Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
akkor idén is kénytelen vagyok nyerni :rolleyes: 😛

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
A blogon található Draft tippelős játékunkhoz sikerült szponzort találni, így tárgynyereményt is fel tudunk ajánlani a nyertesnek.
A játékot itt: http://philly.blog.hu/2011/04/15/draftjatek
a nyereményt pedig itt itt: http://philly.blog.hu/2011/04/19/szenzaciooo_1
találjátok.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Top3 UDFA igazolás a Reid-érában:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Top-Three-Rookie-FAs-Of-Reid-Era/a45a792b-62be-4f89-a979-547265587cc8

Ha kell Kolb beéri a backup szereppel, de nagyon kezdő szeretne lenni:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Kolb-Will-Accept-Backup-Role-If-Needed/4f58f6ba-4d8f-41f4-9fd6-d5088c98535f

Azt pletykálják, hogy megyünk Torontóba:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/4/19/2119908/2011-nfl-schedule-eagles-will-reportedly-play-bills-in-toronto
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Asante lassan, de biztosan egyre jobb tackler lesz: 😀
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/04/19/tackling-corners/
Aso-val félelmetes misstackle párost alkotnának. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
úgy hogy istenkirály 😛adam8
Én rá szavazok 😂
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
úgy hogy istenkirály 😛

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Vické lesz 😛
Mondjuk azt nem vágom,hogy Hillis,hogy verte le Rodgerst 😀Newman
Egyértelmű. A Packers szurkolók is Hillisre szavaztak.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vické lesz 😛
Mondjuk azt nem vágom,hogy Hillis,hogy verte le Rodgerst 😀

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Úgyis Vické lesz!Shawn84
Nem örülnék. :cool:Greengo
Dettó.
Most már tutira kell egy új QB 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Úgyis Vické lesz!Shawn84
Nem örülnék. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Úgyis Vické lesz!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick leverte AP-t, 59-41 arányban, így döntőt játszik a Madden borítóért, és nem Rodgers-szel, hanem Peyton Hillis-szel. Itt lehet szavazni, vagy ellen szavazni: http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Egy új pletyka jár mostanában Eagles oldalakon, pár napja egy insider megírta, hogy az Eagles nem csak Kolb-ra, hanem Kafka-ra is kapott ajánlatot. Nem tudom ki talált benne valamit úgy, hogy tavaly 4. körben hoztuk el, és azóta egyetlen snap-et sem játszott a ligában, csak az előszezon során, de hát az meg... (Egyébként akkor 1 TD, 3 pick, 42%-os pontosság volt a mérlege) Szerintem csak kamu az egész, de mindegy.Deny
Akkor csak a Seahawks lehet. 😀 Whitehurstnek sem volt egy passzkísérlete sem regular meccsen mielőtt tradeltek érte.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy új pletyka jár mostanában Eagles oldalakon, pár napja egy insider megírta, hogy az Eagles nem csak Kolb-ra, hanem Kafka-ra is kapott ajánlatot. Nem tudom ki talált benne valamit úgy, hogy tavaly 4. körben hoztuk el, és azóta egyetlen snap-et sem játszott a ligában, csak az előszezon során, de hát az meg... (Egyébként akkor 1 TD, 3 pick, 42%-os pontosság volt a mérlege) Szerintem csak kamu az egész, de mindegy.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
DeSean is kedvet kapott a Draftos írogatáshoz. Ennek eredményét olvashatjátok a blogon: http://philly.blog.hu/2011/04/17/eagles_fantasy_by_desean_1
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Ahova sztem draftolnunk kéne:

