Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?Shawn84
Én sajnos nem értek annyira az NCAA-hez hogy beszálljak nem is ismerem pontosan melyik név milyen tudást takar talán csak akiket jobban felkaptak na meg persze Daltont 😛 (bocs ha már unjátok)
Úgyhogy meghagyom eme örömöt nektek.dande
Nem kell hozzá nagy tudás. Olvasd el a Fantasy Cikkeimet meg nézd meg ezt http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings?tag=globalNav.nfldraft;fastFacts és ennyi. A poszt is pontot ér ha eltalálod, meg hogy melyik körben. Én tavaly úgy lettem második hogy csak 1 nevet találtam el.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?Shawn84
Én sajnos nem értek annyira az NCAA-hez hogy beszálljak nem is ismerem pontosan melyik név milyen tudást takar talán csak akiket jobban felkaptak na meg persze Daltont 😛 (bocs ha már unjátok)
Úgyhogy meghagyom eme örömöt nektek.
több mint 13 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Lehet, hogy én is megnézem az első kört de még nem tuti. Egyébként ez a kitradelünk az első körből tipp nem tetszik, nem a kitradelés miatt hanem a pickek miatt. Az rendben van, hogy hiányposztokra húzunk de nem őket kellene. Meg amúgy 1/23ra sztem leesik legalább 1vki a CB-OL-LB needből aki ténylegesen kellhet nekünk ott abbban a draftpozícióban.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Srácok! Nagyobb aktivitást vártam a Draft játékban! Nem akartok nyerni?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na ha elképzelhető hogy fenn maradok és nekem kitradelnek a második napra lesz irgum burgum 😊 Amúgy ha nem a sec-be vagy az O-falba húzunk az elején akkor végül is csak a szokásos történik, hogy Reid mást gondol mint mi s azért szerencsére eddig úgy tűnik többségében neki van igaza 😛dande
Általában az első két választása be szokott jönni, de az LB húzásai azok nem igazán.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha elképzelhető hogy fenn maradok és nekem kitradelnek a második napra lesz irgum burgum 😊 Amúgy ha nem a sec-be vagy az O-falba húzunk az elején akkor végül is csak a szokásos történik, hogy Reid mást gondol mint mi s azért szerencsére eddig úgy tűnik többségében neki van igaza 😛
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.Deny
Mondjuk ha a tavalyi 2 LB után megint behúznánk 3-at... Dowlingot meg ne.


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.Deny
Dowling sohasem lesz olyan egészséges hogy egy szezont is akár végigjátszon az NFL-ben. De ez a tipp ez rohadtul nem tetszik. csak olyanok vannak rajta akit semmiképpen nem akarok. Mondjuk utolsó három játékost annyira nem is ismerem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, egy eddig megbízhatóbb Eagles beatwriter szerint simán kitradelünk első körből egy korai 2. körért, meg valami jövő éviért (1 vagy 2). Ok: nincs olyan játékos, aki nekünk ott kellene majd nagyon és elérhető is lenne.
Ő ezt tippeli ezek után:
2 – CB Ras-I Dowling
2 – OG Clint Boling
3 – SS Marcus Gilchrist
4 – RB Alex Green
4 – LB Ross Homan
5 – LB Brian Rolle
5 – WR Cecil Shorts
7 – DT Ollie Ogbu
7 – LB Malcolm Smith
7 – OG Daniel Kilgore

De amúgy kiemeli azt is, hogy Kerrigan is boardon van, ha leesik hozzánk, akkor behúznánk. Dowling pickre amúgy azt mondja, hogy egy évig tanulna, vagy a mostani CB-depth mögött (rémálom....), vagy Asante és egy veterán CB mögött.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na, éjjel 2-ig semmit nem hiszek már el Eagles-ről, de az elmúlt másfél órában, csak úgy özönlenek az új infók (kamuk).

Egy végső mock szerint pl. Wilkerson DT-t választjuk 1/23-ra. Én speciel pár játékos kívételével nem akarnék ide embert első 4 választásból (az nálam CB, OL, LB meg talán még egy OL), és Wilkerson nem eik ebbe a kategóriába, szóval ne legyen. Főleg, hogy Jimmy Smith itt simán elérhető.
Mel Kiper meg ma azt közölte, hogy Cards tradelne Kolb-ért, de hát nem lehet, szóval ez fogd meg a semmit kb.
Aztán van, ahol Clayborn-t vagy Brooks Reed-et írják elsőre, hát...

Ettől függetlenül: We want Jimmy! We want Jimmy!Deny
Or Brandon... Burton 😀


Egyébként Wikerson második kör végére jó szerintem. Első körben nem éri meg.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Bassza meg kibaszott vihar jön. Nagyon remélem hogy nem bassza el az éjszakát mert akkor rohadtul ideges leszek.Shawn84
Ez miért para? 😊
Amúgy leszek....most lehet játékost tradelni vagy sem?
szerk:megvan...Nem lehet tradelni.B@sszák meg!Greengo
Azért para mert pár éve egy redves villám tőlünk 1km-re csapott be és a környéken csomó elektronikai cucc ment szarrá. Az én számítógépemet is beleértve. Na ezért.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, éjjel 2-ig semmit nem hiszek már el Eagles-ről, de az elmúlt másfél órában, csak úgy özönlenek az új infók (kamuk).

Egy végső mock szerint pl. Wilkerson DT-t választjuk 1/23-ra. Én speciel pár játékos kívételével nem akarnék ide embert első 4 választásból (az nálam CB, OL, LB meg talán még egy OL), és Wilkerson nem eik ebbe a kategóriába, szóval ne legyen. Főleg, hogy Jimmy Smith itt simán elérhető.
Mel Kiper meg ma azt közölte, hogy Cards tradelne Kolb-ért, de hát nem lehet, szóval ez fogd meg a semmit kb.
Aztán van, ahol Clayborn-t vagy Brooks Reed-et írják elsőre, hát...

Ettől függetlenül: We want Jimmy! We want Jimmy!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Bassza meg kibaszott vihar jön. Nagyon remélem hogy nem bassza el az éjszakát mert akkor rohadtul ideges leszek.Shawn84
Ez miért para? 😊
Amúgy leszek....most lehet játékost tradelni vagy sem?
szerk:megvan...Nem lehet tradelni.B@sszák meg!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én leszek, bár szerintem közben nem nagyon írók sehova sem, csak nézem a magyar streamet. Illetve, természetesen minden nap leszek.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
mindenképp
kiváncsi leszek a képemre,ha behúznánk pl egy DT-t vagy DE-et az első körben 😀Newman
Én egy üveg whiskeyt iderakok magam mellé, mert van egy olyan érzésem hogy szükség lesz rá. Shawn84
Majd megoldják a dilemmát azzal, hogy kitrédelnek az 1. körből. 😊BleedingGreen
Akkor holnap iszom meg. A lényeg hogy fogyjon! 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
mindenképp
kiváncsi leszek a képemre,ha behúznánk pl egy DT-t vagy DE-et az első körben 😀Newman
Én egy üveg whiskeyt iderakok magam mellé, mert van egy olyan érzésem hogy szükség lesz rá. Shawn84
Majd megoldják a dilemmát azzal, hogy kitrédelnek az 1. körből. 😊


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Bassza meg kibaszott vihar jön. Nagyon remélem hogy nem bassza el az éjszakát mert akkor rohadtul ideges leszek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Este egyébként ki lesz fenn?Shawn84
leszek...nagyon szeretnék a többi napokon is, de azokat nem biztos, hogy meg tudom oldani
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Este egyébként ki lesz fenn?Shawn84
tervbe van véve.

child please!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
mindenképp
kiváncsi leszek a képemre,ha behúznánk pl egy DT-t vagy DE-et az első körben 😀Newman
Én egy üveg whiskeyt iderakok magam mellé, mert van egy olyan érzésem hogy szükség lesz rá. Azt el tudom képzelni Reidről hogy DE-t, vagy LB-t választ. De pl ma elgondolkoztam hoyg emnnyire lehet reális DL-be húzni megint. Ricky Sapp a hírek szerint szett magára vagy 10kiló izmot amivel már simán DE lesz, míg Te'o a szezonban is többször volt DT és nem is játszott rosszul (már amikor lehetőséghez jutott), na és Jeff Owens is ott van még. Hát nemtom. ha húzunk is az ötödik kör előtt ne.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mindenképp
kiváncsi leszek a képemre,ha behúznánk pl egy DT-t vagy DE-et az első körben 😀

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Este egyébként ki lesz fenn?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ne feledjétek, már csak hajnali 1 óráig lehet a Tippeket leadni a blogon. De aki esetleg nem tud regisztrálni valamilyen okból annak a tippjét Greengo minden bizonnyal elfogadja PM-ben is.
http://philly.blog.hu/2011/04/15/draftjatek
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utolsó pillanatos prospect rangsor: http://philly.blog.hu/2011/04/28/prospect_ranking
LB-kór miatt beraktam Ayers-t, de azért elsősorban csak Jimmyt akarom 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A legjobb 2. körös pickjeink:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Best-Second-Rounders-Of-Reid-Era/8addce81-f359-436d-82db-9213b5b928f7