Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma este én is leszek bizakodva a jó pickekben (mondjuk Ras-I Dowling) 😊
Danny Watkins esetében én kifejezetten örülök annak, hogy őt választották, hiszen a korán kívül, nem nagyon látok benne olyat ami hátrányunk lehetne, egy falembernél pedig a kor nem számít annyira, mint pl. egy RB esetében. Bízom Reidék döntésében. 😊Mex
örülünk Vincent,mondjuk Dowlingot nem tudom mire vélni 😛Newman
Lehet, hogy egy kis elfogultság is beszél belőlem de én látok benne fantáziát. Ahmad Black? 😊Mex
mondjuk sérülékeny,tehát van benne ráció,hogy behúzzuk,de remélem,hogy csak max utolsó napon
Black jöhet,3.körben is akár,Mikell mögött padozik aztán pedig boom (meg persze az se baj,hogy CB-t is tud játszani) 😊

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Ma este én is leszek bizakodva a jó pickekben (mondjuk Ras-I Dowling) 😊
Danny Watkins esetében én kifejezetten örülök annak, hogy őt választották, hiszen a korán kívül, nem nagyon látok benne olyat ami hátrányunk lehetne, egy falembernél pedig a kor nem számít annyira, mint pl. egy RB esetében. Bízom Reidék döntésében. 😊Mex
örülünk Vincent,mondjuk Dowlingot nem tudom mire vélni 😛Newman
Lehet, hogy egy kis elfogultság is beszél belőlem de én látok benne fantáziát. Ahmad Black? 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma este én is leszek bizakodva a jó pickekben (mondjuk Ras-I Dowling) 😊
Danny Watkins esetében én kifejezetten örülök annak, hogy őt választották, hiszen a korán kívül, nem nagyon látok benne olyat ami hátrányunk lehetne, egy falembernél pedig a kor nem számít annyira, mint pl. egy RB esetében. Bízom Reidék döntésében. 😊Mex
örülünk Vincent,mondjuk Dowlingot nem tudom mire vélni 😛

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a bowl.hu közvetítése este 10-kor kezdődik. Mi is már előtte gyülekezünk majd a videó Ustream oldalán a chaten, ahol tegnap is garázdálkodtunk. Jó volt látni hogy egész sok Philly szurkoló volt fenn végig, és még Bazzani is be szált a We Want Jimmy táborba 😀Shawn84
Igaz,hogy én magunknak akartam.
😀
De nem kesergek,hamár nem Jimmy akkor Fairley is jó.

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. Shawn84
Abszolút ugyanez a véleményem. 😊 Nagyon szimpatikus mind emberileg, mind játékstílusát tekintve. Remélem beilleszkedik és vele erősebb lesz a falunk.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
a bowl.hu közvetítése este 10-kor kezdődik. Mi is már előtte gyülekezünk majd a videó Ustream oldalán a chaten, ahol tegnap is garázdálkodtunk. Jó volt látni hogy egész sok Philly szurkoló volt fenn végig, és még Bazzani is be szált a We Want Jimmy táborba 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Azért egy pár év múlva jó lesz visszaolvasni ezeket az interjúkat. Nekem egyre jobban bejön a srác stílusa, személyisége úgyhogy a tegnapi nap eseményeinek én örülök. MA újabb 3 pick jön, ha jók vagyunk tudjuk orvosolni a needek nagy részét minőségi játékosok kiválasztásával. A mai a draft legfontosabb napja számunkra.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma éjféltől móka van már, várhatóan 5-ig, talán tovább is.

Kinti szakírók ezekkel a szavakkal fogadták, értékelték Watkins picket: http://philly.blog.hu/2011/04/29/1_koros_pick_ertekelo_az_usa_ban Kapott hideget, meleget. De amúgy eljutottam oda, ha OL-t akart Reid, akkor Watkins a jó pick (talán Tyron Smith jobb lehet, de nem mentem volna érte fel, egyik OL-ért se)
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Hajnalt bealudtam 😕

Ma mikortól kezdődik a draft?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Watkins ma bemutatkozik Phillyben, elsőként egy önkéntes tűzoltóságra látogat, majd kinti idő szeront 16:00-tól a NovaCare Complex-ben lesz. Ehhez kapcsolódok, hogy tegnap páran megjelentek ott, név szerint mondjuk csak Celek van említve. Ha pedig TE, ma olvastam, ha Rudi csúszik, lehet elviszük, mert Brent tavaly nagyon csalódás volt. Na, akkor haragudnék meg Reid-re. De ő TE-ért ilyen magas picket nem ad úgyse idén.
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Ma este én is leszek bizakodva a jó pickekben (mondjuk Ras-I Dowling) 😊
Danny Watkins esetében én kifejezetten örülök annak, hogy őt választották, hiszen a korán kívül, nem nagyon látok benne olyat ami hátrányunk lehetne, egy falembernél pedig a kor nem számít annyira, mint pl. egy RB esetében. Bízom Reidék döntésében. 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, Reid interjú részletek itt vannak: http://philly.blog.hu/2011/04/29/elso_kor_utan_andy_reid

