Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
En nem lattam meg olyan mockot ahol ne WR vagy OT lenne a pick.
Mondjuk a Dillard elso kor utan erdekes lenne de lehet tudna Rt-t is jatszani LJ meg menne tradre
Janek
Dillard egész karrierje során sosem játszott a jobb oldalon (high schoolban sem). Ha jól emlékszem a draftkor is eléggé ki lett hangsúlyozva, hogy tipik bal oldali tackle, saját elmondása alapján sem való a másik oldalra. Amúgy engem Mailata meggyőzött, Dillard meg majd ülhet a kispadon. 😀

Johnson szerintem marad, a médiából úgy jön le, hogy szereti a csapatot és a vezetőséggel is jó a kapcsolata. Nem hiszem, hogy vele kapcsolatban felmerülne a trade lehetősége. Gondolom mindenki emlékszik még pár évvel ezelőtt mikor Howie nagy maddenezésben volt. Bradford, Maxwell, vagy akár McCoy Kiko Alonsóra való elcserélése. Most meg elcseréltük a 130 milliós fr. irányítónkat. 😀 Oké, hogy ez most nem olyan fontos, mert nincs pénz szabadügynökökre, de nem lehet minden fontos játékost csak úgy csereberélni, rossz fényt vet a csapatra.
balintbaba
Igen, egészen rég óta LT a srác. Ha valami miatt mégse ott kellene játszania, előbb látom G-ban mint a fal jobb oldalán. De hát 2020 is úgy indult, hogy ő a LT, csak aztán nem is tudom talán 2. vagy 3. edzés után be is fejeződött az idénye.
alatriste
ez igaz de elég wtf pick lenne 2x első körben LT-t húzni 2 év alatt. Mondjuk WR-t is húztunk szóval jöhet egy CB pick

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
En nem lattam meg olyan mockot ahol ne WR vagy OT lenne a pick.
Mondjuk a Dillard elso kor utan erdekes lenne de lehet tudna Rt-t is jatszani LJ meg menne tradre
Janek
Dillard egész karrierje során sosem játszott a jobb oldalon (high schoolban sem). Ha jól emlékszem a draftkor is eléggé ki lett hangsúlyozva, hogy tipik bal oldali tackle, saját elmondása alapján sem való a másik oldalra. Amúgy engem Mailata meggyőzött, Dillard meg majd ülhet a kispadon. 😀

Johnson szerintem marad, a médiából úgy jön le, hogy szereti a csapatot és a vezetőséggel is jó a kapcsolata. Nem hiszem, hogy vele kapcsolatban felmerülne a trade lehetősége. Gondolom mindenki emlékszik még pár évvel ezelőtt mikor Howie nagy maddenezésben volt. Bradford, Maxwell, vagy akár McCoy Kiko Alonsóra való elcserélése. Most meg elcseréltük a 130 milliós fr. irányítónkat. 😀 Oké, hogy ez most nem olyan fontos, mert nincs pénz szabadügynökökre, de nem lehet minden fontos játékost csak úgy csereberélni, rossz fényt vet a csapatra.
balintbaba
Igen, egészen rég óta LT a srác. Ha valami miatt mégse ott kellene játszania, előbb látom G-ban mint a fal jobb oldalán. De hát 2020 is úgy indult, hogy ő a LT, csak aztán nem is tudom talán 2. vagy 3. edzés után be is fejeződött az idénye.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 678 — Big Dick Nick
En nem lattam meg olyan mockot ahol ne WR vagy OT lenne a pick.
Mondjuk a Dillard elso kor utan erdekes lenne de lehet tudna Rt-t is jatszani LJ meg menne tradre
Janek
Dillard egész karrierje során sosem játszott a jobb oldalon (high schoolban sem). Ha jól emlékszem a draftkor is eléggé ki lett hangsúlyozva, hogy tipik bal oldali tackle, saját elmondása alapján sem való a másik oldalra. Amúgy engem Mailata meggyőzött, Dillard meg majd ülhet a kispadon. 😀

