Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Peyton Hillis lesz a Madden 12 borítóján.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Tényleg nekünk van egy Kolb-unk:
Keep an eye on these teams in the draft, if they select a QB within the first two rounds, they would not be interested in Kolb once trading of players is allowed:49ers Titans Cardinals Bengals Dolphins Vikings SeahawksBébé
Már csak azt nem tudom, hogy akkor a draftra mik az érvényes szabályok? Lehet játékost is cserélni? Mert akkor könnyen borulhat minden.Shawn84
Jelenlegi álláspontok alapján nem lehet. De elképzelhető, hogy holnapra vagy a 2. napra ez már változni fog.
Nagy mázli lenne számunkra, ha engednék a játékos tradelést.Bébé
Az ám, és ha tradelni lehet játékost akkor szabad ügynök piac is lesz. Onnan meg ezer hogy jön új QB is. Na végre!!! Most kezdődik az Offseason 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Tényleg nekünk van egy Kolb-unk:
Keep an eye on these teams in the draft, if they select a QB within the first two rounds, they would not be interested in Kolb once trading of players is allowed:49ers Titans Cardinals Bengals Dolphins Vikings SeahawksBébé
Már csak azt nem tudom, hogy akkor a draftra mik az érvényes szabályok? Lehet játékost is cserélni? Mert akkor könnyen borulhat minden.Shawn84
Jelenlegi álláspontok alapján nem lehet. De elképzelhető, hogy holnapra vagy a 2. napra ez már változni fog.
Nagy mázli lenne számunkra, ha engednék a játékos tradelést.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Tényleg nekünk van egy Kolb-unk:
Keep an eye on these teams in the draft, if they select a QB within the first two rounds, they would not be interested in Kolb once trading of players is allowed:49ers Titans Cardinals Bengals Dolphins Vikings SeahawksBébé
Már csak azt nem tudom, hogy akkor a draftra mik az érvényes szabályok? Lehet játékost is cserélni? Mert akkor könnyen borulhat minden.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Tényleg nekünk van egy Kolb-unk:
Keep an eye on these teams in the draft, if they select a QB within the first two rounds, they would not be interested in Kolb once trading of players is allowed:49ers Titans Cardinals Bengals Dolphins Vikings Seahawks
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
3 éve nagyon ígéretes volt a Jordan-Bradley-Gaither-Gocong 4es, akiből igazán egyik sem vált be. Egyedül Gaither-nek és Bradley-nek volt 1-1 kiugró éve. Gocong 4-3-ban nem volt jó (azonban 3-4-ben elég jól megy neki ILB poszton), Jordan átlagos, Bradley és Gaither pedig eléggé visszaestek.
Most megint csak vannak/lesznek ígéretes LB-ink - Chaney, Fokou, Clayton, draft és talán még Bradley +újulásában bízhatunk - hát reménykedjünk, hogy Ők be tudják váltani a hozzájuk fűzött reményeket.Bébé
Na igen a REMÉNY.Sokkal jobban érezném magam ha hasonló kvalitású sorunk lenne mint pl. a D line esetében.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
3 éve nagyon ígéretes volt a Jordan-Bradley-Gaither-Gocong 4es, akiből igazán egyik sem vált be. Egyedül Gaither-nek és Bradley-nek volt 1-1 kiugró éve. Gocong 4-3-ban nem volt jó (azonban 3-4-ben elég jól megy neki ILB poszton), Jordan átlagos, Bradley és Gaither pedig eléggé visszaestek.
Most megint csak vannak/lesznek ígéretes LB-ink - Chaney, Fokou, Clayton, draft és talán még Bradley +újulásában bízhatunk - hát reménykedjünk, hogy Ők be tudják váltani a hozzájuk fűzött reményeket.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Pár éve cserélgetjük az embereket az LB sorban és akitől azt várnánk,hogy stabil pontja a sornak(Bradley) az egyre többet sérül ami persze kihat a teljesítményére is.Körülötte most mindenki cserélhető jobbra.Sztem itt az ideje egy erősebb sort építeni.Egy jó D line + egy jó LB sor + mondjuk Smith-el megerősített secondary ezzel az edzői stábbal hatalmas upgrade lenne a jövőre nézve.Greengo
Az Offense-el meg nem szokott nagy gond lenni, csak több futás kéne meg Red Zoneban normális playhívások, és akkor mi leszünk a bajnokok 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Pár éve cserélgetjük az embereket az LB sorban és akitől azt várnánk,hogy stabil pontja a sornak(Bradley) az egyre többet sérül ami persze kihat a teljesítményére is.Körülötte most mindenki cserélhető jobbra.Sztem itt az ideje egy erősebb sort építeni.Egy jó D line + egy jó LB sor + mondjuk Smith-el megerősített secondary ezzel az edzői stábbal hatalmas upgrade lenne a jövőre nézve.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Én próbálok egy olyan megoldással is megbarátkozni hogy esetleg első kör LB második CB harmadik OG. DT az meg szerintem ezer hogy fog jönni.Shawn84
Háhááááá!Terjed az LB kór! 😀 Höri is Ayerst húzná elsőben(ami nekem annyira nem jönne be),de rávilágít a poszt fontosságára/hiányosságaira.Greengo
Nem is az hogy terjed a kór csak kicsit elgondolkoztam azon, hogy mi van ha kiviszik Carimit Ijalanat és a többieket akiket kinéznünk. Maradnak az LB-k. Első körben még egész tisztességes játékosok vannak erre a posztra. Miller tutira kimegy, utána Ayers, Bruce Carter, esetleg Martez Wilson jön. Mindent egybevetve én ragaszkodom az első körös CB drafthoz, másodikban jöhetne egy jó LB aztán harmadikban meg Brewer vagy Carpenter megfelelő húzás lenne. Muddról tudjuk hogy nem kellenek neki sztárjátékosok ahhoz hogy jó falat rakjon össze. Szerintem idén a csapat legnagyobb erőssége az edzői stáb lehet. Washburn és Mudd érkezésével minőségileg nagyot javulhat a csapat játéka.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Én próbálok egy olyan megoldással is megbarátkozni hogy esetleg első kör LB második CB harmadik OG. DT az meg szerintem ezer hogy fog jönni.Shawn84
Háhááááá!Terjed az LB kór! 😀 Höri is Ayerst húzná elsőben(ami nekem annyira nem jönne be),de rávilágít a poszt fontosságára/hiányosságaira.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Én próbálok egy olyan megoldással is megbarátkozni hogy esetleg első kör LB második CB harmadik OG. DT az meg szerintem ezer hogy fog jönni.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Espn-es szakik szerint Vick a 7.,8. legjobb QB a ligában és a legjobb az NFC East-ben:
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/20303/power-rankings-top-10-nfl-quarterbacks
Nálam Eli-t és Rexit - Donovant (biztos vagyok abban, hogy ha marad nálunk, akkor sokkal jobb szezont produkált volna) simán üti, de ha Vick és Romo között kéne döntenem, akkor azért elgondolkodnék egy kicsit.

