NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Greengo
Lassan úgy néz ki ez a kép is mint a dolphins csapatfotó az ace venturában
eaglesmcnabb
Wentz az Einhorn, Einhorn az Wentz!

Amugy en is hasonloan reagaltam a trade-re, mint Ace, orakat bogtem a kadban.


Stez
de gondolom egy fokkal jobban jártál, és neked legalább nem kellett a szüleinél rögbilabdácska alakú sütit enni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.

Greengo
Lassan úgy néz ki ez a kép is mint a dolphins csapatfotó az ace venturában
eaglesmcnabb
Wentz az Einhorn, Einhorn az Wentz!

Amugy en is hasonloan reagaltam a trade-re, mint Ace, orakat bogtem a kadban.


több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 337

Greengo
Lassan úgy néz ki ez a kép is mint a dolphins csapatfotó az ace venturában
eaglesmcnabb
Tán nálatok valaki ellopta Lórit? 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már Jeffery sincs, ténylegesen kivágva.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Greengo
Lassan úgy néz ki ez a kép is mint a dolphins csapatfotó az ace venturában

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt egy jó kis elemzés Hurtsről:

 www.phillyvoice.com/eagles-player-review-quarterback-jalen-hurts-2020-season-recap-highlights/

Továbbra is azt mondom, nem reménytelen a srác, és bízom benne nem húzunk elöl senkit a nyakára.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy dolgot ne hagyjunk ki a számításból. Oké hogy SB győztes csapat volt. De az egy rebuild 2. éve volt. Ezt sokan elfelejtik. Az még közel sem egy kész banda volt, egyszerűen csak nagyon kijött a lépés. Gondoljatok bele, mi is maximum egy 8 győzelmes szezont vártunk akkor. Szóval értem én, hoyg win now módot emlegetünk, és egy győzelem után nyilván jogosan merül fel a dolog, de az akkor is csak egy félkész csapat volt, DP és Roseman elképzelései szerint is. Konkrétan a SB győzelem hatása az amit jelenleg át kell éljünk. Ha az nincs, akkor szépen építkeztünk volna tovább, nincs 1-2 komolyabb szerződés megkötve ilyen szinten (pl. Brooks, Wentz szerződése bőven idő előtt stb) Ha az eredeti elképzelések szerint zajlott volna az építkezés, akkor a 2019-2020-as szezonokban kellett volna már egy SB contender csapatnak összeállnia.
Persze a győztes csapathoz viszonyítunk mindig, hiszen az volt végül a legjobb, de igazság szerint játékoskeret tekintetében nem.
Shawn84
Lehet, hogy ez volt a terv, de én nem látom azt a nagy fejlődést 2019-re játékoskeretben. Persze, rengeteg volt a sérülés, ezt nem lehet nem figyelembe venni. De akkor is. Nekem a győzelem utáni évtől nem volt világos, hogy mi is itt a cél. Az a 2017-es keret lehet, hogy papíron még épült, de nagyon jó volt. Nem volt szupersztár elkapó, de volt 4-5 tök korrekt, volt kiváló TE, jó futójáték, jó fal, remek védőfal, elfogadható LB sorral és secondary-vel. Ez nem egy olyan roster, amit ne lehetett volna draft fókusszal minőséginek megtartani, sőt fejleszteni. Ha egy 39 éves HOF irányító lett volna a csapatnál, akkor megérteném, hogy van még 1 max 2 év window, toljunk bele mindent, amit lehet. Hozzunk nagyobb neveket, szorítsuk be a cap alá, úgy, hogy fiktív éveket rakunk a szerződéseikhez. Arra az 1 max 2 évre jó lesz így, aztán utánunk a vízözön, a HOF irányító visszavonulása után majd úgyis új idők jönnek, lenyeljük akkor a felhalmozódott halott pénzt oszt kész.

De itt volt egy 25 éves (akkor még) kifejezetten top tehetségnek tűnő fiatal franchise irányító. Egy ilyen csapatnak nem 2 év a window-ja, hanem 15. Ebbe nem kezdek el nyakra főre drága veteránokat igazolni úgy, hogy az idei év érdekében fiktív évekkel a jövő éveket terhelem, mert ha nem jön be, akkor nem csak az idei év megy a levesbe, hanem az utána következő egy-két év is.

Tisztára az volt az érzésem az elmúlt három Philly offseasont nézve, mintha az FO-ban azt mondták volna, hogy oké, tudjuk, hogy 15 év a window, de a f*sznak van kedve türelmeskedni, essünk neki és nyerjünk most de azonnal. 😊 És olyan nagyon most de azonnal akartak nyerni, hogy úgy felborították a cap helyzetet, hogy két év lesz visszaforgatni.

