Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom az a bokasérülés lényegesen befolyásolja a futási képességét. Ha pedig jelen állapotban csak a zsebből kényszerül dolgozni, akkor vége a dalnak.

Remélem azért még visszatér és lesz esélye javítani, mert az előző meccs a legrosszabb meccse volt a passzjátékban idén. Kár volt megnézni az all-22-t, mert még rosszabb volt, mint amilyennek a meccsen látszott.
A meccs utolsó játékánál jobban érzékelteti ez a play, hogy mekkora homály volt múlt héten:

Reklamáltam, hogy hol volt Goedert a redzone-ban. Hát ott volt, tök üresen és kéri is a labdát. Ennél ritkán van szabadabban egy elkapó a redzone-ban. Tiszta zseb, de a nyilvánvaló dobás helyett Hurts kifut majd jobbra és eladja a labdát.
BleedingGreen
Most akkor mit szeressünk? Minshaw legyen jó, és nyerjünk? S vegye el Hurts helyét (tudom egy meccs kevés ehhez, de ismerjük már ezeket a szitukat, hogy nem könnyűek). Minshaew legyen közepes, de azért nyerjünk és Hurts visszajöjjön? Hurtsöt bírom minden hibájával együtt, Minshaw pedig nem annyira jön be, bármekkora figurának tűnik (mutatja magát, láttatják)...

Meglátjuk, minden napnak megvan a maga baja 😛 most nyerjünk, aztán két hét lesz kitalálni mi legyen 😀
dande
2 hét lesz kitalálni mi legyen? 😀 Volt rá egy egész offseason +13 hét. Hurts nem lett jobb hiába bírod jobban .
Túl sok ilyen képkockát láttam már, hogy tudjam mi a megfelelő válasz a mi legyenre. 😀
Greengo
Jól van na, azèrt pl Allen se mindjárt lett fr QB 😛.

A lényeg, hogy ma nyerjünk aztán agyalhatunk. Ha még kikapunk, akkor bár utálom, de legalább a sajáttal menjünk a minèl jobb pickre mert a Phins meg a Colts nem hajlandó segíteni 😉 Btw ha ma Wentz vègig játszik, tán még is van első körük.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Gondolom az a bokasérülés lényegesen befolyásolja a futási képességét. Ha pedig jelen állapotban csak a zsebből kényszerül dolgozni, akkor vége a dalnak.

Remélem azért még visszatér és lesz esélye javítani, mert az előző meccs a legrosszabb meccse volt a passzjátékban idén. Kár volt megnézni az all-22-t, mert még rosszabb volt, mint amilyennek a meccsen látszott.
A meccs utolsó játékánál jobban érzékelteti ez a play, hogy mekkora homály volt múlt héten:

Reklamáltam, hogy hol volt Goedert a redzone-ban. Hát ott volt, tök üresen és kéri is a labdát. Ennél ritkán van szabadabban egy elkapó a redzone-ban. Tiszta zseb, de a nyilvánvaló dobás helyett Hurts kifut majd jobbra és eladja a labdát.
BleedingGreen
Most akkor mit szeressünk? Minshaw legyen jó, és nyerjünk? S vegye el Hurts helyét (tudom egy meccs kevés ehhez, de ismerjük már ezeket a szitukat, hogy nem könnyűek). Minshaew legyen közepes, de azért nyerjünk és Hurts visszajöjjön? Hurtsöt bírom minden hibájával együtt, Minshaw pedig nem annyira jön be, bármekkora figurának tűnik (mutatja magát, láttatják)...

Meglátjuk, minden napnak megvan a maga baja 😛 most nyerjünk, aztán két hét lesz kitalálni mi legyen 😀
dande
2 hét lesz kitalálni mi legyen? 😀 Volt rá egy egész offseason +13 hét. Hurts nem lett jobb hiába bírod jobban .
Túl sok ilyen képkockát láttam már, hogy tudjam mi a megfelelő válasz a mi legyenre. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom az a bokasérülés lényegesen befolyásolja a futási képességét. Ha pedig jelen állapotban csak a zsebből kényszerül dolgozni, akkor vége a dalnak.

Remélem azért még visszatér és lesz esélye javítani, mert az előző meccs a legrosszabb meccse volt a passzjátékban idén. Kár volt megnézni az all-22-t, mert még rosszabb volt, mint amilyennek a meccsen látszott.
A meccs utolsó játékánál jobban érzékelteti ez a play, hogy mekkora homály volt múlt héten:

Reklamáltam, hogy hol volt Goedert a redzone-ban. Hát ott volt, tök üresen és kéri is a labdát. Ennél ritkán van szabadabban egy elkapó a redzone-ban. Tiszta zseb, de a nyilvánvaló dobás helyett Hurts kifut majd jobbra és eladja a labdát.
BleedingGreen
Most akkor mit szeressünk? Minshaw legyen jó, és nyerjünk? S vegye el Hurts helyét (tudom egy meccs kevés ehhez, de ismerjük már ezeket a szitukat, hogy nem könnyűek). Minshaew legyen közepes, de azért nyerjünk és Hurts visszajöjjön? Hurtsöt bírom minden hibájával együtt, Minshaw pedig nem annyira jön be, bármekkora figurának tűnik (mutatja magát, láttatják)...

Meglátjuk, minden napnak megvan a maga baja 😛 most nyerjünk, aztán két hét lesz kitalálni mi legyen 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Gondolom az a bokasérülés lényegesen befolyásolja a futási képességét. Ha pedig jelen állapotban csak a zsebből kényszerül dolgozni, akkor vége a dalnak.

Remélem azért még visszatér és lesz esélye javítani, mert az előző meccs a legrosszabb meccse volt a passzjátékban idén. Kár volt megnézni az all-22-t, mert még rosszabb volt, mint amilyennek a meccsen látszott.
A meccs utolsó játékánál jobban érzékelteti ez a play, hogy mekkora homály volt múlt héten:

Reklamáltam, hogy hol volt Goedert a redzone-ban. Hát ott volt, tök üresen és kéri is a labdát. Ennél ritkán van szabadabban egy elkapó a redzone-ban. Tiszta zseb, de a nyilvánvaló dobás helyett Hurts kifut majd jobbra és eladja a labdát.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor indulhat a Minshaw mánia 😒😒😒😠
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 213 — Kinek mit intézett a kormánya
Hurts OUT, Minshew kezd
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


Legalább az apróbb sikereknek örüljünk 🙂🙂🙂
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Hurts tud játszani hètvègèn. Ennek ôszintèn örülök. Gyorsan vissza kell ülni a lóra amiről ledobadtta magát 🙂
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


empty taxi
Igen láttam én is, de nem mertem betenni 😛 reméljük nem romlik majd. Persze mivel Eagles játékos fel sem fog merülni a neve semmi hype listán, de ez már megszoktam. 😉 Inkább beszéljenek kevesebbet róla, de játszon jól továbbra is. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


ugye ez az a fájdalmas jelenet, bár az is látszik, a legjobb pillanatban amikor odadobhatta volna Hurts, épp nem volt abban a dobó pozícióban, amivel odateszi a labdát. Mikor igen, már necesebb lett volna hasonlóan mint Reagornek vagy iszonyú pontosnak (és gyorsnak erősnek) kellett volna lenni a lasztinak.... de tartok tőle Hurts nem is látta a lehetőséget
több mint 2 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Naná hogy a WFT meg behúzta 😕

Ez nekünk jó, így talán kiesik a versenyből a Seattle, a WFT-t pedig, ha nem verjük meg kétszer, akkor amúgy is mindegy lenne! A Dallas, ha nyer csütörtökön, megint csak jó nekünk, (racionalítás)ha pedig kikap. az a lelkületünknek lesz jó!dande
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Naná hogy a WFT meg behúzta 😕
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Az a különbség, hogy az "Agholor-érában" 😀 sokszor nem volt jobb opció, mint ő, így sokszor rá jött ki a fontos játék. Emlékezhetünk még az Agholor- DGB - Jordan Matthews - Paul Turner legendás elkapó sorra Pederson első szezonjában.
Matthews például egész pályafutása során nem csinált meg olyan elkapást az oldalvonalnál, mint amit pl. tegnap Watkins vagy amit Smith szokott.
Aztán amikor jöttek jobb elkapók (Jeffery, Torrey Smith), akkor kevesebb felelősséggel Agholor is jobb lett.

Az a szomorú, hogy most is vannak jobb elkapók Reagornál és mégis kulcs helyzetekben őt tömtük labdával tegnap.Tény, hogy a váll fölötti elkapásokban ugyanolyan rossz, mint Agholor volt.


több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Nyilván ez a szezon már lemegy vele, de kérdés, hogy hogyan tovább. Lesz 3 első körünk...egy gyengébb(?) QB class. Egy biztos azzal amit Hurts tud le van korlátozva az O# és ha ezt kielemzik és levédekezik akkor lőttek nekünk. Lehet még bohóckodni, de félek jövőre se tud majd többet letenni az asztalra.(nem nagyon látom a fejlődési görbét)
Mondjuk tegnap az sem segített, hogy folyamatosan sérülések voltak az O lineban.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reagor az új Agholor? 😀
Nagyon elkapta őt az Eagles tábor és a kinti sajtó is.


Mindenesetre nem(csak) rajta ment el a meccs.
Greengo
Csórit szétszedik, de mondjuk az alapján amit nyilatkozott és amilyennek a hozzáállását olvastam meg is érdemli.

Azért Agholor tett le valamit az asztalra akikor ekézték és tőle ilyeneket nem lehetett hallani.

Sajna így most mindent elvisz ez a bust WR, de szerintem nagyobb baj az, hogy egy olyan qb-nk van aki nem tud dobni...
zsoeo
Tud dobni csak nem a megfelelő embernek 😏😏😏
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Reagor az új Agholor? 😀
Nagyon elkapta őt az Eagles tábor és a kinti sajtó is.


Mindenesetre nem(csak) rajta ment el a meccs.
Greengo
Csórit szétszedik, de mondjuk az alapján amit nyilatkozott és amilyennek a hozzáállását olvastam meg is érdemli.

Azért Agholor tett le valamit az asztalra akikor ekézték és tőle ilyeneket nem lehetett hallani.

Sajna így most mindent elvisz ez a bust WR, de szerintem nagyobb baj az, hogy egy olyan qb-nk van aki nem tud dobni...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reagor az új Agholor? 😀
Nagyon elkapta őt az Eagles tábor és a kinti sajtó is.

Greengo
Akkor nyerünk vele is egy SBt?😁😁😁😁
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Reagor az új Agholor? 😀
Nagyon elkapta őt az Eagles tábor és a kinti sajtó is.


Mindenesetre nem(csak) rajta ment el a meccs.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg amúgy nem lehetett erre az emberre rábízni egy 3& vagy 4 ès 2t esetleg a fèlidei 1 yardot...😡😡😡😡



Igen, minden bántó szándék nélkül ezt mi csesztük el...

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Good friendship🙂

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Lamar is megirigyelte Hurts teljesítményèt, de ők legalább nyertek...ez egy ilyen nap volt 😕 a Broncos meg verte a Chargerst...
dande
Azért a 17.5 és a 46.5 Rating között óriási különbség van. 😜
KeyG
😀😀
Nem is tudom most kit lehet jol jatszo csapatnak nevezni… ugye a peccet nem mondjuk soha

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 971
Lamar is megirigyelte Hurts teljesítményèt, de ők legalább nyertek...ez egy ilyen nap volt 😕 a Broncos meg verte a Chargerst...
dande
Azért a 17.5 és a 46.5 Rating között óriási különbség van. 😜

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Driscoll hetekre kiesik. Nála is ez lesz. Kurvára nehéz lesz egészségesen tartani.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lamar is megirigyelte Hurts teljesítményèt, de ők legalább nyertek...ez egy ilyen nap volt 😕 a Broncos meg verte a Chargerst...