Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó lenne ezt a szintet minimum tartani, illetve eredmènyesebben kihasználni a fejlődést....



több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nj.com/eagles/2021/12/eagles-jason-kelces-emotional-reaction-to-lane-johnsons-struggles-with-mental-illness-impact-on-others.html

Amilyen mentálisan pozitív dolgok jönnek elő idèn a csapat rèszèről, (remèlve ez nemcsak a felszín) nagyon megèrdemelnèk legalább a POt. Bár úgy látom itt kevèssè èrinti meg a többsèget, 😉 nekem ez sokat jelent (csöpp csöpp 😁😁😁)
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
szerintem a védelembe megy mind a 3 karika vagy eltrédeljuk
Janek
És akkor ki lesz qb? Nem hiszem, hogy Lurie Hurts-ben látná a jövőt, Rózsaember meg pláne nem. Ha nem jön trade során Wilson vagy Watson, és lesz a vezetőségnek tetsző kúbé a drafton, akkor azt ki fogják húzni, akár felcsere árán is.

Amúgy adom a védelembe a pickeket. Barnett például mehet isten hírével, a helyére jó lenne hozni valami értelmes játékost.
balintbaba
Arra lesz a trade
Janek
Én inkább nem hitegetem magam, mind Wilson, mind Watson álom szcenárió lenne. 😀 Watson lehet nem is fog többet NFL meccsen játszani, Wilsonért pedig nagy lesz a sorban állás, ha egyáltalán el akar majd jönni Seattle-ből.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem a védelembe megy mind a 3 karika vagy eltrédeljuk
Janek
És akkor ki lesz qb? Nem hiszem, hogy Lurie Hurts-ben látná a jövőt, Rózsaember meg pláne nem. Ha nem jön trade során Wilson vagy Watson, és lesz a vezetőségnek tetsző kúbé a drafton, akkor azt ki fogják húzni, akár felcsere árán is.

Amúgy adom a védelembe a pickeket. Barnett például mehet isten hírével, a helyére jó lenne hozni valami értelmes játékost.
balintbaba
Arra lesz a trade

több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
szerintem a védelembe megy mind a 3 karika vagy eltrédeljuk
Janek
És akkor ki lesz qb? Nem hiszem, hogy Lurie Hurts-ben látná a jövőt, Rózsaember meg pláne nem. Ha nem jön trade során Wilson vagy Watson, és lesz a vezetőségnek tetsző kúbé a drafton, akkor azt ki fogják húzni, akár felcsere árán is.

Amúgy adom a védelembe a pickeket. Barnett például mehet isten hírével, a helyére jó lenne hozni valami értelmes játékost.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem a védelembe megy mind a 3 karika vagy eltrédeljuk

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt csak úgy itt hagyom. 😀
 fb.watch/9TaEY0OpNC/
Greengo
Én már írtam a GB topicba, hogy szívesen 😛 Ha Gannon vagy más normális Sec edző előbb érkezik, lehet, hogy még mindig itt van 😀
dande
És ha itt lenne? Nagy valószínűséggel közepes vagy szar lenne. 😀 Pont emiatt Parsons miatt sem bánkódnék, nagyon kevés az olyan védő a ligában, aki következetesen évről évre olyan impactot ad egy csapatnak, mint mondjuk egy Smith kaliberű wr. Lamb miatt mondjuk már szomorkodhatunk, főleg mert Reagorból egy Agholor szintű playa sem lesz
balintbaba
Jó persze, meg a többieket is az idő dönti el hosszútávon ki hogyan válik be. Csak ugye egy vèdő talán jobban "ura" tud lenni annak, mindjárt, hogyan teljesít (igen számíthat a sèma, de mègis szabadabb), mint mondjuk egy WR mert az ki van tève a QBnak illetve a passzjátèk mennyisègènek ès minősègènek. Remèljük nem pocsèkoljuk el DS láthatóan meglèvô kvalitásait.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Todd McShay első Mock Draft agymenése

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F1213%2Fnfl_mcshay-mock-draft_v1_16x9.jpg
McShay's opening 2022 NFL mock draft: Drama at No. 1, five QBs and several star defenders
Todd McShay projects all 32 picks of April's first round, starting with a toss-up at No. 1 overall. Who drafts a quarterback, and what do four teams do with multiple early selections?


Az egyik eagles pick tetszik is 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


Legendáink ha találkoznak 🙂
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 676 — Big Dick Nick
Ezt csak úgy itt hagyom. 😀
 fb.watch/9TaEY0OpNC/
Greengo
Én már írtam a GB topicba, hogy szívesen 😛 Ha Gannon vagy más normális Sec edző előbb érkezik, lehet, hogy még mindig itt van 😀
dande
És ha itt lenne? Nagy valószínűséggel közepes vagy szar lenne. 😀 Pont emiatt Parsons miatt sem bánkódnék, nagyon kevés az olyan védő a ligában, aki következetesen évről évre olyan impactot ad egy csapatnak, mint mondjuk egy Smith kaliberű wr. Lamb miatt mondjuk már szomorkodhatunk, főleg mert Reagorból egy Agholor szintű playa sem lesz

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....


Egy interjú DPvel.

Egyébként jelenleg 38% a POba jutási esèly, ez a WFT elleni győzelemmel felugorhat 54re.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na nálunk is indul a dili (illetve annyira nem volt jellemző) Watkins covid listán. Egèsz sokáig bírtuk....

Ugyanakkor oltott, 2 negatív teszttel játszhat.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vèdelemről:

 www.insidethebirds.com/tale-of-two-defenses/

Gugli fordítóval egèsz jól èrthető 🙂 de nyilván jobb angoloknak èrdemes meghallgatni is ☺️

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt csak úgy itt hagyom. 😀
 fb.watch/9TaEY0OpNC/
Greengo
Én már írtam a GB topicba, hogy szívesen 😛 Ha Gannon vagy más normális Sec edző előbb érkezik, lehet, hogy még mindig itt van 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Ezt csak úgy itt hagyom. 😀
 fb.watch/9TaEY0OpNC/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Játszogattam kicsit:

 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Akár hogyan variálom, a biztos POhoz négy győzelem kell, de akkor az tuti megvan. 3 győzelem esetén kell mondjuk a mai Rams és még egy Saints vereség (erre is azért tán van esély). A Frisco elleni vagy épp a Giants elleni győzelem nagyon hiányzik, ha ezek meglennének....

mindegy, nyerjünk és kész 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Heineken úgy tűnik játszhat ellenünk így azért nem lesz egyszerű.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kezdd egyre jobban bosszantani hogy nem Parsonst húztuk bàr azt vszeg nem engedte volna a Boys, de D. Smith sajna egyelőre nem tudjuk jól használni. Persze nem vele van a baj...
dande
Smithtől én még 300 yardot és 2 TD-t várok és akkor azt mondom ez egy jó rookie szezon tőle.
Parsonsra eleve nem volt esély. Nyilván a boys csak azért tradelt velünk, hogy ok basszatok ki a Giantsel , de Parsons tabu.
Greengo
Igen ez jó lenne,de ki fog neki 300 yardot passzolni a következő négy meccsen, lehet összesen nem lesz annyi ha végig Hurts kezd 😛

Egyébként egyszerű a képlet, a következő 3-t nyerni kell azzal megvan a PO (mert a Rams, NO, 49-rs, ATL négyes még játszik egymással és egymástól vesznek el győzelmeket) aztán ott meg már bármi lehet, mi aztán tudjuk 😛 😀

Ha a várhatóan McLaurin Heineken nélkül felálló Skinst nem tudjuk megverni vasárnap (minden tisztelettel irántuk) akkor valóban nincs is miről beszélni.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Kezdd egyre jobban bosszantani hogy nem Parsonst húztuk bàr azt vszeg nem engedte volna a Boys, de D. Smith sajna egyelőre nem tudjuk jól használni. Persze nem vele van a baj...
dande
Smithtől én még 300 yardot és 2 TD-t várok és akkor azt mondom ez egy jó rookie szezon tőle.
Parsonsra eleve nem volt esély. Nyilván a boys csak azért tradelt velünk, hogy ok basszatok ki a Giantsel , de Parsons tabu.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kezdd egyre jobban bosszantani hogy nem Parsonst húztuk bàr azt vszeg nem engedte volna a Boys, de D. Smith sajna egyelőre nem tudjuk jól használni. Persze nem vele van a baj...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kibic day 🙂
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Report: Hurts to return after bye, Minshew could draw offseason trade interest
 www.thescore.com/nfl/news/2249453
dande
Hatha ad erte valaki egy elsot 😀😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Report: Hurts to return after bye, Minshew could draw offseason trade interest
 www.thescore.com/nfl/news/2249453
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Na tessék, talán futja rá abból a pár pickből 😛

 www.bleedinggreennation.com/2021/12/10/22827781/eagles-news-kenny-pickett-grew-up-big-birds-fan-philadelphia-pittsburgh-quarterback-nfl-draft-2022
dande
Gyorsan meg is néztem pár videót róla. Nem is rossz. Karja megvan - lát is a pályán - lábon se gyenge. Ha úgy alakulna lehet hoznám hozzá ezt az Addison gyereket is. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na tessék, talán futja rá abból a pár pickből 😛

 www.bleedinggreennation.com/2021/12/10/22827781/eagles-news-kenny-pickett-grew-up-big-birds-fan-philadelphia-pittsburgh-quarterback-nfl-draft-2022