NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ugye, nem is vagyunk olyan rosszak 😛

 www.facebook.com/fuzovelkifele/photos/a.10150117968391431/10158023917406431/?type=3
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Akármennyire is számolom az ESPN-en ha bejutunk a PO-ba akkor megyünk Tampába...
zsoeo
Pedig még elég sok variáció van. Attól függ mennyire veszik komolyan az utolsó fordulót. De maradjunk az elejénél. Jussunk be. 😊
Greengo
Én is úgy látom, 1 eset van amikor a Rams-hez mentek.
Ha a Falcons, Saints és Eagles hármas kikap akkor mentek a Ramshez, a többi eset Tampa. 😀
KeyG
Az nehéz lesz mert saints-falcons van az utolsó fordulóban
peach
Valaki mást akartam írni 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Akármennyire is számolom az ESPN-en ha bejutunk a PO-ba akkor megyünk Tampába...
zsoeo
Pedig még elég sok variáció van. Attól függ mennyire veszik komolyan az utolsó fordulót. De maradjunk az elejénél. Jussunk be. 😊
Greengo
Én is úgy látom, 1 eset van amikor a Rams-hez mentek.
Ha a Falcons, Saints és Eagles hármas kikap akkor mentek a Ramshez, a többi eset Tampa. 😀
KeyG
Az nehéz lesz mert saints-falcons van az utolsó fordulóban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
További plusz Slay!
Vegre egy fa cb aki tényleg megszolgálja a pénzt.Nelson is olcsón egész jól tolta.
Lassan meg kell talalni Meki utódját.(drafton Hamilton)

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már a jövő èvi sorsolás is körvonalazódik, nem lesz könnyebb 😜

 theeagleswire.usatoday.com/lists/eagles-2022-opponents-nfl-schedule-colts-ravens-packers/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Cox, Goedert among Eagles to test positive for COVID-19
 www.thescore.com/nfl/news/2266664

Mèg a Covid parát is sikerül jól időzíteni....

Hupsz egy kicsit bővebb a lista 😛😛😛



Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Nálam MVP az offense fal edző.
Hihetetlen hogy a kezdőből Brooks, aztán Seumalo és Dillard is kiesett plusz ugye LJ-nak is voltak problémái..

Ennek ellenére olyan szintű lyukakat csinálták a szezonban, hogy néha élmény nézni. Főleg run blokkban de szerintem passing time-ban is..
Nem néztem sack mutatót (tudom benne van hogy Hurts atletikus) de ez mindenképp nagy pozitívum.

Aminek a legjobban örülök (és ez tudom túl személyes) de az a csapat kultúra. Máshogy nem tudom megfogalmazni, lehet hülye szó, de a tegnapi AB hiszti utan jutott eszembe.

Nincs ilyen sittes, asszonyverő, gyilkos, gyerekverő, bipoláris és egyéb "problémás" ember hosszú ideje a csapatnál. (szerk: vagy csak nem tudunk róla)

Nálam ez többet ér minden nyert vagy vesztett (Hurts Fr QB vagy sem kérdésnél...) remélem érthető 😉
zsoeo
Az edzői stáb nagy érdeme ez a csapategység...én is imádom. Az elején feltettem Siriannit, hogy felfalják elevenen az öltözőben , de bebizonyította, hogy egységgé tudja kovácsolni a csapatot . Ez nálam is hatalmas + az idei szezonban.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Nálam MVP az offense fal edző.
Hihetetlen hogy a kezdőből Brooks, aztán Seumalo és Dillard is kiesett plusz ugye LJ-nak is voltak problémái..

Ennek ellenére olyan szintű lyukakat csinálták a szezonban, hogy néha élmény nézni. Főleg run blokkban de szerintem passing time-ban is..
Nem néztem sack mutatót (tudom benne van hogy Hurts atletikus) de ez mindenképp nagy pozitívum.

Aminek a legjobban örülök (és ez tudom túl személyes) de az a csapat kultúra. Máshogy nem tudom megfogalmazni, lehet hülye szó, de a tegnapi AB hiszti utan jutott eszembe.

Nincs ilyen sittes, asszonyverő, gyilkos, gyerekverő, bipoláris és egyéb "problémás" ember hosszú ideje a csapatnál. (szerk: vagy csak nem tudunk róla)

Nálam ez többet ér minden nyert vagy vesztett (Hurts Fr QB vagy sem kérdésnél...) remélem érthető 😉
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt lelkesebben srácok 😏😁😁


dande
Épp a kutyamaszkomat keresem. 😀
Greengo
De várjál, idèn a kivirágzás a tèma, szerintem szerezzünk be locsolókannát 🎉😁🥳🥳😜🙏😛
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Azèrt lelkesebben srácok 😏😁😁


dande
Épp a kutyamaszkomat keresem. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt lelkesebben srácok 😏😁😁

A POba jutás hangjai 🥳


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A POban meg mindegy kijön meg kell verni 😜 szètfutva, szètpasszolva (azt nem fogjuk 😏😏😏) az összes passzt levèdekzeve stb stb stb 🥳😲🥳🎉🎉🥳
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor jön a ket ps csapat meccse 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt csak megoldották, hogy kapjunk primetime időpontot 🥳😜😁😁😁😁



Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor BENT VAGYUNK🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎉



Legyen ünnep a következő kèt meccs, aztán meglátjuk ez mire elèg😁

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Akármennyire is számolom az ESPN-en ha bejutunk a PO-ba akkor megyünk Tampába...
zsoeo
Pedig még elég sok variáció van. Attól függ mennyire veszik komolyan az utolsó fordulót. De maradjunk az elejénél. Jussunk be. 😊
Greengo
Én is úgy látom, 1 eset van amikor a Rams-hez mentek.
Ha a Falcons, Saints és Eagles hármas kikap akkor mentek a Ramshez, a többi eset Tampa. 😀
KeyG
De ha nyer a Panthers és a 49'ers akkor meg Arizónába. (szval még bármi lehet, de papírforma szerint Tampa...de még nyerjen a GB-ez az első)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 969
Akármennyire is számolom az ESPN-en ha bejutunk a PO-ba akkor megyünk Tampába...
zsoeo
Pedig még elég sok variáció van. Attól függ mennyire veszik komolyan az utolsó fordulót. De maradjunk az elejénél. Jussunk be. 😊
Greengo
Én is úgy látom, 1 eset van amikor a Rams-hez mentek.
Ha a Falcons, Saints és Eagles hármas kikap akkor mentek a Ramshez, a többi eset Tampa. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Akármennyire is számolom az ESPN-en ha bejutunk a PO-ba akkor megyünk Tampába...
zsoeo
Pedig még elég sok variáció van. Attól függ mennyire veszik komolyan az utolsó fordulót. De maradjunk az elejénél. Jussunk be. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Akármennyire is számolom az ESPN-en ha bejutunk a PO-ba akkor megyünk Tampába...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A 49rs tette a dolgát, egy èjszakai Csomagoló lèpèsre a PO 🙂

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Boston Scott az MVP nálam. Hurts szerintem gyenge volt ma. Sok pontatlan passza volt...nagyon kellett küzdeni az elkapásokért.
A védelem oké volt. A félidei elemzése az edzőknek kiváló(ezt sokadszorra láttuk). Jó lenne ha meccs közben is gyorsan tudnánk reagálni.
Viszont a büntetések. Még a pár kamu flag ellenére is nagyon sok volt.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Still alive! Gondoltam, hogy miután a múlt héten a Futballcsapat beleszart a meccsébe, most majd lesz lesz kedvük játszani. Kemény meccs volt, de ha a védelem (Gannon) nem alszik bele az első félidőbe, akkor sima lehetett volna ez is.

Sirianni szerintem megint összességében jól meccselt. Az első negyedik kísérlet nem jött össze, de utána is bátran nekiment, és háromszor is összejött. Pedig a szezonban elég rosszak vagyunk ebben a műfajban. Talán még a 4. és 4-nek is nekimentem volna a Washington 45-ösén.

Ma amennyire jó lehet, annyira jó volt Hurts a passzjátékban. Két komolyabb hibára emlékszem. Az egyik, amikor nem vette észre a tök üres Smith-t a first downért, helyette Watkinsnak dobta a rövidebb passzt. Nem lett meg a first down és a 4. downt is elrontottuk.
A másik, amikor nem találta el Smith-t az endzone-ban. Volt mellette ember, de volt egy lépés előnye, ami több, mint elég az endzoneban.

Jobbára lábbal tette hozzá a különlegesebb dolgokat Hurts, ahogy megszokhattuk. A futások mellett többször is jól mozgott el a nyomás elől. A legnagyobb játék ebből a szempontból a Ward-nak adott passza volt.
Ami megint előjövő hiányosság volt, hogy a snap utáni olvasásokkal többször késik, és nem a megfelelő ütemben dobja a passzt, hanem egy (két) ütemmel később. A redzone-ban passzokkal nem igazán tud veszélyes lenni. Ott kisebbek az ablakok, pontosabbnak kell lenni.

A futójáték ma nem volt igazán átütő, de így is igen fontos játékokat, first downokat hoztak a futók. A két 4. downos futott TD Scott-tól, nem kell mondani, hogy mennyire kulcs játékok voltak.
A támadófalnak talán nem volt a legjobb meccse futásblokkolásban. Dickersont, Johnsont is megverték időnként. A passz blokkolással nem volt gond. Goedert és Smith vezette a elkapó egységet, ahogy lennie kell.

A védelem megint nagyon passzívan kezdte a meccset. Heinicke Joe Montanának nézett ki időnként. Tudhattuk, hogy nyomást kell rá gyakorolni, de eléggé sematikus volt a passrush. Amikor pedig volt, akkor Heinicke tudott kiszabadulni. Sok volt az elrontott szerelés is (szokás szerint Singleton vezetésével).

Aztán a második félidőben változtatott Gannon. Több volt a kreatív siettetés. Nem feltétlenül mindig blitzek, de stuntok, 4. rusher-ként küldött linebackerek (Edwards, Avery), ami meg is hozta az eredményt. A végén még kicsit izgulni kellett a prevenciós defense miatt, de jött McLeod.

Sweat végig nagyon jó volt, több nyomás mellett kétszer is odaért az irányítóra, és két leütött passza is volt. Cox is elővett valamit a régiből december óta, így ma is. Williams nevét az utóbbi meccseken egyre többször halljuk, ez örömteli fejlődés.

A secondaryban Nelsont támadták, mint általában. Slay felé nem tudom, ment-e passz. Maddox-nak volt több fontos játéka, és a safety-k is nagy játékokkal jelentkeztek. Harris egy TD-t akadályozott meg, amikor a Washington elhúzhatott volna. McLeod meccset lezáró repülő interception-jét még egy elkapó is megirigyelhette volna.

Már biztos, hogy pozitív mérleggel zárunk. Ki hitte volna ezt a szezon előtt vagy akár a szezon felénél?


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Micsoda nap!
Nyertunk
Kikapott a skins a giants a colts a miami!
Janek
Már csak Texans és a Vikes van hátra 😁