Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leszek este, és ma már én is egyedül, szóval jönnek az alkoholos italok ide is. Portré gyorsan kész lett, csak holnapra ígérted Shawn 😀 (többi ember elosztását majd beszéljük chaten ma is).

És, Watkins első interjúja is készen van, utolsó kérdést kiemelném, nagyon szép szavak: http://philly.blog.hu/2011/04/29/danny_watkins_interjuDeny
Gyorsan kész lett mert már reggel 8 kor felkeltettek és azóta is baszogatnak, úgyhogy nem tudtam aludni. Még délután mindenképpen szükség lesz rá.
te meg nem ígértél semmiféle interjút mégis van 😀Shawn84
lesz Reid is hamarosan 😀

Amúgy interjú után sokkal szimpatikusabban állok pickhez, nagyon józan gondolkodása Danny (meg hát a neve majdnem félsiker 😀), és látszik, hogy számára már maga az NFL is kissé meglepő, nem hogy 1/23.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Leszek este, és ma már én is egyedül, szóval jönnek az alkoholos italok ide is. Portré gyorsan kész lett, csak holnapra ígérted Shawn 😀 (többi ember elosztását majd beszéljük chaten ma is).

És, Watkins első interjúja is készen van, utolsó kérdést kiemelném, nagyon szép szavak: http://philly.blog.hu/2011/04/29/danny_watkins_interjuDeny
Gyorsan kész lett mert már reggel 8 kor felkeltettek és azóta is baszogatnak, úgyhogy nem tudtam aludni. Még délután mindenképpen szükség lesz rá.
te meg nem ígértél semmiféle interjút mégis van 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leszek este, és ma már én is egyedül, szóval jönnek az alkoholos italok ide is. Portré gyorsan kész lett, csak holnapra ígérted Shawn 😀 (többi ember elosztását majd beszéljük chaten ma is).

És, Watkins első interjúja is készen van, utolsó kérdést kiemelném, nagyon szép szavak: http://philly.blog.hu/2011/04/29/danny_watkins_interju
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Tegnap kussba kellett lennem nehogy felverjem a családot de ma egyedül leszek úgyhogy whiskey sör és boááá. Jövőre közös Draftnézést kéne csinálni majd lehet 😛
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Azt hiszem ma éjszaka én is jelen leszek.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Danny Watkins portréja felkerült a blogra. Olvassátok szorgalmasan és nyugodtan lájkoljatok 😀

http://philly.blog.hu/2011/04/29/porte_danny_watkins_ol_baylor
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
este ki jön megint vandálkodni chatre meg blogra? 😀Shawn84
jelen 😀

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
este ki jön megint vandálkodni chatre meg blogra? 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, barátkozom tippel, tegnap mondjuk, ha nem tőlem másfél méterre alszik barátnőm, akkor vállalhatatlan lettem volna. Mondjuk, lélekben készen álltam arra, hogy nem Jimmy lesz a mi emberünk, Reid soha nem húzta azt, amit szerettünk volna. Watkins-szal tényleg csak a kora kissé gáz, de mivel falember, így annyira az sem. Az meg, hogy Carimi benn volt, semmit nem ér, Watkins elvileg G lesz NFL-ben, Carimi azért nem az lett volna.
Ma: LB szerintem nem jön, még ha akár Ayers 2/22-re benn is lenne, mert Reid korán nem fog LB-t húzni, ellenben reménykedem egy 2. körös CB-ben, de nem lepődök meg, ha azt se kapok. De simán benne van ebben a draftban, hogy OL draft lesz, szóval akár ma még jön oda játékos.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mondjuk Ayers-ért feltrade-n meglepődnék kicsit annak ellenére, hogy kell LB nekünk, meg azért hiányzik már, hogy tradeljünk 😀.Shadowt5
Felesleges. tegnap is milyen szépen lecsúszott hozzánk szinte mindenki akit szerettünk volna. Az már más kérdés hogy nem igazán azt húztuk amit mindenki szeretett volna, mert Reid valahogy mindig mást akar.Shawn84
Azért arra nem lehet mindig számítani, hogy majd lecsúszik mindenki hozzánk, bár ha azt nézzük, hogy Bowers nem ment ki 1. körben, nem kell nekünk és nem is örülnék neki de azért meglepő.
Kiváncsi lennék lennék, hogy Baldinger kit tippel hozzánk (az előzetes nfl.com mockdraftokban ő írta hozzánk Danny Watkinst).Shadowt5
Scheftert kell nézni csak. ő tudja a tutit mindig.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Mondjuk Ayers-ért feltrade-n meglepődnék kicsit annak ellenére, hogy kell LB nekünk, meg azért hiányzik már, hogy tradeljünk 😀.Shadowt5
Felesleges. tegnap is milyen szépen lecsúszott hozzánk szinte mindenki akit szerettünk volna. Az már más kérdés hogy nem igazán azt húztuk amit mindenki szeretett volna, mert Reid valahogy mindig mást akar.Shawn84
Azért arra nem lehet mindig számítani, hogy majd lecsúszik mindenki hozzánk, bár ha azt nézzük, hogy Bowers nem ment ki 1. körben, nem kell nekünk és nem is örülnék neki de azért meglepő.
Kiváncsi lennék lennék, hogy Baldinger kit tippel hozzánk (az előzetes nfl.com mockdraftokban ő írta hozzánk Danny Watkinst).