Kiemelve, azt mondja Andy, hogy Watkinst akarták végig, nem volt más célpont előtte. Persze, ez már lehet utólagos dolog is.
Egyébként szerintem is ad neki szerződést 30 felett, ha jól teljesít, mert most nagyon durván belevannak zúgva Mudd-dal Watkinsba.Deny
Reid szokás szerint jól megmagyarázta de most legalább nem mellébeszélt 😛
Amúgy éreztem h Mudd lehet mögötte ez azért biztató
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Reid interjú részletek itt vannak: http://philly.blog.hu/2011/04/29/elso_kor_utan_andy_reid

Kiemelve, azt mondja Andy, hogy Watkinst akarták végig, nem volt más célpont előtte. Persze, ez már lehet utólagos dolog is.
Egyébként szerintem is ad neki szerződést 30 felett, ha jól teljesít, mert most nagyon durván belevannak zúgva Mudd-dal Watkinsba.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
30+-os játékosokkal nem azért szoktunk ritkán hosszabbítani mert annyi idősek, hanem mert addigra a minimum 6-7 év játék alatt elhasználódnak. Normál esetben 30 éves játékos már akár 8-9 éve a ligában lehet.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vincent így tuti CB-et fog felolvasni,legalábbis remélem 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ehhez kapcsolódik a walterfootball értékelése

23. Danny Watkins, G, Baylor
Look, I like Danny Watkins. He's a talented guard and will protect Philadelphia's quarterback. I want to get that out of the way.

But seriously... Watkins at No. 23? What the hell is Andy Reid thinking? Watkins will be 27 in November. That's twenty-freaking-seven! He'll be 30 in his fourth year, and Reid doesn't like to re-sign players over 30. So is he just going to walk after four years? This pick is incredibly short-sighted. (Pick Grade: F)

kommenteket is érdemes figyelni,egyik tag felhívta a figyelmet Runyanre és Thomasra,mint bőven 30+-os játékosok,szvsz kap szerződést Watkins,ha teljesít,pláne,hogy egyáltalán nincs elhasználva

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amúgy durva, hogy a rookie szerződésének végére 30 feletti playa lesz.Deny
Szokott egyáltalán a Phili 30 év fölött szerződést hosszabbítani?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem alapból ő lesz a RG, de fogjuk használni RT-ként, meg lehet még snap-et is megtanul adni, aztán majd eldől. Várjuk meg a mai napot, az még sokat oszthat, hogy ő mi lesz. Amúgy az is egy dolog, amit most olvastam valahol, hogy Watkins nem rossz, de a pick csak C+ max., mert elérhető lett volna eggyel lejjebb is.
Amúgy durva, hogy a rookie szerződésének végére 30 feletti playa lesz.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Az a problémám a Watkins picckel, hogy a 2. körre is maradt bőven G aki talán bevethető, Carimiben meg sokkal több lett volna RT poszton mint Justice...

De jó Eagles drukkerként bízom a pickben, és újfent megjegyzem, hogy örülök hogy Amu egy rivális csapathoz került 😊eaglesmcnabb
fogsz még idegeskedni is miatta
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az a problémám a Watkins picckel, hogy a 2. körre is maradt bőven G aki talán bevethető, Carimiben meg sokkal több lett volna RT poszton mint Justice...

De jó Eagles drukkerként bízom a pickben, és újfent megjegyzem, hogy örülök hogy Amu egy rivális csapathoz került 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Igazából ott annál a mondatnál ő se mondja, hogy változás lesz, inkább sablon válasz jön. Meg tény, kb. Baylor meccset én nem sokat láttam idén, bár párat azért igen (pl. említett Texas A&M ellenit), de meg nem mondtam volni ki a QB és zseb QB vagy milyen.Deny
nézd meg ezt a videót
http://www.youtube.com/watch?v=a4EXHy6WLLQ
Na ő Robert Griffin IIIShawn84
A második játék a videóban, az a futása, meg elküldöm a védőt csele így beugrott. Amúgy jó a videó, végig Watkinst figyelem rajta 😀Deny
Jaja, elég meggyőző. Egyre jobban tetszik. De most akkor őt Guardként használjuk? Mert tackleként simán fasza lenne meg még hozhatnánk negyedik körben egy egész jó guardot és akkor fasza lenne az a fal évekig.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hallod, Baylor meccseket néztem a szezoban párat, egyik kedvenc csapatom de csak most esik le hogy Robert Griffin az irányító aki egy az egyben olyan stílus mint Vick. Nem hiszem hogy nagy változás lesz Watkinsnak hogy Vicknek kell blokkolni.Shawn84
Igazából ott annál a mondatnál ő se mondja, hogy változás lesz, inkább sablon válasz jön. Meg tény, kb. Baylor meccset én nem sokat láttam idén, bár párat azért igen (pl. említett Texas A&M ellenit), de meg nem mondtam volni ki a QB és zseb QB vagy milyen.Deny
nézd meg ezt a videót
http://www.youtube.com/watch?v=a4EXHy6WLLQ
Na ő Robert Griffin IIIShawn84
A második játék a videóban, az a futása, meg elküldöm a védőt csele így beugrott. Amúgy jó a videó, végig Watkinst figyelem rajta 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
lesz Reid is hamarosan 😀

Amúgy interjú után sokkal szimpatikusabban állok pickhez, nagyon józan gondolkodása Danny (meg hát a neve majdnem félsiker 😀), és látszik, hogy számára már maga az NFL is kissé meglepő, nem hogy 1/23.Deny
Hallod, Baylor meccseket néztem a szezoban párat, egyik kedvenc csapatom de csak most esik le hogy Robert Griffin az irányító aki egy az egyben olyan stílus mint Vick. Nem hiszem hogy nagy változás lesz Watkinsnak hogy Vicknek kell blokkolni.Shawn84
Igazából ott annál a mondatnál ő se mondja, hogy változás lesz, inkább sablon válasz jön. Meg tény, kb. Baylor meccset én nem sokat láttam idén, bár párat azért igen (pl. említett Texas A&M ellenit), de meg nem mondtam volni ki a QB és zseb QB vagy milyen.Deny
nézd meg ezt a videót
http://www.youtube.com/watch?v=a4EXHy6WLLQ
Na ő Robert Griffin III
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gyorsan kész lett mert már reggel 8 kor felkeltettek és azóta is baszogatnak, úgyhogy nem tudtam aludni. Még délután mindenképpen szükség lesz rá.
te meg nem ígértél semmiféle interjút mégis van 😀Shawn84
lesz Reid is hamarosan 😀

Amúgy interjú után sokkal szimpatikusabban állok pickhez, nagyon józan gondolkodása Danny (meg hát a neve majdnem félsiker 😀), és látszik, hogy számára már maga az NFL is kissé meglepő, nem hogy 1/23.Deny
Hallod, Baylor meccseket néztem a szezoban párat, egyik kedvenc csapatom de csak most esik le hogy Robert Griffin az irányító aki egy az egyben olyan stílus mint Vick. Nem hiszem hogy nagy változás lesz Watkinsnak hogy Vicknek kell blokkolni.Shawn84
Igazából ott annál a mondatnál ő se mondja, hogy változás lesz, inkább sablon válasz jön. Meg tény, kb. Baylor meccset én nem sokat láttam idén, bár párat azért igen (pl. említett Texas A&M ellenit), de meg nem mondtam volni ki a QB és zseb QB vagy milyen.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Leszek este, és ma már én is egyedül, szóval jönnek az alkoholos italok ide is. Portré gyorsan kész lett, csak holnapra ígérted Shawn 😀 (többi ember elosztását majd beszéljük chaten ma is).

És, Watkins első interjúja is készen van, utolsó kérdést kiemelném, nagyon szép szavak: http://philly.blog.hu/2011/04/29/danny_watkins_interjuDeny
Gyorsan kész lett mert már reggel 8 kor felkeltettek és azóta is baszogatnak, úgyhogy nem tudtam aludni. Még délután mindenképpen szükség lesz rá.
te meg nem ígértél semmiféle interjút mégis van 😀Shawn84
lesz Reid is hamarosan 😀

Amúgy interjú után sokkal szimpatikusabban állok pickhez, nagyon józan gondolkodása Danny (meg hát a neve majdnem félsiker 😀), és látszik, hogy számára már maga az NFL is kissé meglepő, nem hogy 1/23.Deny
Hallod, Baylor meccseket néztem a szezoban párat, egyik kedvenc csapatom de csak most esik le hogy Robert Griffin az irányító aki egy az egyben olyan stílus mint Vick. Nem hiszem hogy nagy változás lesz Watkinsnak hogy Vicknek kell blokkolni.