Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nekem Curtis Brown, Brandon Burton aki jöhet 2. körben CB-nak, ha nem Brandon (nem esne le).

Amúgy Watkins már Phillyben van, tűzoltóságnál jár most nagyjából, aztán bemutató, ahogy Shawn is írta.

Bowers csúszást én vártam speciel, bár eddig azért nem. De majd Newman mindjárt megmondja, miért csúszott 😛Deny
Szerintem éppen megpróbálja értelmesen leírni hogy a "Fasz tudja"
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A 2. körös Curtis Brown megoldásban senki más nem gondolkozik rajtam kívül? 😀Mex
Brandon Burton jobb.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem Curtis Brown, Brandon Burton aki jöhet 2. körben CB-nak, ha nem Brandon (nem esne le).

Amúgy Watkins már Phillyben van, tűzoltóságnál jár most nagyjából, aztán bemutató, ahogy Shawn is írta.

Bowers csúszást én vártam speciel, bár eddig azért nem. De majd Newman mindjárt megmondja, miért csúszott 😛
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
A 2. körös Curtis Brown megoldásban senki más nem gondolkozik rajtam kívül? 😀

több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Nemtom, úgy első 10be, de ez csak kíváncsiság volt.Shawn84
Szerintem nincs is olyan, akiért annyira megérné, max Brandon Harris. De szerintem idén magasak a feltrade árak, infláció van 😀
De trade-t ma már várok, Reid ennyi időt képtelen megülni egy helyen 😀Deny
Gondolatolvasó vagy? Harrisen kezdtem gondolkodni hogy ő meddig csúszhat és ebből jött hogy a feltrade kíváncsiságom 😀Shawn84
Nekem is eszembe jutott Harrisért trade, mert ő még elég jó CB prospect és a jelenlegi helyünkig tuti nem csúszik (bár ha Bowerst nézzük, nála nem számitottunk arra, hogy 2. körig csúszik) és egyetértek azzal, hogy Andy bácsi szeret tradelni.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
nemsokára lesz a hivatalos honlapon Watkins hivatalos bemutatója Phillyben
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mennyire eleje? Mert első pár pick még simán jövő évi 1 + idei 2. áron van kb. Utána már csak simán talán jövő évi 1, majd jönnek a jövőévi 2, idei 2. És így tovább....Deny
Nemtom, úgy első 10be, de ez csak kíváncsiság volt.Shawn84
Szerintem nincs is olyan, akiért annyira megérné, max Brandon Harris. De szerintem idén magasak a feltrade árak, infláció van 😀
De trade-t ma már várok, Reid ennyi időt képtelen megülni egy helyen 😀Deny
Gondolatolvasó vagy? Harrisen kezdtem gondolkodni hogy ő meddig csúszhat és ebből jött hogy a feltrade kíváncsiságom 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hasonló véleményen vagyok én is. Akkor már Aaron Williams. Fizikális CB-Safety kombó. Tökéletes lenne.

Szerintetek ha fel akarnánk menni második kör elejébe az mibe kerülne?Shawn84
Mennyire eleje? Mert első pár pick még simán jövő évi 1 + idei 2. áron van kb. Utána már csak simán talán jövő évi 1, majd jönnek a jövőévi 2, idei 2. És így tovább....Deny
Nemtom, úgy első 10be, de ez csak kíváncsiság volt.Shawn84
Szerintem nincs is olyan, akiért annyira megérné, max Brandon Harris. De szerintem idén magasak a feltrade árak, infláció van 😀
De trade-t ma már várok, Reid ennyi időt képtelen megülni egy helyen 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én is bírom Peters-t egyébként, idén meg nagyon is jó volt.

Drafthoz: Ras-I-t én nem szeretném, egyszerűen képtelen egészséges maradni szerintem 😕Deny
hasonló véleményen vagyok én is. Akkor már Aaron Williams. Fizikális CB-Safety kombó. Tökéletes lenne.

Szerintetek ha fel akarnánk menni második kör elejébe az mibe kerülne?Shawn84
Mennyire eleje? Mert első pár pick még simán jövő évi 1 + idei 2. áron van kb. Utána már csak simán talán jövő évi 1, majd jönnek a jövőévi 2, idei 2. És így tovább....Deny
Nemtom, úgy első 10be, de ez csak kíváncsiság volt.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Szerintetek ha fel akarnánk menni második kör elejébe az mibe kerülne?Shawn84
Nem értek hozzá, csak a tavalyiak alapján.
Tavaly az első körben 11 helyért kettő 3. köröst adtunk.
Ez alapján egy 3. és egy 4. körösért lehet h 10-et előre tudnánk lépni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én is bírom Peters-t egyébként, idén meg nagyon is jó volt.

Drafthoz: Ras-I-t én nem szeretném, egyszerűen képtelen egészséges maradni szerintem 😕Deny
hasonló véleményen vagyok én is. Akkor már Aaron Williams. Fizikális CB-Safety kombó. Tökéletes lenne.