RB: Harrison-tól függ. Ha Reidék ledumálták, hogy maradni fog, (tendereltük) akkor elég a hátsó körökben, ha azonban távozni szeretne akkor elképzelhető egy 4. körös RB húzás is.
TE és WR: Egyik sem need. Elég nagy rá esély, hogy egyáltalán nem húzunk se TE-t, se WR-t.
OT: A középső körökben jöhetne vki. Justice-t nem hiszem, hogy olyan könnyen feladjuk, hogy az első körben OT-t viszünk.
OG: Nálam az első két kör vmelyikében jönne egy guard. De azt is látom, hogy Reid megelégszik a Peters-Todd-JJ-McGlynn-Justice kezdő sorral és csak cserét akar ide. Szal az első két körben egyáltalán nem húzunk OL-t.
Összesen 2 OL-t húznék.
DE: Egy DE-t mindenképpen kéne szerezni.
DT: El tudnék viselni egy elit DT-t, de annyi needünk van, hogy nem kéne ide picket pazarolni.
Összesen 1 DL-t húznék.
LB: Ide is minimum két embert húznék. Akár már a 2. napon. Gaither, Sims és Jordan se kapott tender-t, kell a friss erő.
CB: Lindley sztem biztató, Patterson is jó csere, Hanson középen megoldja, szóval ide én vagy egy nagyágyút hoznék az első körben, talán még a 2.-ban vagy hanyagolnám a CB picket. A cseréink meg vannak ezen a poszton, "csak" kezdőnk nincsen. Szal utána nekem már mind1, hogy a 3. vagy az 5. körben húzunk CB-t.
S: Mikell-től függ. Ha megtartjuk akkor ráér később, de ha a vezetőség már nem számol Mikell-el, akkor az első kör kivételével szinte bármikor húzhatunk S-t.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy az sem lepne meg ha a háttérben (szabályok ide vagy oda)már meglenne az új csapata.(azaz egyeztetések már lehetnek titokban)Greengo
Legfrissebb pletykák szerint 3 csapat (49ers, Vikings, Dolphins) adna érte első kört, illetve a front office már dolgozik a multi contracton.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A mostani QB szituban az a legbosszantóbb,hogy "csóri" Kolbásszból semmi hasznot nem tudunk kihozni.Mert aki tudja megoldja a drafton..a maradék csapatoknak akiknek még gondja lehet a poszton nem biztos,hogy őt vinnék elsőként a 2012-es pickeket meg majdnem a hajunkra kenhetjük(persze az is jó..de koránt sem lesz azonos értékű mintha azt idén használhattuk vna akár egy újabb trade keretein belül).Az is felmerült,hogy ok idén még pad aztán tag.....de értéke csak egyre kevesebb lenne.Szval az lenne a legjobb megoldás ha el tudnánk még szezonkezdésig passzolni és hoznánk a helyére egy rutinos veteránt.
Mindenki megoszthatja saját elképzelését a csapat idei draftjával kapcsolatban.Játék a blogon: http://philly.blog.hu/2011/04/15/draftjatekGreengo
Játsszon mindenki 😀 Kolb-hoz, ez az értéke csak csökken dolog azért elég nagy baromságnak hangzik. Mi van, ha marad és lesz szezon, és teszem azt, Vick lesérül a szezon vége felé (isten ments), és Kevinnel kell PO-t kezdeni, vagy bejutni oda, vagy valami fontos. Oké, most mindenki azt mondja, hogy ez egyenes kiesés, bukáshoz vezet, de mi van, ha előkap valami számotokra rejtett dolgot, és nagyot alkot. Akkor máris lenne 2 még jobb irányítónk mint most, ergo még jobb ára is lehetne, mert nála még a kor nem tényező, hogy plusz-mínusz 1. Irányító hiányos csapat meg mindig van, lesz... És mindenki Luckot sem tudja majd behúzni.Deny
Akkor bukjuk. :cool: 😀 Én annak is örülnék ha rájönne,hogy ennyit ér/tud és maradna nálunk második számú QB-nek.(már villantott volna...meddig várjunk?)Értéke meg csökkenne ha még egy évet padozna és az adott formája semmit sem javulna.(én nem nagyon hiszem,hogy sok van még benne)
Amúgy az sem lepne meg ha a háttérben (szabályok ide vagy oda)már meglenne az új csapata.(azaz egyeztetések már lehetnek titokban)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Játsszon mindenki 😀 Kolb-hoz, ez az értéke csak csökken dolog azért elég nagy baromságnak hangzik. Mi van, ha marad és lesz szezon, és teszem azt, Vick lesérül a szezon vége felé (isten ments), és Kevinnel kell PO-t kezdeni, vagy bejutni oda, vagy valami fontos. Oké, most mindenki azt mondja, hogy ez egyenes kiesés, bukáshoz vezet, de mi van, ha előkap valami számotokra rejtett dolgot, és nagyot alkot. Akkor máris lenne 2 még jobb irányítónk mint most, ergo még jobb ára is lehetne, mert nála még a kor nem tényező, hogy plusz-mínusz 1. Irányító hiányos csapat meg mindig van, lesz... És mindenki Luckot sem tudja majd behúzni.Deny
De a szezon végén FA lesz. Ergó nem nagyon tradelnének érte.Bébé
Ez tény, de annyira azért a front office nem lehet buta, hogy hagyja Vick-Kolb páros egyik tagját jövőre szerződés nélküli csapatot keresni.

