Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát bakker a Titans húzta be....hogy mi a francèrt nem kellett nekünk azt ugyan nem èrtem 😒😒😒😡
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


Èrtelmezni kevèssè tudom😏, de talán ez azt jelzi, Sweat ès Barnett nem teljesít rosszul mèg ha főleg utóbbi esetében nem is úgy tűnik.

Janek, neked meg pihenj ☺️😉😛
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom, álom csupán, de Z. Cunng.t el tudnám kèpzelni a csapatba.
dande
Claimelni kell, szerintem jó helyen vagyunk a rangsorban, van esélyünk. Őt én is el tudnám képzelni a csapatban.
Shawn84
Kèrdès, akarjuk-e? Szuggerálljuk erôsen, hátha 😉
dande
már fáj a szemem

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom, álom csupán, de Z. Cunng.t el tudnám kèpzelni a csapatba.
dande
Claimelni kell, szerintem jó helyen vagyunk a rangsorban, van esélyünk. Őt én is el tudnám képzelni a csapatban.
Shawn84
Kèrdès, akarjuk-e? Szuggerálljuk erôsen, hátha 😉
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Tudom, álom csupán, de Z. Cunng.t el tudnám kèpzelni a csapatba.
dande
Claimelni kell, szerintem jó helyen vagyunk a rangsorban, van esélyünk. Őt én is el tudnám képzelni a csapatban.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom, álom csupán, de Z. Cunng.t el tudnám kèpzelni a csapatba.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pár snap kell a colts első köréhez Wentztől
Janek
Igen pontosan 5 ami becslés, lehet már nem is lenne szükség rá. Attól függ mennyi támadó snappet játszik a Colts. A mókás, hogy ők is velünk együtt vannak bye weeken, ahogy a Dolphins is. Így első köreink tőlünk függetlenül alakulnak 😁😁😁
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Pár snap kell a colts első köréhez Wentztől

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


Abszolút megèrdemelnè, de komoly riválisai lesznek. Meg nemrèg nyert Eagles játèkos (Chris Long) nem tudom számít-e ez.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik megúsztuk komolyabb sèrülès nèlkül. Remèljük a pihenőhèt annyira nem lesz pihenès, hogy belealszunk a WFT elleni meccsbe 🙂
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


Ezeket nem muszáj csak a 2. fèlidőbem elővenni mire szètidegelem az ErdKt 🙂🙂😏
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Uff, én beszéltem!
Shawn84
Hajrá, akkor végre elnémulhatok 😉 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó, még egy pici elvileg hiányzik 😛

több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Az első meccs volt hosszú idő óta, amit igazán tudtam élvezni. Végre volt igazi QB játék. Pedig hát Minshew nem egy klasszis irányító, jó ha közepes game managernek tarthatjuk, de ő megtalálta a szabad elkapókat. Milyen érdekes, ha valaki nem rohangászik nyakra-főre, hanem érti is ami körülötte van, tudja olvasni az elkapóit, akkor találhat szabad játékost. Tökéletesen láthattuk ezt tegnap. Semmi nagy trüváj, körbenézett, látta merre kéne menni, odadobta. Maga az offense sokkal élettel telibbnek tűnt, működött összességében minden.
Sirianni már kijelentette, hogy Hurts egyértelműen marad kezdő, de azért a kis fejükben már ott forog a gondolat, hogy baszki, ez azért jobb volt mint idén bármikor. Ha nem áll át a második félidőre futó módba a támadó egység, szerintem még több is lehetett volna ebben. Tény, hogy a Jets nem egy jó csapat, de az is tény, hogy hasonlóan gyenge csapatok ellen is sokkal jobban szenvedtünk eddig.

A jó hír, hogy a Colts első köre is már zsebben van, tehát 3 első körös áll rendelkezésre a franchise felélesztésére. Ebből egyet mindenképpen irányítóra kell használni, ha nem is játszatjuk első évében (az lenne az ideális talán) akkor is szükség van. Hurts nem fogja végig szaladgálni a pályafutását, Lamarnak is meg kellett tanulnia passzolni (úgy ahogy) mert kiismerték, levédekezik, már nem oylan gyors, egyre többet sérült.

A másik két első kört pedig a védelemre kell majd fordítani, ez is egyértelmű. Nincs olyan poszt ahova nem férne el valami komolyabb segítség. A fal közepe néz ki talán legjobban a jövőre nézve, ugye oda hoztunk idén fiatalokat, de a secondaryban, különösen safety poszton nem marad ember, és Slaynek is már jövőre az utolsó éve lesz. Az LB sort meg talán felesleges is említeni, de azért mégis. Ide 2 játékos is beférne instant kezdőnek.

Az edzőkről: Gannon egyelőre olyan mint maga az eagles. Soha nem tudhatod milyen formát mutat az aktuális meccsen. Vannak borzasztó dolgai, és vannak jók is, 50-50 százalékban. Nem tudom, hogy a meglévő játékos anyag nem megfelelő e számára egyelőre, vagy fogalma sincs mit kezdjen 1-1 szituációval, de neki szerintem kell hoznunk segítséget. Egyrészről ugye a már említett draft illetve FA piac, másrészről, talán egy idősebb edző mentor jöhetne mellé, akivel átbeszélhetné a dolgokat.

Sirianni játékhívásai amúgy nem voltak rosszak, láthatóan magabiztosabb volt, mint szokott. Korábban is inkább passzoló irányitokhoz szokott, ez érhető, amit nem értek az a második félidei visszafogottság. Teljesen felesleges volt, leállni, és futtatni az órát.

