype, mert egyelőre semmi nyoma a pályán.
Hulkeinstein
Némi azért alapja van, mert a Raiders meccs után nagyot lépett előre a védelem számokban, különösen a run D (a Boys meg Chargers meccseket kevésbé számítva) és az egész évet tekintve főleg a Secben nagy az előre lépés a korábbi évekhez képest (volt honnan). Egész évben alig kaptunk nagy játékot. Az is látszik, hogy tud meccs közben váltani ha akar (lásd második WSH meccs pl) a kérdés inkább az hogy miért nem tud mindjárt jól kezdeni. Tény és való, korrekt/elit QB-k ellen volt eddig nagyon bajban, most viríthat ha tud. Az LB sor és a DL (ahol azért lenne minőség is) megfelelő használatára kellene ráéreznie, és akkor talán lehet valami. Össze kellene gyúrni őt és Schwarzit 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Egyébként pedig azt gondolom Gannon áll vagy bukik a a PO. Ha jó gameplant és hívásokat tud kitalálni Brady és Rodgers ellen (ha van ilyen 😛) és nem punciskodik, akkor van esélyünk. Ha szokásos beszarijános játékokkal indítunk a Dben, akkor hamar elszállhatunk. Az Oban pedig reméljük nem megint most akarják megmutatni, hogy Hurts igenis passzoló QB. Persze attól is függ milyen állapotban van a bokája.
dande
Én is efelé hajlok - Gannon egész karrierje szempontjából fontos lesz ez a meccs. Ha kiküldi ugyanazt a vanilia fost, amit eddig, kiderül az elején hogy nem működik és utána nem változtat, akkor egyébként én ki is rúgnám. Lehet mondani, hogy gyenge az emberanyag, de erős emberanyagból bárki tud alkotni. Nem győzelmet vagy shutdown D-t várok, de ha már nyeljük majd a yardokat, látszódjon a kreativitás, próbálkozás, megújulási hajlam. Nem fog utólag zavarni, ha Brady nyomás alatt megdobja Tyler Johnsonnak az 50 yardos bravúr elkapást, de az nagyon, ha nyeljük majd az 5-7 yardos dink and dunk játékokat 3 vagy 4 negyeden át, ellenállás nélkül. Ideje látni honnan jön a Gannon HC hype, mert egyelőre semmi nyoma a pályán.
több mint 2 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Én annak is örülök, ami most van. Emlékszem arra, hogy kibaszott Cary Williams és Bradley Fletcher voltak a legjobb cb-k a rosteren. : DD
balintbaba
Ugyanígy vagyok, vannak dolgok amiket az ember soha nem felejt 😀 Főleg azok a jó kis 3rd & holding vagy DPI büntik Cary Williamstől.
picksix
Cary Williams azért felüdülés volt a DRC-Asomugha duóhoz képest

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként pedig azt gondolom Gannon áll vagy bukik a a PO. Ha jó gameplant és hívásokat tud kitalálni Brady és Rodgers ellen (ha van ilyen 😛) és nem punciskodik, akkor van esélyünk. Ha szokásos beszarijános játékokkal indítunk a Dben, akkor hamar elszállhatunk. Az Oban pedig reméljük nem megint most akarják megmutatni, hogy Hurts igenis passzoló QB. Persze attól is függ milyen állapotban van a bokája.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én annak is örülök, ami most van. Emlékszem arra, hogy kibaszott Cary Williams és Bradley Fletcher voltak a legjobb cb-k a rosteren. : DD
balintbaba
Ugyanígy vagyok, vannak dolgok amiket az ember soha nem felejt 😀 Főleg azok a jó kis 3rd & holding vagy DPI büntik Cary Williamstől.
picksix
A másik CW 😀
Azért a Riley Cooper, Doriel Green Beckham elkapó dream team is örökké emlékezetes marad, vagy Henery 😀 .
zsoeo
Byron Maxwell kihagyása a felsorolásból megbocsáthatatlan.
csipkelli
Ha már ennyire nosztalgiázhatnékotok van nosztalgiazzunk ezzel készülve az újabb SB runra 😛 Hurts idei alapszakasz highlights

 www.youtube.com/watch?v=VQLRIUfucOE

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
csipkelli 3 966
Én annak is örülök, ami most van. Emlékszem arra, hogy kibaszott Cary Williams és Bradley Fletcher voltak a legjobb cb-k a rosteren. : DD
balintbaba
Ugyanígy vagyok, vannak dolgok amiket az ember soha nem felejt 😀 Főleg azok a jó kis 3rd & holding vagy DPI büntik Cary Williamstől.
picksix
A másik CW 😀
Azért a Riley Cooper, Doriel Green Beckham elkapó dream team is örökké emlékezetes marad, vagy Henery 😀 .
zsoeo
Byron Maxwell kihagyása a felsorolásból megbocsáthatatlan.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kövi szezonban lesz ismét egy penn derby

Home: Dallas, Washington, Giants, Minnesota, Green Bay, Jacksonville, Tennessee, New Orleans, Pittsburgh.

Away: Dallas, Washington, Giants, Chicago, Detroit, Houston, Indianapolis, Arizona.

hátha még februárban 😀 😛 (bár a KC kiejtésének nem örülnék bármennyire is nagy sztori most a Steelers 😊)
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Én annak is örülök, ami most van. Emlékszem arra, hogy kibaszott Cary Williams és Bradley Fletcher voltak a legjobb cb-k a rosteren. : DD
balintbaba
Ugyanígy vagyok, vannak dolgok amiket az ember soha nem felejt 😀 Főleg azok a jó kis 3rd & holding vagy DPI büntik Cary Williamstől.
picksix
A másik CW 😀
Azért a Riley Cooper, Doriel Green Beckham elkapó dream team is örökké emlékezetes marad, vagy Henery 😀 .

Szerkesztette: zsoeo
több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Én annak is örülök, ami most van. Emlékszem arra, hogy kibaszott Cary Williams és Bradley Fletcher voltak a legjobb cb-k a rosteren. : DD
balintbaba
Ugyanígy vagyok, vannak dolgok amiket az ember soha nem felejt 😀 Főleg azok a jó kis 3rd & holding vagy DPI büntik Cary Williamstől.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor a 32. mellett a 15. és 16. pick a miénk a drafton.
skizofita
Mègiscsak lehet egy közel 2. körös pick 😜😛 ha pedig esetleg nyernènk akkor irány a tundra ès elmondhatjuk a POban kaptunk hideget meleget 😁
több mint 2 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Akkor a 32. mellett a 15. és 16. pick a miénk a drafton.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A titkok tudója 😏😏😏😏