Szerintetek ha fel akarnánk menni második kör elejébe az mibe kerülne?Shawn84
Mennyire eleje? Mert első pár pick még simán jövő évi 1 + idei 2. áron van kb. Utána már csak simán talán jövő évi 1, majd jönnek a jövőévi 2, idei 2. És így tovább....
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én is bírom Peters-t egyébként, idén meg nagyon is jó volt.

Drafthoz: Ras-I-t én nem szeretném, egyszerűen képtelen egészséges maradni szerintem 😕Deny
hasonló véleményen vagyok én is. Akkor már Aaron Williams. Fizikális CB-Safety kombó. Tökéletes lenne.

Szerintetek ha fel akarnánk menni második kör elejébe az mibe kerülne?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én is bírom Peters-t egyébként, idén meg nagyon is jó volt.

Drafthoz: Ras-I-t én nem szeretném, egyszerűen képtelen egészséges maradni szerintem 😕
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Peters túlértékelt, gondolom ez zavarja őket. Mert tényleg túlértékelt, ez tény.Deny
Lehet elfogult vagyok vele kapcsolatban, mert bírom a srácot, de kétség kívül idén elég magas szintenl tolta. All-Pro is lett, ami azért valamivel reálisabb képet ad a Pro Bowl-hoz képest. Az idei teljesítménye alapján nálam Top5 LT.
Igen, nem vakoldalt védett, de Vick-nek elsősorban (és másodsorban is) McGlynn-MJG-Justice trió miatt kellett kimozognia.
Abban egyetértek, hogy tavaly nem feltétlen érdemelte meg a PB-t (nem volt rossz, de elit se).

Herzlichnek nem örülnék, de Bruce Carter-t és Ras-I Dowling-ot lehet behúznám. Talán megérik a kockázatot.
Valamint természetes Casey Matthews-nak.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.Shadowt5
Ami CB és LB legyen! 😀Greengo
Én azt mondom, hogy ha már CB-LB a 2.-3. körünk, akkor a 2. körös legyen:Curtis Brown a 3. körös pedig: Mark Herzlich, Casey Matthews, Colin McCarthy hármasból valamelyik. 😊Mex
Ezzel kiegyeznék, meg még sokan, tehát ilyen nem lesz 😀
Szerintem talán CB és még egy OL fog jönni, LB negyedikben talán. Vagy S akár most reachel 2.-ben, és akkor tudjuk, hogy Mikell menni fog 😕
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.Shadowt5
Ami CB és LB legyen! 😀Greengo
Én azt mondom, hogy ha már CB-LB a 2.-3. körünk, akkor a 2. körös legyen:Curtis Brown a 3. körös pedig: Mark Herzlich, Casey Matthews, Colin McCarthy hármasból valamelyik. 😊Mex
Az van hogy mi gondolunk egy csomó játékosra de Reid meg soha nem arra gondol úgyhogy akit nem mondunk úgyis az lesz 😊
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. MA újabb 3 pick jön, ha jók vagyunk tudjuk orvosolni a needek nagy részét minőségi játékosok kiválasztásával. A mai a draft legfontosabb napja számunkra.Shawn84
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.Shadowt5
Ami CB és LB legyen! 😀Greengo
Én azt mondom, hogy ha már CB-LB a 2.-3. körünk, akkor a 2. körös legyen:Curtis Brown a 3. körös pedig: Mark Herzlich, Casey Matthews, Colin McCarthy hármasból valamelyik. 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Kinti szakírók ezekkel a szavakkal fogadták, értékelték Watkins picket: http://philly.blog.hu/2011/04/29/1_koros_pick_ertekelo_az_usa_ban Kapott hideget, meleget. De amúgy eljutottam oda, ha OL-t akart Reid, akkor Watkins a jó pick (talán Tyron Smith jobb lehet, de nem mentem volna érte fel, egyik OL-ért se)Deny
Ha RG, akkor nálam Punci lett volna a favorit, de sajnos Ő már nem volt ekkor bent. :S
Watkins-ben az is rizikó még, hogy csak a Senior Bowl-on játszott először guard poszton (ennek ellenére elég jól teljesített).
Ha még ehhez hozzávesszük az életkorát, akkor első pick-nek azért elég rizikós húzás...igaz, aki nem kockáztat nem is nyer.
Számomra olyan ez a Watkins pick, mint a tavalyi Graham pick. Teljes mértékben nem örülök neki, azonban legalább egy roppant szimpatikus gyerek került hozzánk, akiben van potenciál.
Tény de amíg hozza amit kell én leszarom pl.
Azért már kezd összeállni az OL. Egy OG-t még lehet, hogy behúznék. (Justice-ban bízom) Mert az idei szezonja után, már N. Cole-ban se látok sokat, rajta kívül pedig ott van Wells, aki tavaly szinte nem is játszott, valamint MJG, aki cserének (pár meccses kezdőnek) nem rossz, de 16 meccses kezdőnek semmiképpen se mondanám.
Amúgy nem értem, hogy Peters-t miért szidja folyamatosan Höri és Haromt.Bébé
Peters túlértékelt, gondolom ez zavarja őket. Mert tényleg túlértékelt, ez tény.Deny
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. MA újabb 3 pick jön, ha jók vagyunk tudjuk orvosolni a needek nagy részét minőségi játékosok kiválasztásával. A mai a draft legfontosabb napja számunkra.Shawn84
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.Shadowt5
Jaja igazad van, elnéztem a negyedik körrel.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kinti szakírók ezekkel a szavakkal fogadták, értékelték Watkins picket: http://philly.blog.hu/2011/04/29/1_koros_pick_ertekelo_az_usa_ban Kapott hideget, meleget. De amúgy eljutottam oda, ha OL-t akart Reid, akkor Watkins a jó pick (talán Tyron Smith jobb lehet, de nem mentem volna érte fel, egyik OL-ért se)Deny
Ha RG, akkor nálam Punci lett volna a favorit, de sajnos Ő már nem volt ekkor bent. :S
Watkins-ben az is rizikó még, hogy csak a Senior Bowl-on játszott először guard poszton (ennek ellenére elég jól teljesített).
Ha még ehhez hozzávesszük az életkorát, akkor első pick-nek azért elég rizikós húzás...igaz, aki nem kockáztat nem is nyer.
Számomra olyan ez a Watkins pick, mint a tavalyi Graham pick. Teljes mértékben nem örülök neki, azonban legalább egy roppant szimpatikus gyerek került hozzánk, akiben van potenciál.