Nagyon reménykedem, hogy Minshewal még lesz idén meccsünk, valami komolyabb csapat ellen is, mert rettentő mód kíváncsi lettem, hogy mire lennénk képesek ebben az összeállításban.

Reagor dolog: szegény gyerek szerintem már retteg, ő egy az egyben belecsúszott az Agholor betegségbe, és a közönség is ront a dolgon. Vegyük le a visszahordásokról, tegyük be slotba középre, ahol hasznos lehet, és akkor talán vissza tudjuk még hozni. Nála most ez egy nagyon fontos időszak, mert, ha nem kezdenek vele valamit, akkor bizony megy a bust kosárba, és azért az látszik, hogy nem tehetségtelen játékos.

Uff, én beszéltem!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem csodálkozom, hogy QB kérdés van. Jelenleg két kezdő szintű is van a csapatban.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....



Az elosztás lehetne kicsit ügyesebben, főleg ha ezt nézzük 😛 😉

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 322
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Veretlenek maradtunk a Jets ellen a csapat történetében. A sérülések sajnos kissé keserédessé teszik ezt a győzelmet.

Az offense nagyon nagy lendülettel kezdett, amihez lehetett köze annak is, hogy a Jets-et váratlanul érte, hogy nem Hurts kezd. A második félidőre aztán megint kihűlt a támadósor, ahogy a Saints ellen is. Nagyon óvatossá váltunk és nem tudtuk befejezni a meccset a harmadik negyedben, mivel csak mezőnygólokat lövöldöztünk. Viszont a labdabirtoklással uraltuk a meccset, a harmadik negyedben lényegében nem is volt az ellenfélnél a labda.

Láthattuk milyen a passzjáték, amikor az irányító megdobja a teljesen nyilvánvaló üres embereket. Nem csinált semmilyen varázslatot Minshew, csak megtalálta az üres játékosokat, amikor voltak. A második félidőben már nem is nagyon erőltetett kockázatosabb játékokat.
Vajon kap újabb esélyt a bye után? Gyenge volt ez a Jets védelem, de nem mondom, hogy nem szolgált rá.

Az OL a szokásos jó játékát hozta, kevés volt a nyomás Minshew-n. Futásblokkban szerintem voltak hibák, de az is elfogadható volt.
Sikerült végre megtalálni az egyik legjobb fegyverünket Goedert személyében, megérdemelt már egy ilyen meccset, miután eddig sokszor alig nézett felé Hurts.

Smith-re egyre jobban figyelnek a csapatok, ez persze megnyitja a helyet a többi elkapónak, de 4 célbavételnél én többet várnák a legjobb elkapónk esetében. Viszont Watkins-nek eredményes meccse volt.

Reagor-t le kell venni a kickoff returnökről, mert hülyeségeket csinál és fél a visszahordásoknál. Punt returner-nek oké, bár ma elejtett egy puntot, de abból legalább kihozott egy pozitív játékot.

A futás szerintem volt már jobb is, bár a számot tetszetősek. Kellett az a nagy futás Sanders-től, hogy szép legyen a stat lap is, de többször állították meg a LOS környékén, mint szerettem volna. A sérülése nem nézett ki jól. High ankle sprain-nek nézett ki, ami általában nem 1-2 hetes dolog, ráadásul idén egyszer már kihagyott komolyabb időt emiatt. Szorítsunk érte, de benne van, hogy legrosszabb esetben már nem lesz a szezonban.
A sérülések miatt Gainwell visszakerült a rotációba és jól is játszott.

A védelem felfogása nem tetszett annyira ma. Négy emberes rush és zóna volt legtöbbször. Extra emberrel szerintem egyszer sem akartunk nyomást tenni Wilson-ra, akit pedig nem nehéz zavarba hozni. Inkább arra hagyatkoztunk, hogy rontsa ő el a játékot, amit párszor megtett, de nem annyiszor, mint reméltük.

Sok volt az üres elkapó, és sokszor Wilsonon vagy az elkapók bénázásán múlt, hogy nem lett belőle játék. Eppst és Slayt lehet kiemelni a secondary-ból, utóbbi sem enged komolyabb játékot.
Nelson sérülése miatt McPhearson lehetőséhez jutott, nem volt rosszabb, mint Nelson.

Az első félidőben nem nagyon volt nyomás, de a másodikban egyre gyakrabban érkeztek meg Sweat-ék, fel is javult valamennyire a védekezés. Viszont sokat segített az offense is, amely hosszú driveokkal tartotta a padon a Jets támadóit.

Az elmúlt hetekben sajnos megint rákapcsoltunk a sérülésekkel. Driscoll súlyos sérülése múlt héten, most pedig Nelson, Sandsers , Kelce esett ki.
Kelce is bokasérülés, most a másik bokája, mint a múltkor. Ha valaki jöjjön rendbe a bye alatt akkor az ő.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Azért Bajusz a második félidőben igencsak vissza lett fogva(főleg csak futottunk), de addig is elég szép számokat produkált:
Gardner Minshew 20/25 242y 2TD 0int


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és PO helyen vagyunk és ott is maradunk ha nem nyerne a WFT 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha minden igaz megvan az első kör 😛 lehet QBra költeni 😊 A sérülteknek gyógyulást ,tessék értelmesen felkészülni a hajrára!
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Nem úgy volt hogy az üveglábú irányítót elküldtük?