NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Tessék, mindenkit kinyírunk 😛
dande
Mindig öröm látni, amikor egy NFL-futónál több futott yarddal zárok egy idényt 😊)

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
BÚÉK! 😊

 youtu.be/A9QbSCXEIjw
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


Tessék, mindenkit kinyírunk 😛
dande
szórjuk a pénzt, mint a pecc
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....


Tessék, mindenkit kinyírunk 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles FA kitekintő :

Greengo
Nem most kell megnyerni az idényt 😛 Jelen pillanatban van 11 pickünk, abból minimum 12 játékis beválik és a másik felét a csapatnak a jövő évi draftból oldjuk meg és évekre kész is vagyunk. Sima liba 😛

Yikes:

Wentz új száma megegyezik Hurts szàmával. Trollmód beindult 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Eagles FA kitekintő :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Dee amúgy várom az örömujjongást pezsgőt, hogy sapka alatt vagyunk meg Rózsi megint milyen zseni 😉 😛 😀 (irony mielőtt 😊)
dande
Ott vagyunk már hivatalosan is.

Egyébként kétszínű bagázs az egész média, jelenleg a Bucs (mindenkit meg tudunk tartani az SB csapatból), a Saints (még 40 millióval a cap fölött is franchise tagelünk meg igazolunk) és a Bills (hosszabbítások + közepes kiegészítő emberek updgrade-nek) a három cap-sztár. Howie mindhármat megcsinálta, mégis ő az antikrisztus.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dee amúgy várom az örömujjongást pezsgőt, hogy sapka alatt vagyunk meg Rózsi megint milyen zseni 😉 😛 😀 (irony mielőtt 😊)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép jó reggelt 😊!

Elvileg Ertz ma a Coltsnál fog kikötni. A tweetet erről a Colts topicbam találjáok 😊
dande
Őőő, szerintem elnézted a nevet....
Hulkeinstein
Ööö esküszöm Ertz volt odaírva még a képe is ott volt, direkt 3x megnéztem 😀 😀 nem tudom lehet e tweetet átírni 😛

De lehet, hogy elnéztem akkor sorry 😛 😉
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szép jó reggelt 😊!

Elvileg Ertz ma a Coltsnál fog kikötni. A tweetet erről a Colts topicbam találjáok 😊
dande
Őőő, szerintem elnézted a nevet....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép jó reggelt 😊!

Elvileg Ertz ma a Coltsnál fog kikötni. A tweetet erről a Colts topicbam találjáok 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit átmegyek Iktiradba 😛 aztán befejeztem 😀



S akkor még ott az Ertz trade és Barnett szerződésével is variálhatunk. Szóval a cap túlértékelt 😛 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....


Ezzel pedig elvileg:

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Brisettet és Tyrodot megúsztuk, tartottam tőle, hogy itt kötnek ki.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenképp QB-t húznék de sajnos nem fogunk attól tartok...

Ha most ilyen magas pick-kel nem megyünk rá egy Franchise QB-ra akkor a következő 4-5 év megint arról fog szólni, hogy tálaljuk meg a franchise arcát, aki köré lehet csapatot építeni..
zsoeo
Szerintem bízunk Hurtsben, hogy mennyire alappal vagy anélkül az másik kérdés 😛

Viszont ketyeg az óra, történjen már valami 😛, Ertz piaca is szűkül illetve kiszúrtunk vele egyelőre, hogy nem cutoltuk, jó pénzt kaphatott volna.

Howie ébresztő, be kellene a cap alá menni 😛 😀
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Mindenképp QB-t húznék de sajnos nem fogunk attól tartok...

Ha most ilyen magas pick-kel nem megyünk rá egy Franchise QB-ra akkor a következő 4-5 év megint arról fog szólni, hogy tálaljuk meg a franchise arcát, aki köré lehet csapatot építeni..
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 678 — Big Dick Nick
Ha jól értem, akkor már csak 9 millióval vagyunk a Cap fölött. Az nem rossz, csak az igazolásokról maradunk le 😛

Bitang jó draft és a draftoltak fejlődése illetve scout/coach munka kell, ha nem akarunk összeesni.
dande
Attól függ, hogy az összeesés alatt ki mit ért. Annyira nem rossz a keret, ha lesz jó irányitó teljesítmény, akkor a csoport simán meglehet FA-k nélkül.

QB nélkül amúgy meg felesleges tovább gondolkozni. A kérdés az, hogy Luriék, mit szeretnének. Felőlem jöhet irányitó a drafton , de akkor már Fields legyen az. 😀 Mondjuk a tavalyi Wentz-nél a falon száradó festéket is szívesebben nézném, szóval csak jobb lehet a helyzet.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értem, akkor már csak 9 millióval vagyunk a Cap fölött. Az nem rossz, csak az igazolásokról maradunk le 😛

Bitang jó draft és a draftoltak fejlődése illetve scout/coach munka kell, ha nem akarunk összeesni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
A francba a Pats meg lenyúlta Millst ráadásul egész olcsón..... én csíptem....

A Graham hosszabításnak örülök csak az nem világos még ezzel mennyit nyertünk? 3 millát kb?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz vagy trade útján távozik vagy marad. Ennek örülök, hogy őt nem kell, nem akarjuk kirakni, ahhoz, hogy beférjünk a sapi alá. Ami remélem ma/holnap ténylegesen megtörténik 😛
dande
Nem azért, de ezeket hol olvasod? 😀
Hulkeinstein


Nem azért de itt 😛 ebben a maradásról lehet nincs benne szó, azt én szeretném belelátni 😀

Ugye cap szempontjából a kivágással járnánk jobban ez volt valahol a héten, de másképp akarjuk megoldani.
dande
Néha nem értelek 😀 Sok éve vagy óriási fan, de még mindig megesik, hogy olyan dolgoknak dőlsz be, amik egyértelműen nem igazak. Ertz-öt ugyanannyire nem fogjuk cutolni ahogy Wentzet sem trade-eljük el 2 1. kör alatt.

Nyilvánvalóan nem fogja azt mondani a csapat nyilvánosan, hogy ha nem kapja meg a kért árat akkor cutolja, mert pont így nem kapná meg.
Hulkeinstein
Majd meglássuk 😛 😀
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ertz vagy trade útján távozik vagy marad. Ennek örülök, hogy őt nem kell, nem akarjuk kirakni, ahhoz, hogy beférjünk a sapi alá. Ami remélem ma/holnap ténylegesen megtörténik 😛
dande
Nem azért, de ezeket hol olvasod? 😀
Hulkeinstein


Nem azért de itt 😛 ebben a maradásról lehet nincs benne szó, azt én szeretném belelátni 😀

Ugye cap szempontjából a kivágással járnánk jobban ez volt valahol a héten, de másképp akarjuk megoldani.
dande
Néha nem értelek 😀 Sok éve vagy óriási fan, de még mindig megesik, hogy olyan dolgoknak dőlsz be, amik egyértelműen nem igazak. Ertz-öt ugyanannyire nem fogjuk cutolni ahogy Wentzet sem trade-eljük el 2 1. kör alatt.

Nyilvánvalóan nem fogja azt mondani a csapat nyilvánosan, hogy ha nem kapja meg a kért árat akkor cutolja, mert pont így nem kapná meg.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz vagy trade útján távozik vagy marad. Ennek örülök, hogy őt nem kell, nem akarjuk kirakni, ahhoz, hogy beférjünk a sapi alá. Ami remélem ma/holnap ténylegesen megtörténik 😛
dande
Nem azért, de ezeket hol olvasod? 😀
Hulkeinstein


Nem azért de itt 😛 ebben a maradásról lehet nincs benne szó, azt én szeretném belelátni 😀

Ugye cap szempontjából a kivágással járnánk jobban ez volt valahol a héten, de másképp akarjuk megoldani.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Ertz vagy trade útján távozik vagy marad. Ennek örülök, hogy őt nem kell, nem akarjuk kirakni, ahhoz, hogy beférjünk a sapi alá. Ami remélem ma/holnap ténylegesen megtörténik 😛
dande
Nem azért, de ezeket hol olvasod? 😀