Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Szerintem itt egy ember örül, Riverske... 😉
tamas424
Kiszophat.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
Szerintem itt egy ember örül, Riverske... 😉
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Howie a kurva anyádat már bocsánat. Szűkös évek jönnek úgy érzem
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
yooker
Hogy inkább megtartjuk? Az edzőkeresésnél a pofánkba volt tolva, hogy azt szerződtetik aki Wentznek a legmegfelelőbb. Na innen érdekes a Szirszariani igazolás is. Vicc. Átbasztak ezek kb minden eagles szurkolót heteken keresztül!
Shawn84
Azért lett kikúrva Pederson, mert Wentzcel nem jött ki. Vagyis én ezt hittem. Nem lehet, hogy tényleg Rózsaember a cancer, és nem Chip Kelly, Pederson és Wentz? Csak kérdem.
mustaine
Ezek után ez már költői kérdés szerintem. Vaagy Hurts faterja intézte a dolgokat a háttérben 😁
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Colts topicba is írtam, ha nem lesz 1 kör belőle, Kolbászért többet kaptunk 😀 😀 😀
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
yooker
Hogy inkább megtartjuk? Az edzőkeresésnél a pofánkba volt tolva, hogy azt szerződtetik aki Wentznek a legmegfelelőbb. Na innen érdekes a Szirszariani igazolás is. Vicc. Átbasztak ezek kb minden eagles szurkolót heteken keresztül!
Shawn84
Azért lett kikúrva Pederson, mert Wentzcel nem jött ki. Vagyis én ezt hittem. Nem lehet, hogy tényleg Rózsaember a cancer, és nem Chip Kelly, Pederson és Wentz? Csak kérdem.

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
yooker
Hogy inkább megtartjuk? Az edzőkeresésnél a pofánkba volt tolva, hogy azt szerződtetik aki Wentznek a legmegfelelőbb. Na innen érdekes a Szirszariani igazolás is. Vicc. Átbasztak ezek kb minden eagles szurkolót heteken keresztül!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
nem trollkodásból kérdem csak mert nem nézegettem a topicot mostanában!
Ti mennyire számítottatok? magas fizu,szar játék,sérülések,stb mellett...
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Rózsaember igazán elmehetne a picsába.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Nagyon komoly cancer lehetett Wentz, ha ennyiért elpasszolták.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
2? Optimista vagy.
Greengo
ez szükségszerű is 😊

menjenek PO-ba és lesz egy első karikánk is

Remélem már nem variálnak egy Darnold traddel 😊

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön
Janek
2? Optimista vagy.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna tökön lőtte magát az FO 2 éve. kockáztatttak nem jött be.

kemény 2 év jön

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Szeretném most Luriet és Rosemant egy székhez kötözni és szép lassan megnyúzni mindegyiket!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopkins tréd 2.0 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
ROSEMAN TAKARODJ!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
bowI 143
 twitter.com/AdamSchefter/status/1362442800344752141

Szerkesztette: bowI
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A kérők nem sietnek sehova sem addig, amíg egy másik dominó (Darnold esetleg Carr) el nem dől. Amíg ilyen patthelyzet van QB fronton, addig mind a Colts, mind a Bears, mind esetleg egy harmadik csapat nem kell kapkodjon. S ahogy megy az idő majd az Eaglesnek lesz sürgetőbb. Bár március 19 az odébb van még.
tüsi91
Nem lennék meglepődve, ha a Jets meg pont a Wentz tradere várna. 😀
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A kérők nem sietnek sehova sem addig, amíg egy másik dominó (Darnold esetleg Carr) el nem dől. Amíg ilyen patthelyzet van QB fronton, addig mind a Colts, mind a Bears, mind esetleg egy harmadik csapat nem kell kapkodjon. S ahogy megy az idő majd az Eaglesnek lesz sürgetőbb. Bár március 19 az odébb van még.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag megint inkább Chicago felől/felé fújnak a szelek. Mostmár csak azt tudom mondani, hiszem ha látom 😊
dande
Ez mind smokescreen. Biztos vagyok benne, hogy ezeket az infokat Roseman tolja a medianak, hogy ezzel probalja ravenni a Coltsot, emelje meg az ajanlatat. A vege ennek az lesz, hogy ugy is kenytelen lesz 2+2-ert odaadni Wentzet. En meg onnantol hardcore Brady-drukkernek allok.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre a Sirianni éra első igazolása a csapat jövőjének alapkve megérkezett 😛

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag megint inkább Chicago felől/felé fújnak a szelek. Mostmár csak azt tudom mondani, hiszem ha látom 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még a végén Ertzt hamarabb tradeljük, mint Wentzt... ha csak nem együtt mennek egy helyre....
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Dzsé Dzsé Vatt Wenc csere a láthatáron....
Riverske
Jaja, hozzácsapják a Watson <=> Wentz trade-hez a most free agentté vált Wattot is, hogy kiegyensúlyozzák a trade-et. Amúgy is mindhárom vezetékneve W-vel kezdődik, ne maradjon egyik se ki a buliból.

Ja, és még a deal részeként Roseman megkapja az Ant zsugorító fegyverét is, felére zsugorítja capet, és máris csak tíz embert kell majd kirúgni, hogy Watson és Watt pénze beférjen alája.
peterk2005
Szakmázzunk. Körvonalazódik a Wenc+Örtsz - Vatszon+Dzsé Dzsé Vatt dupla csere. Amúgy ha a reál értékén nézzük a fakezű Wencet, akkor maximum egy szekér trágyát adnak érte. Szart szarért.