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mondjuk Ayers-ért feltrade-n meglepődnék kicsit annak ellenére, hogy kell LB nekünk, meg azért hiányzik már, hogy tradeljünk 😀.Shadowt5
Felesleges. tegnap is milyen szépen lecsúszott hozzánk szinte mindenki akit szerettünk volna. Az már más kérdés hogy nem igazán azt húztuk amit mindenki szeretett volna, mert Reid valahogy mindig mást akar.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Mondjuk Ayers-ért feltrade-n meglepődnék kicsit annak ellenére, hogy kell LB nekünk, meg azért hiányzik már, hogy tradeljünk 😀.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ki mit vár mára? 3 pickünk lesz egy második meg két harmadik körös. Milyen választáson lepődnétek meg leginkább? Már az értelmes határokon belül.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Gondoljatok bele. Watkinsnak van kb 8-9 éve a ligában ha nem lesz komolyabban sérülékeny. Alig 4 éve focizik, tehát még tud fejlődni bőven. Érettebb is mint a nála fiatalabb játékosok, ami falembernél nem hátrány. Nincs agyonhasználva sem, jó ellenfelek ellen játszott a Baylorben, posztra is jött, szimpatikus gyerek, jó csaja is van. És leginkább több posztin is (Tackle és Guard) használható lesz. Második körben meg simán tudunk még egész jó CB-t szerezni, és még ott van Aso is FA-ban. Ha összejön.Jó lesz ez, csak Denynek fog sokáig tartani kiheverni, hogy nem Jimmy jött 😊Shawn84
Ugyan Kolb után ez már meg se kottyan 😉 de hogy én hogy élem túl ha Dalton nem nálunk köt ki? 😉 na jó majdcsak lesz vhogydande
Na a QB pick az elég szar lenne nálunk 😀 Én futókkal vagyok úgy hogy Jordan Todman vagy Delone Carter mindenképpen hozzánk jöjjön.
Negyedik körben meg még egy falembert el tudok képzelni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondoljatok bele. Watkinsnak van kb 8-9 éve a ligában ha nem lesz komolyabban sérülékeny. Alig 4 éve focizik, tehát még tud fejlődni bőven. Érettebb is mint a nála fiatalabb játékosok, ami falembernél nem hátrány. Nincs agyonhasználva sem, jó ellenfelek ellen játszott a Baylorben, posztra is jött, szimpatikus gyerek, jó csaja is van. És leginkább több posztin is (Tackle és Guard) használható lesz. Második körben meg simán tudunk még egész jó CB-t szerezni, és még ott van Aso is FA-ban. Ha összejön.Jó lesz ez, csak Denynek fog sokáig tartani kiheverni, hogy nem Jimmy jött 😊Shawn84
Ugyan Kolb után ez már meg se kottyan 😉 de hogy én hogy élem túl ha Dalton nem nálunk köt ki? 😉 na jó majdcsak lesz vhogy
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Gondoljatok bele. Watkinsnak van kb 8-9 éve a ligában ha nem lesz komolyabban sérülékeny. Alig 4 éve focizik, tehát még tud fejlődni bőven. Érettebb is mint a nála fiatalabb játékosok, ami falembernél nem hátrány. Nincs agyonhasználva sem, jó ellenfelek ellen játszott a Baylorben, posztra is jött, szimpatikus gyerek, jó csaja is van. És leginkább több posztin is (Tackle és Guard) használható lesz. Második körben meg simán tudunk még egész jó CB-t szerezni, és még ott van Aso is FA-ban. Ha összejön.Jó lesz ez, csak Denynek fog sokáig tartani kiheverni, hogy nem Jimmy jött 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünkdande
Azért nem RB vagy CB, hogy 30 évesen már kikopna a ligából, 34-35 évesen még simán a csúcson lehet, nem sérülékeny és nincs elhasználva. 5-6 évig simán kezdő guard lehet itt, ennél hosszabb időre meg úgyse szokás számolni senkivel.somoskovig
Szavaimmal szóltál ... 😊

Tényleg nem gondolhattuk komolyan hogy Reid kihagyja az OL picket, főleg, hogy tavaly 1-et sem hoztunk.
Watkins needre jött és szinte az egyetlen negatívum, amit emlegetni szoktak vele kapcsolatban az a kora. Elég agilis, screen gameben jó lehet, ellentétben MJG-vel, N. Cole-lal. Tackle is lehet belőle később.