De amúgy persze idén kellene elcserélni, jobb a biztos dolog.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Játsszon mindenki 😀 Kolb-hoz, ez az értéke csak csökken dolog azért elég nagy baromságnak hangzik. Mi van, ha marad és lesz szezon, és teszem azt, Vick lesérül a szezon vége felé (isten ments), és Kevinnel kell PO-t kezdeni, vagy bejutni oda, vagy valami fontos. Oké, most mindenki azt mondja, hogy ez egyenes kiesés, bukáshoz vezet, de mi van, ha előkap valami számotokra rejtett dolgot, és nagyot alkot. Akkor máris lenne 2 még jobb irányítónk mint most, ergo még jobb ára is lehetne, mert nála még a kor nem tényező, hogy plusz-mínusz 1. Irányító hiányos csapat meg mindig van, lesz... És mindenki Luckot sem tudja majd behúzni.Deny
De a szezon végén FA lesz. Ergó nem nagyon tradelnének érte.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A mostani QB szituban az a legbosszantóbb,hogy "csóri" Kolbásszból semmi hasznot nem tudunk kihozni.Mert aki tudja megoldja a drafton..a maradék csapatoknak akiknek még gondja lehet a poszton nem biztos,hogy őt vinnék elsőként a 2012-es pickeket meg majdnem a hajunkra kenhetjük(persze az is jó..de koránt sem lesz azonos értékű mintha azt idén használhattuk vna akár egy újabb trade keretein belül).Az is felmerült,hogy ok idén még pad aztán tag.....de értéke csak egyre kevesebb lenne.Szval az lenne a legjobb megoldás ha el tudnánk még szezonkezdésig passzolni és hoznánk a helyére egy rutinos veteránt.
Mindenki megoszthatja saját elképzelését a csapat idei draftjával kapcsolatban.Játék a blogon: http://philly.blog.hu/2011/04/15/draftjatekGreengo
Játsszon mindenki 😀 Kolb-hoz, ez az értéke csak csökken dolog azért elég nagy baromságnak hangzik. Mi van, ha marad és lesz szezon, és teszem azt, Vick lesérül a szezon vége felé (isten ments), és Kevinnel kell PO-t kezdeni, vagy bejutni oda, vagy valami fontos. Oké, most mindenki azt mondja, hogy ez egyenes kiesés, bukáshoz vezet, de mi van, ha előkap valami számotokra rejtett dolgot, és nagyot alkot. Akkor máris lenne 2 még jobb irányítónk mint most, ergo még jobb ára is lehetne, mert nála még a kor nem tényező, hogy plusz-mínusz 1. Irányító hiányos csapat meg mindig van, lesz... És mindenki Luckot sem tudja majd behúzni.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A mostani QB szituban az a legbosszantóbb,hogy "csóri" Kolbásszból semmi hasznot nem tudunk kihozni.Mert aki tudja megoldja a drafton..a maradék csapatoknak akiknek még gondja lehet a poszton nem biztos,hogy őt vinnék elsőként a 2012-es pickeket meg majdnem a hajunkra kenhetjük(persze az is jó..de koránt sem lesz azonos értékű mintha azt idén használhattuk vna akár egy újabb trade keretein belül).Az is felmerült,hogy ok idén még pad aztán tag.....de értéke csak egyre kevesebb lenne.Szval az lenne a legjobb megoldás ha el tudnánk még szezonkezdésig passzolni és hoznánk a helyére egy rutinos veteránt.
Mindenki megoszthatja saját elképzelését a csapat idei draftjával kapcsolatban.Játék a blogon: http://philly.blog.hu/2011/04/15/draftjatek


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Engem ebben az egész QB kérdésben egyedül az bosszant, hogy Vick, Kolb és Kafka is más-más stílus. Na már most nem az lenne a legésszerübb ha hasonló stílusú irányítóink lennének és sérülés esetén akkor nem kéne annyira átalakítani a playbookot? Vick egyértelműen a Nr. 1. Mögé akkor mindenképpen egy jól futó, irányító kell. Kafka ugyan szépen el tud futkározni a zsebből, ha akar de azért közel sem úgy mint Mike. Ellenben jobban passzol. A szabad ügynök piacon idén lenne választék hasonló stílusú játékosokból mint Vick. Ésszerűbb lenne onnan megoldani a problémát. De ha hetedik körben jönne tyrod Taylor, azon sem lepődnék meg.Shawn84
Rémlik, hogy Reid (vagy Marty) egyszer nyilatkozta hogy nem jelent olyan nagy gondot nekik az, hogy más stílusúak a Qb-k. Vick stílusa miatt van inkább sok csiszolnivaló, mivel zseben kívül jobban passzol, ezért meg kell oldani hogy többször mozgassuk ki + alacsonysága miatt a zsebből passzolásnál vannak gondok, nagyobb pocket kell neki, mert ha túl szűk, akkor alig lát vmit. Szerintem ha Vick-ről kellene visszaállni igazi pocket Qb-ra az jóval kevesebb gondot jelentene, mint fordítva.

Szerk: És ne feledjük Vick-nek jelenleg nincs hosszútávú szerződése nálunk, úgyhogy nem lehet rá mérget venni hogy hosszabb ideig itt lesz. Valószínű, hogy következő szezonbeli teljesítménye fogja majd eldönteni e kérdést.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Én teljesen hülyeségnek tartom a QB-picket, ha csak Kafkát nem akarja versenyeztetni és várhatólag kibaszni. Kolb, ha megy, helyére veterán kell, nem rookie. De Kafka versenyeztetéséhez rosterért jó lehet UDFA is, meg hát a veteránnal is nyomulhat back upnak. De ha Reid szerint Kafka már backup kész, akkor se jöjjön rookie QB, mert kitudja beég-e Kafka, ha kell. És amíg Vick a QB, ne is reméljük, hogy a backup nem fontos.Deny
Azért lennének érdekes egybeesések: McNabb 2007-ben 31 éves volt amikor Kolb jött, Vick meg pont 2011-ben lesz 31 éves ... hmm.
Szerintem előfordulhat, hogy jön egy veterán, és Kafka meg a rookie Qb küzd a 3. helyért. Reid imádja az ilyen versenyhelyzeteket. Kafka szerintem simán lenyomna egy idei UDFA Qb-t a roster helyért. Egyrészt nem olyan fogalmatlan ő, másrészt egy év előnye van, állítólag rekord gyorsasággal tanulta meg a playbookot és a rendszert. Plusz a rookie-nak még durva hátrány lesz az is, ha a draft után a CBA helyzet miatt nem lesz rookie minicamp, ahol megtanulhatná az alapokat.BleedingGreen
Engem ebben az egész QB kérdésben egyedül az bosszant, hogy Vick, Kolb és Kafka is más-más stílus. Na már most nem az lenne a legésszerübb ha hasonló stílusú irányítóink lennének és sérülés esetén akkor nem kéne annyira átalakítani a playbookot? Vick egyértelműen a Nr. 1. Mögé akkor mindenképpen egy jól futó, irányító kell. Kafka ugyan szépen el tud futkározni a zsebből, ha akar de azért közel sem úgy mint Mike. Ellenben jobban passzol. A szabad ügynök piacon idén lenne választék hasonló stílusú játékosokból mint Vick. Ésszerűbb lenne onnan megoldani a problémát. De ha hetedik körben jönne tyrod Taylor, azon sem lepődnék meg.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Én teljesen hülyeségnek tartom a QB-picket, ha csak Kafkát nem akarja versenyeztetni és várhatólag kibaszni. Kolb, ha megy, helyére veterán kell, nem rookie. De Kafka versenyeztetéséhez rosterért jó lehet UDFA is, meg hát a veteránnal is nyomulhat back upnak. De ha Reid szerint Kafka már backup kész, akkor se jöjjön rookie QB, mert kitudja beég-e Kafka, ha kell. És amíg Vick a QB, ne is reméljük, hogy a backup nem fontos.Deny
Azért lennének érdekes egybeesések: McNabb 2007-ben 31 éves volt amikor Kolb jött, Vick meg pont 2011-ben lesz 31 éves ... hmm.
Szerintem előfordulhat, hogy jön egy veterán, és Kafka meg a rookie Qb küzd a 3. helyért. Reid imádja az ilyen versenyhelyzeteket. Kafka szerintem simán lenyomna egy idei UDFA Qb-t a roster helyért. Egyrészt nem olyan fogalmatlan ő, másrészt egy év előnye van, állítólag rekord gyorsasággal tanulta meg a playbookot és a rendszert. Plusz a rookie-nak még durva hátrány lesz az is, ha a draft után a CBA helyzet miatt nem lesz rookie minicamp, ahol megtanulhatná az alapokat.