A Wentz sztori ettől független. A cap Wentz nélkül is pocsék helyzetben lenne, a Wentz sztori csak rárakott még 30 milla nehezéket. Így persze még nehezebb, de 2021 (és 2022) akkor is "üres év" lett volna, ha Wentz nem esik vissza, mert ezeket a véneket mindenképpen ki kellett volna rakni, és leírni a halott pénzeiket. Ergó frissíteni, erősíteni nem lett volna akkor se pénz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Szakmázzunk pajtikáim, szakmázzunk!!!!
Én maximálisan bízom a vezetőségben. Az utóbbi időben Wenc szerződését leszámítva rossz döntésük nem volt. Mennyivel jobb most Filli drukkernek lenni mint Koltszosnak. Felvágtam volna az ereim, ha nálunk marad az a balfasz KúBé. De a vezetőségünk még ezt a szarkupacot is sikeresen eladta egy vélhetően első körös pikkért. Szerencsére nem kell kapkodnunk, lehet kényelmesen építkezni, mert a csoportunk jövőre is a leggyengébb lesz. A rézbőrűek ugyanúgy gyengék lesznek, a kovbojsznál a liga legrosszabb edzője van, aki több kárt csinál, mint hasznot, a gájentsz a legpotensebb, de azért ők sem verhetetlenek egy középszerű csapattal.
Szóval akármilyen fiatal és középszerű játékosokkal állunk ki 2021-re, így is bőven lesz sanszunk a csoportra. Kb bármelyik irányító jobb lesz mint az a szerencsétlen, motiválatlan, tehetségtelen Wenc lett volna, akinek a paraszt stílusa az egész csapatot magával húzta volna. Lefelé.....
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Én nagyon meg lennék lépve, ha nem kapna Hurst egy évet legalább, de persze nem igazán követem az Eaglest...
Rolni
Már tukmálod ide is a Raiders-játékosokat? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Azt magyarázza el nekem valaki, hogyan lehet a SB győztes csapatot ilyen szintre lesüllyeszteni pár év alatt?

Persze, tudom, hogy win now mód volt és ez a liga menetrendje, hogy hosszútávon nem lehet sikeresnek maradni (kellenek a rebuild-ek).

Amire a legkíváncsibb vagyok az az öltözői légkör. Már régebben is feltűnt (józan paraszti ésszel) hogy amikor Foles beugrott mintha érte jobban küzdött volna a csapat, mint Wentz-ért.
Látszott hogy Jeffery Foles embere, Wentz-é maximum Ertz, aztán tavaly a kukázott UDFA WR sor mintha Wentz mellé állt volna.

De idénre amint Hurts bejött, megint mintha nagyobb lett volna a harcikedv (tudom, hogy szarok voltunk utána Hurts-cel is)
《mondjuk nagyon nem bírom egyetem óta a csávót, de ez mellékes...》

Most pedig jönnek a ki tudja mennyire valós hírek, hogy Pederson és Wentz nem beszéltek xy hétig, ott volt Sanders Tweetje, a meg nem nevezett Jeffery aki fikázta CW-t, a mostani Lane post és egyebek...

Lehet, hogy CW kifelé játssza el a szimpatikus, győzni akarok gyereket és mellette egy locker room cancer? Követve a pályáját, meg a nyilatkozatait létezik az, hogy ennyi embert (köztük engem is) így átbasz és valójában egy gyökér?

Lehet (sőt biztos) sosem fog kiderülni, de valamiért nem tudom ezt megérteni és szerintem ezzel vagyunk így egy páran...

Kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok...

Peace
zsoeo
Egy dolgot ne hagyjunk ki a számításból. Oké hogy SB győztes csapat volt. De az egy rebuild 2. éve volt. Ezt sokan elfelejtik. Az még közel sem egy kész banda volt, egyszerűen csak nagyon kijött a lépés. Gondoljatok bele, mi is maximum egy 8 győzelmes szezont vártunk akkor. Szóval értem én, hoyg win now módot emlegetünk, és egy győzelem után nyilván jogosan merül fel a dolog, de az akkor is csak egy félkész csapat volt, DP és Roseman elképzelései szerint is. Konkrétan a SB győzelem hatása az amit jelenleg át kell éljünk. Ha az nincs, akkor szépen építkeztünk volna tovább, nincs 1-2 komolyabb szerződés megkötve ilyen szinten (pl. Brooks, Wentz szerződése bőven idő előtt stb) Ha az eredeti elképzelések szerint zajlott volna az építkezés, akkor a 2019-2020-as szezonokban kellett volna már egy SB contender csapatnak összeállnia.
Persze a győztes csapathoz viszonyítunk mindig, hiszen az volt végül a legjobb, de igazság szerint játékoskeret tekintetében nem.
Shawn84
Értem én Zsolti, a win-now módot vegyük ki, engem most itt az öltözői rész az amiről próbáltam valami értelmeset kérdezni 😉
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Azt magyarázza el nekem valaki, hogyan lehet a SB győztes csapatot ilyen szintre lesüllyeszteni pár év alatt?

Persze, tudom, hogy win now mód volt és ez a liga menetrendje, hogy hosszútávon nem lehet sikeresnek maradni (kellenek a rebuild-ek).

Amire a legkíváncsibb vagyok az az öltözői légkör. Már régebben is feltűnt (józan paraszti ésszel) hogy amikor Foles beugrott mintha érte jobban küzdött volna a csapat, mint Wentz-ért.
Látszott hogy Jeffery Foles embere, Wentz-é maximum Ertz, aztán tavaly a kukázott UDFA WR sor mintha Wentz mellé állt volna.

De idénre amint Hurts bejött, megint mintha nagyobb lett volna a harcikedv (tudom, hogy szarok voltunk utána Hurts-cel is)
《mondjuk nagyon nem bírom egyetem óta a csávót, de ez mellékes...》

Most pedig jönnek a ki tudja mennyire valós hírek, hogy Pederson és Wentz nem beszéltek xy hétig, ott volt Sanders Tweetje, a meg nem nevezett Jeffery aki fikázta CW-t, a mostani Lane post és egyebek...

Lehet, hogy CW kifelé játssza el a szimpatikus, győzni akarok gyereket és mellette egy locker room cancer? Követve a pályáját, meg a nyilatkozatait létezik az, hogy ennyi embert (köztük engem is) így átbasz és valójában egy gyökér?

Lehet (sőt biztos) sosem fog kiderülni, de valamiért nem tudom ezt megérteni és szerintem ezzel vagyunk így egy páran...

Kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok...

Peace
zsoeo
Egy dolgot ne hagyjunk ki a számításból. Oké hogy SB győztes csapat volt. De az egy rebuild 2. éve volt. Ezt sokan elfelejtik. Az még közel sem egy kész banda volt, egyszerűen csak nagyon kijött a lépés. Gondoljatok bele, mi is maximum egy 8 győzelmes szezont vártunk akkor. Szóval értem én, hoyg win now módot emlegetünk, és egy győzelem után nyilván jogosan merül fel a dolog, de az akkor is csak egy félkész csapat volt, DP és Roseman elképzelései szerint is. Konkrétan a SB győzelem hatása az amit jelenleg át kell éljünk. Ha az nincs, akkor szépen építkeztünk volna tovább, nincs 1-2 komolyabb szerződés megkötve ilyen szinten (pl. Brooks, Wentz szerződése bőven idő előtt stb) Ha az eredeti elképzelések szerint zajlott volna az építkezés, akkor a 2019-2020-as szezonokban kellett volna már egy SB contender csapatnak összeállnia.
Persze a győztes csapathoz viszonyítunk mindig, hiszen az volt végül a legjobb, de igazság szerint játékoskeret tekintetében nem.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Reich azért csak áthívta a Coltsba, de már mindegy is. Elengedtem a dolgot. Jöhet az új csapat. Azért remélem nem Hurtsre alapozunk. 😊
 www.facebook.com/groups/717753098341050/permalink/3775332185916444/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Azt magyarázza el nekem valaki, hogyan lehet a SB győztes csapatot ilyen szintre lesüllyeszteni pár év alatt?

Persze, tudom, hogy win now mód volt és ez a liga menetrendje, hogy hosszútávon nem lehet sikeresnek maradni (kellenek a rebuild-ek).

Amire a legkíváncsibb vagyok az az öltözői légkör. Már régebben is feltűnt (józan paraszti ésszel) hogy amikor Foles beugrott mintha érte jobban küzdött volna a csapat, mint Wentz-ért.
Látszott hogy Jeffery Foles embere, Wentz-é maximum Ertz, aztán tavaly a kukázott UDFA WR sor mintha Wentz mellé állt volna.