CB-nem-pickről meg azt, gondolom, ha tetszett volna Reidéknek Amukamara, akkor felmentünk volna érte. Tavaly se fogtuk vissza magunkat amikor tetszett a vezetőségnek Graham. Smith pick meg nyilvánvalóan nem játszott nálunk az 1. körben, mert a lehetőség ott volt, de nem vittük.BleedingGreen
Jól van engem meggyőztetek 😛 Herr az egyik oldalon ő a másikon, Mcgynn meg Celek és Smith vagy Weaver is eltol még egy pár embert és Shady máris fut egy 80 yardos TD-t 😊 CB megoldással lehet hogy valóban inkább a FA megnyílására várunk.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünkdande
Azért nem RB vagy CB, hogy 30 évesen már kikopna a ligából, 34-35 évesen még simán a csúcson lehet, nem sérülékeny és nincs elhasználva. 5-6 évig simán kezdő guard lehet itt, ennél hosszabb időre meg úgyse szokás számolni senkivel.somoskovig
Szavaimmal szóltál ... 😊

Tényleg nem gondolhattuk komolyan hogy Reid kihagyja az OL picket, főleg, hogy tavaly 1-et sem hoztunk.
Watkins needre jött és szinte az egyetlen negatívum, amit emlegetni szoktak vele kapcsolatban az a kora. Elég agilis, screen gameben jó lehet, ellentétben MJG-vel, N. Cole-lal. Tackle is lehet belőle később.

CB-nem-pickről meg azt, gondolom, ha tetszett volna Reidéknek Amukamara, akkor felmentünk volna érte. Tavaly se fogtuk vissza magunkat amikor tetszett a vezetőségnek Graham. Smith pick meg nyilvánvalóan nem játszott nálunk az 1. körben, mert a lehetőség ott volt, de nem vittük.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amennyiben jön Aso, akkor teljesen elleszek bármilyen pickkel. Kíváncsi vagyok mi fog kialakulni pl Kolbért, ha esetleg ma elkezdődhetnének a trade-ek.

Watkins nem hoz túlságosan lázba, de reméljük megszilárdítja a falat és lesz egy zúzós fal. Szimpatikus amúgy a srác.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Legalább needre húztunk. Valamiért olyan érzésem van, hogy Andy bácsi tartogat még meglepetést és nem CB pick lesz a 2. körben, hanem az LB needünkre hozunk valakit.

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Na beindult végre a draft, ezt vártam már mióta te jó ég!
Ez az első pick viszont eléggé meglepett. Az nyilvánvaló, hogy O fal vagy CB kell elsősorban, így ha már nem CB legalább nem DE-t húztunk... 😀
Viszont nem világos nekem, hogy Jimmy Smith miért nem volt nekünk jó? Vagy úgy gondolták lesz olyan jó a második körben is valaki? Vagy még mindig egy tradeben bízunk azért a bizonyos shut down cornerért, direkt nem mondva a nevét...?
Nekem kicsit meglepő amúgy, hogy a CB-k nem igazán fogynak, több CB needes csapat rémlett, aztán lehet nekik is prioritás van. Sok picket nem értek most, aztán majd a második kör csak tisztázza.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünkdande
Azért nem RB vagy CB, hogy 30 évesen már kikopna a ligából, 34-35 évesen még simán a csúcson lehet, nem sérülékeny és nincs elhasználva. 5-6 évig simán kezdő guard lehet itt, ennél hosszabb időre meg úgyse szokás számolni senkivel.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát így hogy Carimi s Shmith is benn voltsk nehéz lesz megbarátkoznom ezzel a pickkel hacsak az élez majd nem őkez igazolja. Végül is szeretjük a n amcsi származású játékosokat kik kissé korosak. Ha kb annyira beválik mint Rocca már ok csak hát ez a poszt jobban eszi az embert mint a punteré. Igazából azért bosszant mert az első kört sajnálom rá a kora miatt talàn később is bent lett volna. Mindegy reméljük ma kicsit ügyesebbek leszünk
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nem rossz pick ez...végül is needre jött.Szinte mindenki CB-t várt..így nem is lepődtem meg.Lesz még bőven elérhető/bevethető CB a második körben,de ilyenkor szokott az jönni,hogy már csak azért sem azt húzzuk. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !