NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan
Ehhez a listához én hozzátenném Boston Scottot. Kenny G érkeztével én arra számítottam, hogy nagyon háttérbe kerül (kiszorul) pláne úgy, hogy inkább +1 power backre lenne szükség a jövő csapatában . Viszont idén nekem pont azt bizonyította, hogy a legfontosabb pillanatokban nagyon lehet rá számítani és ha kell hozza a pontokat a csapatnak. 7 TD-t(+ a PO-ban 1) tudott leszállítani úgy , hogy a szezon első 6 meccsén gyakorlatilag nem is jutott neki szerep. Nálam ez pont arra elég, hogy jó időre bebiztosítsa a helyét a csapatnál.

Ezzel szemben nálam Sanders csalódás idén. Ugyanannyi meccsen játszott mint tavaly(12 ez eleve kevés) , de kevesebb yard jött össze és TD nélkül tette ezt és utóbbinak az is az oka, hogy egyszerűen rossz útvonalakat kezdett el idén választani. Sok lett az apró hezitálás és a rossz döntés részéről ami az előző éveihez képest visszaesés. Jó úton volt , de valami most megtört. Lehet ezen javítani, de nem volt jó őt nézni idén.

Hurts nekem sem okozott csalódást mivel tudtam honnan indult az év elején és mivel nem fejlődött így nem lógott ki se lefelé se felfelé...és szerintem ez az igazi baj vele. Olyan mintha ez lenne a maximum.... viszont ez nem NFL szint szerintem.(most ha leveszed a 10 futott TD-t..lassuk be nem lesz ez mindig így akkor 16 TD mellé jut 9 int..tavaly 6TD 4int) Szóval ha egy fejlődési görbén figyeled ezt (x-y tengely mentén..ahol az y a skill az x az idő múlása) akkor Hurtsnél ez jó pár éve már vízszintes(kb. egyetem óta), míg egy Mahomes esetén ez eleve magasabbról indul és emelkedik, de még Prescottra is igaz ez az emelkedő tendencia. Szerintem profi szinten nézik ezeket a görbéket, hogy honnan indul valaki és hova fejlődik(fejlődhet) és persze a "meddig" is nagyon érdekes tényező. (mert bizony van olyan aki gyorsabban ég ki) Lehet úgy gondolják lehet feljebb tornászni Hurtsöt , de én szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban (látva ezt az évek óta tartó stagnálást) és ilyenkor mindig az bosszant, hogy ahogy telnek az évek úgy kopnak ki idővel mellőle a tehetségek. Nem szeretnék 2 év múlva frusztrált Smitheket a pályán látni akik a legszívesebben dobbantanának innen mert úgy érzik csak elpazarolják azokat az éveket amikor le tudnak tenni valami maradandót az asztalra ...stb stb.

Amúgy az, hogy senki nem okozott nagy csalódást idén az főleg az edzői stábnak köszönhető . Szóval jó lenne ha mindenki maradna a posztján és folytathatná a munkáját.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Egy teszt szezon volt a mostani és annak szerintem igen jól sikerült. Ha a játékosok között az egyéneket nézzük, akkor szerintem igazi csalódást szinte senki sem okozott. Nem volt olyan, akitől előre sokkal többet vártunk, de nem teljesítette az elvárásokat. Ellenben sokkal többen voltak, akik bizonyították, hogy a jövőben lehet majd rájuk számítani:

1. Jordan Mailata, LT: a 2020-as borzalom évben már voltak biztató meccsei, de a szezon előtt még semmi sem volt biztos vele kapcsolatban. Az edzőtáborban még Dillard-dal küzdött a kezdő pozícióért (elég rövid küzdelem volt), aztán a szezonban sorra tüntette el az ellenfél védőfalembereit a pályáról, és egyértelműen a liga top tackle-jei közé emelkedett. Ez hihetetlen előrelépés ennyi idő alatt, főleg ha hozzávesszük, hogy 2018 előtt még egy snapet sem játszott életében. Sőt, ha jól emlékszem még amerikai futball meccset sem nagyon látott. Félelmetes, hogy még mindig van benne fejlődési lehetőség, pl. a kézhasználata még messze van a tökéletestől. Ha a sérülések nem szólnak közbe, hosszú időre megvan egy igen fontos poszton egy elit játékosunk.

2. DeVonta Smith, WR: minden, amit akartunk ezen a poszton, az első naptól kezdve. Kár, hogy az edzők és Hurts sokszor nem kezelték úgy, mint ami a WR1-et megilletné. Megengedhetetlen, hogy többször is előfordult, hogy félidőkön keresztül elfelejtik, miközben utólag látszik, hogy akkor is kirázta a gatyájukból a cornereket. A nagyobb felelősség neki nem lett volna terhes, mivel kivételesen józan gondolkodású és okos játékosról van szó. Kellene egy erőteljesebb passzjáték és ehhez irányító, hogy tényleg kiforrja magát és az elitbe léphessen. Az ő részéről minden adott ehhez, a játékán tényleg csak apróságokat lehet csiszolgatni.

3. Josh Sweat, DE: ide teszem, abban a reményben, hogy a múlt heti életmentő beavatkozás nem jelenti a karrierje végét. Évről-évre tapasztalható volt nála a fejlődés és az idei szezonban sem volt ez másként. Graham sérülése miatt komoly szerep hárult rá a védőfalban és nem okozott csalódást. Nem elit szinten játszott, de nagyon megbízható teljesítményt nyújtott mind a passz elleni, mind a futás elleni védekezés terén. Graham potenciális örököse lehet. A posztján az elitbe kerüléshez még kellene a komolyabb ugrás. Van még benne fejlődési lehetőség, és segítene az is, ha a másik oldalra egy komolyabb passrusher kerülne.

4. Avonte Maddox, NB: igazi pozitív meglepetés volt az ő előrelépése ebben a szezonban. Az Eagles-es karrierje szempontjából az utolsó pillanatban jött Schwartz távozása és az új vezetés érkezése. Gannonék megtalálták a helyét a nickel poszton, nem keverték mindenfelé a pályán, mint Schwartz. Meg is hálálta jó játékkal, és bőven a jobb nickel backek közé tartozott a ligában. A következő szezonban, ha már kényelmesebben érzi magát a rendszerben remélhetőleg több nagy játékot tud majd bemutatni, benne van a játékában. Nagy terhet vett le a free agency-ről és a draftról is azzal, hogy erre a kvázi kezdő posztra nem kell játékost keresnünk.

5. TJ Edwards, LB: tudtuk, hogy az esze megvan a játékhoz és alkalomadtán az előző szezonokban is jól szállt be a védelembe, de inkább special teamer volt. Ebben a szezonban fokozatosan növelte a snap számait a védelemben és a szezon felétől lényegében átvette a kezdő MLB posztot és folyamatosan a pályán volt. Ettől nem visszaesett, hanem magabiztosabb lett a játéka. A fizikai korlátai miatt valószínűleg sosem lesz elit linebacker, de egy megbízható építő elem lehet a jövőben. Ha lesz mellette egy megfelelő szintű, atletikusabb poszttárs, akkor igazán hatékony párost alkothatnak.

6. Dallas Goedert, TE: azért csak ide sorolom, mert róla már tudtuk, hogy jó, csak azt kellett bizonyítania, hogy Ertz hiányában is tudja hozni a teljesítményt. Év közben is írtam, hogy szerintem a legmagasabb kategóriába tartozik már a posztján. Jó lenne, ha kevesebb passzt ejtene el, hogy még előrébb lépjen, 6,6%-os drop rate-nél tud ő jobbat is. 121-es rating-gal dobáltak rá, elkapásban és blokkolásban is jó, és veszélyes labdával a kezében. Még ki sem használtunk teljesen a lehetőségeit, mivel például a redzone-ban kevés játék ment felé, pedig egy kevéssé pontos irányítónak ott komoly segítséget jelentene.

7. Darius Slay, CB: már nem a jövő embere, szóval egy ilyen felsorolásban nem feltétlenül lenne helye, de az idei teljesítménye miatt megérdemli, hogy kiemeljük. Azt hihettük a korábbi szezonjai után, hogy Bigplay Slay már végleg a múlté, de mégis visszatért és a megfelelő rendszerben megmutatta, hogy még mindig képes elit teljesítményre. Igen jó mentalitású játékos, akitől a remélhetőleg érkező fiatal CB is sokat tanulhat majd.

A fent kiemelteken túl még több fiatal játékos volt, aki előre léptek és a jövőre nézve reményt keltő teljesítményt tettek le az asztalra, így többek között Dickerson, Driscoll, Quez Watkins, Milton Williams, Gainwell, Dillard (végre nem volt sérült és amikor játszott nem volt rossz, de nem Mailata).

Persze ott vannak azok a veteránok, akikről eddig is tudtuk, hogy jók így nem kellett különösebben izgulni, legfeljebb az egészségükért (Kelce, Johnson, Hargrave, Sanders stb.), és vannak a "jómunkásemberek", akik hozták amit tudnak, azon a szinten amit tudnak (Nelson, Epps, McLeod, Scott, Howard, Ridgeway stb.)

Talán a támadófal érdemel külön kiemelést, ahol lényegében bárki került a pályára, nyújtotta is a tőle elvárható teljesítményt. Leginkább a guard pozícióban volt nagy a fluktuáció a sérülések miatt, de ez alig járt színvonal eséssel, még akkor sem, amikor a 6. számú Opeta vagy a PS-ből feljött Awosika játszott. Kiváló edzői munka.

A tavalyi draft osztály is reményteljesnek tűnik. Nyilván húzza felfelé a draftot, hogy az elejét most nem rontotta el Roseman. Ugyanakkor a fentebb már említetteken kívül szinte minden újonc játékosnak volt legalább momentuma a szezon során, amikor hozzátett a játékhoz (McPherson, Tarron Jackson, Patrick Johnson). Nyilván tartósan nem mindenki fog megragadni itt, de talán hosszabb távon is kikerül közülük néhány hasznos játékos.
Külön említést érdemel Jack Stoll, aki UDFA-ként a támadó snapek 32%-ában is pályán tudott lenni a speciális csapatbeli játékán kívül. A másik UDFA, aki szerephez jutott Awosika volt, aki a gyakorló csapatban szinte egész szezonban védett játékosként volt megjelölve, szóval lát benne lehetőséget Stoutland. A Dallas elleni utolsó meccsre fel is hozták, nem volt rossz.

Elliott-ról is tudtuk, hogy jó rúgó, de vissza kellett térnie a korábbi útra, amit idén meg is tett.

Komoly csalódás számomra nem volt. Azt már tudtuk a szezon előtt, hogy az ilyen Reagor-ok, JJAW-k mire jók, szóval ott csak pozitív meglepetés lehetett volna. Vannak olyanok, akiknek a korábbi magasabb szintű játékukhoz képest már várható volt a lefelé menő tendencia (pl. Cox), de ez sem volt váratlan.
Az irányítóról majd külön, de Hurts sem okozott negatív meglepetést, csak annak, aki azt hitte, hogy Brady-vé válik az offseasonban. Igaz, hogy nagy pozitív revelációk sem voltak vele kapcsolatban.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
az van, hogy ránézésre a mostani tűnik jobbnak. 2024 a következő komolyabb class.
Shawn84
Jövőre valószínűleg azért lesz egy Young, Stroud. Idén tényleg senki nincs aki érne első kört


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
Persze offseason elején azt mondanak amit csak akarnak. Ezt nem kell készpénznek venni.
Ha mégis így van és szerintem nem fejlődik ahogy eddig sem akkor vár ránk megint egy közepes szezon mint az idei. Onnan azért nehéz lesz QB-t draftolni. (persze kérdés mit csinálunk az idei 3 első körből...szerzünk e jövőre + első köröst..stb?)
Mondjuk épp ésszel nem tudom felfogni miért ragaszkodnak Hurtshöz. Magyarázza el valaki , hogy a futásain kívül miben jó még? ....és ez a teljesítmény meddig lehet kifizetődő ? Azt el tudom képzelni, hogy a csapattársai kedvelik, de ez emberi dolog és nem sok pluszt tud hozzátenni az eredményességhez.
Itt is többen(nem te Dande..te nem) simán észreveszik a hibát amik botrányosak akkor meg minek erőltetni(pláne ha ez volt tavaly is meg idén is)?
Ez meg:

Greengo
Ezt nem èrtem....hogy a francba ne venné èszre az ember sajna elèg feltűnőek tudnak lenni 😏😏😏😏 az egy másik dolog, hogy szeretek esèlyt adni az embereknek, hogy javulhatnak, változhatnak, hiába ez a fakad belőlem, talán esetemben baj is lenne ha nem így gondolkodnèk 😉 különösen ha rászolgáltak, ès nem látszik jobb opció. Hurts szvsz rászolgált (jelenleg egyedül Pickettet látom olyannak, akire èrdemes lenne lecserélni (amatőr szemmel) de rá túl sokan pályáznak). Túl sok lyuk van a csapatban, hogy ezt a három első kört ne azok befoltozására használjuk. Aztán ahogy halad az Offseason az edzők látni fogják merre halad Hurts ès ha kell lèpnek. Arról nem is beszélve, hogy talán ott van Minshaw akihez lehet nyúlni vègszüksèg esetén (most nem tudom van e szerződèse jövőre).

Trubiskyk DJonesok megkapták a lehetőséget, kapja meg ő is. Ha látszódna Mahomes, Watson, Luck szintű tehetség, más lenne a helyzet.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
Persze offseason elején azt mondanak amit csak akarnak. Ezt nem kell készpénznek venni.
Ha mégis így van és szerintem nem fejlődik ahogy eddig sem akkor vár ránk megint egy közepes szezon mint az idei. Onnan azért nehéz lesz QB-t draftolni. (persze kérdés mit csinálunk az idei 3 első körből...szerzünk e jövőre + első köröst..stb?)
Mondjuk épp ésszel nem tudom felfogni miért ragaszkodnak Hurtshöz. Magyarázza el valaki , hogy a futásain kívül miben jó még? ....és ez a teljesítmény meddig lehet kifizetődő ? Azt el tudom képzelni, hogy a csapattársai kedvelik, de ez emberi dolog és nem sok pluszt tud hozzátenni az eredményességhez.
Itt is többen(nem te Dande..te nem) simán észreveszik a hibát amik botrányosak akkor meg minek erőltetni(pláne ha ez volt tavaly is meg idén is)?
Ez meg:


Amúgy Rózsinak az a dolga , hogy blöfföljön a kamerába. 😉 (remélem)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
az van, hogy ránézésre a mostani tűnik jobbnak. 2024 a következő komolyabb class.
Shawn84
????a 23s mèg a mostaninál is gyengèbbnek tűnik?, pedig ezt se tartják erősnek, èn èpp azt olvastam vhol hogy a 23s lehet erős. Persze ez nagyon képlékeny, nehèz ezt előre megjósolni.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
az van, hogy ránézésre a mostani tűnik jobbnak. 2024 a következő komolyabb class.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
Van azert jo lb
Janek
Csak húzzuk is ki 😛😜😁
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.
dande
Van azert jo lb

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....


Őszintén szólva örölük neki. Ha nem fejlődik eléggé és emiatt gyengék leszünk, akkor egy várhatóan jobb classból tudunk QB-t húzni. Az idei pickekkekből meg lehet csapatot építeni. Kár, hogy most nincs egy Parsons.... ha meg még be is válna Hurts akkor pláne nyertünk.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyanakkor ő valóban remèlem (hátha) marad!!!!!


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg az fogalmazódott meg bennem, ha valóban Hurtsben gondolkodunk mèg jövőre, ès ez nagyon így tűnik így ban, akkor megkeresnèm Joe Bradyt segítsen a fejlesztèsèben. Persze ez nem fog megtörténni ès nem is biztos, hogy segítene rajta (nem mindenki Burrow alapanyag), csak úgy eszembe jutott 😁😏😏 a Panthersnèl nem feltétlenül gondolnàm, hogy ő (volt) a hunyó.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Beszédes kép(és nem egy ilyen volt tegnap is):

Persze akkor kell passzolni amikor már jön a védő. 😀 Tényleg nem szeretném azt nézni ahogy ilyen D.Smith féle tehetségek Hurts alatt sínylődnek. Komolyan kár ilyen elkapót draftolni ha Hurts a QB-d. 😀
Greengo
Sokak szerint továbbra is az elkapó a legnagyobb gond, és azt kell húzni az első körben. Kérdem én. Minek? Kb minden playnél üvöltöttem hogy ott az üres elkapó. Sokszor 2-3 ember is elérhető volt. Az az érzésem, hogy Minshewal ezen a meccsen komoly harcra késztethettük volna a Tampát.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan
Beszédes kép(és nem egy ilyen volt tegnap is):

Persze akkor kell passzolni amikor már jön a védő. 😀 Tényleg nem szeretném azt nézni ahogy ilyen D.Smith féle tehetségek Hurts alatt sínylődnek. Komolyan kár ilyen elkapót draftolni ha Hurts a QB-d. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan
Amúgy a 15,16 és 19 helyen draftolhatunk az első körben.
Shawn84
QB-t szeretnék. 😊
Greengo
De hisz Minsú in dö háusz. 😉
Reggio1914
Első számút.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 337
Amúgy a 15,16 és 19 helyen draftolhatunk az első körben.
Shawn84
QB-t szeretnék. 😊
Greengo
De hisz Minsú in dö háusz. 😉
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan
Amúgy a 15,16 és 19 helyen draftolhatunk az első körben.
Shawn84
QB-t szeretnék. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Amúgy a 15,16 és 19 helyen draftolhatunk az első körben.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze, ha Gannon megint hamarabb kapcsol a védekezés átállításával....de azért érződött, amikor nagyon kellett rákapcsoltak, valójában egy percnyi esélyünk nem volt.

Esetleg ha Reagor nem fumblizik és abból pontot csinálunk.

De nincs ha....bízzunk a fejlődésben 😊
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Wow ez a tegnapi meccsek utáni stat. 😀
-
Greengo
Hurts legalább olcsón tudta ugyanazt 😁 oké a szezonban Prescott sokkal jobb volt, de az eredmény ugyanaz.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan
Wow ez a tegnapi meccsek utáni stat. 😀
-


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 655 — Eagles fan
Sirianni jó lehet hosszabb távon. Elég látványos volt a fejlődés a szezon elejéhez képest. Egyelőre jó munkát végez. Hagyni kell, hogy "kivirágozzon" . 😀 Kell neki egy használható QB és jó lesz ez.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy elcserélnétek Siriannit Mufasára? Én szerintem igen.

Pontosítok: lecserélnétek?
picksix
Mármint Floresre? Nem nem és nem...hagyni kell dolgozni még legalább egy évig. Nem egy átlagos pali, de láthatóan jó öltözői kultúrát tudott kialakítani és szakmailag is képes fejlődni, változni. Igazítani ha kell. Ő az egyetlen újonc HC, aki POba ment. Persze az idény második felében jöttek gyengébb ellenfelek, de azt is meg kellett csinálni.
dande
DeMeco Ryansre gondoltam 😀
picksix
Ja jó, erre már nem emlékeztem, hogy őt hívtuk így, rá meg pláne nem, bármennyire is csíptem játékosként...még legyen csak egy évet mondjuk DC és bizonyítson, utána lehet róla szó. Persze ha a SF most nagyot alkot, akkor elvihetik.
több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Amúgy elcserélnétek Siriannit Mufasára? Én szerintem igen.

Pontosítok: lecserélnétek?
picksix
Mármint Floresre? Nem nem és nem...hagyni kell dolgozni még legalább egy évig. Nem egy átlagos pali, de láthatóan jó öltözői kultúrát tudott kialakítani és szakmailag is képes fejlődni, változni. Igazítani ha kell. Ő az egyetlen újonc HC, aki POba ment. Persze az idény második felében jöttek gyengébb ellenfelek, de azt is meg kellett csinálni.
dande
DeMeco Ryansre gondoltam 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 923 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy elcserélnétek Siriannit Mufasára? Én szerintem igen.

Pontosítok: lecserélnétek?
picksix
Mármint Floresre? Nem nem és nem...hagyni kell dolgozni még legalább egy évig. Nem egy átlagos pali, de láthatóan jó öltözői kultúrát tudott kialakítani és szakmailag is képes fejlődni, változni. Igazítani ha kell. Ő az egyetlen újonc HC, aki POba ment. Persze az idény második felében jöttek gyengébb ellenfelek, de azt is meg kellett csinálni.