Azért már kezd összeállni az OL. Egy OG-t még lehet, hogy behúznék. (Justice-ban bízom) Mert az idei szezonja után, már N. Cole-ban se látok sokat, rajta kívül pedig ott van Wells, aki tavaly szinte nem is játszott, valamint MJG, aki cserének (pár meccses kezdőnek) nem rossz, de 16 meccses kezdőnek semmiképpen se mondanám.
Amúgy nem értem, hogy Peters-t miért szidja folyamatosan Höri és Haromt.Bébé
Peters túlértékelt, gondolom ez zavarja őket. Mert tényleg túlértékelt, ez tény.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. MA újabb 3 pick jön, ha jók vagyunk tudjuk orvosolni a needek nagy részét minőségi játékosok kiválasztásával. A mai a draft legfontosabb napja számunkra.Shawn84
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.Shadowt5
Ami CB és LB legyen! 😀Greengo
Ámen.

LB poszton mondjuk Mason Fosternek vagy Herzlichnek örülnék a legjobban de majd meglátjuk Andy bácsi mivel készül nekünk erre a körre.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Kinti szakírók ezekkel a szavakkal fogadták, értékelték Watkins picket: http://philly.blog.hu/2011/04/29/1_koros_pick_ertekelo_az_usa_ban Kapott hideget, meleget. De amúgy eljutottam oda, ha OL-t akart Reid, akkor Watkins a jó pick (talán Tyron Smith jobb lehet, de nem mentem volna érte fel, egyik OL-ért se)Deny
Ha RG, akkor nálam Punci lett volna a favorit, de sajnos Ő már nem volt ekkor bent. :S
Watkins-ben az is rizikó még, hogy csak a Senior Bowl-on játszott először guard poszton (ennek ellenére elég jól teljesített).
Ha még ehhez hozzávesszük az életkorát, akkor első pick-nek azért elég rizikós húzás...igaz, aki nem kockáztat nem is nyer.
Számomra olyan ez a Watkins pick, mint a tavalyi Graham pick. Teljes mértékben nem örülök neki, azonban legalább egy roppant szimpatikus gyerek került hozzánk, akiben van potenciál.

Azért már kezd összeállni az OL. Egy OG-t még lehet, hogy behúznék. (Justice-ban bízom) Mert az idei szezonja után, már N. Cole-ban se látok sokat, rajta kívül pedig ott van Wells, aki tavaly szinte nem is játszott, valamint MJG, aki cserének (pár meccses kezdőnek) nem rossz, de 16 meccses kezdőnek semmiképpen se mondanám.
Amúgy nem értem, hogy Peters-t miért szidja folyamatosan Höri és Haromt.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. MA újabb 3 pick jön, ha jók vagyunk tudjuk orvosolni a needek nagy részét minőségi játékosok kiválasztásával. A mai a draft legfontosabb napja számunkra.Shawn84
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.Shadowt5
Ami CB és LB legyen! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. MA újabb 3 pick jön, ha jók vagyunk tudjuk orvosolni a needek nagy részét minőségi játékosok kiválasztásával. A mai a draft legfontosabb napja számunkra.Shawn84
Nem kötözködésképp de sztem csak 2 pickünk lesz mivel 2.-3. kör jön ma és mindegyikben csak 1-1 pickünk van.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
örülünk Vincent,mondjuk Dowlingot nem tudom mire vélni 😛Newman
Lehet, hogy egy kis elfogultság is beszél belőlem de én látok benne fantáziát. Ahmad Black? 😊Mex
mondjuk sérülékeny,tehát van benne ráció,hogy behúzzuk,de remélem,hogy csak max utolsó napon
Black jöhet,3.körben is akár,Mikell mögött padozik aztán pedig boom (meg persze az se baj,hogy CB-t is tud játszani) 😊Newman
Safetyt csak a 3. kör végén vagy a 4.-ben várok.