Johnson szerintem marad, a médiából úgy jön le, hogy szereti a csapatot és a vezetőséggel is jó a kapcsolata. Nem hiszem, hogy vele kapcsolatban felmerülne a trade lehetősége. Gondolom mindenki emlékszik még pár évvel ezelőtt mikor Howie nagy maddenezésben volt. Bradford, Maxwell, vagy akár McCoy Kiko Alonsóra való elcserélése. Most meg elcseréltük a 130 milliós fr. irányítónkat. 😀 Oké, hogy ez most nem olyan fontos, mert nincs pénz szabadügynökökre, de nem lehet minden fontos játékost csak úgy csereberélni, rossz fényt vet a csapatra.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
En nem lattam meg olyan mockot ahol ne WR vagy OT lenne a pick.
Mondjuk a Dillard elso kor utan erdekes lenne de lehet tudna Rt-t is jatszani LJ meg menne tradre

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben Johnstontól is búcsúzunk, lehet punternek jelentkezni 😊

Riverske mint fő másokba rugdosó már mehetsz is hátha Wentzet eltalálod egy meccsen 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt talán!!!??? még Riverske is érti, 😛

Jó egészséget a családnak!

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 160 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azert kicsit irigy vagyok, hogy nekünk(itteni ‘Boys topic) nincs egy ilyen kabala állatunk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na. Hoztam nektek egy új aktív fant? Remélem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Cox Philadelphia Eagles 10
Kedves riverszke!
Cox
Kirúgták a főedzőt, elcserélték az ex franchise irányítót, és te Riverszke kapcsán érezted úgy, hogy meg kell először szólalnod a fórumban?
Szeresd jobban ezt a sportot, megérdemli. 😊
peterk2005
Az egyetlen sport amit még megnézek, mindegy ki játszik.

Kirúgták a főedzőt, valjuk be tesze-tosza hívások tömkelege volt, nem csak ebben az idényben.
Ex qb, nagy kedvencként szerepelt nálam is, de nem bírta el, hogy
Folesnak akkor minden sikerült még a lehetetlen is.
Láthattunk egy igazi csodába illő idényt egy tökös befejezéssel, de attól a mentalitástól messze került a csapat.

Lépni kellett szerintem is!

Azért megpróbálom, majd jobban szeretni ezt a sportot😁
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kedves riverszke!
Cox
Kirúgták a főedzőt, elcserélték az ex franchise irányítót, és te Riverszke kapcsán érezted úgy, hogy meg kell először szólalnod a fórumban?
Szeresd jobban ezt a sportot, megérdemli. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 678 — Big Dick Nick
Szakmázzunk kedveskéim, szakmázzunk! | Amúgy engem gecire szórakoztatsz Riverske, szóval kérlek ne hagyd abba. : DD |

Graham szerződését elvileg átsruktúráljuk, így valós esély van rá, hogy Eagle-ként vonuljon vissza, amit én nagyon szeretnék.
Graham mellett felkészül Cox, Johnson is. Valamint én Barnettet megpróbálnám eltrade-elni, vagy ha nem kivágni, annyira nem nyűgözött le sajna, főleg nem 10 millióért.

Draft: Chase-nek örülnék a legjobban, bár amilyen szerencséje van a csapatnak, valszeg kihúzzák előlünk. QB-t nem szeretnék, az öreg Jalen megérdemli ezt az egy évet, hogy bizonyítson. Ha a medical staff csak fele annyira lesz szar, mint az előző években, akkor még arra is megvan az esély, hogy jó fal mögött játszon Hurts.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ismét sóhaj......nagy levegő 3 2 1 😀

A vicces, hogy írogathat amit akar mert nem látom, ha csak be nem idézi vki.

Azért nem mindennapi, hogy egy SB győztes véd meg 😛, kösz Cox 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Cox Philadelphia Eagles 10

dande
Figyu, barátom. Vagy szakmázzunk rendesen vagy sehogy. Ideszúrsz egy cikket, amit senki nem ért, mert nem magyarul van. Ennek mi értelme? Beszéljünk inkább Wencről. Szakmázzunk.
Riverske
Kedves riverszke!
Próbálom úgy írni, hogy még Te is megértsd!

Egy jó pár éve vagyok Ígülsz szurkoló és olykor-olykor rápillantok erre a forumra, de nálad szánalmasabb ember véleményét még nem olvastam!
"szakmázzunk"
Fröcsögsz valakire, aki már nem is a csapatt tagja!
Te leragadtál itt, mint riverszke a szándiégoba. (loszándzselesz)
Nem láttalak írni SB győzelem előtt, Te végtelenül szimpatikus lángelme.

Maradj meg ilyennek, ahogy vagy!
Szép dolog a magány!

Hajrá Sasok!

Köszönöm, hogy vagy riverszke!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Graham mindenképp maradni akar. Merrill Resee szerint pedig 0hoz közelítő esély van rá, hogy QBt húzunk 6. picknek.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter

dande
Figyu, barátom. Vagy szakmázzunk rendesen vagy sehogy. Ideszúrsz egy cikket, amit senki nem ért, mert nem magyarul van. Ennek mi értelme? Beszéljünk inkább Wencről. Szakmázzunk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Pederson árulja a házát :
 nypost.com/2021/02/22/fired-eagles-coach-doug-pederson-selling-nj-house-for-2-7m/?fbclid=IwAR2BZ9yvtSGwKayc-asHfykvYGF8OjXB0wVxOTEQ84b0dVBA51N_OKWyuRs
Greengo
2,7millát forintba tudok adni érte.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 660 — Eagles fan
Pederson árulja a házát :
 nypost.com/2021/02/22/fired-eagles-coach-doug-pederson-selling-nj-house-for-2-7m/?fbclid=IwAR2BZ9yvtSGwKayc-asHfykvYGF8OjXB0wVxOTEQ84b0dVBA51N_OKWyuRs


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
korodiati Philadelphia Eagles 681 — drkorodiattila@gmail.com
Sanders smafu?
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
?
Janek
Pont ő jutott eszembe nekem is 😛 De én kedvelem Grahamet, vagy Elliotot is (minden hibájával együtt). Brooksról nem is beszélve vagy Goedertről. Remélem Sanders tovább fejlōdik, Barnett is megtalàlja magát az új rendszerben, még ha nem is lesz már belőle R. White, illetve Dillardnak is sikerül valami jót alkotni. Reagor is igazolja miért draftoltuk olyan korán.
Szóval van még esély egy szerethető csapatra. 😉
dande
A legutóbbi "szerethető csapat" az Egervári-féle magyar válogatott volt. 😊😊
Nem lett szép vége.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Sanders smafu?
?
Janek
Hát nem egy McCoy, de van remény 😀
D-Jax olyan kedvenc volt aki karaktert adott már ahogy pályára lépett.

Sanders szimpi amugy, de kellett költői túlzás tudod 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders smafu?
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
?
Janek
Pont ő jutott eszembe nekem is 😛 De én kedvelem Grahamet, vagy Elliotot is (minden hibájával együtt). Brooksról nem is beszélve vagy Goedertről. Remélem Sanders tovább fejlōdik, Barnett is megtalàlja magát az új rendszerben, még ha nem is lesz már belőle R. White, illetve Dillardnak is sikerül valami jót alkotni. Reagor is igazolja miért draftoltuk olyan korán.
Szóval van még esély egy szerethető csapatra. 😉
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Sanders smafu?
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.
Eazzy
?

több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
D-Jax 😕
Gec egy játékos ha maradt ebben a keretben aki a kedvenc Cox. Aztán viszlát. Sehun senki.

Don't talk the walk, Walk the talk!