Egyelőre még nem találkoztak a játékosok és az edzők:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110427_Eagles_take_a_pass_on_returning_to_work.html

Az elmúlt évek első körös Eagles-tradejeire tekintenek vissza:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Have-Eagles-had-success-with-1st-round-trades.htmlBébé
Elgondolkodnál 1 kicsit???!!! Ne szórakozz, egy Eagles QB mindig jobb a Boys QB-jánál, még ha igazából nem is! Legyen már bennünk tartás! 😀
De Vick akkor is jobb, kész... 😀

Várom a draftot én is, én személy szerint első körben egy Cb-nek 2.ban meg egy frankó LB-nek örülnék, még ha OL is nagy need... :S
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Espn-es szakik szerint Vick a 7.,8. legjobb QB a ligában és a legjobb az NFC East-ben:
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/20303/power-rankings-top-10-nfl-quarterbacks
Nálam Eli-t és Rexit - Donovant (biztos vagyok abban, hogy ha marad nálunk, akkor sokkal jobb szezont produkált volna) simán üti, de ha Vick és Romo között kéne döntenem, akkor azért elgondolkodnék egy kicsit.

Egyelőre még nem találkoztak a játékosok és az edzők:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110427_Eagles_take_a_pass_on_returning_to_work.html

Az elmúlt évek első körös Eagles-tradejeire tekintenek vissza:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Have-Eagles-had-success-with-1st-round-trades.html
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Pont ezen van a hangsúly.Sztem idén pont megfelelő back up lehet nálunk.Free agent ,de 2. körös tendert kapott ami arra utal,hogy igen is meg akarjuk tartani.Én ezért sem értem a második körös RB húzást.(akkor miért nem LB? )Greengo
Az a baj, hogy őt se használtuk eleget szvsz. 9 meccset játszott, de a labdaérintéseinek döntő többsége 2 meccsről jött: washingtoni mészárlás - 12 touch 124 yd, 17. forduló vs Dallas: 26 touch 116 yd. A Skins meccs után 6 meccsen összesen 6-szor futhatott a labdával, 3rd downoknál volt fenn esetleg blokkolni.

Én is szeretném ha maradna Harrison (sajna a tenderekkel még nem tudni mi lesz) + olyan backup rb-re, aki max 100 érintést kap/szezon ne áldozzunk 2. kört, ilyet lejjebb is lehet szerezni.
De ettől függetlenül szerintem 2/22-n értékét tekintve Williams igen jó húzás lenne. Meglepődnék, ha idén nem produkálnánk vmi meglepetést, úgyhogy a CB-OL vagy OL-CB 1.-2. kör, ami kézenfekvőnek tűnik lehet nem fog bekövetkezni. Lesz helyette OL-DL, 2xOL, TE-CB 😀


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Én örülnék Williams-nek, de csak akkor, ha használnánk is.

Sajnos mi láthatóan nem akarjuk tehermentesíteni az első számú rb-ket. Westbrook mellett 3 évig (06-08) ott volt Buckhalter többé-kevésbé egészségesen, mégis csak egyszer kapott 100 touch-nál többet. Őt is inkább csak akkor használtuk, ha West sérülés miatt nem volt, vagy sérülten játszott. Mindeközben West 350 körül kapott.

Tavaly is ott volt Harrison aki, ha szóhoz jutott megmutatta, hogy elég jó, mégis csak 48-szor ért labdához. (Mondjuk ő szezon közben jött, de lehetett volna pályán többször)
Shady tavaly 285 touch-ot kapott, ez kb 100-zal több mint rookie évében. Ezt tényleg nem ártana csökkenteni, de szerintem nem fogjuk, mert úgy tűnik mi addig terhelünk egy rb-t amíg el nem kopik (4-6 év kezdőként) Shady-nek talán az lehet a szerencséje, hogy ő nem egyedüli fegyver, mint sokáig Westbrook, aki sokszor egyszemélyben volt az Eagles O. Mindenesetre 300 fölötti labdaérintéshez neki nem kéne eljutnia.BleedingGreen
Pont ezen van a hangsúly.Sztem idén pont megfelelő back up lehet nálunk.Free agent ,de 2. körös tendert kapott ami arra utal,hogy igen is meg akarjuk tartani.Én ezért sem értem a második körös RB húzást.(akkor miért nem LB? )Greengo
Én is mindenképpen korainak érzem a második körben. Legkorábban a negyedikben húznék, mert LeSean egyértelműen Nr 1, Harrison kérdéses hogy marad e, de pl. egy Jordan Todman vagy Kendall Hunter simán tudja hozni azt a szintet amire nekünk szükségünk lenne. Williamsre nincs akkora, hogy második kört áldozzunk rá. Még ha kimennek az OLjátékosok meg a Cb-k akkor is inkább LB jöhetne, vagy Safety.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Én örülnék Williams-nek, de csak akkor, ha használnánk is.

Sajnos mi láthatóan nem akarjuk tehermentesíteni az első számú rb-ket. Westbrook mellett 3 évig (06-08) ott volt Buckhalter többé-kevésbé egészségesen, mégis csak egyszer kapott 100 touch-nál többet. Őt is inkább csak akkor használtuk, ha West sérülés miatt nem volt, vagy sérülten játszott. Mindeközben West 350 körül kapott.

Tavaly is ott volt Harrison aki, ha szóhoz jutott megmutatta, hogy elég jó, mégis csak 48-szor ért labdához. (Mondjuk ő szezon közben jött, de lehetett volna pályán többször)
Shady tavaly 285 touch-ot kapott, ez kb 100-zal több mint rookie évében. Ezt tényleg nem ártana csökkenteni, de szerintem nem fogjuk, mert úgy tűnik mi addig terhelünk egy rb-t amíg el nem kopik (4-6 év kezdőként) Shady-nek talán az lehet a szerencséje, hogy ő nem egyedüli fegyver, mint sokáig Westbrook, aki sokszor egyszemélyben volt az Eagles O. Mindenesetre 300 fölötti labdaérintéshez neki nem kéne eljutnia.BleedingGreen
Pont ezen van a hangsúly.Sztem idén pont megfelelő back up lehet nálunk.Free agent ,de 2. körös tendert kapott ami arra utal,hogy igen is meg akarjuk tartani.Én ezért sem értem a második körös RB húzást.(akkor miért nem LB? )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Én örülnék Williams-nek, de csak akkor, ha használnánk is.

Sajnos mi láthatóan nem akarjuk tehermentesíteni az első számú rb-ket. Westbrook mellett 3 évig (06-08) ott volt Buckhalter többé-kevésbé egészségesen, mégis csak egyszer kapott 100 touch-nál többet. Őt is inkább csak akkor használtuk, ha West sérülés miatt nem volt, vagy sérülten játszott. Mindeközben West 350 körül kapott.

Tavaly is ott volt Harrison aki, ha szóhoz jutott megmutatta, hogy elég jó, mégis csak 48-szor ért labdához. (Mondjuk ő szezon közben jött, de lehetett volna pályán többször)
Shady tavaly 285 touch-ot kapott, ez kb 100-zal több mint rookie évében. Ezt tényleg nem ártana csökkenteni, de szerintem nem fogjuk, mert úgy tűnik mi addig terhelünk egy rb-t amíg el nem kopik (4-6 év kezdőként) Shady-nek talán az lehet a szerencséje, hogy ő nem egyedüli fegyver, mint sokáig Westbrook, aki sokszor egyszemélyben volt az Eagles O. Mindenesetre 300 fölötti labdaérintéshez neki nem kéne eljutnia.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Remélem nem felejtettétek el a Philly. blog tippjátékát, ami egy dögcéduláért megy 😀 Tippeljen mindenki!!!

http://philly.blog.hu/2011/04/15/draftjatek
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
A legjobb 4. és a legjobb 3. körös pick-jeink a Reid-érában:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/The-Best-Fourth-Round-Picks-Of-Reid-Era/34f7bb3d-36cf-4255-84fc-6e9e24a22822
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/The-Best-Third-Round-Picks-Of-The-Reid-Era/b96ac002-c8b9-440d-9c2b-79aa29e02c2fBébé
B-West csak harmadik körös volt???? khm igencsak bejött 😛 Ebből látszik, hogy nem az számít feltétlenül, hogy kit hol húznak hanem nagyon számít az edzői stáb, hogy miként hogyan tudnak egy-egy játékost felépíteni az adott rendszerbe beilleszteni s persze a játékoson is sok múlik. A draftot Nem adja élőben az ESPa 😕 Internet előtt nem nagyon szeretek csücsülni igazán eddig csak az Eagles meccsek miatt tudtam 😉 nem tudom most megteszem-e mert ma éjjel a Montrealnak kell szurkolnom és két éjszaka sok lenne... Meglátjuk hátha idén megelégszem a reggeli sokkal.
Fly Eaglesdande
Úgy tudom Haromt-ék idén is csinálnak saját streamet. Szerintem azt mindenképpen érdemes lesz követni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legjobb 4. és a legjobb 3. körös pick-jeink a Reid-érában:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/The-Best-Fourth-Round-Picks-Of-Reid-Era/34f7bb3d-36cf-4255-84fc-6e9e24a22822
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/The-Best-Third-Round-Picks-Of-The-Reid-Era/b96ac002-c8b9-440d-9c2b-79aa29e02c2fBébé
B-West csak harmadik körös volt???? khm igencsak bejött 😛 Ebből látszik, hogy nem az számít feltétlenül, hogy kit hol húznak hanem nagyon számít az edzői stáb, hogy miként hogyan tudnak egy-egy játékost felépíteni az adott rendszerbe beilleszteni s persze a játékoson is sok múlik. A draftot Nem adja élőben az ESPa 😕 Internet előtt nem nagyon szeretek csücsülni igazán eddig csak az Eagles meccsek miatt tudtam 😉 nem tudom most megteszem-e mert ma éjjel a Montrealnak kell szurkolnom és két éjszaka sok lenne... Meglátjuk hátha idén megelégszem a reggeli sokkal.
Fly Eagles
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Indoklás Williams mellé:

1. CB, DE és OL posztokra húznék első 3 körben a Philly helyében, esetleg LB.
2. CB érkezett első körben.
3. Viszont a 2. körre a mock draftban kiment mindenki, akit ott érdemesnek tartottam volna OL vagy DE posztra reach nélkül behúzni.
4. LeSean egyedül nem fogja bírni azt a terhelést, amit kapott az elmúlt szezonban, kell mellé egy olyan RB, akiben bízik is az edzői stáb.
5. Williams 1. körös potenciál lehetne, mindenképpen top 3 RB a drafton.

Összességében ennyi az indoklás, nyilván szóba jöhetne ebben az esetben a trade, de ezt a mockban nem lehetett megtenni.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A legjobb 4. és a legjobb 3. körös pick-jeink a Reid-érában:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/The-Best-Fourth-Round-Picks-Of-Reid-Era/34f7bb3d-36cf-4255-84fc-6e9e24a22822
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/The-Best-Third-Round-Picks-Of-The-Reid-Era/b96ac002-c8b9-440d-9c2b-79aa29e02c2f
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Ezek után kíváncsi lennék tőle egy teljes Eagles draft tippre. Nyomhatja a játékba is 😀Shawn84
Reid-ből kinézem, hogy Somoskovig még meg is nyerné a játékot. 😀Bébé
Én Reidből lassan azt is kinézem hogy feltradel Farleyért 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Ezek után kíváncsi lennék tőle egy teljes Eagles draft tippre. Nyomhatja a játékba is 😀Shawn84
Reid-ből kinézem, hogy Somoskovig még meg is nyerné a játékot. 😀