De idénre amint Hurts bejött, megint mintha nagyobb lett volna a harcikedv (tudom, hogy szarok voltunk utána Hurts-cel is)
《mondjuk nagyon nem bírom egyetem óta a csávót, de ez mellékes...》

Most pedig jönnek a ki tudja mennyire valós hírek, hogy Pederson és Wentz nem beszéltek xy hétig, ott volt Sanders Tweetje, a meg nem nevezett Jeffery aki fikázta CW-t, a mostani Lane post és egyebek...

Lehet, hogy CW kifelé játssza el a szimpatikus, győzni akarok gyereket és mellette egy locker room cancer? Követve a pályáját, meg a nyilatkozatait létezik az, hogy ennyi embert (köztük engem is) így átbasz és valójában egy gyökér?

Lehet (sőt biztos) sosem fog kiderülni, de valamiért nem tudom ezt megérteni és szerintem ezzel vagyunk így egy páran...

Kíváncsi vagyok ti hogyan látjátok...

Peace

Szerkesztette: zsoeo
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csatlakozik a repüléshez Jeffery és Malik Jax is. Megindult a cap mentés.
dande
Ők nem mennek sehova. Kétszer annyiba kerülne kirakni őket, mint megtartani.
peterk2005
Átstruktúrálták a szerződésüket pár hete. Már megéri őket kirakni. Rosemant miután megerősítették ez volt az első dolga. Igaz nem idén nyer vele hanem 22-re.
 theeagleswire.usatoday.com/2021/01/05/alshon-jeffery-malik-jackson-contract-restructure-eagles-cap-space-12-million/
Shawn84
Jogos, erre nem gondoltam. A sima jun 1 nem működött volna, mert akkor júniusig a capbe számítottak volna, de egy így tényleg működik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
DeSean is búcsúzik, bár most könnyebb elengedni 2 ilyen szezon után mint legutóbb:

Greengo
Sajnos kár volt visszahozni 😣 Mehet Jeffery is utána, bár tavaly rengeteg WR prospect volt a drafton kérdés ki marad hosszabb távon...
Fulgham-ek, Hightowerek, JJAW-k?
Nem túl veretes névsor
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
DeSean is búcsúzik, bár most könnyebb elengedni 2 ilyen szezon után mint legutóbb:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Csatlakozik a repüléshez Jeffery és Malik Jax is. Megindult a cap mentés.
dande
Ők nem mennek sehova. Kétszer annyiba kerülne kirakni őket, mint megtartani.
peterk2005
Átstruktúrálták a szerződésüket pár hete. Már megéri őket kirakni. Rosemant miután megerősítették ez volt az első dolga. Igaz nem idén nyer vele hanem 22-re.
 theeagleswire.usatoday.com/2021/01/05/alshon-jeffery-malik-jackson-contract-restructure-eagles-cap-space-12-million/
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csatlakozik a repüléshez Jeffery és Malik Jax is. Megindult a cap mentés.
dande
Ők nem mennek sehova. Kétszer annyiba kerülne kirakni őket, mint megtartani.
peterk2005
Nem tudom, Post june 1 cuttal olvastam, hogy igen, de lehet csak találgatás volt.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csatlakozik a repüléshez Jeffery és Malik Jax is. Megindult a cap mentés.
dande
Ők nem mennek sehova. Kétszer annyiba kerülne kirakni őket, mint megtartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ha már ennyire ujraépítés lesz szerintem elcseréljuk a top cetlit ha még jönnének fel qb-ért
Janek
Szerintem meg Chase-t viszitek 1/6-ra. Vagy ha beleszeret Roseman valami kubeba, es elerheto, akkor ot.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ha már ennyire ujraépítés lesz szerintem elcseréljuk a top cetlit ha még jönnének fel qb-ért
Janek
Az 1/6 és a pl. 1/15 közt fizetesben is van különbség, ami nektek éppúgy fontos lehet.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
ha már ennyire ujraépítés lesz szerintem elcseréljuk a top cetlit ha még jönnének fel qb-ért

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csatlakozik a repüléshez Jeffery és Malik Jax is. Megindult a cap mentés.
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Igen ezt én is láttam de akkora hülyeségnek gondolom, hogy ne is tartottam érdemesnek berakni. Közel sem biztos, hogy Howiektól van, inkább újságíró i szrkavarás. De az igazság sose derül ki....
dande
Schefter riportja volt, aki a cserét is már az SB előtt bejelentette, teljesen nyilvánvaló, hogy kitől kapja az infókat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal